Nejlepší VPN pro hraní her 2020: Epic Pwnage, Low Ping

V této příručce nejlepší VPN pro hraní her vám vysvětlíme, proč byste měli používat VPN při hraní online. Jako hráč a technologický nadšenec je snadné urazit palbu „hráčských“ produktů, které trápí internet. Dvojice filtrů s modrým světlem a láhev Mountain Dew nezmění, jak dobře hrajete, takže je lákavé odepsat všechny „hráčské“ produkty jako jednoduché trendy.


Virtuální soukromé sítě často spadají do této kategorie, ale neměly by. Přestože sítě VPN se většinou používají k přístupu k exkluzivním titulům na serveru Netflix nebo k ochraně lidí před náporem špionáže ze strany vlády ve většině zemí, pomocí jednoho z nich můžete být v bezpečí i při hraní online..

ExpressVPN je náš nejlepší výběr, který by neměl být překvapením. Má nejlepší kombinaci funkcí, zabezpečení a rychlosti, takže je ideální volbou pro téměř jakýkoli scénář. Přesto existují i ​​další poskytovatelé, kteří hrají herní roli dobře, takže pokud chcete více možností, čtěte dál.

Nejlepší VPN pro hraní her 2020

Výběr nejlepší VPN pro hraní her

Když doporučujeme sítě VPN, není hraní prvním tématem, které se objeví. Každý, kdo je na internetu dobře znal, chápe, že chrání vaše soukromí před vládními agenturami, poskytovateli internetových služeb a síťovými snoopery. Ačkoli to je snadno vidět, vzhůru pro hraní není tak zřejmé.

Nejprve a nejzřetelnější je, že VPN umožňují přístup k geoblokovanému obsahu. Ačkoli hlavní starostí o feťáky Netflixu, to má také důsledky pro hraní her. Můžete procházet exkluzivní tituly v síti PlayStation Network, Steam nebo Xbox Live, které nemusí být ve vaší oblasti dostupné. V některých případech to znamená získání titulu AAA před zahájením ve vaší zemi.

To však nepřichází bez nedostatků. Sítě VPN ovlivňují rychlost, takže se během používání vzdáte svého připojení. Z tohoto důvodu jsme vybrali poskytovatele z našeho nejrychlejšího průvodce VPN, abychom zajistili, že nebudete zpožděni. Zkontrolujte naše výsledky testů v našem listu.

Ačkoli jsme z tohoto průvodce vybrali, objednávka není stejná. Hraní, zejména online hraní, se více týká latence než šířky pásma, z nichž druhá je považována za „rychlost“. Protože textury a modely jsou ukládány a vykreslovány lokálně, jediná informace, kterou je třeba zaslat mezi konzolami nebo počítači, je způsob interakce hráče se světem..

Minimalizace této latence je důležitá, ale někdy ji VPN může skutečně vylepšit. Pokud je server, ke kterému jste připojeni, blíže k serveru, na kterém hrajete, pak je paket menší, aby mohl cestovat. Použití VPN může navíc umožnit přístup k serverům, které mohou mít menší provoz v jiných částech světa.

Neztrácí se ani aspekt zabezpečení VPN. Distribuované útoky odmítnutí služby jsou ďábel pro události esports a jako u každého otevřeného připojení riskujete, že se stanete obětí počítačové kriminality. Ačkoli to nepřichází tak často, jako to dělá, zatímco, řekněme, torrentování filmů, je to možné. VPN zašifruje vaše připojení, takže se nikdo nemůže dostat do vašeho datového proudu.

Na základě toho jsme vybrali naše poskytovatele. Nejprve jsme se zabývali latenčními časy. Síť VPN nestojí za to, pokud zničí věc, kterou má chránit. Dále jsme se podívali na bezpečnost. Trik obvykle dělá kombinace špičkových 256bitových AES a OpenVPN.

I když to bylo naše zaměření, zohlednili jsme také cenu, snadnost použití a funkce, ale tyto aspekty jsou pro hraní méně důležité.

