Nejlepší VPN pro Omán 2020

Ománské hlavní město, Muscat, je plné přírodního kouzla a architektonické krásy a jinde v zemi jsou úžasné pláže, hrady a mešity. Je toho spousta, ale během vaší návštěvy se pravděpodobně připojíte k internetu a bylo by moudré použít jednu z našich nejlepších sítí VPN pro Ománské výběry..


Používání virtuální soukromé sítě má mnoho výhod, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Zajistí to nejen vaši bezpečnost, ale také vám pomůže získat přístup k omezenému obsahu. V tomto článku se zaměříme na důvody, proč byste je měli použít v Ománu.

Stejně jako v mnoha zemích je internet v Ománu přísně kontrolován, i když není nikde tak špatný jako Čína. Blokuje webové stránky obsahující pornografii, gay a lesbický materiál a obsah týkající se nelegálních drog. Některé seznamovací weby byly také zablokovány, ale mohlo to být proto, že na nich byly sexuálně explicitní obrázky.

Uživatelé internetu jsou vázáni smluvními podmínkami poskytovatelů internetových služeb. Stanovují, že uživatelé nesmí provádět nezákonné činnosti, které jsou v rozporu se sociálními, kulturními, politickými, náboženskými nebo ekonomickými hodnotami monarchie nebo by mohly poškodit třetí stranu. Pokud tak neučiníte, může to vést k ukončení služby a dokonce k trestnímu či občanskému soudnímu řízení.

Hlasové služby IP, jako jsou Skype, FaceTime a WhatsApp, jsou zakázány, ale naše nejlepší VPN pro Skype vám s tím může pomoci. V roce 2007 telekomunikační regulační úřad zakázal internetovým kavárnám, aby lidem umožnily tyto služby využívat. Internetové kavárny v celé zemi byly přepadeny a mnoho lidí bylo zatčeno za poskytování služeb VoIP. Porušovatelé mohou čelit uvěznění a pokutám.

Spolu s těmito omezeními byly zablokovány některé weby pro nástroje obcházení. Můžete se však obejít stažením softwaru před příjezdem do Ománu.

Online řeč v Ománu

Článek 29 Ománské ústavy zaručuje svobodu názoru a projevu, pokud je to v mezích zákona. Projev, který je kritický vůči vládcům země nebo vládě, není dovolen, ani nenávidí islám. Za kritiku vlády na sociálních médiích došlo k zatčení, výslechu a vězením, což vedlo mnoho lidí k cenzuře.

Zákon o tisku a publikaci z roku 1984 umožňuje vládě cenzurovat publikace považované za politicky, kulturně nebo sexuálně urážlivé, jakož i obsah, který porušuje bezpečnost země nebo způsobuje nesouhlas veřejnosti.

Novináři praktikují autocenzuru u určitých témat, aby se vyhnuli trestu. Vláda má pravomoc uzavřít média, blokovat webové stránky, rušit licence a stíhat za porušení obsahu.

Příkladem toho je případ známého spisovatele a aktivisty Abdullaha Habiba, který byl v roce 2016 odsouzen na tři roky vězení a v roce 2016 uložil 2000 příspěvků za Ománu (5 195 $) za příspěvky na Facebooku o politických a lidských právech.

Dohled v Ománu

Podle zprávy amerického ministerstva zahraničí Omán sleduje soukromé komunikace, včetně mobilních telefonů, e-mailů a chatovacích místností. Ti, o kterých se zjistí, že jsou vůči vládě kritičtí, by mohli být sledováni podle své IP adresy a vyslýcháni.

Například v roce 2006 byly úřady zadrženy správce a několik moderátorů populárního diskusního fóra. Po zveřejnění článku o korupci v zemi byli obvinění z pomluvy.

Internetové kavárny musí mít schválený půdorys, který zviditelní všechny obrazovky počítače nadřízenému. Nesmí existovat žádné závěsy ani jiné překážky a provozovatelé jsou vyzváni k instalaci proxy serverů, aby sledovali aktivitu uživatele a vedli o tom záznamy.

