Recenze SiteGround – Aktualizováno 2020

Recenze SiteGround

SiteGround je přesvědčivý webhosting, který nabízí více funkcí než konkurence a za lepší cenu. I když aktualizovaný web pomohl navigaci, datovaný cPanel stále ponechává něco, co je třeba.


WebGround se nám vždy líbil. Kromě našeho nejlepšího průvodce webhostingem se zařadil do našeho nejlepšího webového hostingu pro malé podniky. Jako levný, nezávislý poskytovatel se zájmem o WordPress, SiteGround zaujme pevnou základní službou. To znamená, že je kolem okrajů drsný.

V tomto přezkumu SiteGround se podrobně podíváme na naše zkušenosti poté, co s ním strávíme čas. V průběhu kontroly budeme hovořit o funkcích, cenách, snadnosti použití, typech hostování, rychlosti a dostupnosti, zabezpečení, ochraně osobních údajů a podpoře, než doručíme verdikt.

Celkově je SiteGround solidním poskytovatelem webhostingu s působivými funkcemi a velkou rychlostí pro zavedení. Jeho zastaralá implementace cPanel však přináší vynikající zkušenost, což však ztěžuje nalezení základních funkcí nebo podpory, když je potřebujete..

SiteGround-Slider1

SiteGround-Slider2

SiteGround-Slider3

SiteGround-Slider4

SiteGround-Slider5

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro SiteGround

Funkce

Jedním z důvodů, proč se nám SiteGround líbí, je to, že obsahuje tolik funkcí, které jsou součástí vašeho plánu. Nejedná se ani o skladové funkce. Plány WordPress jsou dodávány s funkcemi specifickými pro WordPress a plány sdíleného hostování přicházejí s nástroji navrženými pro vytváření vašich webových stránek. Ačkoli existují jen malé variace v typu hostingu, je zde z čeho vybírat velký výběr balíčků.

Nejlepší je najít plány na webu SiteGround, pokud chcete vidět všechny jejich funkce – jejich uvedení v seznamu by vyžadovalo několik tisíc slov. Pro naši recenzi vám poskytneme průřez nejpůsobivějšími a nejužitečnějšími funkcemi.

Počínaje sdíleným hostingem, dostanete webový tvůrce, ale nejen webového tvůrce. Na rozdíl od GoDaddy GoCentral (přečtěte si naši recenzi GoDaddy GoCentral), která se cítí řešena, SiteGround vyhledal odbornost jednoho z nejlepších tvůrců webových stránek v okolí, Weebly (přečtěte si naši Weebly recenzi).

SiteGround zahrnuje bezplatnou verzi Weebly s jakýmkoli plánem – samozřejmě s použitím domény, kterou jste zaregistrovali – ale můžete také upgradovat na jinou úroveň, pokud chcete. Například obchodní plány společnosti Weebly nabízejí správu zásob, odznaky produktů a integraci náměstí pro prodejny elektronického obchodování.

weebly možnosti blogu

Všechny plány SiteGround přicházejí s automatickými denními zálohami, které, i když jsou nudné, by neměly být zdiskreditovány. Je stále dobré ručně zálohovat web, ale mít vše, co je v pořádku, není nikdy špatná věc. Pokud upgradujete na jednu z vyšších úrovní sdíleného hostingu, můžete také nastavit vlastní zálohy na vyžádání.

Funkce SiteGround jsou natolik dobré, že způsobují, že se některé očekávané integrace zdají skleslé. Stejně jako u jiných předních webových hostitelů získáte integraci Cloudflare, bezplatný certifikát SSL / TLS a neomezené e-mailové adresy ve vaší doméně. Ve většině recenzí jsme se zaměřili na tyto funkce, ale robustní seznam stránek SiteGround způsobuje, že se cítí jako malé dodatky k již vynikajícímu balíčku..

Funkce SiteGround WordPress

Máte-li zájem o web WordPress, SiteGround se vás zabýval. Trvalo to korunu v našem nejlepším webhostingu pro průvodce WordPress z nějakého důvodu. WordPress plánuje zrcadlení sdílených plánů a přichází s automatizovanými denními zálohami, integrací Cloudflare a certifikátem SSL / TLS zdarma. To znamená, že přicházejí se svými vlastními vlastnostmi.