1. Nejlepší VPN pro hraní her: ExpressVPN

ExpressVPN je nejlepší VPN na trhu, takže není divu, že je také nejlepší pro hraní her. Kromě toho, že jsme nejrychlejší VPN, kterou jsme testovali, je obzvláště dobrá při obcházení geobloků, což z ní dělá vynikající volbu pro zachycení exkluzivního na PSN nebo ochranu sebe při hraní online..

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Naše latence zůstala během testování přibližně 75 milisekund, což je přijatelné pro hraní. Jeho výsledky ping nebyly nejrychlejší, ale byly nejkonzistentnější. Jedna věc je rychlá při připojení k serveru blízko domova, ale pokud se pokoušíte získat přístup k konkurenci v jiných částech světa, můžete narazit na problémy. U ExpressVPN je tomuto problému zabráněno.

Plus, ExpressVPN má aplikace pro téměř každou platformu, což je zvláště důležité pro hraní her. Žádná VPN, kterou jsme testovali, nemá aplikace pro Xbox One nebo PlayStation 4 a ExpressVPN tento trend nepřeruší. Přesto má jednoduchý směrovač pro směrovače, který zajistí veškerý váš odchozí provoz. Má aplikace pro iOS a Android, které také chrání vaše mobilní hry.

Pokud jde o bezpečnost, ExpressVPN je jednou z nejlepších možností na trhu. Kromě použití špičkového 256bitového šifrování AES s protokolem OpenVPN zachovává přísnou politiku bez protokolování. Má ústředí na Britských Panenských ostrovech, které má některé z nejlepších zákonů na ochranu soukromí na světě. Bez ohledu na to, co se snažíte chránit, ExpressVPN vás kryl.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

VPN jsou skvělé pro hraní her, ale můžete je použít i pro mnoho dalších účelů. ExpressVPN je naše nejlepší VPN pro streamování, nejen pro jeho vynikající rychlosti, ale také pro jeho schopnost obejít přísné proxy zámky, které používají streamingové platformy.

Pokud se pokoušíte porazit zákaz Netflix VPN, ExpressVPN je pro vás. Během našeho testování se jí podařilo získat přístup k exkluzivním titulům Netflixu po celém světě a pohotová doba odezvy jejích serverů zajistila, že můžeme streamovat ve vysokém rozlišení nebo lépe. Jak jsme řekli v naší recenzi ExpressVPN, je to „v jeho vlastní lize, pokud jde o streamování“.

Pokud jde o stanovování cen, je to v lize samotné. ExpressVPN nemá neuvěřitelné sazby Hide.me (přečtěte si naši recenzi Hide.me), ale je to dražší než většina VPN. Ačkoli se tři současné limity připojení cítí, dobře, omezující, pravdou je, že můžete nainstalovat ExpressVPN na svůj router, čímž efektivně překonáte limit připojení.

Je to drahé, ale stojí to za to. ExpressVPN zatrhne všechna pole, která chceme od VPN. Je to rychlé, uživatelsky přívětivé a bezpečné, díky čemuž je skvělou volbou pro hraní her nebo cokoli jiného. Můžete to také vyzkoušet bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz.

2. NordVPN

NordVPN je vynikající volbou. Pokud by to nebylo nekonzistentní výkon během našeho testování rychlosti, bylo by to vítězem nad ExpressVPN. Výšky byly vysoké, ale minima byla také nízká. NordVPN pracuje rychle a uvolněně, takže je o něco více TLC, aby mohl běžet hladce. Pokud jste však ochotni to udělat, je to jedna z nejlepších dostupných možností.

Předchozí

další

Během našeho testování to vrátilo nejrychlejší výsledky jakékoli VPN. Udělalo to však pouze na určitých místech. V některých případech nebylo možné dosáhnout ani 10 procent naší nechráněné rychlosti. To znamená, že pokud jste ochotni hledat server, získáte dobré výsledky.