Nejlepší VPN pro Omán 2020

Co dělá VPN nejlepší pro Omán

VPN mají mnoho funkcí, ale liší se od poskytovatele k poskytovateli, takže se ujistěte, že si z našich recenzí VPN vyberete ten, který vyhovuje vašim potřebám. Dobrá bezpečnost je nutností, protože vás chrání před online nebezpečím. Kromě toho je výhodný integrovaný přepínač zabíjení, protože pokud dojde k selhání sítě VPN, odpojí vás od internetu, a vaše data budou v bezpečí.

Chcete-li obejít omezení, musíte si vybrat jedno s velkou serverovou sítí, která pokrývá co nejvíce zemí. Pokud tak učiníte, získáte nejlepší šanci, jak se obejít cenzuru a geobloky. Pokud chcete přistupovat k obsahu, který je k dispozici pouze v Ománu, budete potřebovat i servery.

Omezení rychlosti a šířky pásma jsou také faktory, které je třeba zvážit, zejména pokud plánujete streamování.

Možná budete chtít přemýšlet o jeho snadném použití a na jakých zařízeních jej můžete nastavit. Navíc je užitečná dobrá zákaznická podpora a váš rozpočet bude hrát roli při vašem rozhodování.

Náš výběr závisí na určitých činnostech, proto si vyberte poskytovatele, který vyhovuje vašim potřebám.

1. Nejlepší VPN pro Omán: ExpressVPN

Naším vítězem pro Omán je ExpressVPN. Je často uvedena v našich pěti nejlepších článcích, protože má vynikající všestrannou službu. Je to jeden z nejlepších poskytovatelů VPN a má skvělé zabezpečení díky 256bitovému šifrování AES a možnost zvýšit jej na 4096 bitů, čímž je zajištěna ochrana před online nebezpečím. K dispozici je také spínač zabíjení pro větší klid.

Poskytovatel má přísné zásady bez protokolování, takže se nemusíte starat o své soukromí. Přečtěte si naši úplnou recenzi ExpressVPN, kde získáte další informace.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Její serverová síť je velká a pokrývá 94 zemí, takže vám nabízí spoustu možností, jak blokovat přemostění. V Ománu to ale nemá. Pokud to potřebujete, měli byste jít rovnou k našemu čtvrtému výběru, HideMyAss. Naše další tipy jsou na prvním místě, protože vaše soukromí a zabezpečení mají prioritu.

ExpressVPN je naše nejrychlejší VPN, což je zvláště dobré pro ty, kteří chtějí streamovat. To, plus jeho neomezená funkce šířky pásma, jí pomohlo vyhrát naši nejlepší VPN pro streamování.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Je to perfektní volba pro ty, kteří nemají zkušenosti s VPN. Zvládne téměř vše za vás. Musíte se pouze ujistit, že jste připojeni ke správnému serveru. Některá nastavení však můžete vyladit.

Je k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS a existují rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox a Safari.

Zákaznická podpora je skvělá, ale je pomalejší než jiné služby. Přesto se snaží vyřešit váš problém co nejdříve prostřednictvím živého chatu. Pokud chcete, můžete jej také kontaktovat e-mailem. Ať tak či onak, personál je přátelský a dobře informovaný.

ExpressVPN je ve srovnání se svými soupeři drahý, ale přesto jej doporučujeme. Vynikající služba, kterou získáte, se vyplatí vyplatit a existuje 30denní záruka vrácení peněz, což znamená, že nemáte co ztratit.

2. NordVPN

Naše druhá volba je NordVPN. Má špičkové zabezpečení s vynikajícími šifrovacími protokoly a přidáním serverů s dvojitým skokem. K dispozici je také vestavěný přepínač zabíjení a díky dobrým zásadám bez protokolování se dobře řadí k ochraně osobních údajů.

