Nejlepší VPN pro Snapchat 2020

Miliony lidí používají Snapchat každý den ke sdílení fotografií a videí se svými přáteli a rodinou. Přesto mohou nastat situace, kdy k aplikaci nemají přístup. Je to nejpravděpodobnější, protože byla zavedena omezení, o nichž budeme hovořit níže. Ať už je důvod jakýkoli, použití jednoho z našich nejlepších VPN pro Snapchat výběry vám pomůže používat aplikaci, jak uznáte za vhodné.


Od svého založení v roce 2011 se Snapchat stal populární aplikací pro sociální média. Používají ho lidé všech věkových skupin, ale je nejoblíbenější u teenagerů, kteří ji používají jako zábavný způsob, jak zůstat v kontaktu a sdílet to, co dělají..

Jedna z jeho hlavních funkcí vám umožňuje odesílat fotografie nebo videa pomocí krátké zprávy a nastavit časovač, jak dlouho je lze zobrazit, než zmizí. Navíc se zdá, že každý má v telefonu uložen alespoň jeden selfie s Snapchatovými moderními psími ušima nebo krásnou květinovou korunou.

Snapchat a další sociální média se všemi návykovými funkcemi často blokují ve školách, na vysokých školách a na pracovištích. Máme kus o tom, jak odblokovat Instagram, a také, která je nejlepší VPN pro školy, pokud si ji chcete přečíst.

Tyto bloky jsou zavedeny, aby se studenti a zaměstnanci mohli soustředit na svou práci. Snapchat také získal kritiku za sdílení kontroverzního obsahu a stal se oblíbenou platformou šikany. V tomto smyslu je blokování také součástí zabezpečení.

Přístup k obsahu může být v některých zemích také komplikovaný kvůli přísné cenzuře, která blokuje určitý obsah od jejich občanů. Toto lze nalézt v částech Středního východu a Čína je ve své vlastní lize s Velkým Firewallem. Možná zjistíte, že Snapchat je blokován, stejně jako sociální média obecně. Stačí se podívat na naši nejlepší část VPN pro Írán.

Tyto bloky mohou být z politických nebo náboženských důvodů. Omezuje svobodu projevu a se Snapchatem hrozí, že příspěvky zmizí po stanoveném čase. Díky této funkci se uživatelé méně bojí mluvit o své mysli.

Nezapomeňte však, že to nezastaví někoho, kdo si vezme screenshot vaší zprávy dříve, než bude pryč, takže mějte na paměti, co zveřejníte.

Nejlepší VPN pro Snapchat 2020

Co dělá VPN nejlepší pro Snapchat

Ať už narazíte na jakákoli omezení, použití jednoho z našich nejlepších poskytovatelů VPN vám pomůže obejít je. To znamená, že budete mít přístup nejen k Snapchatu, ale také k omezeným sociálním médiím a jinému obsahu. Vypadá to, že jste někde, kde máte přístup k tomu, co chcete zobrazit.

Při výběru služby, kterou chcete použít se Snapchatem, by měla být na začátku seznamu dobrá síť serverů. Ujistěte se, že existuje spousta serverů, z nichž si můžete vybrat, zejména pokud jste v zemi, kde je zakázán, neměli byste mít problém najít ten, který vyhovuje vašim potřebám..

Dalším hlavním faktorem je bezpečnost. Virtuální soukromá síť šifruje vaše data, včetně Snapchat, takže ostatní lidé nemohou přečíst. To znamená, že vaše škola nebo kancelář neuvidí, že používáte službu sociálních médií. Je dobré se ujistit, že VPN má také přepínač zabíjení. To vás odpojí od internetu, pokud přestane fungovat.

I když je veřejné WiFi dostupné na mnoha místech, může být nebezpečné. Správné šifrování zajišťuje, že vaše osobní informace budou chráněny před zvědavými očima.

Vaše soukromí je také důležité. Pokud vyberete poskytovatele, který neuchovává žádné protokoly, nebude existovat záznam toho, co jste dělali. Vzhledem k tomu, že většina z vás Snapchatters bude na mobilním telefonu, je dobré se ujistit, že poskytovatel nabízí klientům vaše zařízení.

Lákají na to, že bezplatné služby VPN jsou, zejména pro dospívající a studenty, nedoporučujeme. I když některé nejsou příliš špatné, jak si můžete přečíst v našem nejlepším kousku služeb VPN zdarma, musíte vědět, k čemu se přihlašujete. I ti dobrí mohou mít nepříjemné omezení šířky pásma.

Hlavním problémem bezplatných sítí VPN je však to, že by mohla být ohrožena vaše bezpečnost. Někteří mají malware, vedou záznamy nebo prodávají vaše data. Přečtěte si o všech nebezpečích v našem nejhorším článku zdarma poskytovatele VPN.

