Nejlepší VPN pro Kolumbii v roce 2020

V Kolumbii je co dělat a hledat nekonečné množství věcí, od Andských hor až po nedotčené karibské pláže. Tato jihoamerická země má jedny z nejlepších smaragdů a kávy na světě, ale násilné konflikty a porušování lidských práv jsou stále problémem. 


Chcete-li zůstat v bezpečí před jakýmkoli nebezpečím online, když jste v zemi, měli byste použít jeden z našich nejlepších VPN pro výběry Kolumbie. Pokud spěcháte, ExpressVPN je nejlepší VPN pro Kolumbii. Čtěte dále a zjistěte, proč byste měli používat jednu z našich sítí VPN pro Kolumbii a jaké funkce by měly mít.

Použití virtuální privátní sítě má mnoho výhod, proto doporučujeme do jedné investovat. Pro začátečníky vás ochrání před nebezpečím online, jako je počítačová kriminalita a dohled, ale služba má mnohem více. 

Sítě VPN jsou skvělým nástrojem k získání minulosti internetových bloků. Například, pokud vám byl odepřen přístup na web nebo službu, když jste v jiné zemi, dobře, je to kvůli geoblokům. Geoblocking se používá k zabránění přístupu k obsahu z jedné země do jiné. Většina obsahu, který vidíte online, je založena na vaší geografické poloze.

Pokud jste zázvor Netflix, brzy si všimnete, že knihovna Netflix Kolumbie je poněkud odlišná od knihovny vaší vlastní země. Chcete-li získat přístup do Netflixu v USA, budete potřebovat americkou IP adresu a tam přichází VPN. 

Cenzura je další forma blokování, se kterou se můžete setkat, a je stále populárnější po celém světě. Některé země filtrují několik typů obsahu čistě z morálních a ochranných důvodů. 

Ostatní země jdou o krok dále a zcela diktují, co jejich občané mohou a nemohou vidět. Přečtěte si náš kousek na čínském velkém firewallu a zjistěte, jak špatné to může být.

Nejlepší VPN pro Kolumbii 2020

Co dělá VPN nejlepší pro Kolumbii

Existuje mnoho funkcí, které tvoří VPN, ale některé jsou důležitější, pokud jde o používání jedné v Kolumbii. 

Bezpečnostní

Nejprve byste se měli ujistit, že jste si vybrali ten, který má dobré zabezpečení. Tím zajistíte, že jste chráněni před jakýmkoli vládním dohledem a online policejní kontrolou. Také vás ochrání před počítačovou trestnou činností, protože nikdy nevíte, jaká nebezpečí se skrývá ve veřejných WiFi (to je dobrý důvod k instalaci slušného antiviru). 

V rámci této bezpečnosti by VPN měla mít přepínač zabíjení, který v případě, že VPN přestane fungovat, zcela zruší vaše připojení. Musíte se také ujistit, že VPN neuchovává protokol o vaší činnosti, takže se ujistěte, že má pevnou zásadu no-logs..

Síť serveru 

Přestože bloky obsahu v Kolumbii nejsou velkým problémem, síť serverů dobré velikosti se vždy hodí. Pomůže vám to překonat všechny bloky, se kterými se setkáte, včetně geobloků. Pokud chcete získat přístup k kolumbijskému obsahu, musíte vybrat VPN, která má servery v dané zemi.

Rychlost

Rychlost je důležitý faktor, protože bez ní bude vaší jedinou zábavou spletitá obrazovka. Stejně důležitá je neomezená šířka pásma. Pokud máte limit, nebude trvat dlouho, než jej dosáhnete, a jakmile to uděláte, nebudete nechráněni. Obě tyto funkce jsou důležité, pokud chcete streamovat nebo torrentovat. 

Netflix Kolumbie

Pokud je vaším programem Netflix, vyberte si ten, který dokáže obejít detektory VPN Netflix. Není mnoho sítí VPN, ale naše nejlepší síť VPN pro Netflix vám pomůže vybrat si vhodnou.. 