Předchozí

další

Má více než 5 000 serverů v 60 zemích. I když je to více než ExpressVPN, v Ománu stále nic není, ale neměli byste mít žádný problém s přístupem k jinému obsahu..

Rychlosti jsou dobré, ale při připojení na velké vzdálenosti se mohou zpomalit. Vaše šířka pásma však nebude omezena.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

NordVPN lze instalovat na Windows, MacOS, Android a iOS. Nastavení je plynulé a můžete se připojit během několika minut. Pro více informací o službě si přečtěte naši recenzi NordVPN.

Pokud narazíte na problémy, můžete prohledat rozsáhlou databázi znalostí a pokusit se je opravit sami. Pokud tak neučiníte, můžete kontaktovat člena podpory prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Živý chat je nejrychlejší možností a personál je nápomocný.

Jeho měsíční cena je v pořádku, ale má smysl přihlásit se k jednomu z jejích dlouhodobějších plánů, protože náklady se výrazně snižují. Má také 30denní vrácení peněz, pouze v případě, že to není pro vás.

3. CyberGhost

CyberGhost je naší další volbou, a ačkoli to není tak dobré jako naše první tipy, má velkou bezpečnost. K dispozici je přepínač zabíjení a existuje pevná zásada no-logs, která udržuje vaše aktivity v soukromí.

Existuje spousta serverů, z nichž si můžete vybrat z 89 zemí. Ještě jednou v Ománu nejsou žádné, ale budete moci obejít další bloky s těmi, které jsou k dispozici.

Má dobré rychlosti, ale stejně jako NordVPN se může na dlouhé vzdálenosti zpomalit. Ve většině případů by to však mělo být v pořádku a není třeba se obávat žádných omezení šířky pásma. Podívejte se na naši recenzi CyberGhost pro více informací o službě.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhraní bylo nedávno aktualizováno a přestože si může zvyknout, jeho použití je snadné.

Pokud máte problémy, můžete je použít rozsáhlou databázi znalostí a pokusit se je vyřešit. Pokud to nefunguje, můžete kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Živý chat je nejrychlejší cestou a personál je užitečný.

Měsíční tarif CyberGhost je cenově dostupný, ale můžete si ušetřit peníze tím, že se rozhodnete pro delší plán. Pro Android a iOS je k dispozici sedmidenní zkušební verze a 45denní záruka vrácení peněz v případě, že potřebujete více času na rozhodnutí.

4. HideMyAss

Naším dalším výběrem je HideMyAss, který má dobré zabezpečení a přepínač zabíjení, který vás chrání před online nebezpečím. Existuje však problém s ochranou osobních údajů, protože vede protokoly o době připojení atd. Uvádí se v ní, že může na požádání uchovávat podrobnější protokoly. Přečtěte si naši úplnou recenzi HideMyAss pro více informací.

HideMyAssDownloadPage

Má dobrou serverovou síť s více než 900 rozšířenými po 190 zemích, což je mnohem více míst než ostatní poskytovatelé. Některé jsou v Ománu, takže budete mít přístup k obsahu omezenému na region, pokud je to to, co chcete.

Jeho rychlosti jsou v pořádku pro většinu činností a neexistují žádné omezení šířky pásma.

Další důvody, které se nám líbí HideMyAss

Můžete si to pro Windows, MacOS, Android a iOS a klienti se snadno používají.

Pokud potřebujete pomoc, můžete začít s užitečnou znalostní databází, která by měla stačit k vyřešení nejběžnějších problémů. Pro více technických dotazů můžete kontaktovat člena podpory prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu. Nejrychlejší možností je živý chat, ale personál je přátelský a nápomocný v obou směrech.

HideMyAss homepage

Měsíční sazba je poměrně drahá, ale můžete si ji ušetřit předplacením delšího období. Pokud se vám nechce skočit přímo, můžete pomocí sedmidenní zkoušky zjistit, zda se vám to líbí. Nezapomeňte však během zkušební doby zrušit. Pokud tak neučiníte, bude vám účtována roční předplatné.

