Nejlepší VPN pro Mexiko 2020: Ochrana osobních údajů? Žádné Mames Güey

Mexiko je oblíbenou destinací, která ročně přijímá přes 20 milionů návštěvníků. To je nejlépe známé pro své kořeněné jídlo, krásné pláže a tequila. Starobylé aztécké a mayské ruiny lze vidět po celé zemi a jejím hlavním městě, Mexico City, se stará o moderní život. Ať už se tam dostanete cokoli, měli byste použít jednu z našich nejlepších sítí VPN pro Mexiko jako virtuální sombrero pro ochranu online.


Virtuální privátní síť je jediný způsob, jak se ujistit, že jste chráněni před online nebezpečím, a může být také užitečná při pokusu o přístup k určitému obsahu.

Pokud je vaším rodným jazykem španělština nebo pokud tomu alespoň rozumíte, budete milovat Mexiko telenovelas. Pokud ne, můžete raději vysílat programy z domova. Použití VPN vám umožní připojit se k serveru ve vaší zemi a streamovat vaše oblíbené pořady o službách, jako je Netflix (máme úplného průvodce sledováním USA Netflix v Mexiku).

Totéž platí pro ty, kteří chtějí přistupovat k mexickému obsahu z jiné země. Podívejte se na naši nejlepší část VPN pro Netflix, kde najdete další doporučení.

Cenzura v Mexiku

Cenzura je běžným problémem mnoha zemí, některé jsou horší než jiné – přečtěte si náš článek o Číně a zjistěte, jak špatné to může být. Mexiko má malou internetovou cenzuru. Neblokuje ani filtruje obsah a jsou k dispozici sociální média.

To znamená, že v roce 2018 byly schváleny změny federálního autorského zákona. Změny umožnily odstranit obsah online, pokud existuje podezření, že jde o porušení autorských práv. K odstranění však mohlo dojít, aniž by bylo nutné prokázat, že došlo k porušení. Pokud jde o porušení autorských práv online, jsou ostatní země tvrdší, protože si můžete přečíst v našem nejlepším díle VPN pro Německo.

Přestože nedochází k žádnému zákazu obsahu, žádosti o odstranění byly zaslány platformám sociálních médií a vyhledávačům.

Facebook odstranil obsah související s natáčením ve škole v mexickém Monterrey, příspěvky, které byly nahlášeny za pomluvu, a položky související s nezákonným prodejem regulovaného zboží. Společnost Google obdržela žádosti o odstranění z důvodu pomluvy, autorských práv a jiných důvodů a společnost Twitter ohlásila také žádosti o odstranění.

Online řeč

Svoboda slova je zaručena mexickou ústavou a soukromí osobních komunikací. To znamená, že ačkoli pomluvy byly na federální úrovni dekriminalizovány a v některých státech existuje stále několik míst, kde zákony o pomluvách hanobení zůstávají.

S těmito platnými zákony není řeč zcela svobodná a často se používají k zastrašování novinářů. Někteří, kteří zveřejnili kritické zprávy online, dostali žalobu.

Například v únoru 2018 byl proti digitálnímu zpravodajskému výstupu Contramuro.com podán trestní oznámení starosta Zitacuaro Carlos Herrera Tello, který jej obvinil z útoku proti cti. To přišlo po výstupu publikoval zprávu o údajných finančních nesrovnalostech v několika společnostech spojených se starostou.

V srpnu 2011 byl po šíření zvěsti o únosech dětí z místní školy a obou tváří v tvář až 30 letům vězení zatčen matematický učitel a rozhlasový komentátor. Pověsti byly nepravdivé a stát zavedl nový trestný čin „veřejného rušení“, který se použil v podobných případech vyvolání paniky, i když se obávalo, že by se proti řeči dalo snadno použít.

Existují také hrozby a násilí vůči médiím, novinářům a blogerům, kteří podávají zprávy o tématech, jako jsou drogy, obchodování s drogami a násilí související s drogami. Stovky byly napadeny nebo obdrženy hrozby smrti nebo zastrašující zprávy a 12 jich bylo zabito. Nejméně čtyři pracovali online pro internetový zpravodajský kanál nebo sociální média.

Násilí vedlo mnoho reportérů a některých místních médií k autocenzuře nebo se úplně vyhýbalo hlášení o určitých příbězích. S ohledem na to je pravděpodobně nejlepší následovat a dávat pozor, co zveřejníte. Mohlo by to však být mnohem horší, ale pro srovnání si přečtěte naši nejlepší příručku pro VPN pro Singapur.

Dohled v Mexiku

Vláda zvýšila své kontrolní pravomoci tím, že použila válku s drogami jako ospravedlnění. Zákon o telekomunikacích z roku 2014 částečně nahradil předchozí právní předpisy, aby umožnil větší dohled s uchováváním údajů a geolokací v reálném čase.

