Přezkum v polovině fáze – aktualizováno do roku 2020

Midphase Review

Midphase je webový hostitel, který bere soukromí vážně a má vynikající funkce a ceny, aby mohl zavést systém. Naše výsledky rychlosti však byly pod očekáváním a uživatelská zkušenost je přinejmenším smíšená taška. Podívejte se na naši úplnou recenzi Midphase, kde najdete podrobnosti.


Midphase je webhostingová společnost ve vlastnictví UK2 Group, která je britským poskytovatelem internetových služeb ve vlastnictví The Hut Group. Kromě podnikového strukturování je Midphase slušným poskytovatelem webhostingu – vlastně téměř kopií jeho sourozence WestHost – ale nebude to náš nejlepší průvodce webhostingem..

V tomto přezkumu Midphase projdeme naše zkušenosti poté, co hosta vezmeme na testovací spin. Předtím, než vydáme náš verdikt, se dotkneme funkcí, stanovení ceny, uživatelské přívětivosti, rychlosti, bezpečnosti a dalších.

Midphase není špatný poskytovatel. Ceny jsou dobré, funkce jsou bohaté a soukromí je vynikající. To znamená, že průměrná rychlost a disjoinovaná uživatelská přívětivost způsobují, že se cítí méně, než když se postaví proti našim špičkovým psům.

midphase-slider1

midphase-slider2

midphase-slider3

midphase-slider4

midphase-slider5

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro Midphase

Funkce

Midphase má mnoho funkcí, ale jak jsme si všimli u jiných produktů skupiny UK2, jsou podivně rozptýleni. Sdílené plány téměř neobsahují funkce nebo alespoň ty, které obvykle hledáme. Ačkoli soukromý soubor .htaccess a instalační program Softaculous jsou technicky funkce, jsou standardní u většiny sdílených plánů.

Na rozdíl od částečně spravovaných plánů WordPress, které jsou levnější, je to, jako by sdílené plány vůbec neobsahovaly funkce. Plány WordPress přicházejí se spoustou, včetně tisíců bezplatných témat, plného úložiště jednotky SSD, zálohování webových stránek a automatické detekce a odstraňování malwaru.

Padesát témat pochází z Midphase a byly pro tuto platformu „optimalizovány“. I když nikdy nezastavíme bezplatné CSS, většina témat se bude datovat. Mezi jednotlivými položkami jsou drahokamy, ale pokud hledáte design mimo tyto parametry, pravděpodobně budete muset na placenou tematiku.

midphase-review-free-themes

Kromě toho jsou plány WordPress v sestavě nejpůsobivější. Midphase obsahuje více funkcí než většina hostitelů WordPress, pokud nepoužíváte cloudové řešení WordPress, jako je například Pagely (přečtěte si naši recenzi Pagely).

Pokud nechcete stavět s WordPress, je k dispozici webový tvůrce, ale pro naše nejlepší tvůrce webových stránek se to nehodí. Je to lepší než GoDaddy GoCentral (přečtěte si naši recenzi GoDaddy GoCentral), ale je to míle země od našeho nejlépe hodnoceného výběru, Wix (přečtěte si naši recenzi Wix).

To znamená, že existuje druhý „tvůrce webových stránek“ s názvem StarterSite. Je to tvůrce webových stránek v tom, že se jedná o jednoduchý nástroj pro spuštění nové stránky, ale není tak hluboký jako specializovaný tvůrce. StarterSite je zaměřen na co nejrychlejší návrh jednostránkového designu, přičemž Midphase tvrdí, že se můžete připojit online za pouhých pět minut.

midphase-review-startersite

Navíc je součástí každé registrace domény. Pokud si zaregistrujete novou doménu v Midphase, i když si nekoupíte webhosting, můžete StarterSite používat zdarma. Ačkoli to není výjimečný nástroj pro vytváření vašich webových stránek, skutečnost, že je můžete použít s tak malým množstvím, jako je registrace domény, je pěkná.

