Nejlepší VPN pro Torrenting 2020: Plachtění Piratical Waters

Torrenty jsou skvělý způsob distribuce téměř jakéhokoli typu souboru, ať už jde o píseň, film, hru nebo dokonce software. Většinu obsahu torrentů však tvoří materiál chráněný autorskými právy a pirátství vás může přistát v horké vodě, pokud nezakryjete své digitální stopy. Proto jsme sestavili tuto příručku k nejlepším VPN pro torrenting.


Nelegální reprodukce a sdílení materiálu chráněného autorskými právy je velké ne-ne, ale přiznejme si to, to je to, co je většina obsahu na torrent stránkách. Porušování autorských práv se ve většině zemí potýká s tím, že pokud se nechcete chránit VPN, hrozí vám při šíření takového materiálu vysoké pokuty nebo trest odnětí svobody..

V žádném případě neschvalujeme online pirátství, ale pokud to uděláte, měli byste vědět, jak to udělat bezpečně. Pokud nepoužíváte VPN – a v tom slušnou – je to v podstatě jako nechat otevřené dveře. Vaši IP adresu může vidět kdokoli. Navíc je možné sledovat všechny vaše online aktivity, což není nikdy dobré, pokud jde o porušení autorských práv.

Pro naše čtenáře s krátkým rozpětím pozornosti byste měli jít rovnou a nainstalovat NordVPN. Tato síť VPN vás udrží v tajnosti a ochrání vás před všemi ošklivými soubory v rámci stahování a jeho vlastní servery P2P se mohou vypořádat s vašimi protivnými starty. Přečtěte si další doporučení VPN a další informace týkající se torrentingu.

Nejlepší VPN pro Torrenting

  1. NordVPN
  2. ExpressVPN
  3. CyberGhost
  4. VyprVPN
  5. ProtonVPN
  6. Soukromý přístup k internetu
  7. Windscribe
  8. GooseVPN

1. NordVPN

NordVPN je nejlepší VPN pro torrenting. Má všechny vlastnosti, které vás VPN potřebuje chránit, zatímco plujete pirátem zamořené vody, ale přichází také s několika užitečnými doplňky.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

S ohledem na skutečnost, že VPN skutečně umožňuje přenos P2P, má NordVPN vlastní P2P servery, které jsou schopny lépe zpracovávat torrenting než běžné servery. Získáte také větší ochranu se servery P2P. Pokud však kapacita není prioritou, servery NordVPN s dvojitým skokem přidávají celou další vrstvu ochrany.

To je na vrcholu vysoké míry šifrování, kterou NordVPN již používá, a zahrnuje přepínač zabíjení, který zajistí, že vás nezachytí závada ve službě. VPN má také přísné zásady no-logs, takže vaše online akce nebudou zaznamenány. Pokud se však zvlášť obáváte, můžete se zaregistrovat pomocí odhozeného e-mailu a použít k platbě bitcoiny.

Výkon a cena společnosti NordVPN

Nejedná se o nejrychlejší VPN na trhu, ale dokáže udržet krok s potřebami většiny lidí, jak si můžete přečíst v naší recenzi NordVPN. Získáte neomezené množství dat, takže se nebudete muset starat o překročení limitu a vyhození ze sítě VPN.

NordVPN nabízí dobrou hodnotu za vaše peníze a je oblíbenou volbou pro lidi, kteří chtějí skvělou službu VPN za přísného rozpočtu. Jeho měsíční plán není nejhorší, co jsme kdy viděli, ale ušetříte peníze tím, že se rozhodnete pro jedno ze svých delších odběrů. K dispozici je také 30denní okno pro vrácení peněz, které vám zajistí větší klid.

2. ExpressVPN

ExpressVPN je nejlepší všestranná služba v našich recenzích VPN, ale ačkoli je plná skvělých funkcí, žádná z nich není věnována torrentingu. To však neznamená, že VPN je pro tento úkol zbytečná. Ve skutečnosti je kterýkoli z jeho 3000 serverů vhodný pro torrenting, prostě pro něj není určen. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Kromě nedostatku vyhrazených serverů P2P je ExpressVPN podobný NordVPN, jak si můžete přečíst v našem článku „hlava k hlavě“. Síť VPN přichází s vynikající bezpečností a používá 256bitové šifrování přímo z krabice, ale můžete ji zvýšit až na 4096 bitů za předpokladu, že jste si dobře vědomi nastavení. Je také zabudován přepínač kill, který je ve výchozím nastavení povolen.

