Pět nejlepších VPN služeb pro iPhone 2020: Armor for Apple

Zařízení Apple jsou klamně jednoduchá. I když je snadné je odepsat jako stavové symboly, iPhony mají pod kapotou mnoho funkcí. Zejména rozhraní iOS dobře funguje s VPN, což vám umožňuje nainstalovat, zaregistrovat a nastavit VPN pomocí několika klepnutí.


V této příručce k nejlepším VPN pro iPhone se chystáme projít poskytovateli, kteří tento proces ještě usnadní. Uvidíme, proč si myslíme, že každý poskytovatel je pro iPhone skvělou volbou, proč je celkově dobrý výběr a jeho výhody a nevýhody.

Pokud byste raději měli jít do snadného režimu, doporučujeme se zaregistrovat do ExpressVPN. Je to naše VPN s nejvyšším hodnocením pro svou vynikající bezpečnost, soukromí a snadné použití. Na iPhone je k dispozici i týdenní bezplatná zkušební verze, takže při stahování a zkoušení nehrozí žádné riziko.

Nejlepší VPN pro iPhone 2020

Výběr nejlepší VPN pro iPhone

Znalci společnosti Apple jsou rozmazleni jedním z nejjednodušších operačních systémů na světě. To je něco, s čím mnoho VPN bojuje. Poskytovatelé, jako je AirVPN, to dokazují (přečtěte si naši recenzi AirVPN, abyste se dozvěděli o jeho vynikající bezpečnosti). Navzdory pokusům jiných poskytovatelů o modernizaci prostředí VPN stále mají dlouhou cestu.

Začali jsme hledat s ohledem na snadné použití, zejména pro technofoby nebo ty, kteří nejsou jinak seznámeni se světem VPN. Aby bylo možné zahrnout, VPN vám musela umožnit připojení jediným klepnutím.

Tyto typy připojení jsou však obecně subpar, protože aplikace VPN se pokouší najít nejlepší server pro vaši polohu. Klíčovým slovem je „pokus“, protože VPN se často přiblíží, ale nedokáže najít absolutně nejlepší možnost pro vaši polohu. Přečtěte si například recenzi na Ivacy.

Z tohoto důvodu je nezbytný spolehlivý navigační systém. Myšlenka je, že VPN vás může spojit jediným klepnutím, ale konfigurace připojení vyžaduje pouze několik dalších. I když se zaměřujeme na navigaci na serveru, nepoškozuje vás ani pevná stránka nastavení.

Snadné použití je nejdůležitějším problémem, ale VPN je mnohem víc než to. Při sestavování seznamu jsme také zohlednili zabezpečení a soukromí poskytovatelů VPN. Hledali jsme poskytovatele, kteří nabízejí vysoce kvalitní 256bitové šifrování AES s pevnou zásadou ochrany osobních údajů bez protokolování.

Rychlost byla také velkým problémem, protože nejrychlejší poskytovatelé VPN se zdají být pro uživatele iOS přirozeným způsobem. Na rozdíl od našeho nejlepšího průvodce VPN pro hraní her jsme se však nezajímali o latenci, stačí stáhnout a stáhnout.

Nakonec jsme uvažovali o ceně, ale šlo o více než cokoli jiného. Cena, lhůty pro vrácení peněz a možnosti platby jsou důležité, ale ne tak důležité jako hodnota. Náš nejlepší výběr je jednou z nejdražších možností na trhu, ale funkce, použitelnost, rychlost a zabezpečení víc než ospravedlňují jeho cenu.

1. Nejlepší VPN pro iPhone: ExpressVPN

best-vpn-for-iphone-expressvpn

ExpressVPN se umístil na prvním místě v našem nejlepším průvodci VPN, takže nepřekvapuje, že je na prvním místě. Jedním z hlavních důvodů, proč se nám tolik líbí, je efektivní rozhraní, které neobětuje sílu kvůli své jednoduchosti. Pro fanoušky Apple je to téměř perfektní fit.

Jakmile se zaregistrujete k účtu a stáhnete aplikaci, stačí se jen připojit k velkému tlačítku „on“ ve středu rozhraní. ExpressVPN bude ve výchozím nastavení používat jedno ze svých inteligentních umístění, což obvykle dělá docela dobrou práci, když uhodnete nejlepší server..

