Nejlepší VPN pro Řecko 2020

Pokud plánujete výlet do Řecka, je vaše hlava zřejmě plná všech míst, kam se můžete vydat mezi tisíce ostrovů. Můžete navštívit starobylé památky v Athénách nebo jen tak lenošit na jedné z mnoha krásných pláží. Nezapomeňte však na online svět a na to, jak můžete využít jednu z našich nejlepších sítí VPN pro výběr Řecka, abyste zůstali v bezpečí, když jste tam.


Je vhodné používat virtuální privátní síť, ať jste kdekoli. Používáním jednoho zajistíte, že jste chráněni před online nebezpečím a že budete mít přístup k omezenému obsahu. Mnoho zemí praktikuje určitou formu cenzury, přičemž Čína je příkladem toho, jak špatné to může být (přečtěte si naše nejlepší VPN služby pro kus Číny, pokud plánujete návštěvu).

Řecko je mnohem uvolněnější. Internet je otevřený a sociální média jsou volně k dispozici. Zaměřuje se na torrent stránky, nelicencované hazardní weby a sázkové weby. Poskytovatelé internetových služeb je musí zablokovat, a pokud tak neučiní, může to mít za následek pokutu 50 000 EUR (56 000 $) za každý den, kdy zůstane přístupný. Možná zjistíte, že se nemůžete dostat na některé populární weby, jako je 888 nebo Sportingbet.

To znamená, že svoboda slova je další příběh. Řecká ústava to stanoví, ale zákony také umožňují stíhání za diskriminaci, nenávist a násilí na základě rasy nebo etnického původu. Existují trestní sankce za pomlouvání a cokoli, co je považováno za urážku prezidenta, urážlivé náboženství nebo obscénní, lze zabavit.

Podle trestního zákona může pomluva vést k trestu odnětí svobody a pokutě. Vězeňské podmínky a pokuty se však liší, přísnější trest je však vyhrazen pro případy týkající se veřejných činitelů.

V roce 2012 byl muž zatčen a obviněn ze zločinného rouhání a urážky náboženství. Vytvořil facebookovou stránku s názvem Elder Pastitsios, který kombinoval jméno slavného mnicha a populární řecké jídlo. Stránka byla odstraněna a v roce 2014 byl odsouzen k 10 měsícům odnětí svobody.

S ohledem na to buďte opatrní, co zveřejňujete online. Naše nejlepší VPN pro Singapur, nejlepší VPN pro Indonésii a nejlepší VPN pro Katar články ukazují jen několik příkladů zemí se silnými zákony o pomluvy.

Dohled a bezpečnost online v Řecku

Internetová komunikace není v Řecku chráněna zákony o ochraně soukromí. To znamená, že je orgány mohou legálně pod dohledem. S ohledem na všechny chytré způsoby, jak to dokážou, byste to asi nikdy neví. Podívejte se na náš přehled a dozvíte se více.

Také byste měli mít na paměti hrozbu počítačové kriminality. Zdarma veřejné WiFi hotspoty se stávají stále více populárními a to s sebou přináší vyšší riziko hackerství, virů atd. Používání VPN pomůže chránit vás před těmito nebezpečími a pomůže vám také slušný antivirus.

Nejlepší VPN pro Řecko 2020

Co dělá VPN nejlepší pro Řecko

Většina poskytovatelů v našich recenzích VPN má podobné funkce, s výjimkou několika jedinečných. Musíte se však ujistit, že ten, který vyberete, má funkce přizpůsobené pro Řecko. Vzhledem k přísným pravidlům pro pomluvu a dalším rizikům si musíte vybrat jedno s dobrým zabezpečením.

To vás skryje před zvědavýma očima a vestavěný přepínač zabíjení zajistí, že vaše informace nebudou vytéct, pokud VPN selže přerušením připojení. Ochrana osobních údajů je stejně důležitá, takže poskytovatel by měl mít přísné zásady bez protokolování, což znamená, že neuchovává záznamy o vašich aktivitách..

Velikost serverové sítě je dalším důležitým faktorem. Čím více serverů je k dispozici v různých zemích, tím snazší bude obejít omezení, jako jsou geobloky. Chcete-li se dívat na USA Netflix, budete potřebovat server. Totéž platí pro obsah omezený na Řecko.

Je užitečné vybrat také s dobrou rychlostí, zvláště pokud budete streamovat a nechcete čekat navždy, až se načte váš oblíbený program. Spolu s tím byste se měli ujistit, že nemá omezení šířky pásma, takže můžete streamovat nebo stahovat, jak se vám líbí.