ExpressVPN si váží vašeho soukromí také díky pevné zásadě no-logs. Nachází se také na Britských Panenských ostrovech, které mají některé z nejlepších zákonů na ochranu soukromí v cloudu na celém světě.

S rychlostí nebudete mít žádný problém, protože přichází s nejrychlejšími rychlostmi stahování, které jsme doposud testovali, a neexistují žádná omezení šířky pásma, která by vás zastavila ve vašich stopách.. 

Oba tyto faktory si vydobyly nejlepší místo v naší nejlepší VPN pro srovnání streamování. Kromě toho je VPN snadno použitelná a perfektní pro začátečníky, jak si můžete přečíst v naší recenzi ExpressVPN.

Cena značky ExpressVPN

Něco, co nás neustále kopá tam, kde to bolí, je cena ExpressVPN – je vysoká. To znamená, že za své peníze získáte fantastickou službu VPN. Měsíční tarif je nejhorší, ale náklady můžete trochu snížit tím, že se rozhodnete pro delší předplatné. ExpressVPN přijímá bitcoiny a přichází s 30denní zárukou vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že to není pro vás.

3. CyberGhost

CyberGhost VPN je vynikající volbou pro torrenting. Ačkoli to nemá úplně vlastnosti našich prvních dvou tipů, není to daleko. Má rozsáhlou síť serverů a má vyhrazenou kartu profilu zobrazující všechny jeho servery podporující P2P. Navíc u každého serveru můžete vidět, kolik členů jej aktuálně používá, vaši vzdálenost od něj a zatížení serveru. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Kromě toho, že CyberGhost byl založen v rumunské Bukurešti – což bere soukromí vážně – má CyberGhost speciální NoSpy servery, které sedí mimo 14 očí. Stojí trochu navíc, ale jsou konfigurovány s prvotřídním hardwarem pro větší soukromí. Bez ohledu na to, jaké servery používáte, je však zajištěno, že vaše aktivity budou udržovány v tajnosti.

Její zabezpečení je skvělé a dostanete přepínač zabíjení, i když je trvale povolený. To je dobré, protože je to opravdu nutnost, pokud se měníte, ale je to také nepříjemné, protože jej nemůžete vypnout. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost pro více informací.

Další funkce CyberGhostu

CyberGhost je rychlá služba, ale stejně jako NordVPN může trpět při připojení k vzdáleným serverům. Získáte neomezenou šířku pásma a umožňuje sedm současných připojení, v případě, že chcete kapitána celé pirátské posádky. Jeho rozhraní se může zpočátku zdát trochu divné, ale jakmile si na to zvyknete, je to v pořádku.

Jedná se o levnou službu, i když byste si neměli zvolit měsíční sazbu, pokud chcete snížit náklady. Pro uživatele systému Android a iOS je k dispozici sedmidenní bezplatná zkušební verze, uživatelé stolních počítačů však získají pouze jeden den. Pokud jde o anonymitu, můžete se podívat na BitPay. K dispozici je také záruka vrácení peněz, což je 14 dní na měsíční tarif a 45 dní na delší.

4. VyprVPN

VyprVPN je solidní služba VPN pro torrenting, protože všechny její servery podporují přenos P2P. Neexistuje žádný speciální seznam ani žádné obruče, které by uživatelé mohli procházet. Stačí si vybrat server a odejdete. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Zabezpečení je jedním z nejsilnějších bodů VyprVPN. Můžete si vybrat z mnoha různých protokolů a existuje možnost vlastního protokolu Chameleon, o kterém si můžete přečíst více v naší recenzi VyprVPN. 

VPN obsahuje přepínač zabíjení a má přísné zásady ochrany osobních údajů bez protokolování. Pokud jste však plně obeznámeni s ochranou soukromí, měli bychom zdůraznit, že nemůžete platit pomocí kryptoměny.

Jeho rychlosti jsou na papíře nevýrazné, ale při našem testování jsme zjistili, že jsou konzistentní a ne všechno špatné. Pokud však torrentujete velkým souborem, můžete chtít na konvici zapnout nebo zdřímnout. Získáte však neomezenou šířku pásma, takže si můžete stáhnout, kolik chcete. Jeho rozhraní by mohlo být vylepšeno, ale stále se snadno používá.