A co je nejdůležitější, plány WordPress zahrnují SuperCacher. Pravidelné sdílené plány to mají také, ale aplikace pro WordPress je důležitá. Ukládání do mezipaměti v zásadě ukládá verze vašich webových stránek, takže se mohou při volání rychlejší načíst. SuperCacher ukládá do mezipaměti výsledky databázových dotazů a dynamických dat, aby se zvýšila rychlost vašeho webu.

siteground-review-supercacher

Navíc získáte pracovní postup WordPress. Přestože se jedná o jádro tvůrců webových stránek, není pro weby WordPress nejjednodušší najít inscenaci. V podstatě vám umožňuje testovat změny na vašem webu v soukromém prostředí před jejich přesunutím na živé webové stránky.

Existují i ​​další funkce WordPress. Když se zaregistrujete, WordPress se automaticky nainstaluje do vaší domény zdarma, nebo pokud máte jiného hostitele, můžete svůj web převést. SiteGround také automaticky zavede aktualizace WordPress na váš web, pokud chcete, a nasměruje vás k podpůrným pracovníkům podpory, kteří se specializují na platformu.

Pro každý drahý, spravovaný hosting WordPress – přečtěte si naši recenzi Kinsta a podívejte se, jak to vypadá – to vše je standardní tarif. SiteGround však není drahý. Není jen působivé, že SiteGround obsahuje skvělé funkce WordPress. Působivé je, že to dělá levně.

Přehled funkcí SiteGround

Logo SiteGroundwww.siteground.com

Začíná od 395 $ za měsícVšechny plány

Typy serverů

Sdílený hosting

VPS Hosting

Spravováno WordPress

Cloud hosting

Vyhrazený hosting

Reseller Hosting

Použitelnost

FTP přístup

SSH přístup

cPanel

Rootový přístup

Denní zálohy

Tvůrce webových stránek

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Bezpečnostní

Ochrana soukromí domény

SSL šifrování

Odstranění malwaru

Brána webové aplikace

Dvoufaktorové ověření

Ochrana DDoS

sFTP

Podpěra, podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora živého chatu

Výukové programy

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Podpora 24/7

Ceny

Jak se dostaneme do sekce „hostující typy“, SiteGround nabízí sedm služeb, ale oni se scvrknou na tři typy hostingu: sdílený, cloud a oddaný. Abychom si to vyjasnili, můžete si koupit hosting WooCommerce a WordPress za stejnou cenu jako sdílený hosting, protože plány jsou stejné mimo několik funkcí specifických pro platformu.

Standardní sdílené plány SiteGround, mezi něž patří tvůrce webových stránek, denní zálohy a e-maily, nejsou na jejich tvář příliš působivé. Bluehost nabízí srovnatelné plány za zhruba 1 $ méně za měsíc (přečtěte si naši recenzi Bluehost), ale díky bonusům, jako jsou denní zálohy a tvůrce webových stránek, se vyplatí malá prémie.

To nezmiňuje transparentní stanovení cen. Stejně jako většina webových hostitelů nabízí služba SiteGround úvodní sazbu, která je mnohem levnější než cena za obnovení. Na rozdíl od toho řekněme, že GreenGeeks se však cena nemění na základě doby trvání (přečtěte si naši recenzi GreenGeeks).

Kromě instalačního poplatku ve výši 14,95 $, který se přidává na měsíční účty, si můžete zakoupit jeden až tři roky hostingu za stejnou měsíční sazbu, která, jak již bylo uvedeno, je v sousedství jiných špičkových poskytovatelů.

Místo použití podvodů, SiteGround inspiruje důvěru. Od okamžiku, kdy vyberete plán, je jasné, kolik zaplatíte, když se zaregistrujete a kdy obnovíte. Místo toho, abyste se schovávali za levný plán, jen abyste vás informovali, že budete muset zakoupit čtyři roky hostingu, abyste si to mohli přečíst – přečtěte si recenzi hostingera, abyste to viděli v akci – SiteGround položí své karty na stůl.

Cloud společnosti SiteGround a specializovaný hosting nejsou špatné, ale jasný důraz je kladen na sdílený hosting, hosting WordPress a WooCommerce. SiteGround obsahuje tolik funkcí ve svých levných plánech, že ukradou show. Pokud hledáte cloud hosting, přečtěte si naši recenzi Dreamhost. Na rozdíl od jiných webových hostitelů se vám poplatky účtují pouze za zdroje, které používáte.

Jako bezpečnostní síť nabízí SiteGround 30denní zásady pro vrácení peněz za sdílený hosting a 15denní okno pro vrácení peněz pro cloudový hosting. Platí podmínky, jako jsou nevratné poplatky za aktivaci domény, ale první měsíc jste v bezpečí. Vrácení peněz bohužel nenabízí specializovaný hosting.