Přehled funkcí v polovině fáze

Logo Midphasewww.midphase.com

Začíná od 200 $ měsíčně za všechny plány

Typy serverů

Sdílený hosting

VPS Hosting

Spravováno WordPress

Cloud hosting

Vyhrazený hosting

Reseller Hosting

Použitelnost

FTP přístup

SSH přístup

cPanel

Rootový přístup

Denní zálohy

Tvůrce webových stránek

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Bezpečnostní

Ochrana soukromí domény

SSL šifrování

Odstranění malwaru

Brána webové aplikace

Dvoufaktorové ověření

Ochrana DDoS

sFTP

Podpěra, podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora živého chatu

Výukové programy

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Podpora 24/7

Ceny

Midphase je levnější než většina poskytovatelů webhostingu, přičemž jeho nejlevnější levný plán přichází při obnově přibližně 7 USD. Nemá tak nízkou počáteční cenu jako Hostinger, ale jen málo webových hostitelů ano (přečtěte si naši Hostingerovu recenzi). To znamená, že některé z dražších plánů se cítí předražené.

Sdílený hosting je nabízen v jednom, dvou nebo třech letech. Pro získání propagační ceny je nutné zakoupit jeden z nich. Osobní a obchodní úrovně nabízejí tříměsíční předplatné, které je také oceněno obnovovací mírou, a všechny tři úrovně zahrnují měsíční variantu, která je o 1 $ více.

Líbí se nám, že vás Midphase nenutí vás k uzavření víceleté smlouvy, jako je například Bluehost (přečtěte si naši recenzi na Bluehost). Průhlednost je také pěkná. Midphase má jasno v tom, co zaplatíte, když se zaregistrujete a kdy obnovujete. Ačkoli to zní jako malé, nejasné ohledně obnovovacích sazeb může způsobit problémy v řadě (přečtěte si naši recenzi společnosti Arvixe a zjistěte, jak).

Ve srovnání se zbytkem trhu je Midphase levný, ale stále má vnitřní boj. Jak již bylo zmíněno, jde o funkce, pokud jde o sdílené plány, ale plány WordPress jsou působivé. Přestože není neslýchané, aby se plány WordPress lépe zaokrouhlovaly než sdílely, cena za ně v Midphase je levnější.

Získáte mnohem více funkcí za méně peněz, takže plány WordPress vyniknou v sestavě. To znamená, že pokud nemáte zájem stavět na WordPress, možná budete muset uspokojit dražší balíček s méně funkcemi.

Společné plány a plány WordPress jsou středem zájmu společnosti Midphase. Ačkoli plány VPS nejsou špatné, cloud a vyhrazené balíčky jsou drahé, zejména při obnově. Například nejdražší dedikovaný server začíná na přibližně 200 USD, ale obnovuje se na téměř 500 USD.

Snažíme se však tyto drahé plány příliš nezatěžovat, protože většina lidí na trhu vyhrazeného serveru ví, co hledají.

Váš nákup je zajištěn 30denní zárukou vrácení peněz, která je standardem pro většinu webových hostitelů. Přestože bychom rádi viděli delší okna pro vrácení peněz, například 90denní zásadu InMotion Hosting nebo zásadu A2 Hosting, měl by být měsíc na vyzkoušení služby dostatek měsíce (přečtěte si naši recenzi InMotion Hosting).

Snadnost použití

Bylo by vám odpuštěno, že Midphase je WestHost. Sourozenecké značky mají hodně společného, ​​jak jsou, ale jejich webové stránky jsou samy o sobě kopiemi. Je k dispozici stejná navigace, jako jsou fotografie z fotografií, a pokud jste si přečetli naši recenzi WestHost, víte, že to nemusí být nutně dobrá věc.

Není to však ani špatná věc. Midphase trpí podobnými problémy jako GoDaddy v tom, že nabízí mnoho služeb (přečtěte si naši recenzi GoDaddy). Z tohoto důvodu může být hledání požadovaného hostitele obtížné, zejména pokud je na všechny služby kladena stejná váha.

Jakmile najdete plán, platba je plynulá. Midphase vás požádá o registraci nové domény nebo o výběr domény, kterou již vlastníte, a pokračuje ve zpracování vaší platby. Budete také vyzváni, abyste nastavili heslo hned po pokladně, podobně jako Kinsta, což znamená, že nemusíte procházet svůj e-mail, abyste našli své přihlašovací údaje (přečtěte si naši recenzi Kinsta).