Mezi další věci, které je třeba zvážit, patří snadnost použití a přizpůsobitelnost. Rychlá služba je také výhodná, zejména pokud se připojujete k serveru daleko. Budete chtít dobrý zákaznický servis, pokud by se něco pokazilo a konečně se ceny lišily, takže to pro vás může být rozhodující.

1. Nejlepší VPN pro Snapchat: ExpressVPN

ExpressVPN získal na žebříčku Cloudwards.net mnohokrát nejlepší místo. Jeho služba je skvělá všude kolem a bude vyhovovat potřebám většiny lidí. Má mnoho serverů rozložených po 94 zemích, takže byste neměli mít problémy najít jeden, který by tyto bloky obcházel.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Ve výchozím nastavení má některé z nejlepších zabezpečení a lze jej zvýšit, abyste se cítili ještě bezpečněji. Má také přepínač zabíjení zabudovaný pro větší klid mysli. Existují také přísné zásady bez protokolování, takže nebude existovat žádný záznam o tom, co jste dělali.

K dispozici jsou mobilní aplikace pro Android a iOS a klientské počítače pro systémy Windows a MacOS, které vás udržují v bezpečí na jakémkoli zařízení, které máte. Po instalaci je snadné použití a vynikající volba pro ty, kteří nemají zkušenosti s používáním VPN, protože pro vás dělá téměř vše.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejrychlejších sítí VPN v okolí, takže se skvěle hodí pro připojení na velkou vzdálenost. Jeho zákaznický servis však není tak rychlý a jinde existují rychlejší systémy podpory.

Zaměstnanci přesto rádi pomohou s důkladnými odpověďmi. Můžete je kontaktovat prostřednictvím živého chatu, který je k dispozici 24/7, nebo e-mailem, i když ten bude trvat déle. Podívejte se na naši úplnou recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN je drahý, zejména pro ty, kteří mají omezený rozpočet, ale za úroveň poskytovaných služeb stojí za to. Registrace na delší období vám přinese určité úspory, ale pokud se vám to zdá nepříjemné, můžete využít jeho 30denní záruky vrácení peněz, abyste se ujistili, že jste s tím první spokojeni..

2. NordVPN

NordVPN je další skvělý poskytovatel, který je v našich článcích často doporučován. Má dobrou síť serverů, díky čemuž si můžete vybrat při obcházení omezení. Tato služba patří k nejbezpečnějším, díky bonusu šifrování dvojitým skokem je připojení ještě větší.

Předchozí

další

Je to vyladitelnější než ExpressVPN, ale ujistěte se, že víte, co děláte, než se ho dotknete. K dispozici je přepínač zabíjení, který vás udržuje v bezpečí, pokud VPN selže a nejsou uchovávány žádné protokoly o vaší činnosti.

Můžete jej nainstalovat na Android nebo iOS a stejně jako ExpressVPN má klienty pro počítače se systémem Windows a MacOS. Nastavení je jednoduché a můžete se připojit během několika minut. Klient má dobré rozložení a je snadno použitelný.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

NordVPN má slušné rychlosti, ale na dlouhé vzdálenosti se může zpomalit. Jeho doba přepínání serveru je však mnohem rychlejší než u ExpressVPN. Podívejte se na naši recenzi NordVPN pro více informací.

Nápověda je připravena prostřednictvím živého chatu a možností e-mailu. Reakce jsou rychlé, nejrychlejší přicházejí z live chatu a personál je nápomocný a důkladný. Pokud dáváte přednost, můžete se podívat na užitečnou databázi znalostí a zjistit, zda můžete problém vyřešit sami.

Má dostupnou měsíční cenu, ale uzavření delšího předplatného je pro vaši peněženku mnohem laskavější. Pokud si to chcete před vyzkoušením vyzkoušet, můžete využít jeho 30denní vrácení peněz.

3. VyprVPN

Další na řadě je VyprVPN, který má dobrou síť rozšířenou do 64 zemí. Skutečný počet serverů je však menší než naše další možnosti. Přesto by mělo být dost na výběr pro přístup k Snapchat. Má velkou bezpečnost a na tom staví jeho šifrovací protokol Chameleon. Více se dočtete v naší recenzi VyprVPN.

Zahrnuje také přepínač zabíjení, takže se nemusíte obávat úniku dat v případě selhání sítě VPN. Stejně jako ostatní neuchovává protokoly, takže můžete chatovat důvěrně.