Vše ostatní o službě je skvělé. NordVPN je srovnatelný s ExpressVPN, pokud jde o obcházení geobloků, takže byste měli mít možnost procházet servery uzamčené v regionu nebo najít hry, které jsou exkluzivní do jiných částí světa. Přečtěte si náš článek NordVPN vs ExpressVPN, kde najdete další srovnání mezi oběma službami.

Její zabezpečení je stejně dobré, ne-li lepší, než u ExpressVPN. Ačkoli také používá OpenSPN 256 bitů AES, zahrnuje také servery s dvojitým skokem. Tyto speciální servery umožňují přidat do vašeho připojení druhou vrstvu šifrování, protože přecházíte z jednoho serveru VPN na druhý. Jako by jeden tunel nebyl dost tvrdý na to, aby praskl, dva jsou téměř nemožné.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

Servery společnosti NordVPN s dvojitým skokem jsou pouze jedním ze čtyř typů speciálních serverů, které nabízí. Každá varianta nabízí možnost vyladit vaše připojení pro vyšší rychlosti nebo lepší zabezpečení. Servery s dvojitým skokem a servery Tor získaly NordVPN místo v našich nejlepších VPN službách pro čínského průvodce.

NordVPN také zahrnuje CyberSec. Jedná se o malware a blokování reklam, který funguje dobře, ale nenahrazuje nejlepší antivirový software. Přesto je to pěkný nástroj pro blokování otravných reklam nebo vyhýbání se hrozbám, jako jsou botnety číhající online (přečtěte si náš průvodce botnetem, kde se o nich dozvíte).

NordVPN má také přepínač zabíjení, což je vlastnost, kterou by měla mít každá slušná VPN, ale na to se točí. Přepínač kill můžete nastavit v určitých aplikacích jako aktivní, takže můžete například zablokovat klienta torrentu, pokud připojení VPN poklesne, aniž byste přerušili relaci procházení..

I přes nejednotnost v rychlosti je NordVPN jednou z nejlepších možností pro robustní sadu funkcí, bezpečnou infrastrukturu a rozsáhlou síť serverů. O jeho silných stránkách se můžete dozvědět v naší recenzi NordVPN nebo vyzkoušet s 30denní zárukou vrácení peněz.

3. CyberGhost

Vždy jsme byli fanoušky CyberGhostu, ale problémy s použitelností nám v minulosti bránily v tom, abychom vydali úplné doporučení. Tyto obavy byly většinou napraveny nedávnou revizí uživatelského rozhraní, to vše při zachování pevné služby, kterou měla nedotčena.

Cyberghost-homepage-2018

Během našeho testování jsme zaznamenali průměrnou latenci v USA, kde proběhlo naše testování, pouze 37 ms. V zahraničí nebyl CyberGhost tak konzistentní jako ExpressVPN, ale stále zvládal slušné pingové výsledky. Například nejhorší umístění, Japonsko, mělo průměrnou latenci 154 ms.

Instalace na router by neměla být problémem. CyberGhost obsahuje seznam návodů k jeho instalaci na téměř jakékoli platformě, od vašeho routeru po síťové úložiště. Jeho limit připojení je také vysoký a nabízí více než NordVPN a ExpressVPN, proto se zařadil do našeho nejlepšího průvodce VPN pro více zařízení.

Ačkoli to může být rychlé, CyberGhost při použití OpenVPN nefunguje stejně dobře jako ExpressVPN. Ve výchozím nastavení používá CyberGhost IKEv2, který je stejně bezpečný jako OpenVPN, ale také snadněji blokován. Není to tak dobrá volba pro nabití titulů s uzamčeným regionem, ale to, že je jednodušší blokovat, neznamená, že to bude.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

CyberGhost má slabá místa, ale stoupá tam, kde uspěje. Je dodáván s působivou sadou funkcí, která vám umožní vyladit vaše připojení, přistupovat k platformám specializovaného streamování a chránit se při torrentování.

Existují dvě sady speciálních serverů, jeden pro streamování a druhý pro torrenting. Torrenting servery nejsou tak působivé, ale streaming servery jsou. CyberGhost má asi 50 datových center optimalizovaných pro různé streamingové platformy, přičemž je k dispozici vše od Netflixu po Crunchyroll..