Cena VyprVPN závisí na tom, kterou úroveň si vyberete. Standardní plán je jeho nejlevnější a poskytuje vám tři současná připojení, zatímco plán Premium zvyšuje limit připojení na pět a umožňuje použití jeho protokolu Chameleon. Roční plán je nákladově efektivnější a v případě, že změníte názor, existuje 30denní záruka vrácení peněz.

5. ProtonVPN

Náš další výběr, ProtonVPN, se v našich článcích ke shlédnutí příliš často nezmiňuje. To neznamená, že je to špatná služba, jen to, že ji jiní v určitých oblastech porazili. Pro torrentování však ProtonVPN přináší pěkné funkce. 

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN-interface-slider-2

protonvpn-profiles-slider-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Předchozí

další

Servery ProtonVPN jsou již přístupné pro torrent, ale mají speciální P2P servery, které zajišťují správnou ochranu. Navíc vám umožňuje nastavit profily pro konkrétní činnosti, abyste je nemuseli neustále nastavovat ručně pokaždé, když je chcete použít. Můžete například nastavit a pojmenovat profil torrentingu pomocí požadovaného protokolu a konkrétního serveru.

Kromě toho je bezpečnost ProtonVPN prvotřídní a zahrnuje použití přepínače kill. VPN má také přísné zásady ochrany osobních údajů a neuchovává žádné protokoly. Pro úplnou anonymitu můžete použít i bitcoiny jako platbu. 

Další funkce ProtonVPN

Neexistují žádné limity pro šířku pásma, a ačkoli jeho rychlosti nejsou pomalé, nejsou ani nejrychlejší, jak si můžete přečíst v naší recenzi ProtonVPN. Nastavení může být bolest, ale jakmile je hotovo, rozhraní se snadno používá.

Cena ProtonVPN je založena na více balíčcích. Jeho nejlevnější plány jsou zdarma a Basic, ale nedoporučujeme ani pro torrenting. Je tomu tak proto, že ačkoli s oběma získáte neomezenou šířku pásma, bezplatný plán omezuje rychlost a žádný z nich nemá přístup k serverům P2P.

Plán Plus je nejlepší volbou. Díky tomu získáte přístup k serverům P2P a pěti současným připojením a navíc nejde o nejdražší plán ProtonVPN. 

Plán Visionary je nejnákladnější, a přestože získáte dalších pět připojení a použití jeho šifrované e-mailové služby, nestojí za to navíc. Je k dispozici 30denní okno pro vrácení peněz.

6. Soukromý přístup k internetu

Dalším krokem je soukromý přístup k internetu, což je skvělá služba VPN s několika malými kousíčky, které budete potřebovat pro torrenting. VPN nabízí servery přátelské k torrentu a některá umístění podporují přesměrování portů, což umožňuje lepší a rychlejší zážitek z torrentování. Více se o tom dočtete v naší recenzi PIA.

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

Předchozí

další

Zabezpečení PIA je dobré, ale než uděláte něco extralegálního, musíte zvýšit úroveň šifrování. Při instalaci je výchozí nastavení 128bitové šifrování, které není dostatečně bezpečné pro úplnou anonymitu. VPN přichází s přepínačem kill a neukládá žádné protokoly. Za službu můžete také zaplatit pomocí kryptoměny.

Je schopen vysokých rychlostí, a to i po malém ponoření, jakmile je úroveň šifrování vyšší, i když to může být nekonzistentní. Neexistují žádná omezení šířky pásma a VPN umožňuje 10 současných připojení. Snadno se používá, zejména po poslední aktualizaci rozhraní.

PIA je levná. Poskytovatel zůstal jednou z levnějších možností služeb VPN i poté, co nedávno vzrostl ceny. Sedmidenní lhůta pro vrácení peněz je stanovena, pokud zjistíte, že to není pro vás.