VyprVPN poskytuje mobilní aplikace pro Android a iOS, které se snadno používají. Má také desktopové klienty pro Windows a MacOS, ale jejich rozvržení by se mohlo zlepšit. To znamená, že dělají, co musí udělat.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Rychlosti jsou dobré, ale občas se může zpomalit. Pokud narazíte na problémy, můžete vyhledat pomoc v části FAQ. V opačném případě je možné kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Živý chat je nejrychlejší možností, ale pokud budete mít technický problém, dostanete e-mailem mnohem lepší odpověď.

VyprVPN-Homepage

Cena VyprVPN není špatná a má 30denní lhůtu na vrácení peněz, takže byste měli mít spoustu času, abyste zjistili, zda se vám líbí..

4. CyberGhost

Naší další volbou je CyberGhost. Má dobrou síť serverů tečkujících 58 zemí. To by mělo být více než dost na to, abychom se obešli omezeními blokující Snapchat. Zabezpečení je skvělé, ale není tak přizpůsobitelné jako ostatní. Má však přepínač zabíjení pro větší zabezpečení, a zde se neuchovávají žádné protokoly.

CyberGhost je k dispozici pro Android, iOS, Windows a MacOS. Rozhraní bylo nedávno aktualizováno, ale stále je snadné jej používat a zjistit, kde musíte být.

Podívejte se na naši úplnou recenzi CyberGhost pro více informací o službě.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

Rychlosti jsou dobré, ale na dlouhé vzdálenosti se mohou zpomalit. Existuje rozsáhlá databáze znalostí, která by měla pomoci vyřešit nejčastější problémy. Zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Živý chat vám poskytne rychlejší odpověď a personál je nápomocný a poskytne důkladné odpovědi.

Měsíční plán je cenově dostupný, ale stejně jako u ostatních je registrace na delší plán na konci mnohem levnější. Sedmidenní zkušební období můžete využít, pokud jste v systému Android nebo iOS, než učiníte konečné rozhodnutí. K dispozici je také záruka vrácení peněz, pro větší klid.

5. TorGuard

V neposlední řadě je zde TorGuard. Je to další skvělý poskytovatel se servery rozmístěnými ve více než 50 zemích, což vám dává mnoho možností, jak se obejít bloky. Je to bezpečnější a vyladitelnější než ostatní poskytovatelé, takže poskytovatelé s technickým know-how ho mohou preferovat.

torguardclientarea

Stejně jako u našich dalších možností, má přepínač zabíjení přerušit vaše připojení k internetu, pokud VPN přestane fungovat. Navíc má zásady no-logs, takže se nemusíte obávat.

TorGuard můžete nainstalovat na Android a iOS, ale počáteční nastavení může být bolest. Klienti pro Windows a MacOS jsou také k dispozici. Více se o nich můžete dočíst v naší recenzi TorGuard.

Další důvody, proč se nám líbí TorGuard

Rychlosti jsou v pořádku, ale mohou se lišit s TorGuardem a vyšší zabezpečení je také může snížit. Pokud potřebujete pomoc, je k dispozici živý chat, ale měli byste si být vědomi, že to není vždy personální. Pokud se natáhnete, zatímco to není, budete muset zanechat zprávu a někdo se k vám vrátí e-mailem. Existují však užitečné zdroje online, pokud se však chcete pokusit problém vyřešit.

Domovská stránka TorGuard 2017

Cena za měsíc je strmá, ale pokud se rozhodnete pro delší předplatné, cena se výrazně sníží. Můžete využít výhody sedmidenní záruky vrácení peněz, abyste se ujistili, že jste se službou spokojeni jako první.

Závěrečné myšlenky

Nyní, když víte, jak obejít omezení blokující přístup ke službě Snapchat, doufáme, že jsme vám pomohli vybrat slušného poskytovatele z našich recenzí VPN. Nejlepší je mít dobrou síť serverů na co největším počtu míst. Čím více je dostupných, tím větší je šance obejít omezení, zejména pokud jsou nastavena zemí, ve které se nacházíte.

Vaše online bezpečnost by také měla být prioritou, proto se ujistěte, že má dobré šifrování, přepínač zabíjení a neuchovává záznamy o vašich akcích. Potřebuje také klienta pro jakékoli zařízení, které používáte.

Naším vítězem je ExpressVPN se svou rozsáhlou serverovou sítí a vynikající bezpečností. Je to skvělý všestranný servis a stojí za to peníze. Nezapomeňte, že můžete vyzkoušet ještě před nákupem s 30denní zárukou vrácení peněz.

Pokud máte zkušenosti s přístupem na Snapchat, zatímco jsou bloky na místě, řekněte nám to v komentářích níže. Rádi bychom o tom slyšeli. Náš VPN archiv obsahuje více zajímavých článků, proč se podívat? Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me