Můžete také zvážit, s jakými zařízeními je VPN kompatibilní a kolik současných připojení to umožňuje. Jeho snadnost použití by mohla být pro vás rozhodující, stejně jako hodnocení zákaznických služeb. A konečně, ceny se mohou velmi lišit, takže to může ovlivnit vaše rozhodnutí.

ExpressVPN

Jako našeho vítěze pro Kolumbii jsme vybrali ExpressVPN. Má vynikající zabezpečení, aby vás neskrylo před nebezpečím online a vládním dohledem, což je dost na to, abyste byli tou nejlepší volbou také v naší nejlepší síti VPN pro Čínu. Jako výchozí používá 256bitové šifrování AES, ale pokud chcete, lze jej zvýšit. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

K dispozici je také přepínač zabíjení, který je ve výchozím nastavení povolen. Vaše soukromí také není problémem, protože ExpressVPN má pevné zásady bez protokolování. 

Síť serverů ExpressVPN je velká a více než 3 000 serverů pokrývá 94 zemí. Díky tomu máte spoustu na výběr a v Kolumbii jsou i další obsahy omezené na tyto oblasti.

Je to nejrychlejší VPN na trhu a přichází s neomezenou šířkou pásma, což z ní činí vynikající volbu pro streamování. Ve skutečnosti je to naše nejlepší VPN pro streamování, protože se může dostat téměř na jakoukoli platformu pro streamování, která se jí vrhne. Také vás pokryje, pokud chcete torrentovat. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro lepší pohled na službu.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

ExpressVPN je k dispozici na Windows, MacOS, Android a iOS a existují rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox a Safari. Umožňuje až pět současných připojení. Snadno se používá a je skvělou volbou, pokud jste ve světě VPN nováčkem. 

Má užitečnou databázi znalostí, pokud potřebujete pomoc. K dispozici je také živá podpora chatu a e-mailu 24/7, ale e-mailová cesta je tou nejlepší volbou pro podrobnější pomoc.

ExpressVPN je drahý, zejména ve srovnání s jeho soupeři. To znamená, že s kvalitou služby stojí za to každý cent. Navíc si můžete odpočinout s vědomím, že máte 30denní záruku vrácení peněz, pokud se vám nelíbí.

CyberGhost

Náš druhý výběr je CyberGhost. Má dobré zabezpečení nastaveno na 256bitové šifrování AES přímo z krabice. K dispozici je také přepínač zabíjení, který je trvale povolen. To je dobrá věc, pokud jej pravděpodobně zapomenete zapnout, ale nemůžete ji také vypnout. Je také zavedena přísná zásada no-logs.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Jeho počet serverů se poměrně často zvyšuje a snižuje, ale vždy má slušné číslo. V době psaní bylo v 90 zemích 5 500 serverů. V Kolumbii je také 22, takže můžete přistupovat k kolumbijskému obsahu.

Má vysoké rychlosti, ale může se zpomalit na velké vzdálenosti. Přesto by měly být v pořádku pro většinu činností a neexistují žádné limity pro šířku pásma. Je schopen se dostat do většiny streamovacích služeb, včetně Netflixu. 

CyberGhost vás udrží v bezpečí při torrentování a na palubní desce najdete kartu „pro torrenting“, která zobrazuje všechny servery, které jsou pro danou úlohu připraveny. Podívejte se na naši recenzi CyberGhost pro více informací.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

CyberGhost je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS a existují i ​​rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Rozhraní je dobré, snadno použitelné a vylepšení oproti předchozímu. 

Můžete mít připojeno až sedm zařízení současně, ale to je také limit pro instalace. Přesto je sedm slušné číslo a mělo by stačit.

Existuje rozsáhlá znalostní základna pro svépomoci. Podpora živého chatu a e-mailu je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ačkoli je live chat skvělý pro jednoduché otázky a rychlou odpověď, e-mailová podpora je nejlepší volbou pro další technické dotazy.