7. Windscribe

Windscribe je také vhodná VPN pro torrenting a dokonce má připraveného průvodce nastavením uTorrent. Její síť není obrovská, ale je jasné, která místa nepodporují torrenting, protože mají ikonu P2P s přeškrtnutím. Existuje však mnoho z čeho vybírat, v závislosti na plánu, který vyberete.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

Předchozí

další

Přestože nedoporučujeme používat bezplatné sítě VPN pro torrenting – mluvíme o tom, proč později – bezplatný plán Windscribe je slušný výběr, který mu dokonce pomohl získat nejlepší místo v porovnání našich nejlepších bezplatných služeb VPN. Nezabývá se bezpečností, ale omezuje vás jinými způsoby, například poskytuje přístup pouze k několika serverům VPN. 

Tyto servery lze použít pro P2P přenos, ale existují i ​​další faktory, které brání tomu, aby se stala nejlepší bezplatnou VPN pro torrenting. Za prvé, jeho rychlost není špatná, ale ostatní VPN jsou rychlejší. Hlavním faktorem je však skutečnost, že ačkoli získáte neomezené simultánní spojení s oběma plány, získáte neomezenou šířku pásma, pouze pokud zaplatíte. 

Díky plánu Pro Windscribe získáte neomezená množství dat a využití všech jeho serverů, včetně serverů streamování Windflix, o kterých si můžete přečíst v naší recenzi Windscribe. Vytvořením vlastního plánu však můžete získat neomezenou šířku pásma levnější. Přidáním konkrétního serveru a neomezené šířky pásma se dostanete zpět jen 2 $ měsíčně.

Další funkce Windscribe

Zabezpečení Windscribe je dobré a používá šifrování AES-256. K dispozici je také přepínač zabíjení, ale matně se nazývá „firewall“. Zásady ochrany osobních údajů společnosti Windscribe uvádějí, že zaznamenává některé informace, například použitou šířku pásma a časová razítka aktivity, ale nejde o skutečnou hodnotu. Pro tuto zvláštní část anonymity však můžete jako platbu použít bitcoin.

Jeho rozhraní je tak jednoduché, jak se dostanou, což je skvělé pro začínající uživatele. Pokud jste trochu technologicky zaměřenější, bude se vám také líbit schopnost hrát si s tím. 

Pokud půjdete všichni ven a rozhodnete se pro placený plán, je lepší se zaregistrovat na delší dobu. V dlouhodobém horizontu tak ušetříte peníze. Pokud zjistíte, že se vám síť VPN nelíbí, můžete požádat o vrácení peněz do tří dnů od nákupu, ale může být dobrý nápad, abyste si bezplatně naplánovali bezplatný tarif.

8. GooseVPN

Náš poslední výběr je GooseVPN. Jedná se o VPN přátelskou k torrentu, přičemž většina serverů je označena jako vhodná pro torrenting. Existuje však několik důvodů, proč je poslední v našem seznamu nejlepších VPN pro torrenting.

Goose-VPN-homepage-2019

VPN má vysoké zabezpečení s několika možnostmi protokolu, z čehož lze vybírat, jakož i potřebný přepínač zabíjení. To však nevyplývá z krabice, takže budete potřebovat vědět, co děláte, abyste to správně nastavili a zůstali chráněni při torrentování. Rozhraní se však snadno používá.

V naší recenzi GooseVPN jsme však poukázali na to, že došlo k určitým zlepšením služby, například skutečnost, že když jsme ji poprvé zkontrolovali, došlo k únikům DNS vlevo, vpravo a uprostřed. Naštěstí byla VPN v našich nejnovějších testech v pořádku. Neuchovává si protokoly, ale nemůžete platit pomocí kryptoměny.

Rychlosti GooseVPN nejsou skvělé, ale získáte neomezenou šířku pásma a neomezené simultánní připojení. 

Měsíční plán je poměrně vysoký, ale jeho delší plány jsou docela levné. GooseVPN můžete vyzkoušet zdarma po dobu 30 dnů, k tomu však budete muset zadat platební údaje. To také znamená, že budete muset zapamatovat zrušení, pokud si to již nepřejete, jinak vám bude automaticky naúčtována platba na konci 30 dnů. Přesto je to dobrá výmluva, aby se to roztočilo.

Jak si vybíráme nejlepší VPN pro Torrenting

Zaprvé, když se snažíme zjistit, které VPN jsou nejlepší pro torrenting, můžeme do značné míry zahodit každého poskytovatele, který neumožňuje provoz P2P přímo z našeho seznamu „možná“. 