Snadnost použití

Přepracovaný web SiteGround usnadňuje nalezení plánu a vyzkoušení. Z domovské stránky vám bude nabídnut sdílený, WordPress, WooCommerce a cloud hosting, vyhrazení vyhrazeného, ​​podnikového a distributora hostování pro hlavní navigační nabídku.

siteground-review-homepage

Tento systém se nám velmi líbí. SiteGround objasňuje nováčkům, co by si měli vybrat při zachování pokročilých možností přístupných, ale mimo dohled. Není těžké si představit, že by někdo narazil na web a hledal způsob, jak zahájit WordPress, a zjistit, co dělat..

Tím se provede výběr plánu. Všechny tři typy sdíleného hostingu mají tři úrovně: StartUp, GrowBig a GoGeek. Místo porovnání plánů na technické úrovni ukazuje SiteGround, k čemu je každá úroveň užitečná. Dokonce i technofobové mohou pochopit, že 20 GB úložného prostoru je více než 10 GB a 100 000 měsíčních návštěv je lepší než 10 000.

siteground-review-plan-selection

Technické srovnání můžete vidět kliknutím na tlačítko „Porovnat“ pod plány, ale nemusíte. SiteGround převádí technické aspekty své služby do stravitelného formátu. Informace, které potřebujete, najdete, pokud víte, co hledáte, ale SiteGround neohrožuje jednoduchost jejího přístupu v procesu.

SiteGround zasahuje působivou rovnováhu v uživatelské přívětivosti. Zpřístupňuje vše, a to i těm, kteří o webhostingu vědí jen málo, aniž by nikoho nerešpektovali, na rozdíl od řekněme FatCow, který předává začátečníkům zavádějící informace (přečtěte si naši recenzi FatCow), nebo Pagely, která utopí svou kopii svých webových stránek v technobabble (přečtěte si naši recenzi Pagely).

Po zaplacení a nastavení přihlašovacích údajů získáte přístup k ovládacímu panelu svého účtu. Není to cPanel, nevadí vám – za chvíli se k tomu dostaneme – ale spíše v oblasti, kde můžete spravovat podrobnosti o účtu a fakturační údaje.

řídicí panel účtu siteground-review-account

Většina toho, co byste očekávali, je tam, ale SiteGround zahrnuje i další oblasti. Kromě fakturačních údajů a aktivních služeb můžete procházet také verzi databáze znalostí na hlavním panelu účtu. Články, které vyberete, se otevřou na nové kartě, což znamená, že se nemusíte vracet na hlavní panel.

Navigaci zajišťuje hlavní nabídka a poslední možnost „požitky“ má v sobě pochoutky. Najdete zde kuponové kódy a speciální nabídky pro vývojové nástroje, pluginy WordPress a další. SiteGround dokonce nabízí bezplatné e-knihy pro WooCommerce a WordPress.

SiteGround cPanel

Vraťte se zpět do „mých účtů“ a klikněte na „přejít na cPanel“ a spravujte svůj web. Ačkoli SiteGround je jedním z nejlepších poskytovatelů webhostingů v okolí, nedělal náš nejlepší webhosting pomocí průvodce cPanel. Implementace je datována a neatraktivní. Ačkoli je to stále funkční, jiní weboví hostitelé zjednodušili, jak se zdá.

siteground-review-cpanel

To znamená, že to není těžké použít. Funkce SiteGround objasňuje, jaké jsou vaše IP adresy a jmenné servery, a také například množství dat, která jste použili. Problém je v tom, že cPanel potřebuje facelift.

Přepracovaný web SiteGround vypadá krásně, takže je škoda, že cPanel nemůže nabídnout stejný pocit. Stále se můžete obejít a najít vše, co potřebujete, ale cPanel se bohužel cítí jako kompromis, který byste neměli dělat.

Typy hostování

Na webu SiteGround najdete sedm forem hostingu, ale je jich tam opravdu jen pět: sdílený, cloud, prodejce, podnik a oddaný. Sdílený hosting je rozdělen na standardní webhosting, WordPress a WooCommerce. Každá služba nabízí stejné plány se stejnými specifikacemi mimo funkce specifické pro platformu.

Pokud například chcete vytvořit web WordPress, měli byste si místo standardního sdíleného hostovacího plánu zakoupit plán WordPress. Specifikace mohou být stejné, ale SiteGround zahrnuje instalaci WordPress, inscenování a SuperCacher s plány WordPress.

