Nejlepší VPN pro Vietnam 2020: Bezpečnost a soukromí Pho Travelers

Vietnam je fantastická země s ohromující krásou, bohatou kulturou a nádhernými plážemi. Je to oblíbené místo pro cestovatele a digitální nomády. Ať už jste tam, abyste prozkoumali, vyzkoušeli rozmanité pouliční jídlo nebo se ponořili do své dávné historie, budete pravděpodobně v určitém okamžiku stále online a pro ochranu byste měli použít jeden z našich nejlepších výběrů VPN pro Vietnam..


Virtuální privátní síť není jen trikový poník a Vietnam má několik cenných důvodů, proč je třeba použít, když jste tam. Z velké části vám VPN pomůže získat minulá omezení, jako jsou geobloky. Řekněme, že chcete sledovat Netflix USA, když jste tam. Brzy si uvědomíš, že nemůžeš.

Je to kvůli nádhernému zákazu Netflixu. Každá země má jinou knihovnu Netflix, takže možná zjistíte, že pořad, který chcete sledovat, není součástí vaší aktuální země.. 

Naštěstí se toho můžete obejít změnou vaší IP adresy, což je místo, kde přichází VPN. Jednoduše získejte adresu IP v USA prostřednictvím VPN a, voila, jste v americké knihovně. 

Mějte však na paměti, že některé sítě VPN nemají to, co je potřeba k tomu, aby se dostalo přes systém detekce VPN společnosti Netflix. Náš nejlepší článek pro síť VPN pro Netflix obsahuje několik vyhrazených doporučení, ze kterých si můžete vybrat.

Kromě geobloků existuje cenzura, servisní bloky a další problémy, které je třeba řešit, takže pojďme se podívat na všechny důvody, proč ve Vietnamu potřebujete VPN.

Nejlepší VPN pro Vietnam 2020

Co dělá VPN nejlepší pro Vietnam

Prošli jsme všemi poskytovateli, abychom našli nejlepší VPN pro Vietnam. Zvažovali jsme funkce každé VPN a jak dobře jsou implementovány. Přestože poskytovatelé mohou vypadat stejně v mnoha oblastech na papíře, neznamená to, že jejich funkce jsou dobře provedeny.

Ve Vietnamu se musíte soustředit na velkou bezpečnost, která vás chrání a chrání před skrytím. Také vás ochrání před počítačovou kriminalitou, což je zvláště důležité, pokud používáte veřejné WiFi. U tak špatně zabezpečených připojení se často skrývá skrytá nebezpečí, takže je také vhodné nainstalovat antivirový program..

Důležité je také vaše soukromí a můžete to zajistit pomocí zásady bez protokolování. Pokud některý poskytovatel má, znamená to, že si nebude uchovávat záznamy o vašich online aktivitách.

Kolik serverů je k dispozici – a kde – je dalším důležitým faktorem. Čím více serverů je na co největším počtu míst, tím snazší bude najít vhodný server. Pokud chcete přistupovat k obsahu, který je omezen na Vietnam, musíte zvolit VPN, která má servery v dané zemi, abyste mohli získat vietnamskou IP adresu. 

Rychlost je také důležitá, zejména pokud plánujete streamování nebo stahování. To znamená, že pokud si užijete čekání na načtení obsahu. Totéž platí pro neomezenou šířku pásma. Pokud máte limit a dosáhnete jej, VPN přestane fungovat, což znamená, že už nebude zajištěna žádná ochrana a nebudou již překročena omezení. 

Měli byste také zkontrolovat, s jakými zařízeními je kompatibilní, jak snadné je použití a kolik povolených připojení. Dobrá podpora zákazníků je vždy důležitá věc. Nakonec se ujistěte, že je v rámci vašeho rozpočtu.