Některé služby vůbec neumožňují torrenting. Rychle využívá tunu šířky pásma, takže je pochopitelné, proč se někteří poskytovatelé z toho vyhýbají. Navíc se některým prostě nelíbí skutečnost, že většina aktivit P2P zahrnuje sdílení materiálu chráněného autorskými právy.

Pokud poskytovatel nepodporuje P2P, nebude vás chránit stejným způsobem jako ti, kteří to podporují. Kromě toho existuje několik dalších kritérií, která musí VPN mít, aby mohla být jedním z nejlepších VPN pro torrenting. 

Bezpečnostní

Kromě poskytovatele VPN, který potřebuje povolit přenos pomocí torrentu, je nesmírně důležité vybrat VPN s dobrými bezpečnostními funkcemi. Potřebujete silnou šifrovací rychlost AES-256 bitů nebo vyšší spolu s přepínačem kill. 

Dobré zabezpečení VPN zajistí, že zůstanete skryti, a přepínačem kill zabijete, pokud se VPN nezdaří. Pokud se tak stane, bude vaše připojení zcela přerušeno, než budou odhaleny jakékoli vaše citlivé údaje. 

Kromě toho musí VPN projít testy úniku DNS. Únik DNS je špatná zpráva a znamenalo by to, že vás bude možné sledovat. Testovali jsme všechny naše výběry VPN a prošly. 

Soukromí

VPN, kterou vyberete, by měla respektovat vaše soukromí. Měla by být zavedena pevná zásada no-logs, která v zásadě zajišťuje, že nebudou zaznamenány žádné z vašich online aktivit. To znamená, že i kdyby úřady požadovaly záznamy, nebylo by nic předat. 

Pokud prožíváte zcela anonymní zážitek, můžete si zvolit síť VPN, která vám umožní zaregistrovat se pomocí e-mailu s vypalovačkou a platit kryptoměnou. 

Rychlost

Rychlost je důležitým faktorem, pokud jde o torrenting. Na stažení souboru budete muset chvíli počkat, ale výběrem sítě VPN, která má vysoké rychlosti, nebudete čekat déle, než je třeba. 

Šířka pásma

Některé sítě VPN omezují množství šířky pásma, kterou můžete použít za měsíc, a pokud tento limit není vysoký nebo pokud se neplánujete dělat hodně, zasáhnete to docela rychle. Naštěstí většina služeb VPN poskytuje neomezenou šířku pásma, takže tuto funkci zkontrolujte.

Snadnost použití

Úroveň vašeho zážitku bude záviset na tom, jaký druh uživatelského zážitku máte. Pokud jste začátečník, pravděpodobně oceníte jednoduché rozhraní, které vás rychle a snadno připojí. Pokud jste však technický pracovník, můžete dát přednost síti VPN, se kterou můžete hrát. V každém případě zkontrolujte, zda je kompatibilní také s vaším zařízením.

Cena

Ačkoli cena VPN neovlivní vaši schopnost torrentu, měli byste si přesto vybrat VPN, kterou si můžete dovolit.

Proč potřebuji VPN při Torrentingu

Ne všechny torrenty jsou nezákonné, některé obsahují materiál s licencí na veřejnou doménu nebo na kreativy a nemusíte omezovat svou činnost, pokud se jedná o vše, s čím se zabýváte (přesto doporučujeme používat VPN, abyste zůstali skryti před vládním dohledem a další online nebezpečí).

Jak již bylo zmíněno, většina torrentů se jmenuje pirátství. Pokud stahujete nebo sdílíte materiál chráněný autorskými právy, porušujete zákon a riskujete, že budete chyceni. 

Každá země má jiný názor na porušování autorských práv a na různé zákony a tresty. Některé země vám brání v přístupu k takovým materiálům, ale můžete snadno odblokovat stránky torrentu. 

V polovině 90. let byla online ochrana autorských práv považována za důležitý úkol av roce 1998 prezident Bill Clinton podepsal zákon DMCA (Digital Millennium Copyright Act). V každé zemi, kde jsou zákony, jako je tento, můžete najít pokutu, jako je pokuta nebo uvěznění. Z tohoto důvodu není torrentování bez VPN dobrý nápad. 