Poté se můžete přihlásit k CHI, což je fakturační panel Midphase. Na první pohled to tak ale nevypadá. CHI má hodně práce, takže je snadné předpokládat, že je to hlavní způsob, jak spravovat své webové stránky. Pokud se však chcete dostat do podrobností o svých databázích, souborech a dalších, musíte použít cPanel (přečtěte si náš nejlepší webhosting s průvodcem cPanel).

midphase-chi

To znamená, že navigace na cPanel je složitá. CHI se výrazně zaměřuje na prodej dalších produktů, přičemž hlavní forma navigace je vyhrazena pro různé stránky produktů. Velké ikony v kontrastu s malým horním menu v sekci webhostingové správy ukazují, na co se CHI zaměřuje.

I tak je však těžké srazit CHI, zvláště s tím, jak je to užitečné. Společnost Midphase vás zajímá o inzerci dalších produktů, ale CHI je intuitivní a užitečná. To znamená, že existuje spousta reklamních tuků, které je třeba ještě oříznout, což způsobuje, že CHI vypadá jako silnější nástroj, než je.

Mnohem silnější je cPanel, který je pohřben v horní nabídce sekce správy webhostingu. Jedná se o skladbu cPanel, takže neočekávejte hlubokou integraci s WordPress, jako byste se dostali do JustHost (přečtěte si naši recenzi JustHost). Přesto je to stále cPanel, což znamená, že se jedná o výkonný a intuitivní řídicí panel pro správu vašeho webu.

midphase-review-cpanel

Pokud jde o uživatelskou přívětivost Midphase, je tu spousta dobrých a trochu špatných. Design CHI se nám líbí, i když je nafouknutý reklamami, a použití cPanelu ke správě vašich webových stránek je vždy bezpečná sázka. Vypadá to, že Midphase má solidní základ, který byl přepracován, takže některé svlékání by mohlo jít dlouhou cestou.

Typy hostování

Midphase má všechny typy hostingu, o které bychom mohli žádat. Ačkoli dedikované servery neovlivňují, sdílené a WordPress plány jsou skvělé. Přidání cloudového hostingu je také příjemné vidět, protože ho mnoho konkurentů Midphase nenabízí.

Sdílený hosting je jádrem sestavy. Tento typ hostování umožňuje více webům sdílet zdroje jednoho serveru. Protože webový hostitel může hostit více webů s menším počtem serverů, jsou sdílené plány tou nejlevnější parta. Bohužel však existují občasné problémy s rychlostí a provozuschopností.

Spravované plány WordPress používají sdílenou strukturu, ale jsou vytvořeny pro WordPress. Stále se dostanete do stejných úskalí jako u běžného sdíleného plánu, ale pokud používáte WordPress, získáte přístup ke konkrétním funkcím, jako jsou například bezplatné šablony.

Je však důležité si uvědomit, že plány společnosti Midphase WordPress jsou spravovány pouze částečně. Zahrnují jednoduchý tříkrokový instalační program WordPress a automatické aktualizace bez jádra, ale vaše webové stránky běžící s WordPress a aktualizace jeho jádra jsou stále na vás. Pokud hledáte plně spravovaný plán WordPress, přečtěte si náš nejlepší webhostingový průvodce pro WordPress.

Midphase nabízí konfigurovatelné plány VPS, které nejsou pro tuto cenu skvělé, ale alespoň si můžete vybrat datové centrum, ze kterého jste hostitelem. Vyhrazené servery jsou také drahé, protože podobně spekulované servery u jiných poskytovatelů stojí o 20 až 30 dolarů méně.

Velkým přírůstkem do sestavy je cloud hosting. Váš web je stále hostován na jediném serveru, ale tento server je připojen k základní síti serverů a má schopnost z nich stahovat zdroje. Zkrátka to znamená, že budete mít vždy přístup ke své sadě výpočetních zdrojů, bez ohledu na to, zda se jedná o výpadek, distribuovaný útok odmítnutí služby nebo dopravní špička..

Rychlost & Uptime

Otestujeme rychlost webhostingu pomocí testu rychlosti pingdomu a dopadu zatížení. Přestože existuje řada faktorů, které se zabývají rychlostí načítání vašeho webu, hostitel nese určitou odpovědnost. Testováním prázdné verze programu WordPress a pomocí dvou nástrojů, abychom viděli rychlost z různých úhlů, se snažíme získat co nejvíce soudržné pochopení rychlosti, jak je to možné.