CyberGhost je drahý s měsíční sazbou, ale zvolením dlouhodobějšího plánu výrazně snížíte náklady. K dispozici je sedmidenní zkušební verze pro Android a iOS a záruka vrácení peněz se vztahuje i na všechny platformy.

NordVPN

Až budeme mít NordVPN. Její bezpečnost patří mezi nejlepší na trhu. Ve výchozím nastavení používá 256bitové šifrování AES, ale můžete jej snadno zvýšit. Získáte také použití volitelných serverů s dvojitým skokem, které přidávají další ochranu tunelu VPN. Zahrnuto je také přepínač zabíjení a existují také přísné zásady bez protokolování.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Počet serverů společnosti NordVPN je téměř 6 000 a pokrývají přibližně 60 zemí, což dává velký výběr. Na rozdíl od našich prvních dvou tipů však v Kolumbii neexistují žádné servery.

Její rychlosti jsou dobré, ale je to podobné jako CyberGhost, protože se mohou zpomalit na velké vzdálenosti. Zahrnuta je neomezená šířka pásma a je také schopna se dostat na všechny streamovací platformy. Pokud plánujete torrenting, budete rádi, když víte, že NordVPN je naše nejlepší VPN pro torrenting. Naše recenze NordVPN obsahuje další podrobnosti o službě.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

NordVPN má klienty pro Windows, MacOS, Android a iOS a také rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Snadno se používá a můžete mít připojeno až šest zařízení současně.

Pokud potřebujete pomoc, máte k dispozici užitečnou databázi znalostí. K dispozici je také živá podpora chatů a e-mailů 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a s každou z možností získáte dobrou pomoc.

Měsíční náklady nejsou hrozné, ale můžete ušetřit peníze volbou delšího předplatného. Rovněž je k dispozici 30denní lhůta pro vrácení peněz, pokud se rozhodnete, že pro vás není.

VyprVPN

VyprVPN je další slušnou volbou pro Kolumbii, hlavně kvůli její vynikající bezpečnosti. Nováčci si spolu vyrazí dobře, ale ti, kdo to vědí, si mohou hrát i se svým nastavením. Navíc získáte také proprietární protokol Chameleon společnosti VyprVPN – v závislosti na balíčku, který vyberete – který poskytuje další vrstvu zabezpečení.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Přepínač zabíjení je zahrnut a je zavedena zásada no-logs. Navíc stojí za zmínku, že VyprVPN má další službu s názvem Cyphr, což je šifrovaná služba zasílání zpráv pro mobilní zařízení. S důkazem o dohledu nad komunikací v Kolumbii a skutečností, že je zdarma, by se mohlo stát něco, čeho by stálo za to prozkoumat.

S méně než 1 000 serverů v 64 zemích není síť serverů VyprVPN tak dobrá jako naše první volby. Mělo by však být stále dost pro obcházení jakýchkoli omezení. V Kolumbii jsou také servery, pro případ, že je potřebujete.

Jeho rychlosti jsou v pořádku pro většinu aktivit a získáte neomezenou šířku pásma. To se může dostat do většiny streamovacích platforem a pokryje vás, pokud se chcete torrent také. Naše recenze VyprVPN jde podrobněji.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

VyprVPN pracuje s Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho rozhraní se snadno používá a je to jedna z našich nejlepších sítí VPN pro Android, protože má vynikající mobilní aplikace. V závislosti na zvoleném plánu můžete mít připojeno až pět zařízení současně.

Pokud potřebujete pomoc, existuje znalostní základna pro svépomoc. Živý chat je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ale budete nejprve spojeni s robotem. Se skutečnou osobou však můžete mluvit kliknutím na tlačítko. E-mailová podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Cena, kterou zaplatíte, závisí na vybraném balíčku. „Standardní“ plán vám poskytne tři připojení a „prémiový“ plán vám poskytne pět připojení a použití jeho protokolu Chameleon. 

Pak si můžete vybrat buď měsíční nebo roční plán, ale ten roční nakonec nakonec vyjde levněji. V případě, že se vám nelíbí, je k dispozici 30denní záruka vrácení peněz.