Nejlepší VPN pro Vietnam: ExpressVPN

ExpressVPN je zde oblíbený u Cloudwards.net, a to z dobrého důvodu. Je to jedna z nejlepších VPN na trhu a snadno pokrývá vše, co potřebujete, abyste ve Vietnamu zůstali v bezpečí. Je to také naše nejlepší VPN pro Čínu a protože je více než schopna zvládnout Great Firewall, není pochyb o tom, že je to skvělá volba pro omezení Vietnamu..

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Zabezpečení je vynikající a ve výchozím nastavení je nastaveno na 256bitové šifrování AES. Máte také možnost ji zvýšit. K dispozici je také přepínač zabíjení, který je povolen automaticky. Plus, ExpressVPN bere soukromí vážně a má přísné zásady bez protokolování.

Síť serverů je konkurenceschopná, s více než 3 000 servery rozloženými po 94 zemích. To vám dává dostatek možností obcházení bloků, ale ve Vietnamu jsou i některé, pro případ, že potřebujete přístup k obsahu omezenému na zemi..

Díky velmi rychlým rychlostem zapomenete, jak vypadá obrazovka načítání. Ve skutečnosti je to nejrychlejší VPN, kterou jsme testovali. Vstup do streamovacích služeb je hračka, takže není divu, že je to naše nejlepší VPN pro streamování a existuje také neomezená šířka pásma. Další informace naleznete v naší recenzi ExpressVPN.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS. Všechny jsou snadno použitelné a je to skvělá volba pro začátečníky, protože to funguje téměř přímo z krabice. 

Jakmile ji nainstalujete, jednoduše klikněte na „Připojit“ a jste pryč. Zkušenější uživatelé však mohou hrát s nastavením a funkcemi. Je povoleno až pět současných připojení.

Pokud potřebujete pomoc, můžete použít užitečnou databázi znalostí pro malé problémy. K dispozici je také živá podpora chatu a e-mailu 24/7. Nápověda je dobrá v obou směrech, ale e-mailová cesta je lepší pro podrobnější odpovědi.

ExpressVPN je drahý ve srovnání s jeho soupeři. To znamená, že nabízí tak dobrou službu, stojí za to. Pokud se rozhodnete pro delší předplatné, můžete snížit náklady. Existuje [ulr id = 8428 text = „30denní záruka vrácení peněz“], pomocí které můžete zjistit, zda se vám líbí.

NordVPN

NordVPN je také dobrou volbou pro Vietnam. Budete chráněni některými z nejlepších dostupných zabezpečení a můžete také použít servery s dvojitým skokem, které přidávají ještě větší ochranu. Přepínač zabíjení je poskytován pro větší klid a společnost je přísná v tom, že neuchovává uživatelské záznamy.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Existuje více než 5 600 serverů tečkujících 60 zemí, takže byste si měli najít jeden, který bude vyhovovat. Ve Vietnamu je navíc 10, což vám umožňuje přístup k obsahu, který je tam omezen. 

Celkově jsou jeho rychlosti dobré, ale mohou se zpomalit, když se připojují k serverům dále. Je dodáván s neomezenou šířkou pásma a je schopen přistupovat ke všem streamovacím službám. Je to také naše nejlepší VPN pro torrenting, v případě, že torrenting je něco, co chcete udělat. Náš přehled NordVPN jde podrobněji.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

Je k dispozici na Windows, MacOS, Android a iOS a klienti se snadno používají. Můžete také připojit až šest zařízení současně.

Nápověda je k dispozici, pokud ji potřebujete. Znalostní základna vám může pomoci s menšími problémy, ale je k dispozici také živý chat a e-mail 24/7. Živý chat vám poskytne nejrychlejší odpověď, ale obojí je užitečné.

NordVPN je slušná cena, ale raději byste se přihlásili k odběru delšího plánu. V případě, že se obáváte přímého potápění, máte k dispozici 30denní lhůtu na vrácení peněz.