Sdílený hosting používá jeden server k hostování více webů, podle potřeby přesouvá prostředky mezi weby. Není proto překvapivé, že je to nejlevnější a nej přístupnější web hosting v okolí, přestože existuje určitá nevýhoda, pokud jde o rychlost a konzistenci.

Všechny tři sdílené příchutě mají tři úrovně: StartUp, GrowBig a GoGeek. Jak se očekávalo, čím vyšší úroveň, tím více provozu server zvládne. SiteGround však také obsahuje sadu funkcí s každou úrovní: „zásadní“ pro StartUp, „prémium“ pro GrowBig a „podivínský“ pro GoGeek.

Podrobnosti bonusů jsou specifické pro platformu, pro kterou kupujete plán, ale například hosting GoGeek WordPress zahrnuje prioritní podporu a inscenaci pro váš web..

Sdílené plány jsou místem, kde leží srdce webového hostitele, a SiteGround vám poskytuje dostatečnou flexibilitu a nevyvolává paralýzu možností. Například server InMotion Hosting má několik typů služeb, každý s pěti nebo více vrstvami, což ztěžuje správnou volbu výběru (přečtěte si naši recenzi týkající se hostování InMotion).

SiteGround Advanced Hosting

Pokud se chcete přesunout přes sdílený hosting, SiteGround vám může vyhovět. Ačkoli sestava není tak robustní jako řekněme: HostGator (přečtěte si naši HostGator recenzi), SiteGround stále poskytuje solidní řadu služeb pro výkonné uživatele.

Nejpřímějším upgradem ze sdíleného hostingu je cloudový hosting, jak však vidíte v sekci „stanovení cen“, je to o něco dražší. Cloud hosting šíří vaše webové stránky po síti serverů nebo v „cloudu“. Protože není centralizován na jediné místo, bude váš web rychlejší a bezpečnější.

Stručně řečeno, existuje síť virtuálních serverů, na kterých váš web žije, která volá po síti fyzických serverů, kde je váš web uložen. Zdroje potřebné pro váš web jsou tedy škálovatelné, což znamená, že v případě potřeby máte přístup k většímu výkonu. Navíc, protože není centralizovaný, jeden server, který se přepne do režimu offline, nebude brát váš web s sebou.

SiteGround nabízí čtyři doporučení pro konfigurace hostování v cloudu, ale stojí za to vytvořit si vlastní plán, pokud víte, co děláte.

Můžete nakonfigurovat svůj plán tak, aby měl až 32 jader procesního výkonu, 128 GB paměti a 1 TB úložiště SSD. Je samozřejmé, že se jedná o nákladnou konfiguraci – 2 100 $ měsíčně, přesněji – ale krásná věc, o cloud hostingu je, že můžete přidávat nebo odečítat zdroje podle potřeby.

siteground-review-cloud-configuration

Pokud raději centralizujete svůj web a máte větší kontrolu nad technickými aspekty hostování, můžete si koupit dedikovaný server. Jako protiklad sdíleného hostingu vám vyhrazený hosting umožňuje ponechat si server a všechny jeho zdroje pro sebe. SiteGround nabízí tři úrovně specializovaného hostingu v jednom ze svých tří datových center po celém světě.

Měli byste si vybrat místo, odkud pochází váš největší provoz, takže je důležité, aby vám SiteGround dal možnost. 1&1 Web Hosting například nabízí levnější dedikovaný hosting – s mnohem menšími specifikacemi – ale neumožňuje vám vybrat umístění serveru (přečtěte si náš 1&1 recenze webhostingu).

Konečně, je tu podnik a prodejce hosting.

SiteGround vám umožňuje prodávat své služby na základě kreditního systému. Kredity jsou dobré na jeden rok hostování a můžete je prodat za jakoukoli cenu. Ve většině případů jsou plány pro distributory určeny pro webové designéry, kteří chtějí nabízet svým klientům hosting, ale s možností bílého označení cPanel serveru SiteGround byste mohli také začít s vlastním webhostingovým obchodem..

Enterprise hosting je nabízen pro ty, kteří požadují nejlepší výkon. Namísto navrhování několika balíčků, z nichž si můžete vybrat, SiteGround s vámi pracuje na vytvoření služby, která vyhovuje vašim potřebám. Enterprise hosting je určen pro velké weby nebo sítě, které vyžadují řešení na míru, takže buďte upozorněni, že pro přístup budete pravděpodobně potřebovat pěknou penny.