Mezi další funkce patří blokování reklam, přepínač zabíjení a „inteligentní pravidla“. Inteligentní pravidla umožňují automatizovat určité aspekty vašeho připojení. Můžete například nastavit, aby se CyberGhost automaticky připojil, když se připojíte k určité síti WiFi, nebo automaticky spustil prohlížeč po připojení.

Necítí se tak dobře jako u ExpressVPN, protože klade větší důraz na funkce a rozhraní než rychlost a bezpečnost. Přesto to přináší působivé výsledky a je to levné. Více se můžete dozvědět v naší recenzi CyberGhost nebo zkusit s velkorysou 45denní zárukou vrácení peněz.

4. Mullvad

Mullvad často nevyrábí naše „nejlepší VPN“ průvodce, přestože je vynikající službou. Ačkoli to nedělá nic zvlášť dobře, nabízí působivou bezpečnost a rychlost za cenu.

rozhraní mullvad-review-interface

Během testování jsme měřili průměrnou latenci 36 ms, což by mělo být ideální pro hraní her. V zahraničí byla latence horší než u CyberGhost, ale Mullvad nás překvapil svou odolností mezi koly. Na rozdíl od HideMyAss, který měl nekonzistentní pingové výsledky (přečtěte si naši recenzi HideMyAss), Mullvad nám dal stejné latentní kolo po kole.

Pro hraní je to zvlášť důležité. Poskytovatelé s nekonzistentní latencí budou mít online spotty. Mullvadova odolnost je ideální, protože na server, ke kterému se připojujete, a na vaše připojení k internetu zatěžuje latenci.

Další důvody, které se nám líbí Mullvad

Pokud jde o zbytek služby, Mullvad je nevýrazný. Není to špatné, ale nenabízí mnoho k tomu, aby se od sebe odlišovalo jako NordVPN, ExpressVPN a CyberGhost. Nejneobvyklejší věc na Mullvad je, že přijímá hotovost jako platbu. Můžete mu poslat jakoukoli částku v jakékoli měně s číslem vašeho účtu a bude vám to připisováno, kolik času vám peníze stojí.

To je vzácná kvalita pro VPN a softwarové služby obecně. Ačkoli to pro většinu lidí nedává smysl, ukazuje Mullvadovu oddanost anonymitě. Má jasný postoj k ochraně osobních údajů, zachovává politiku bez protokolování a na svém webu používá pouze dva soubory cookie.

Pro ty, kteří se zabývají ochranou soukromí, je to skvělá volba. Je to také levné. Mullvad účtuje pouze kolem 5 $ měsíčně, což je méně než poloviční měsíční sazba pro všechny naše další tipy. Je dodáván s neomezenou šířkou pásma a až pěti současnými připojeními.

Hodnota je pevná, i když síť serveru Mullvad není působivá a postrádá funkce. O specifikách se můžete dozvědět v naší recenzi Mullvadu nebo to zkusit s tříhodinovým vstupem.

5. TorGuard

TorGuard je vysoce přizpůsobitelná služba, která je i přes své odhodlání drotářům skvělou volbou pro hráče. V USA jsme měřili průměrnou latenci 38 ms a slušné skóre v zahraničí, takže s tím byste neměli mít problémy s hraním..

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Předchozí

další

I když to byl průměr v našem posledním kole rychlostních testů, měli jsme ještě lepší výsledky během naší revize TorGuard. Připojení k serveru v Chicagu, který byl mnohem blíže našemu testovacímu místu, zaznamenalo zanedbatelný pokles rychlosti. Při základním pingu 11 ms přidal TorGuard pouze 7 ms, což může potvrdit jen málo VPN.

Jak se očekávalo, latence se zvyšuje s odstupem. Rychlost stahování TorGuardu byla solidní. I v jiných částech světa si udržoval většinu naší nechráněné rychlosti. Nemění to herní aspekt, ale je to stále důležité pro streamování a prohlížení.