CyberGhost

Další je CyberGhost, což je další skvělá služba, i když to není úplně na stejné úrovni jako naše první dvě tipy. Její zabezpečení je spolehlivé a přichází s trvale aktivovaným přepínačem kill. Na jedné straně je to dobré, ale také to znamená, že nad tím nemáte žádnou kontrolu. Existují také pevné zásady bez protokolování, takže víte, že vaše soukromí je ctěno.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

CyberGhost v posledních několika měsících zaznamenal ve svém oddělení serverů hlavní nárůst. V současné době má 6 100 serverů v 90 zemích, což je obrovské. Ve Vietnamu je také osm, pro případ, že byste z nich chtěli mít obsah.

Její rychlosti jsou vysoké, ale stejně jako NordVPN se mohou na dlouhé vzdálenosti zpomalit. Neexistují žádná omezení šířky pásma a může se dostat do streamovacích služeb. Pro více informací se podívejte na naši recenzi CyberGhost.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

CyberGhost lze instalovat na Windows, MacOS, Android a iOS a byl nedávno aktualizován, což uživateli přináší příjemnější zážitek. Přizpůsobení se může chvíli trvat, ale použití není obtížné. Můžete připojit až sedm zařízení současně, ale to je limit pro instalaci. Přesto jsme vytvořili náš seznam pro nejlepší VPN pro více zařízení.

Má jednu z nejlepších znalostních bází, které jsme kdy viděli, což je skvělé pro svépomoc. K dispozici je také živá podpora chatu a e-mailu. Živý chat je rychlejší možností obou možností, ale e-mailová podpora je lepší v odpovědi na další technické dotazy.

Měsíční tarif není nejlevnější variantou, ale zvolením delšího plánu je cena docela levná. K dispozici je také sedmidenní zkušební verze pro uživatele Android a iOS a záruka vrácení peněz pro všechny zákazníky.

VyprVPN

VyprVPN nemá dost hodnocení, které dělají naše ostatní tipy, ale jeho vynikající bezpečnost z něj dělá dobrý výběr pro Vietnam. Je přizpůsobitelný, což je skvělé pro ty, kdo to vědí. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Navíc má svůj vlastní protokol Chameleon, který, pokud je používán, přidává další ochranu do tunelu VPN a způsobuje, že to vypadá, že nepoužíváte ani VPN. K dispozici je také přepínač zabíjení a společnost nevede protokol o vašich online aktivitách.

Počet serverů není skvělý, s přibližně 700 ve 64 zemích. Přesto by to mělo stačit pro obcházení bloků. Navíc v Hanoji existuje několik obsahů ve Vietnamu. Její rychlosti jsou také dílčí, i když by měly být pro většinu činností v pořádku a mohou se dostat do většiny streamovacích služeb. Podívejte se na naši VyprVPN recenzi pro lepší pohled na službu.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Můžete ji použít na Windows, MacOS, Android a iOS. Je také uveden v našem nejlepším dílu VPN pro Android kvůli svým skvělým mobilním aplikacím. Můžete připojit až pět zařízení, záleží však na tom, jaký plán si zvolíte.

Je k dispozici vědomostní databáze. Navíc je tu živý chat, ale zpočátku budete mluvit s robotem. Budete mít možnost požádat o rozhovor s člověkem, a pak budete zařazeni do fronty. Je to mnohem pomalejší než ostatní pomocné stoly, ale e-mailová podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Cena bude záviset na zvolené úrovni. Za prvé, existuje standardní plán, který vám poskytne tři současná propojení. Pak je tu prémiový plán, který vám poskytne pět současných připojení a přístup k jeho protokolu Chameleon.

Poté si můžete vybrat z měsíčního nebo ročního plánu. Stejně jako u ostatních možností se nakonec na konci plánuje lépe. K dispozici je také 30denní záruka vrácení peněz, pomocí které můžete zjistit, zda se vám líbí.

Windscribe

Náš poslední výběr pro Vietnam je Windscribe. Její bezpečnost je dobrá a lze ji přizpůsobit. Je zde vypínač zabíjení, ale je matoucím názvem „firewall“. 