Podle článku 189 musí společnosti, jako jsou poskytovatelé internetových služeb a mobilní sítě, poskytovat úřadům geolokaci a metadata uživatelů. Změny národního trestního řádu v roce 2016 vedly k tomu, že by se od státních subjektů vyžadovalo soudní příkaz k použití geolokace, pokud tak neučiní, řekněme, vyšetřovat.

Článek 190 vyžaduje, aby společnosti vedly záznamy o metadatech svých uživatelů po dobu nejméně dvou let a poskytovaly bezpečnostním agenturám přístup k datům, kdykoli je to požadováno. Vláda zasílá žádosti společnostem sociálních médií a společnosti Google také ohledně informací o uživateli.

Zákon o vnitřní bezpečnosti, který byl přijat v roce 2017, umožňuje armádě provádět zpravodajské činnosti jakýmkoli možným způsobem (pokud je to legální) a říká, že shromážděné informace budou považovány za zájmy národní bezpečnosti, což znamená, že k nim veřejnost nemá přístup. Organizace pro lidská práva vyjádřily znepokojení nad zákonem.

Mnoho odhalení ukázalo, že byly zneužívány technologie digitální špionáže určené k vyšetřování zločinců. Citizen Lab zjistila, že software Pegasus byl používán v Mexiku. Prodává se výhradně vládám a důkazy ukazují, že mexická vláda utratila za software nejméně 80 milionů dolarů.

Objevily se také zprávy, že Mexiko bylo velkým klientem sledovací společnosti Hacking Team. Je známá tím, že poskytuje vládám, agenturám činným v trestním řízení a dalším společnostem po celém světě technologii útoku a narušení.

Nejlepší VPN pro Mexiko 2020

Co dělá VPN nejlepší pro Mexiko

Mnoho poskytovatelů v našich recenzích VPN má tendenci nabízet stejné funkce, ale někteří jsou v určitých aspektech lepší než jiní. Mohou mít například lepší zabezpečení nebo služby zákazníkům. Musíte vědět, které funkce jsou v Mexiku nejdůležitější a které služby jsou pro ně nejlepší.

V Mexiku chcete dobrou bezpečnost, protože vám pomůže chránit vás před sledováním a online policejní kontrolou. On-line útoky vždy existují, bez ohledu na to, kde jste, ale v některých zemích je riziko vyšší než v jiných.

Bezplatné WiFi hotspoty jsou stále populárnější, ale mohou vás vystavit vyššímu riziku počítačové kriminality. Jako příklad si přečtěte naši nejlepší VPN pro Thajsko. Neexistuje způsob, jak zjistit, jak je připojení bezpečné, takže nejlepší věcí, kterou musíte udělat, je chránit se pomocí VPN. Je dobré mít slušný antivirus.

Chcete také, aby soukromí, které se liší od zabezpečení, bylo na prvním místě seznamu. Chcete-li se ujistit, že poskytovatel respektuje soukromí, potřebujete jedno s jasnými zásadami bez protokolů, které ukazují, že vaše online aktivity nebudou zaznamenány..

Jeho další šíření na serveru je dalším důležitým faktorem. Čím více má k dispozici, tím lepší jsou šance na obcházení omezení, jako je cenzura nebo geobloky. Pokud jste obsah omezili na Mexiko, budete potřebovat také servery.

Rychlost je další funkce, kterou je třeba zvážit, zejména pokud chcete streamovat, a neomezená šířka pásma je také nepozorný pro sledování vašich oblíbených pořadů. Pokud jej nemáte, můžete rychle dosáhnout limitu a jakmile to uděláte, VPN přestane fungovat, takže vás zranitelní.

Několik dalších faktorů, na které je třeba se podívat, jsou zařízení, která jsou podporována, kolik jich lze připojit najednou, kvalita podpory zákazníků a snadné použití, zejména pokud nemáte zkušenosti s nastavením. A konečně, jeho cena může ovlivnit vaše rozhodnutí, protože některé VPN jsou dražší než jiné.

1. Nejlepší VPN pro Mexiko: CyberGhost

Jako naši nejlepší VPN pro Mexiko jsme vybrali CyberGhost. Jedná se o slušnou službu, která má dobré zabezpečení, aby vás chránila před online nebezpečím a dodržovala přísné zásady bez protokolování a respektovala vaše soukromí..

Cyberghost-homepage-2018

Má více než 3 000 serverů v 59 zemích, takže byste neměli mít problémy s přístupem k požadovanému obsahu. To zahrnuje 19 v Mexiku, což vám nabízí spoustu možností, jak získat mexický obsah.