Tato due diligence však pro Midphase nedělá laskavost. Fungoval špatně napříč deskou a vydělával 84 ze 100 z testu rychlosti Pingdomu. Přestože se skóre zdá být vedle hodnocení A2 Hosting 96 slušné (přečtěte si naši recenzi hosting A2), je důležité si uvědomit, že jsme testovali web WordPress, který nebyl nabitý ničím jiným než výchozím motivem..

test střední rychlosti

Zkrátka to znamená, že jakákoli změna skóre je špatná věc. Načtení stránky 273,8KB Midphase trvalo 1,95 sekundy, přičemž většinu času strávil prohlížeč čekáním na tok dat ze serveru.

Load Impact nebyl lepší. Za pět minut poslala na server 50 virtuálních uživatelů, měřila splněné požadavky a dobu odezvy pro každého uživatele. Midphase zahájil test vysoko, střídání mezi pouhých 405 milisekund a až 4,86 ​​sekund pro několik hrstů virtuálních uživatelů.

Jak test pokračoval, doba načítání dramaticky poklesla a ustálila se na přibližně 500 ms. Je to kvůli reakcím, které však nejsou splněny. Místo toho, aby se pokoušeli splnit požadavky, setkali se s chybami, což naznačuje, že server je v jeho zlomovém bodě.

náraz na polovinu fáze

Pokud na web není dostatek prostředků, obvykle dochází k selhání požadavků HTTP. Naše testování naznačuje, že základní sdílené plány nemají dostatek prostředků na to, aby se obešly, takže jakékoli zatížení 50 současných uživatelů nebo více by alespoň na základě našeho izolovaného příkladu narušilo váš web..

Nemohli jsme najít ani záruku dostupnosti. Navzdory tvrzením, že vám nabízíme peníze zpět, pokud narazíte na prostoje na blogovém příspěvku v roce 2015, jsme nenašli klauzuli v podmínkách, které by uváděly, co je zaručeno. Nezažili jsme prostoje, ale Midphase nezaručuje nic, pokud tak učiníte v podmínkách.

Bezpečnostní

Stejně jako běžné funkce jsou bezpečnostní prvky dobré, jsou-li stanoveny podivně. Sdílené plány nemají z hlediska zabezpečení nic k ničemu, ale plány WordPress mají co nabídnout. Přesto je v obou bezpečnostních sadách jedna velká díra v sadě zabezpečení.

Midphase nezahrnuje do vašeho plánu certifikát SSL / TLS. Tento certifikát v zásadě říká prohlížeči připojenému k vašemu webu, že může být důvěryhodný. Prohlížeč potvrdí, že prohlížeč dokáže otevřít šifrované připojení a chránit uživatelská data přenášená na váš web.

SSL / TLS certifikáty jsou nezbytné pro provoz webu, protože vyhledávače budou pochovávat weby, které jej nemají. Většina webových hostitelů zahrnuje jednoho zdarma – přečtěte si například naši recenzi SIteGround – takže vynechání Midphase je podivné.

To znamená, že Cloudflare je součástí všech plánů. Náš průvodce Cloudflare vysvětluje, jak služba funguje a její původ, ale její krátký je to, že může pomoci zrychlit a zabezpečit váš web..

V zásadě jde o síť pro doručování obsahu, což znamená, že odebírá aktiva z vašeho webu a ukládá je na servery po celém světě. Když se někdo pokusí načíst váš web, některá aktiva pocházejí spíše ze sítě Cloudflare, než aby byla načtena ze serveru.

Zpracováním požadavků tímto způsobem trvá načítání vašeho webu méně času, protože fyzická vzdálenost těchto prostředků je obvykle blízko uživatele. Díky tomu je váš web bezpečnější. Požadavky přicházejí prostřednictvím sítě serverů, takže útoky DDoS lze identifikovat a zastavit před dosažením serveru Midphase.

To je ale pro sdílené plány. Plány WordPress přicházejí s jednou spolehlivou bezpečnostní funkcí ve formě odstranění malwaru. Midphase obsahuje nástroj, který je v podstatě antivirem pro váš web, skenuje a odstraňuje potenciální odpadky související s počítačovou kriminalitou dříve, než vás může přivést do režimu offline.