Rychlost & Uptime

K měření rychlosti používáme dva nástroje: LoadImpact a Pingdom Web Speed ​​Test Test. Web, který testujeme, je jednoduše doménou načtenou s WordPress a nic jiného, ​​které je hostováno na nej levnějším sdíleném plánu SiteGround..

Testování na nejbližším serveru v San Franciscu bylo načteno za 2,98 sekundy, což není příliš působivé. To však není chyba SiteGround.

Při kopírování do metrik vidíme, že rozlišení DNS představovalo většinu času načítání – 2,4 sekundy, abych byl přesný. Časy připojení a čekání, které měří, jak dlouho trvá, než se prohlížeč připojí a začne přijímat informace, představovaly kombinovaných 280 milisekund.

siteground-review-speed-test

Jak je vidět, testování rychlosti webových stránek je komplikované, protože ve hře je mnoho faktorů. Mnoho z nich také není na hostiteli, aby se vypořádali. Z našeho testování však můžeme zjistit, že server SiteGround má dobře optimalizované sdílené servery. Vydělávám 96 ze 100 z testu rychlosti rychlosti webových stránek Pingdom pro rychlost webových stránek, což je hodno našeho nejrychlejšího průvodce webhostingem.

Test rychlosti webových stránek Pingdom však měří web izolovaně. K měření zatížení webu jsme použili LoadImpact. V průběhu pěti minut poslalo do naší domény 50 virtuálních uživatelů a měřilo rychlost webové stránky s rostoucím uživatelským zatížením. Jak vidíte v grafu níže, SiteGround zůstal odolný při zvýšeném zatížení uživatele, což je dobré znamení.

siteground-review-loadimpactact

Pokud jde o provozuschopnost, během našeho testování jsme zůstali na 100 procent. Naštěstí má SiteGround záruku 99,9% dostupnosti za účelem zálohování. Existuje spousta důvodů, proč nedůvěřovat záruce dostupnosti vašeho webového hostitele, ale SiteGround’s je solidní.

Pokud váš web někdy klesne pod 99,9% dostupnosti, podle podmínek služby dostanete měsíc bezplatného hostování. To je ale jen 99 procent. Za každé další procento pod 99 procent vám SiteGround poskytne další měsíc bezplatného hostování. Pokud jde o záruky, je to ta nejštědřejší, jakou jsme kdy viděli.

Bezpečnostní

Jedním z největších nebezpečí, kterým čelí sdílený hosting, je to, že jeden škodlivý web může infikovat celý server. SiteGround však tento problém zmírňuje. Každý sdílený web má svůj vlastní izolovaný adresář, což znamená, že jeden špatný účet neinfikuje zbytek.

Tam začíná SiteGround. Balíček zabezpečení obklopující váš plán je působivý, skládá se z brány firewall webové aplikace, systému anti-bot řízeného umělou inteligencí a automatických denních záloh. Pokud jste v plánu GrowBig nebo vyšším, můžete také zálohovat své webové stránky.

Mimo váš web poskytuje SiteGround bezplatnou integraci s programem SpamExperts pro váš e-mail. SpamExperts prohledá příchozí a odchozí zprávy a umožní vám filtrovat zprávy, které přijímáte. Kromě toho může poskytnout informace o vašich e-mailových statistikách.

Existuje nástroj pro skenování malwaru, ale není součástí sdílených plánů. S názvem SG Site Scanner, každý den zkontroluje každý odkaz, který je přístupný z domovské stránky vašeho webu, na zranitelnosti přibližně za 20 USD ročně. Rovněž zkontroluje vaši doménu před černými seznamy, aby se ujistil, že je vše v kopaci.

Bohužel je to jen skenování. Pokud se vyskytne problém, dá vám vědět, ale neopraví nic, aby jej vyřešil. Odstranění malwaru nebo ochrana před malwarem je něco, co musíte získat samostatně, což by sice bylo nutné, ale bylo by to hezké zabezpečení.

To znamená, že současný balíček se cítí dobře zaoblený, zejména s bezplatným certifikátem SSL / TLS, který jej doplňuje.

Soukromí

Ochrana osobních údajů je obvykle tématem našich recenzí VPN, ale je také důležitá pro webhosting. Začíná vaším jménem domény, které je registrováno u záznamu WHOIS obsahujícího všechny vaše osobní údaje. SiteGround nabízí registraci soukromé domény, ale ne zdarma. Budete muset utratit navíc 1 $ měsíčně.