Není to ale dokonalé. Během naší kontroly by to obecně mělo správné geografické umístění, ale ne nejlepší server v tomto umístění. Naštěstí je výběr vlastního jednoduchý. Pod tlačítkem „on“ najdete „select location“. Musíte jen projít možnostmi, které ExpressVPN uspořádal podle kontinentu a země.

V aplikaci pro iOS jsou také užitečné nástroje. Pod „nápovědou“ & support “na obrazovce nastavení najdete kontrolu IP adresy, test úniku DNS a test úniku WebRTC. Ačkoli existuje spousta nástrojů pro jejich řešení, s odkazy v aplikaci je hezké.

Uživatelé iOS mají výhodu s ExpressVPN. Normálně nenabízí bezplatnou zkušební verzi, ale 30denní záruku vrácení peněz. V systému iOS však stačí zadat svou e-mailovou adresu a získat sedm dní služby zdarma.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Rozhraní ExpressVPN se nám velmi líbí, ale žádné množství třpytů a kouzla nedokáže vyrovnat nízkou rychlost nebo nevýrazné zabezpečení. Naštěstí s ExpressVPN můžete mít svůj dort a také ho sníst. Patří mezi nejrychlejší a nejbezpečnější VPN na trhu, díky čemuž snadno použitelné rozhraní vypadá o to lépe.

Můžete se rozhodnout použít OpenVPN, IKEv2 nebo IPSec, z nichž každý nabízí šifrování AES 256-bit, což dešifrování trvá přibližně miliardu let. Zatímco některé sítě iOS VPN vás omezují na používání IKEv2 – pročtěte si rozpis protokolu VPN, proč – ExpressVPN umožňuje používat všechny protokoly, které jsou v jeho desktopové aplikaci.

Pokud jde o rychlost, existuje jen málo poskytovatelů, kteří se mohou dotknout ExpressVPN. Má přenosové rychlosti, které mohou podporovat streamování ve vysokém rozlišení a někdy i 4K streamování, což je dobré vzhledem k tomu, že se může dostat do Netflixu po celém světě. V našem nejlepším průvodci VPN pro Netflix jsme se umístili na prvním místě.

ExpressVPN zvládne téměř jakýkoli úkol (dokonce i přístup k Al Jazeera) a přichází s cenovkou, aby odpovídala. Je to drahé, což je jedna z mála nevýhod, které jsme našli v naší recenzi ExpressVPN. Přesto to stojí za to. Můžete se zaregistrovat bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz na počítači nebo využít týdenní zkušební období na mobilu, abyste zjistili, zda si myslíte, že to také stojí za to.

2. CyberGhost

best-vpn-for-iphone-cyberghost

I když jsme vždy byli fanoušky CyberGhostu, aktualizace na verzi 7 ji ještě více přitahovala. Jedním z mála problémů dříve bylo neohrabané rozhraní, které poslední vydání vyřešilo. Uživatelé iOS získají také aktualizované rozhraní, takže je snadnější než kdy jindy se připojit.

Stejně jako u ExpressVPN je vše, co musíte udělat, zaregistrování účtu, stažení aplikace a zaškrtnutí přepínače „on“. Použije doporučený server založený na vaší poloze, který se stejně jako náš nejlepší výběr tam dostane většinu cesty.

Navigace na serveru je jednoduchá. Ve spodní části hlavní obrazovky otevřete seznam serverů klepnutím na šipku dolů. CyberGhost ukazuje země, kde je přítomen, a klepnutím na něj se automaticky připojíte k serveru v dané zemi. Konkrétní server můžete vybrat klepnutím na tři tečky vedle země.

Servery a země mohou být upřednostňovány a své oblíbené položky najdete pomocí karet v horní části navigační obrazovky serveru. Vedle karty oblíbených položek je karta pro streamování, což je jeden z nejlepších přírůstků do verze 7. CyberGhost má kolem 50 serverů optimalizovaných pro různé platformy pro streamování, přičemž je k dispozici vše od BBC iPlayer po Channel 4..

Přestože ExpressVPN stále považuje korunu za nejlepší VPN pro streamování, CyberGhost je vynikající alternativou.

Jednou z našich oblíbených funkcí v desktopové aplikaci je schopnost automatizovat CyberGhost v určitých sítích. Tato funkce je naštěstí přítomna také v systému iOS.