Je zavedena zásada no-logs, ale měli byste vědět, že některé záznamy uchovává. To znamená, že to není nic skutečného. Jde jen o věci, kolik šířky pásma jste použili a časové razítko vaší činnosti. Ani to nemůže být vysledováno zpět k vám.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

Předchozí

další

Počet serverů Windscribe je stejně vzácný jako počet serverů VyprVPN. Na výběr je více než 600 serverů v 60 zemích, ale to by mělo stačit. Některé jsou také v Hanoji, ale k nim máte přístup pouze v případě, že jste „pro“ člen. 

Windscribe má zdarma plán, který je docela dobrý a dostal se na první místo v našem nejlepším bezplatném VPN kusu. Nezískáte však všechny výhody placeného plánu a existuje pouze omezený počet serverů, ke kterým se můžete připojit. 

Ačkoli členové skupiny „pro“ získají přístup ke všem serverům, můžete také přidat umístění podle možnosti „sestavit plán“ za $ 1 každý měsíc. Přitom také zvýšíte limit šířky pásma.

Členové „Pro“ také získají neomezenou šířku pásma. Pokud se rozhodnete pro bezplatný tarif, dostanete 2 GB měsíčně nebo 10 GB měsíčně, pokud zadáte svou e-mailovou adresu. Přidáním místa získáte dalších 10 GB měsíčně. 

Kromě toho jsou její rychlosti v pořádku, i když ne tak rychle jako některé, a je schopen se dostat do streamovacích služeb. Členové „Pro“ získají přístup také ke svým serverům Windflix, které jsou vytvořeny pro streamování. Aktuálně si můžete vybrat mezi servery Windflix v USA, Velké Británii, Kanadě a Japonsku. Další informace naleznete v naší recenzi Windscribe.

Další důvody, které se nám líbí Windscribe

Windscribe je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhraní se snadno používá, ale drotáři se také mohou pobavit. Umožňuje neomezené připojení.

Pro svépomoc je k dispozici průvodce odstraňováním potíží, jakož i často kladené dotazy, průvodci dílčími soubory a nastavení. Podpora živého chatu a e-mailu je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Díky živému chatu se však dostanete k Garrymu, zástupci AI Windscribe. Poskytuje dobrou pomoc, ale pokud chcete mluvit s člověkem, musíte odeslat lístek s e-mailovou podporou.

Jeho měsíční plán je dost drahý, takže je nejlepší zvolit si delší. Neexistují žádné bezplatné zkušební nebo oficiální zásady pro vrácení peněz, protože pomocí bezplatného plánu můžete zjistit, zda se vám líbí. Pokud si ji však koupíte a změníte názor, Windscribe obvykle vrátí peníze, pokud se zeptáte do tří dnů od nákupu. 

Online cenzura ve Vietnamu

Vietnamský internet je velmi omezený. Mnoho webů je blokováno a filtrován obsah. Vláda tvrdí, že vyvine takové úsilí, aby chránila vietnamské občany před obscénním nebo sexuálně explicitním obsahem. 

Ve skutečnosti však bude zablokováno také mnoho dalšího obsahu. Úroveň filtrování je tak všudypřítomná, že je často označována jako Bambusová brána, v kývnutí na Velkou čínskou bránu firewall.

Může být blokováno vše, co je považováno za hrozbu vládu Komunistické strany Vietnamu. To může zahrnovat politický nesouhlas, obhajobu lidských práv a demokracie a kritiku vlády. 

Blokovány mohou být i vysoce profilové blogy a weby, které mají velké následky. Navíc může být blokován také obsah propagující určitá náboženství, včetně buddhismu a římského katolicismu.  

Pravidelně jsou blokovány také sociální média a aplikace pro zasílání zpráv, zejména během protestů. Twitter, WordPress, Blogger a Facebook byly dříve zablokovány. 

Dohled online ve Vietnamu

Získávání informací o dohledových schopnostech vietnamských orgánů je omezené, ale existují určité informace, které dokazují, že dohled je možný. 