Držitel autorských práv může zaslat oznámení poskytovateli internetových služeb (ISP), pokud se domnívá, že uživatel stáhl obsah bez jeho svolení. Vzhledem k tomu, že váš poskytovatel internetových služeb vidí vše, co děláte online, je snadné zjistit, kdo je pachatelem, a bylo možné zaslat oznámení o porušení autorských práv.

To nemusí znít příliš znepokojivě, ale pokud si jej chce držitel autorských práv vzít dále, může pro ISP sloužit předvolání k informacím o údajném pachateli, aby je mohl žalovat.

Copyright Trolls

Trollové autorské práva nejsou jen mýtické bytosti – existují a jsou řízeny penězi. Je známo, že právnické firmy v některých zemích monitorují torrent a shromažďují IP adresy těch, kdo porušují autorská práva. Poté zadají ISP, aby identifikovali viníky a rozešli oznámení o narovnání. Náš nejlepší článek pro VPN pro Německo je dobrým příkladem.

Jak mě může VPN ochránit při Torrentingu?

Používání VPN při torrentu – a kdykoli jindy – zajistí, že vaše online aktivity budou skryty před poskytovatelem internetových služeb a dalšími zvědavými očima. Skryje vaši IP adresu a zašifruje vaše připojení.

Můžete si přečíst našeho úplného průvodce virtuální privátní sítí, kde získáte podrobnější informace o tom, co VPN dělá, ale v podstatě směruje veškerý provoz prostřednictvím zabezpečeného tunelu z vašeho zařízení na server VPN. Tunel je šifrován, takže nikdo nemůže vidět, co děláte, ale je potřeba zásada no-logs, aby bylo zajištěno, že VPN nebude moci vidět ani zaznamenat vaše aktivity.. 

Nezapomeňte však, že ačkoli vás VPN ochrání mnoha způsoby, je také dobré nainstalovat slušný antivirus. Ke stažení lze přidat nebezpečné soubory, takže byste se měli ujistit, že jste připraveni a připraveni. Bitdefender je dobrý výběr VPN, protože vás ochrání v reálném čase. Další informace o službě naleznete v antivirové recenzi Bitdefenderu.

Mohu použít bezplatnou VPN pro Torrenting?

Stručně řečeno, odpověď zní ne. Netvrdíme, že bezplatné VPN jsou naprosto zbytečné, ale nedoporučujeme používat jednu pro něco jako torrenting, ačkoli bezplatné plány Windscribe a TunnelBear jsou výjimkou. 

Existuje mnoho důvodů, proč by se mnoha „bezplatným“ VPN aplikacím, které vidíte v obchodech s aplikacemi, nemělo za každou cenu vyhýbat, jak si můžete přečíst v naší nejhorší bezplatné příručce poskytovatelů VPN, ale zde je několik příkladů. 

Pro jednoho, někteří poskytovatelé inzerují tuto službu jako službu s vynikajícím šifrováním, ale v praxi používá buď méně příznivou míru šifrování, nebo vůbec žádnou. Některé z nich jsou prošpikovány malwarem, který na vás čeká, až se do něj nasaje a stáhnete. Ostatní poskytovatelé ve skutečnosti provozují vaši komunikaci, aby mohli vaše data prodat jiným společnostem.

Závěrečné myšlenky

Nyní znáte skutečná nebezpečí torrentingu bez VPN, ale měli byste také vědět, jak vybrat vhodný úkol pro daný úkol. Nejprve musí VPN povolit přenos P2P, ale také musí mít politiku bez protokolování a vynikající zabezpečení s přepínačem kill. Kromě toho jsou důležité vysoké rychlosti a neomezená šířka pásma, abyste nekončili frustrovaným nepořádkem.

Se vším na to je NordVPN nejlepší VPN pro torrenting. Má vlastní servery P2P pro zvýšenou ochranu a vynikající zabezpečení jako standard. K dispozici je také přepínač zabíjení a přísná zásada no-logs. 

Rychlosti NordVPN jsou více než schopné a neomezuje šířku pásma. Je k dispozici 30denní okno pro vrácení peněz, takže si můžete být jisti, že se vám to líbí, a můžete platit i za bitcoiny..

Řekněte nám v sekci komentářů o své zkušenosti s torrentováním s VPN, nebo jestli nám něco uniklo. Podívejte se také na naše další články o VPN, když jste tady. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map