Umožňuje nastavit sítě tak, aby se vždy připojovaly, nikdy se nepřipojovaly, nepožádaly o připojení nebo přestaly připojovat. U dvoupásmového routeru byste například mohli mít své pásmo 2,4 GHz automaticky připojené k VPN a pásmo 5 GHz automaticky odpojit.

I když to vypadá spíš jako novinka než cokoli jiného, ​​automatizace pomáhá snadnému používání hodně. Místo přechodu do aplikace, výběru serveru a připojení stačí pouze přepnout síť, kterou používáte.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

CyberGhost je jednou z nejrychlejších VPN, kterou jsme testovali, ale stále je to kolík pod ExpressVPN, protože počáteční připojení příliš trpí. Přesto, pokud se dokážete vypořádat s počátečním poklesem rychlosti, CyberGhost je po celém světě překvapivě odolný.  

I s úhledným, novým rozhraním, vysokými rychlostmi a jasným odhodláním k soukromí je CyberGhost největší sílou jeho cena. Měsíční sazba je špatná, jak je typické u špičkových sítí VPN, ale roční a 18měsíční plány mají obrovskou hodnotu.

Za něco více než 50 USD za obě trvání můžete nainstalovat CyberGhost až na sedm zařízení, využít špičkových serverů NoSpy a dokonce zdarma získat roční ochranu McAfee Total Protection. Jak si však můžete přečíst v naší recenzi McAfee Total Protection, může to být spíše prokletí než požehnání..

Plány jsou podporovány také 45denní zárukou vrácení peněz, což je nejdelší okno pro vrácení peněz, které jsme kdy viděli z jakékoli VPN. O tom, stejně jako o nových funkcích ve verzi 7, se můžete dozvědět v naší úplné recenzi CyberGhost.

3. Soukromý přístup k internetu

best-vpn-for-iphone-pia

Soukromý přístup k internetu jsme nazvali „rychlou, bezproblémovou VPN“, když jsme ji naposledy použili, což je perfektní popis pro uživatele iOS. Jako by ExpressVPN a CyberGhost nebyli dostatečně minimální, PIA ukazuje, že se vám dá ještě méně. Na hlavní obrazovce se jednoduše zobrazí přepínač, umístění a veřejná IP adresa.

Stejně jako u ostatních můžete začít přepnutím přepínače „on“. PIA použije své doporučené umístění, které můžete změnit klepnutím na pole umístění v dolní části obrazovky. Seznam serverů můžete otevřít také pomocí nabídky hamburgeru a klepnutím na „výběr regionu“.

Nabídka nastavení vypadá nejprve jako standardní tarif pro VPN. Můžete upravit svůj protokol, úroveň šifrování, soket a port, což je typické. Existují však pokročilá nastavení, k nimž ostatní VPN nemají přístup, včetně algoritmu pro autentizaci dat a šifrování handshake.

V nastavení jsou také dvě mobilní funkce. Existuje „temné“ téma, které v uživatelském rozhraní vypíná bílou barvu pro jiný vzhled. Ačkoli to vypadá jako estetická preference, temné téma slouží v mobilních zařízeních praktickému účelu. Protože téma nevydává světlo na tmavých površích, může vám ušetřit životnost baterie.

Telefony iPhone X a dokonce i přední telefony Android, jako jsou Pixel 3 a Galaxy S9, používají OLED displej, který na černých površích nevytváří světlo. PIA využívá této technologie k pokusu vyřešit problémy s výdrží baterie při používání aplikace.

K dispozici je také blokování obsahu pro Safari, které můžeme předpokládat, že je založeno na MACE, blokování reklam zahrnutém do aplikace pro stolní počítače. Během našeho testování fungoval MACE jako kouzlo, což není něco, co mohou říci všichni blokátory reklam VPN. Přečtěte si naši recenzi StrongVPN.

Další důvody, proč se nám líbí soukromý přístup k internetu

Přestože je PIA skvělá ve svém snadném použití, v jiných oblastech se potýká. Není bohatá na funkce, potýká se se streamingovými platformami a desktopová aplikace ponechává hodně žádostí. Přesto klady převažují nad nevýhodami, díky čemuž je PIA jednou z nejlepších možností rozpočtu na trhu.