Bezpečnostní sada je pevná. Midphase zahrnuje odstranění malwaru, ochranu DDoS, zálohy a CDN, ale ne všichni uživatelé budou mít tyto funkce. Pokud vás WordPress nezajímá, jste z hlediska bezpečnosti většinou smůlu. Líbí se nám funkce, které jsou tam, jen bychom chtěli vidět více z nich.

Soukromí

Midphase, stejně jako jeho sourozenec WestHost, se stará o vaše soukromí. Je ulevující vidět, že webhostingová společnost, která je ve vlastnictví větší společnosti, stále vyvíjí úsilí, aby ukryla vaše osobní údaje, na rozdíl od Endurance International Group (přečtěte si naši recenzi na iPage, abyste se dozvěděli o značce EIG).

Začíná to ochranou soukromí domény. Při registraci domény registrujete také své osobní údaje, včetně e-mailové adresy, jména, telefonního čísla a dalších. Tyto informace jsou uloženy v databázi, která je veřejně dostupná online, což z ní činí hlavní cíl pro dolování dat.

Pokud však svou doménu zaregistrujete soukromě, tyto problémy obejdete. Vaše data jsou nahrazena registrátorskými, což znamená, že když někdo vyhledá váš doménový záznam, zobrazí se místo vašeho jména „Midphase“. Midphase zahrnuje soukromí domény s každou novou registrací domény pro první rok.

Není to však zdarma jako u DreamHostu (přečtěte si naši recenzi DreamHost). První rok je zdarma, ale poté vám bude účtován 10 $ ročně. Přesto je Midphase jedním z mála webových hostitelů, kteří nabízejí soukromí domény po jakoukoli dobu zdarma, což je v naší knize vítězství.

Zásady ochrany osobních údajů jsou také výhrou. Jako 1&1 IONOS (přečtěte si náš 1&1 recenze IONOS), Midphase zachází s vašimi osobními údaji s maximálním respektem. Přestože jsou vaše informace shromažďovány za účelem zpracování plateb, v souladu s vymáháním práva a udržováním služby, neprodávají se ani nesdílejí s jinými třetími stranami..

Používáme jiný standard pro ochranu soukromí hostitelů než pro naše recenze VPN a Midphase je na pravé straně plotu. Zdá se, že se soukromí týká pouze několika značek, s DreamHost a 1&1 IONOS v popředí. Je ulevující vidět Midphase připojit se k jejich řadám.

Podpěra, podpora

Jednou ze silných stránek CHI je, že na hlavní obrazovce je tlačítko podpory. Po jeho navigaci se zobrazí vaše stránka podpory, která obsahuje odkazy pro odeslání e-mailové žádosti nebo zahájení živého chatu a provozní hodiny jednotlivých oddělení. V případě potřeby je k dispozici také část kódu PIN vaší telefonické podpory.

midphase-startersite

Ve spodní části stránky je sekce nedávných konverzací podpory, která ukazuje vaši korespondenci s podporou Midphase prostřednictvím e-mailu. I když můžete jednat se společností přímo prostřednictvím e-mailu, CHI vám dává možnost vytáhnout záznam vaší konverzace a reagovat.

Když jsme se natáhli, zástupce se k nám dostal asi za čtyři hodiny, což je dobré. Živý chat je také solidní, i když není na úrovni SiteGround (přečtěte si naši recenzi SiteGround). Přímý kontakt je pravděpodobně nejlepším řešením, protože svépomocné prostředky, byť užitečné, jsou neohrabané.

midphase-knowledgebase

Znalostní základna je obtížné obejít, přestože jsou články podrobně popsány. Midphase má z hlediska obsahu spolehlivou znalostní základnu – články jsou plné screenshotů, je zde instrukce krok za krokem atd. – ale stará navigace by mohla používat práci.

Verdikt

Midphase je působivý, pokud jde o funkce, pokud zvolíte správný plán. Cena také není špatná, ale když se rychlost dostane do rovnice, nevypadá příliš horkě. Nejedná se o špatný webový hostitel, zejména s odhodláním k soukromí a dobrotám s plány WordPress, ale s jiným poskytovatelem můžete získat více zaokrouhlený plán za stejnou cenu..

Co si myslíš o Midphase? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me