Windscribe

Náš poslední výběr je Windscribe, ale to neznamená, že je to špatná volba. Pokud jde o výběr správného plánu, má mnoho možností. Pro začátečníky má Windscribe velkorysý bezplatný plán, tak velkorysý, že získal první místo v našem nejlepším srovnání služeb VPN zdarma. Můžete si také vytvořit svůj vlastní balíček nebo si jen vybrat plnou placenou verzi; funkce se u každého liší.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

Předchozí

další

Bezpečnost Windscribe je dobrá a lze ji přizpůsobit. Zahrnutý je vypínač zabíjení, ale je matně nazýván „firewall“. Obsahuje mnoho funkcí ochrany osobních údajů, ale některé informace jsou zaznamenány. Není to však nic skutečného a nelze je vysledovat zpět k vám.

Existuje více než 600 serverů v 60 zemích, což je podobné VyprVPN. To znamená, že pokud máte volný tarif, máte přístup pouze k několika z nich. Například v Kolumbii jsou servery, ale můžete k nim přistupovat pouze v případě placeného plánu pro. Buď to, nebo můžete „sestavit plán“ a každý měsíc přidat umístění za $ 1.

Přidáním umístění získáte další výhoda. Ti na placeném plánu získají neomezenou šířku pásma, ale bezplatný tarif dostane pouze 2 GB měsíčně, nebo 10 GB, pokud zadáte platný e-mail. Za každé přidané místo získáte dalších 10 GB dat.

Její rychlosti jsou pro většinu aktivit v pořádku. Windscribe má navíc vyhrazené streamingové servery nazývané servery Windflix. Jsou postaveny pro streamování Netflixu a fungují dobře. Mohou být přidány do vašeho balíčku za 1 $ měsíčně, ale placení členové k nim přesto mají přístup. Další informace naleznete v naší recenzi Windscribe.

Další důvody, které se nám líbí Windscribe

Windscribe lze nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS a existují rozšíření prohlížeče pro Chrome, Firefox a Opera. Jeho rozhraní je vhodné pro začátečníky i techniky, je jednoduché, ale přizpůsobitelné. Můžete připojit neomezený počet zařízení, bez ohledu na plán, na kterém právě pracujete, což z něj dělá nejlepší VPN pro více zařízení. 

Pro svépomocí je k dispozici znalostní databáze, časté dotazy a průvodce nastavením a také subreddit Windscribe. Podpora živého chatu a e-mailu je k dispozici 24/7, ale živý chat je řízen umělou inteligencí. Je to dobré, ale pokud byste raději mluvili se skutečným člověkem, měli byste odeslat e-mailovému týmu lístek. 

Placený plán je poměrně drahý, zejména když ho porovnáte s tím, co nabízí NordVPN (přečtěte si náš text Windscribe vs. NordVPN), ale můžete snížit náklady registrací na delší plán. Neexistují žádné oficiální zásady pro vrácení peněz, ale pokud o ně požádáte do tří dnů od nákupu, dají vám jednu. Plán zdarma můžete použít alespoň jako zkušební verzi.

Online cenzura v Kolumbii

Internet v Kolumbii je většinou zdarma. Politický a citlivý obsah obvykle neblokuje. Volně jsou k dispozici také sociální média a služby zasílání zpráv. 

Většina bloků, které se odehrávají, je implementována na ochranu nezletilých. Například obsah související se sexuálním zneužíváním nebo dětskou pornografií, nebo který je považován za nevhodný, může být blokován policií nebo jinou institucí. 

V říjnu 2016 byly schváleny právní předpisy upravující stránky online hazardních her. Vyžaduje, aby všechny weby pro hazardní hry měly provozní licenci. V roce 2017 bylo poskytovatelům internetových služeb nařízeno blokovat více než 300 herních webů poté, co bylo zjištěno, že fungují bez oprávnění. 

Pokud chcete torrentovat, měli byste vzít na vědomí, že torrentování obsahu chráněného autorskými právy může v Kolumbii vést k tvrdým sankcím. Trestní zákon trestá reprodukci, distribuci, dodávání a nabízení obsahu bez souhlasu a můžete skončit pokutou až 327 000 USD a trestem odnětí svobody až osm let. Neexistují žádné standardy fair-use.