Po zrušení budete moci využívat všech sedm dní.

5. TorGuard

Náš poslední výběr je VyprVPN. Má vynikající, přizpůsobitelné zabezpečení s různými protokoly, z nichž si lze vybrat, včetně vlastního protokolu Chameleon. K dispozici je také přepínač zabíjení a vaše soukromí je ctěno pomocí zásad bez protokolů.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Předchozí

další

Má servery pokrývající 64 zemí, ale žádný není v Ománu. Rychlosti jsou v pořádku, ale mohou se lišit. Přesto je to dost rychlé a existují servery, které s tím pomáhají. Nemá limit šířky pásma a může se dostat za geobloky stanovené některými streamingovými službami. Podívejte se na naši VyprVPN recenzi pro více informací o službě.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS a jeho mobilní aplikace jsou jedny z nejlepších, které jsme testovali.

Pokud máte drobné problémy, můžete použít databázi znalostí, která vám pomůže dostat se zpět na cestu. Pokud stále uvíznete, můžete kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu, ale zpočátku vás připojí k robota, který vás po požádání o pomoc nasměruje na relevantní části databáze znalostí..

Existuje tlačítko, které vám umožní připojit se k člověku, ale dostanete se do fronty. Plus, někdy to není obsazeno posádkou, takže nakonec musíte zanechat zprávu. Mohli byste prostě jít e-mailovou cestou na prvním místě, i když, pokud dáváte přednost.

VyprVPN má standardní plán, který umožňuje tři připojení, a prémiový plán, který umožňuje pět připojení a získáte použití protokolu Chameleon. Můžete se přihlásit k odběru měsíčních nebo ročních předplatných, roční zpracování nejlépe. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, jen v případě, že to není pro vás.

Čestné uznání: PureVPN

PureVPN by tento seznam nevytvořil, kdyby to nebylo kvůli tomu, že má servery v Ománu. Pokud jsou vaše online aktivity docela citlivé, nedoporučujeme vám je používat a měli byste se znovu podívat na naše další tipy.

Zabezpečení je v pořádku, ale musíte se ujistit, že je šifrování nastaveno na 256 bitů. Existuje přepínač zabíjení a zásady ochrany osobních údajů, ale jak si můžete přečíst v naší recenzi PureVPN, je to docela nekonzistentní.

PureVPN-homepage-2018

Má však dobrou síť s více než 2 000 servery ve 140 zemích, včetně Ománu.

Rychlosti jsou dobré a neukládají omezení šířky pásma. Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS, ale možná se vám nelíbí jeho kachlová rozhraní.

Živý chat a e-mail jsou k dispozici 24/7 v případě problémů. Je to v pořádku, ale mohlo by to být lepší.

Ve srovnání se svými konkurenty je PureVPN jednou z levnějších možností a existuje 31denní záruka vrácení peněz.

Závěrečné myšlenky

Stejně jako kdekoli jinde, existují dobré důvody pro použití VPN, když jste v Ománu. Ten, který vyberete, by měl mít dobré zabezpečení a vestavěný přepínač zabíjení, který zajistí, že jste chráněni před online hrozbami. Kromě toho bude přísná zásada nelogů udržovat vaše aktivity v tajnosti.

Dobrá síť serverů je také prospěšná, protože vám pomůže snáze obejít bloky. Nezapomeňte také hledat servery v Ománu, pokud si chcete prohlédnout obsah s tím omezený.

ExpressVPN je naše nejlepší VPN pro Omán díky své vynikající bezpečnosti a rozsáhlé síti serverů. Je to skvělá služba, která zatrhává všechna políčka s výjimkou serverů. Pokud se jedná o jistič, budete chtít jít s naší čtvrtou volbou, HideMyAss.

Pokud máte zkušenosti nebo návrhy na použití VPN v Ománu, dejte nám vědět v komentářích níže. Podívejte se také na náš archiv VPN. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map