Je to levné, dokonce i na konci měsíce. PIA obvykle mění stejnou cenu jako ostatní poskytovatelé VPN na dvojnásobek doby trvání. Dvouletý plán je například o několik dolarů vyšší než roční plán v CyberGhostu a roční plán je nižší než poloviční cena ročního plánu na ExpressVPN..

PIA je také rychlá. Na našem počátečním připojení došlo jen k mírnému poklesu, což přineslo asi 20 procent rychlosti stahování. Poté to bylo odolné. To je částečně způsobeno nižší úrovní šifrování, které je PIA nastavena na. Ve výchozím nastavení používá 128bitový klíč, který zabere méně času na šifrování a dešifrování než 256bitový klíč.

Ačkoli je stále považován za bezpečný, 128bitový AES může některé lidi vyděsit. Naštěstí můžete v nastavení narazit až na 256bitový klíč. Pokud vám bylo vše, co vám bylo nesmyslné, přečtěte si náš popis šifrování.  

PIA nabízí pouze týdenní okno vrácení peněz, což není příliš velké řešení vzhledem k tomu, jak levné to je. Můžete se také snadno zaregistrovat v aplikaci pro iOS. Vše, co musíte udělat, je zadat svůj e-mail a potvrdit předplatné pomocí vašeho účtu Apple. Další informace o procesu registrace naleznete v naší recenzi na soukromý přístup k internetu.

4. NordVPN

best-vpn-for-iphone-nordvpn

NordVPN se také snadno používá, což by nemělo být překvapením. Na rozdíl od ostatních možností v seznamu však nepoužívá standardní rozložení přepínače, výběr serveru a veřejné IP. Aplikace se otevře s mapou a malým tlačítkem „rychlého připojení“. Klepnutím na to se nastaví server doporučený společností NordVPN.

Mapa je však hlavní formou navigace na serveru, a díky tomu je výběr místa stylovější a intuitivnější. Značky na mapě zobrazují země, kde má NordVPN servery, nikoli jednotlivé servery samotné.

Klepnutím na místo se změní spodní okno „rychlého připojení“ na obrazovku výběru serveru.

Vše, co musíte udělat, je přejet nahoru. NordVPN vám ukáže servery v zemi spolu s nákladem a vzdáleností od vaší polohy. Vedle serverů je také ikona srdce, takže můžete označit své oblíbené.

Pokud zrušíte výběr země a přejdete prstem po tlačítku „rychlé připojení“, můžete procházet úplný seznam serverů. V horní části seznamu serverů najdete také své oblíbené položky, vyhledávací lištu a speciální servery NordVPN, o kterých budeme hovořit v následující sekci.

NordVPN je však z nějakého důvodu na čtvrtém místě. I přes vynikající navigaci k PIA a ExpressVPN nemá aplikace pro iOS žádná skutečná nastavení. V nastavení se můžete odhlásit, upgradovat svůj plán, kontaktovat podporu a přepnout přepínač killswitch. A je to.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

I přes nedostatek nastavení v aplikaci pro iOS je NordVPN jednou z nejlepších možností na trhu. Jedním z důvodů je, že získáte přístup k mnoha speciálním serverům, z nichž některé jsou použitelné na iOS.

Na ploše jsou k dispozici čtyři možnosti: peer-to-peer, cibule přes VPN, dvojitá VPN a vyhrazená IP. Servery Double VPN jsou nejneobvyklejší. V podstatě používáte dvě připojení VPN, přeskakování z jednoho serveru na další, což zdvojnásobuje vaši bezpečnost. Tuto funkci má jen několik dalších poskytovatelů VPN, včetně Windscribe a VPNArea (přečtěte si naši recenzi VPNArea).

Uživatelé iOS jsou bohužel omezeni na server Onion přes servery VPN a P2P. To jsou podivné možnosti pro mobilní prostředí, protože připojení Double VPN se v mobilních zařízeních jeví důležitější než připojení P2P. Přesto existují možnosti.

Ačkoli to není levné, NordVPN se s tím vyrovná dlouhodobými cenami. Můžete si zakoupit až tři roky předem, což snižuje měsíční cenu než téměř každý poskytovatel na trhu. Plány jsou dodávány se šesti současnými připojeními a 30denní zárukou vrácení peněz, takže si to můžete vyzkoušet bez rizika. Informace o tom, jak se přihlásit, naleznete v naší recenzi NordVPN.