Rozhraní není tak příjemné jako, řekněme, ExpressVPN, ale je průchodné. TorGuard má také nástroje pro nastavení routeru, takže je snadné začít tam. Pokud máte nepříjemné kopání v grafickém uživatelském rozhraní routeru, můžete si také zakoupit router s bleskem.

Další důvody, proč se nám líbí TorGuard

I když je to skvělá volba pro hraní her, TorGuard na nás udělal dojem díky své přizpůsobitelnosti a funkcím. I při registraci můžete službu vyladit podle svých představ. Ve výchozím nastavení je k dispozici pět současných připojení, ale můžete si zakoupit až 200 dalších za 1 $. Podobně si můžete zakoupit vyhrazené adresy IP pro sport, streamování nebo všeobecné použití.

V aplikaci získáte nejen výběr protokolu a úrovně šifrování, ale také konkrétní šifru, kterou používáte. Přestože pochybujeme, že většina lidí použije něco jiného než výchozí 256bitový AES, tato možnost existuje, pokud ji chcete.

Pokud jde o funkce, TorGuard je bezkonkurenční. Součástí předplatného VPN je 10MB šifrovaný webmail účet, který dodržuje nejvyšší bezpečnostní opatření e-mailu. Můžete také nastavit vlastní skripty a nakonfigurovat přepínač kill tak, aby fungoval pouze v určitých aplikacích.

Není to správná VPN pro každého, ale ti, kteří si rádi užívají kopání v jejich softwaru, si TorGuard zamilují. Kromě toho, že je rychlý, je vysoce konfigurovatelný, což je rovnováha, kterou zasáhne jen několik sítí VPN. Uvidíte, jestli se vám to líbí se sedmidenní zkušební verzí TorGuardu.

Čestné uznání: ProtonVPN

ProtonVPN zaostal za tím, že nebyl zahrnut do této příručky a zveřejnil přibližně 40 ms při testování ve stejné zemi. V zahraničí to však bylo mnohem horší, časování bylo 127 hodin v Amsterdamu a 322 ms v Japonsku. ProtonVPN má zdarma plán, který získal místo v našem nejlepším průvodci VPN zdarma.

Na rozdíl od bezplatných sítí VPN, které omezují množství dat, která můžete přenášet, například Windscribe (přečtěte si naši recenzi Windscribe), ProtonVPN omezuje rychlost. To by však nemělo mít velký dopad na hraní her. I s připojením 10 megabitů za sekundu nahrávání a stahování by se latence neměla měnit, protože zpáteční cesta zprávy na server a zpět zůstává stejná.

Mimo to však existují problémy s plánem zdarma. Síť VPN můžete použít pouze na jednom zařízení a připojit se pouze k jednomu ze tří serverů. To znamená, že má několik možností pro placené plány. Například Basic je méně než 50 $ ročně a přichází s plnou rychlostí sítě ProtonVPN a všech serverů v ní.

ProtonVPN se snaží zjistit, jak se vám to líbí. Neexistuje žádné riziko. Pokud byste raději viděli jeho specifika, přečtěte si naši recenzi ProtonVPN.

Závěrečné myšlenky

Ačkoli VPN není první věc, která přijde na mysl při hraní her, je to důležitý krok k tomu, abyste se při hraní online udrželi v bezpečí. Jakýkoli otevřený datový proud zve k nežádoucí činnosti v síti a použití VPN vás může ochránit před tím, než se stanete obětí jakýchkoli programů.

ExpressVPN nemá z našich tipů nejnižší latenci, ale má nejlepší rovnováhu mezi funkcemi, zabezpečením a rychlostí. Pokud se zajímáte pouze o hraní her, doporučujeme CyberGhost pro snadné použití a krátkou dobu latence. Věříme, že naše tipy jsou nejlepší, ale pokud chcete nakupovat více, přečtěte si naše další recenze VPN.

Jakou VPN používáte pro hraní? Dejte nám vědět v komentářích níže a podívejte se na naše další články o VPN. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me