Je to rychlé, ale na dlouhé vzdálenosti se může zpomalit. Rychlosti jsou však stále slušné, takže byste neměli mít problémy. Má také neomezenou šířku pásma, což znamená, že můžete streamovat a stahovat, jak chcete. Podívejte se na naši recenzi CyberGhost pro lepší pohled na službu.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

CyberGhost lze instalovat na Windows, MacOS, Android a iOS. Nejnovější verze má aktualizované rozhraní, což je dobré, ale může si to zvyknout. Můžete připojit až sedm zařízení současně, což jí pomohlo získat druhé místo v naší nejlepší VPN pro více zařízení, ale to je také limit pro instalace.

K dispozici je zákaznická podpora a váš první přístav je rozsáhlou znalostní základnou. Pokud stále potřebujete pomoc, můžete se zaměstnancem hovořit prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu 24/7. Živý chat je nejrychlejší možností, ale e-mail je nejlepší pro další technické problémy.

Měsíční náklady jsou v pořádku, ale ušetříte peníze registrací na delší dobu. K dispozici je sedmidenní zkušební verze pro Android a iOS, pomocí které můžete zjistit, zda se vám líbí. Navíc je zde záruka vrácení peněz, jejichž podmínky se liší v závislosti na zvoleném plánu. Kratší plány získají 14 dní a delší 45, ale oba umožňují dostatek času na rozhodnutí.

2. ExpressVPN

ExpressVPN zaujímá nejlepší místo v mnoha našich článcích. Poskytuje skvělou celkovou službu a je nejbezpečnější dostupnou sítí VPN s vynikající bezpečností, kterou můžete ještě posílit. Existuje také solidní politika bez protokolování pro klid mysli.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Existuje více než 3 000 serverů v neuvěřitelných 94 zemích, což vám dává nejlepší šanci na prohlížení požadovaného obsahu. Některé jsou také v Mexiku, takže odtud můžete přistupovat k obsahu.

ExpressVPN je nejrychlejší VPN na trhu, takže načítání obrazovek by nemělo být problém. Ve vašich stopách vás také nezastaví žádná omezení šířky pásma. Tyto funkce jí pomohly se umístit na prvním místě v naší nejlepší VPN pro streamování kusů, také. Podívejte se na naši recenzi ExpressVPN a zjistěte více.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Pokud máte s používáním VPN málo zkušeností, ExpressVPN může být pro vás tou nejlepší volbou. Jakmile ji nainstalujete, provede pro vás téměř vše ostatní. Stačí se ujistit, že jste připojeni k vhodnému serveru, což je snadné. Pokud máte více znalostí, můžete vyladit nastavení, ale ujistěte se, že víte, co děláte jako první.

Lze jej použít pro Windows, MacOS, Android a iOS. Navíc existují rozšíření prohlížeče pro Chrome, Safari a Firefox. Současně lze připojit pět zařízení, což není špatné.

Pokud se ocitnete v nálevu, je k dispozici živý chat a e-mail 24/7. Živý chat je nejrychlejší možností, ale cesta e-mailem je lepší, pokud potřebujete podrobnější pomoc.

Nevýhodou ExpressVPN jsou jeho náklady. Je to drahé ve srovnání s jeho soupeři, ale stojí za to za kvalitu poskytovaných služeb. Rozhodnete-li se pro delší plán, můžete snížit náklady a v případě, že to není pro vás, existuje 30denní záruka vrácení peněz.

3. NordVPN

NordVPN je další poskytovatel, který je zde často doporučován na webu Cloudwards.net. Má některé z nejlepších zabezpečení v okolí, s velkým výběrem protokolů a možností použití serverů s dvojitým skokem, které v zásadě zvyšují ochranu tunelu VPN. Nezanedbává se ani soukromí, protože společnost NordVPN záznamy neuchovává.

Předchozí

další

Neměli byste mít problém najít vhodný server, protože existuje více než 5 000 tečkovaných 62 zemí, z toho 15 v Mexiku.

Má dobré rychlosti, ale stejně jako CyberGhost se může zpomalit, když je připojen k vzdálenému serveru. Přesto je NordVPN stále dobrou volbou pro streamování, protože neexistují žádná omezení týkající se množství šířky pásma, které můžete použít. Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro podrobnější pohled na poskytovatele.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

Můžete použít NordVPN ve Windows, MacOS, Android a iOS a nastavení je jednoduché. Rozhraní se snadno používá a můžete mít připojeno až šest zařízení najednou.

Pokud narazíte na problémy, existuje velká databáze znalostí. Chcete-li získat další pomoc, můžete pomocí živého chatu nebo e-mailu promluvit s členem podpory. Oba jsou dobré, ale live chat je rychlejší.

Měsíční cena není špatná, ale delší plány se nakonec stanou levnější. K dispozici je 30denní vrácení peněz, takže se můžete ujistit, že jste s tím spokojeni, než se zcela zavázáte.