5. Windscribe

best-vpn-for-iphone-windscribe

Windscribe je nejlepší bezplatná VPN na trhu, což není snadné vzhledem k tomu, že většina VPN je hrozná a někdy nebezpečná. Přečtěte si našeho nejhoršího bezplatného průvodce VPN a zjistěte, co tím myslíme. Snadno sundá TunnelBear a nabízí 10 GB dat měsíčně za neuvěřitelných 500 MB zdarma (přečtěte si naši recenzi TunnelBear).

Při registraci existují tři možnosti: 2 GB, 10 GB nebo neomezená šířka pásma. Varianty 2 GB a 10 GB jsou zdarma, pokud však chcete, musíte svůj e-mail dodat.

Stejně jako u ostatních i Windscribe se připojuje pouze klepnutím. Ve výchozím nastavení je to nejlepší umístění, ale na rozdíl od ostatních možností je seznam serverů pod přepínačem „on“. Seznam je oddělen podle oblastí a můžete vybrat konkrétní server, který chcete z oblasti, klepnutím na šipku dolů vedle něj. Podle bezplatného plánu není většina exotičtějších serverů k dispozici.

To vše je v aplikaci pro iOS. Windscribe zvládne, aby se vešly všechno, co potřebuje, na jednu obrazovku, aniž by to ohrozilo rozhraní. Pomocí nabídky hamburger můžete najít podporu, upgradovat svůj plán a změnit své preference, ale neexistují žádná další nastavení.

Stejně jako u společnosti NordVPN je to problém. Zážitek pro iOS je dobrý, ale chybí zde nastavení a funkce. Naše tři nejlepší tipy ukazují, že můžete nabít stolní počítač na mobilní zařízení. Přestože jsou NordVPN a Windscribe stále vynikajícími možnostmi, doufáme, že v budoucnu přidají další funkce.

Další důvody, které se nám líbí Windscribe

Hlavním tahem Windscribe je jeho bezplatný plán, který je ve výchozím nastavení dodáván s 2 GB dat, ale pokud si ověříte svůj e-mail, 10 GB. Existují také způsoby, jak vydělat více dat, včetně tweeting s odkazem Windscribe, doporučení přátel a rodiny a dokonce i využití zbývajících výpočetních zdrojů k řešení hashů.

Platící odběratelé však získají více funkcí, kromě neomezené šířky pásma a přístupu k celé serverové síti. Existují servery specializované pro streamování s názvem WindFlix. Jsou navrženy tak, aby obešly obávanou chybu serveru proxy Netflix, ale v těchto lokacích jsme otestovali nativní servery a také jsme se dostali přes.

Naštěstí jsou předplatné levné. Ačkoli je měsíční sazba stále vyšší než PIA, roční a pololetní plány patří k nejlevnějším, jaké jsme kdy viděli. Všechny plány přicházejí s neomezeným simultánním propojením a dvouletý plán přichází dokonce se šesti měsíci “Dashlane

Závěrečné myšlenky

V App Store je spousta možností VPN, z nichž mnohé jsou dílčí. Pokud hledáte pouze „VPN“, jediným poskytovatelem z našeho seznamu, který se zobrazí, je NordVPN a jeho výsledky jsou přibližně o 20. Není vždy nejlepší důvěřovat recenzím App Store.

Prvním výsledkem je například Hotspot Shield. V naší recenzi Hotspot Shield jsme zjistili, že má vynikající uživatelský dojem a sadu funkcí, ale hroznou politiku ochrany osobních údajů. Přestože je jejich sledování obtížnější, doporučujeme držet se našich tipů, protože znovu a znovu dokázali, že budete chráněni.

I když se jedná o poněkud štíhlý výběr, pokud jde o vysoce kvalitní iOS VPN, existují i ​​jiné možnosti, takže pokud jste nenašli poskytovatele, který se vám zde líbil, doporučujeme si přečíst naše další recenze VPN, pokud ExpressVPN nebo CyberGhost nejsou podle vašich představ.

Jaká VPN je podle vás nejlepší pro iPhone? Dejte nám vědět v komentářích níže. Proč byste také neměli vyzkoušet naši nejlepší VPN verzi pro Mac a další články VPN, když jste tady? Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me