V jednom případě 26letý student čelil takové větě po zveřejnění magisterské práce napsané jiným učencem na webu pro sdílení textu Scribd. 

Chtěl sdílet informace s dalšími vědci v případě, že k nim neměli přístup, ale o rok později proti němu autor podal trestní oznámení. Naštěstí ho soud později zbavil veškerých trestních obvinění.

Dohled online v Kolumbii

Kolumbijské zpravodajské agentury, armáda a policie mají historii dohledu. Tyto operace jsou prováděny s malým dohledem a novináři nadále vyšetřují a odkrývají narušení soukromí.

V roce 2015 došlo k úniku dokumentů od spywarové společnosti Hacking Team, která prokázala, že Kolumbie byla zákazníkem. Existují důkazy o tom, že Kolumbie zakoupila systém dálkového ovládání s názvem Galileo, který je schopen přistupovat k cíleným zařízením a ukrást je. 

Také v roce 2015 bylo vyhlášeno testování na monitorovací a analytickou platformu známou jako PUMA. Díky tomu lze sledovat telefonní linky, ale úřady uvedly, že sociální sítě a chaty nebudou. Jeho záměrem je umožnit odposlech telefonní a internetové komunikace v reálném čase, a to včetně soukromých zpráv. 

Veřejní činitelé byli odsouzeni za nezákonný dohled. Členové demontovaného odboru správní bezpečnosti byli usvědčeni z odposlechu a bývalý tajemník prezidentovy kanceláře byl odsouzen k osmi letům vězení za nezákonné zadržování novinářů, politiků a soukromé komunikace členů občanské společnosti.. 

V Kolumbii jsou porušeny zákony, kterými se řídí odposlechy osobní komunikace. Odposlech je povolen pouze pro trestní vyšetřování a se soudním příkazem. 

Poskytovatelé služeb však musí spolupracovat se zpravodajskými agenturami a poskytovat přístup k historii komunikace a dalším datům bez oprávnění. Údaje musí být uchovány po dobu pěti let.

Svoboda projevu v Kolumbii

Ačkoli ústava Kolumbie poskytuje svobodu slova, existují určitá omezení. Pomluvy jsou trestným činem a ti, kteří jsou obviněni z urážky, mohou podle trestního zákona čelit pokutě a až šesti letům vězení. Zákon také stanoví, že každý, kdo publikuje, reprodukuje nebo opakuje urážku nebo pomluvu, může být také potrestán, proto buďte opatrní.

Článek 73 ústavy chrání „novinářskou činnost“, ale novináři čelí hrozbám a násilí a někteří byli kvůli své práci zavražděni. Z tohoto důvodu mnozí praktikují autocenzuru a vyhýbají se tématům, jako je korupce, násilí a drogy.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli pochopit, proč potřebujete VPN v Kolumbii a jaké funkce jsou nejdůležitější. S omezením dohledu a řeči byste se měli ujistit, že jste vybrali ten, který má dobré zabezpečení, včetně přepínače zabíjení. Rozsáhlá síť serverů je výhodná pro překonání jakýchkoli omezení a dobrá rychlost vám pomůže se zdravím.

S ohledem na tyto funkce je ExpressVPN nejlepší službou VPN pro Kolumbii. Má vynikající zabezpečení, přepínač zabíjení a zajišťuje dodržování vašeho soukromí. Jeho síť serverů je velká a zahrnuje některé v Kolumbii. 

Navíc ExpressVPN má nejrychlejší dostupné rychlosti a může se dostat na všechny platformy pro streamování. Proč to neudělat? Na 30denní záruku vrácení peněz se můžete vždy vrátit.

Pokud máte zkušenosti s používáním VPN v Kolumbii, dejte nám o tom vědět v sekci komentářů. Rádi bychom o tom slyšeli. Podívejte se také na naše další články o VPN. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me