4. Soukromý přístup k internetu

Začtvrté máme soukromý přístup k internetu, který nabízí dobré služby, přestože nemá všechny funkce, které mají jeho konkurenti. Zabezpečení je dobré, ale ve výchozím nastavení je nastaveno na 128bitové šifrování. Nejlepší je, když to ručně změníte na více žádaných 256 bitů pro lepší ochranu. To však může zpomalit vaše připojení.

servery se soukromým přístupem k internetu-recenze-oblíbené-servery

Tady také není žádný záznam vašich online shenaniganů, protože PIA neuchovává protokoly.

PIA má mnoho serverů – přesně 3 279 – ale pokrývají pouze 33 zemí, což je mnohem méně než ostatní poskytovatelé. Přesto byste měli být nastaveni na mexický obsah, pokud jste na tom, protože máte 33 serverů.

Jednou z nejlepších funkcí PIA je rychlost. Ve výchozím nastavení se však většinou používá lehčí šifrování a po zvýšení úrovně šifrování se to zpomalí. Rychlosti jsou stále v pořádku a přepínání serverů je rychlé. Umožňuje také připojení k jinému serveru, aniž byste se odpojili od serveru, který se již používá jako první. Navíc neexistují žádná omezení šířky pásma.

Další důvody, které se nám PIA líbí

Můžete nastavit PIA na Windows, MacOS, Android a iOS. Má snadno použitelné klienty a je to skvělé pro uživatele Linuxu, protože je to jediná VPN, která má plného klienta pro tuto platformu, a proto je to nejlepší VPN pro Linux. Můžete také připojit až pět zařízení současně.

K dispozici je slušná databáze znalostí, která by měla pomoci vyřešit nejčastější problémy. Celkově však lze zlepšit služby zákazníkům. E-mailová podpora je k dispozici 24/7, ale není zde živý chat. Přesto je k dispozici nápověda, která je důkladná, i když pomalejší, než jakou nabízejí konkurenti společnosti PIA. Naše PIA recenze poskytuje další podrobnosti o službě.

PIA byla jednou z nejlevnějších dostupných možností, ale její ceny se v poslední době zvýšily. Je to stále férová cena, ale ostatní poskytovatelé nabízejí lepší služby za přibližně stejnou cenu. Je to chytrý nápad, stejně jako u jiných služeb, přihlásit se k odběru delšího plánu a ušetřit peníze. Je zavedena sedmidenní záruka vrácení peněz, která vám poskytne spoustu času na vyzkoušení.

5. VyprVPN

Přestože produkt VyprVPN není na prvním místě seznamu, nabízí dobrou bezpečnost s přidanou ochranou svého vlastního protokolu Chameleon. Má také přísné zásady bez protokolování, takže se nemusíte starat o své soukromí. Má také další skvělé možnosti zabezpečení, o kterých si můžete přečíst v naší recenzi VyprVPN.

VyprVPN-Výběr serveru

Jeho servery pokrývají 64 zemí, ale dostupné množství je ve srovnání s jinými poskytovateli nízké. Celkem jich je přes 700 a některé jsou v Mexico City, což je plus, pokud jste po mexickém obsahu.

Jeho rychlosti nejsou špatné, ale někdy to může být pomalé. Využití šířky pásma však není nijak omezeno, což je dobré.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS, ale rozhraní je datováno. To znamená, že je stále snadné používat. Můžete připojit tři zařízení najednou, a pokud potřebujete více, můžete se zaregistrovat do prémiového balíčku, abyste jej mohli narovnat až na pět.

Pokud narazíte na problém, můžete jej vyřešit pomocí části FAQ. Pokud tak neučiníte, můžete kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu 24/7. Pro co nejrychlejší reakci byste měli použít živý chat, ale buď nabídnout krátké odpovědi, což není skvělé.

Jeho cenový plán je přiměřený a existuje 30denní lhůta na vrácení peněz, kterou můžete použít k odhlášení před potvrzením.

Závěrečné myšlenky

Doufejme, že nyní chápete, proč byste měli používat VPN v Mexiku nebo kdekoli jinde. Při výběru poskytovatele byste se měli ujistit, že má skvělé zabezpečení a servery rozmístěné po celém světě, abyste k obsahu měli snadný přístup. To by mělo zahrnovat i Mexiko, pokud chcete zobrazit obsah tam omezený.

Naším vítězem pro Mexiko je CyberGhost, protože má dobré zabezpečení a mnoho serverů, z nichž 19 může být v Mexiku. Navíc díky sedmidenní zkušební době a záruce vrácení peněz nemáte co ztratit.

Pokud máte doporučení pro používání VPN v Mexiku, otevřete je v sekci komentářů níže. Rádi bychom je slyšeli. Nezapomeňte si také prohlédnout naše další články o VPN. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map