Registrace soukromé domény nahrazuje vaše informace WHOIS figuríny. Protože jsou soubory WHOIS veřejně dostupné, může kdokoli s připojením k internetu vyhledat, kdo vlastní konkrétní doménu a v mnoha případech kdo vlastní web. Jsme si vědomi, že SiteGround nabízí soukromou registraci, ale měla by to být bezplatná funkce, nikoli placená služba.

Pokud jde o osobní údaje, které poskytujete, můžete je sdílet s agenturami činnými v trestním řízení, s prodejci třetích stran a se zájmy SiteGround, ale pouze s vaším souhlasem (který jste poskytli pomocí služby). Bohužel, takto to jde s webhostingem.

Společnost SiteGround ve svých zásadách ochrany osobních údajů jasně uvádí, že „nebude… žádným způsobem prodávat, pronajímat, sdílet ani jinak sdělovat osobní identifikační údaje pro komerční účely.“ Rovněž uvádí, že „podnikne všechny přiměřené kroky, aby vás informoval, kdy a jaké informace by mohly jít třetím stranám, a budete si moci vybrat, zda je chcete sdílet nebo ne.“

Pokud jde o soukromí webhostingů, SiteGround je na dobré straně plotu. V zásadách ochrany osobních údajů není nic škodlivého a vzhledem k jasnému postoji k tomu, že vaše osobní údaje nebudou prodávány, je bezpečné tuto službu používat. Jedinou nevýhodou je nedostatek bezplatné registrace v soukromé doméně, ale náklady na to jsou dostatečně levné, abychom nebyli zklamáni.

Podpěra, podpora

Hlavní panel účtu usnadňuje hledání pomoci. Jednoduše klikněte na záložku „podpora“ v nabídce na hlavním panelu a otevřete zhuštěnou verzi databáze znalostí. Můžete hledat téma nebo použít doporučené kategorie, které SiteGround poskytuje. Bez ohledu na to, co si vyberete, SiteGround otevře novou kartu s článkem podpory.

siteground-review-knowledgebase

Tento systém se nám líbí. Je to způsob, jak integrovat podporu do hlavního panelu účtu, aniž by to narušilo cokoli, co děláte na hlavním panelu účtu. Znalostní základna je technicky v jiné oblasti webu, ale její rychlá reference z místa, kde již pravděpodobně budete, je užitečná.

V opačném případě si můžete zobrazit lístky v oblasti podpory, ale alespoň se zdá, nemůžete kontaktovat podporu. Možnosti kontaktu, které zahrnují telefon, e-mail a živý chat, jsou ukryty v malé části pod kondenzovanou znalostní základnou.

To neznamená, že je tento odkaz užitečný. Služba SiteGround vás požádá o výběr široké kategorie, která bude vyhovovat vašemu problému, a v některých případech vás nasměruje na nástroj, který potřebujete, například při převodu webu. To znamená, že čím otevřenější kategorie, jako jsou různé technické problémy, vyžadují, abyste svůj požadavek popsali.

Když jsme popsali náš problém, v každé situaci jsme se setkali s touto zprávou: „Uveďte více podrobností o problému, který se vyskytuje, abychom vám mohli pomoci vyřešit jej rychleji.“ Nezapomněli jsme, poskytli jsme podrobnosti například o tom, že nelze načíst náš testovací web.

Jakmile se propíchnete, SiteGround vám poskytne tři možnosti podpory. Je škoda, že musíte projít tolik obručí, protože její podpůrný tým je vynikající. Zástupci jsou znalí, přátelští a vstřícní. Bohužel jsou pohřbeni za datovaným systémem.

Trhliny, na které jsme upozornili v snadnosti použití SiteGround, mají zde příliš velký vliv. Podpora je vynikající, ale pouhé stanovení kontaktních metod by bylo mnohem efektivnějším způsobem vyřizování požadavků.

Verdikt

SiteGround má hodně pravdy a pokud jde o levné, nezávislé webové hostitele, nemůžeme myslet na mnoho lepších možností. Jeho největší slabinou je v některých oblastech příliš datování. Facelifts pro cPanel a systém přímé podpory by udělali dlouhou cestu k tomu, aby byl ještě lepší, než je tomu nyní.

Jsou to však nitpicks a je snadné se s nimi vypořádat. SiteGround je stále špičkovým poskytovatelem, zejména pro uživatele WordPress.

Co si myslíte o SiteGround? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me