Společnost FireEye v oblasti kybernetické bezpečnosti uvedla, že Vietnam vyvinul schopnosti kybernetické špionáže. Cíle zahrnovaly vietnamské novináře v zámoří i místní a mezinárodní organizace. Ačkoli neexistoval důkaz, že by útoky byly od vietnamské vlády, shromážděná data by byla užitečná pouze pro ně.

Výzkumná skupina Citizen Lab navíc našla software FinFisher na serverech v mnoha zemích, včetně Vietnamu. Software FinFisher je schopen dohledu, jako je monitorování komunikace a získávání informací z počítačů. 

Občané musí při nákupu služby poskytnout poskytovatelům internetu a mobilních služeb identifikaci a majitelé internetové kavárny musí nainstalovat sledovací software a ukládat protokoly aktivit klientů.. 

V dalším zásahu proti nesouhlasu vyžaduje zákon o kybernetické bezpečnosti technologické společnosti, aby ukládaly údaje o vietnamských uživatelích a v případě potřeby sdílely údaje se státními agenturami. Zákon také vyžaduje, aby se uživatelé registrovali se svými skutečnými jmény, a společnosti musí ověřit totožnost uživatelů.

Rovněž vyžaduje, aby sítě sociálních médií a jiné podobné společnosti poskytovaly orgánům informace o uživateli týkající se terorismu a trestných činů. Zákon však postrádá potřebu dohledu, což znamená, že může být porušeno. 

Přesto ministerstvo informací a komunikací spolupracovalo s Facebookem a Google na odstranění důležitých účtů.

Vietnamský zákon o počítačové bezpečnosti informací, který byl přijat v listopadu 2015, rovněž vyžaduje, aby technologické společnosti sdílely uživatelská data, ale bez souhlasu uživatele. Rovněž stanoví, že orgánům by měly být v případě potřeby přiděleny šifrovací klíče těchto společností. 

Svoboda projevu online ve Vietnamu

Vietnamská ústava poskytuje svobodu slova, ale v praxi je omezena. Vládnoucí komunistická strana nechce být kritizována a uživatelé internetu a novináři mohou být potrestáni za svá kritická místa podle zákona o zveřejňování, zákona o ochraně státních tajemství a trestního zákoníku.. 

Mnoho novinářů, kritiků a obhájců svobody projevu bylo uvězněno a někteří byli vystaveni násilí. Zahraniční novináři riskují, že bude jejich vízová prodloužení odmítnuta.

V lednu 2018 dostali tři aktivisté a video bloggerové různé tresty odnětí svobody, z nichž nejdelší bylo osm let, za šíření propagandy proti státu. 

Krátce nato dostal blogger Hoang Duc Binh čtrnáctiletý trest odnětí svobody za vedení stovek protestů proti ekologické krizi. Je to dosud nejtvrdší věta vietnamského aktivisty.

Celkově je však většina mediálních médií kontrolována státem, takže vláda může sledovat, co se zveřejňuje. 

Závěrečné myšlenky

Díky omezené vietnamské internetové a netolerantní vládě je snadné pochopit, proč byste měli používat VPN, když jste tam. Měli byste si vybrat ten, který má skvělé zabezpečení a soukromí, aby vás udržel v anonymitě. Navíc, slušná serverová síť je prospěšná pro překonání jakékoli cenzury.

ExpressVPN je nejlepší VPN pro Vietnam. Díky tomu budete chráněni jeho vynikající bezpečností a díky velké serverové základně budete moci překonat všechna omezení. Díky vietnamským serverům navíc získáte přístup k obsahu, který je omezen na danou zemi. Proč to nezkusit? Se svou 30denní zárukou vrácení peněz není co ztratit.

Pokud máte zkušenosti s používáním VPN ve Vietnamu, dejte nám vědět v sekci komentářů. Rádi bychom o tom slyšeli. Nezapomeňte si také prohlédnout náš archiv VPN, i když jste tady. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map