Dalšími faktory, které je třeba zvážit, jsou jeho snadné použití a zařízení, která podporuje. Kolik se můžete připojit najednou a její cena vás může také ovlivnit. A konečně, dobrý zákaznický servis je vždy dobrá věc.

1. Nejlepší VPN pro Řecko: NordVPN

NordVPN je skvělá služba, která je často zmiňována v našich článcích VPN a je to náš vítěz pro Řecko. Má vynikající zabezpečení a možnost použití serverů s dvojitým skokem je třešničkou na dortu. Můžete si být jisti, že vaše připojení je bezpečné, a že je zde přepínač zabíjení pro ještě větší ochranu. Vaše soukromí je také ctěno pomocí zásad bez protokolování.

Předchozí

další

Má tisíce serverů rozmístěných po 60 zemích. To zahrnuje 10 v Řecku pro případ, že byste chtěli obsah odtud. Rychlosti jsou také dobré, ale při připojení k vzdáleným serverům se mohou zpomalit.

Můžete streamovat, jak se vám líbí, protože neexistují žádná omezení šířky pásma a je skvělé se dostat do streamovacích služeb. Pokud chcete torrentovat, měli byste vědět, že je to vítěz naší nejlepší VPN pro porovnání torrentů. Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro více informací.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

NordVPN můžete používat ve Windows, MacOS, Android a iOS a jeho nastavení je snadné. Klienti jsou uživatelsky přívětiví. Můžete ji také připojit na šesti zařízeních současně.

Pokud máte problémy, můžete použít šikovnou databázi znalostí, která by vám měla pomoci vyřešit nejčastější problémy. Pokud po konzultaci stále potřebujete pomoc, můžete kontaktovat zaměstnance prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Živý chat vám poskytne nejrychlejší reakci, ale v každém případě je personál nápomocný.

NordVPN nabízí velkou hodnotu za vaše peníze. I když jeho měsíční cena je přijatelná, měli byste se lépe zaregistrovat na delší dobu. K dispozici je 30denní vrácení peněz, takže si to můžete vyzkoušet i v případě, že váháte s přijetím závazku.

2. ExpressVPN

Naše druhá volba je ExpressVPN, který je považován za jeden z nejlepších poskytovatelů VPN na Cloudwards.net a srovnatelný s NordVPN, jak si můžete přečíst v našem článku ExpressVPN vs NordVPN.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Zabezpečení je skvělé, s různými úrovněmi šifrování, ze kterých lze vybírat, a přepínačem kill. Navíc neuchovává protokol o vaší online aktivitě.

Má také velkou síť serverů. Ačkoli nemá tolik jako NordVPN, pokrývá více zemí, takže byste neměli mít problém najít ten, který vyhovuje vašim potřebám. V Řecku jsou také servery, takže si tam můžete zobrazit obsah, pokud chcete.

Navíc to byl vítěz v naší nejlepší VPN pro streamování kusů, takže je to skvělá volba, pokud to bude vaše hlavní aktivita. Rychlost by neměla být problém, protože je to jedna z nejrychlejších dostupných sítí VPN. Neexistují žádné limity pro šířku pásma, které by se také obávaly. Jeho doba přepínání serveru však může být rychlejší. Další informace najdete v naší recenzi ExpressVPN.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Snadno použitelné klienty ExpressVPN můžete nainstalovat do Windows, MacOS, Android a iOS. Je to dobrá volba, pokud jste nováček, protože pro vás dělá téměř všechno. Musíte pouze vybrat správný server a ujistit se, že jste připojeni. Umožňuje připojení pěti zařízení současně, což by mělo stačit pro většinu lidí.

Zákaznický servis je k dispozici prostřednictvím živého chatu a e-mailu, 24/7. Živý chat poskytuje nejrychlejší odpověď, ale pokud je to nejlepší pro komplikovanější problémy, e-mailová podpora. Ať tak či onak, personál je přátelský a dobře informovaný.

ExpressVPN je docela drahý, což je pokles. Jeho kvalita služeb však stojí za to, a pokud se rozhodnete pro delší plán, můžete ušetřit peníze. Nabízí také 30denní záruku vrácení peněz pro klid mysli.

3. CyberGhost

Dalším poskytovatelem hodným našeho seznamu je CyberGhost. Její zabezpečení je skvělé a zahrnuje přepínač zabíjení, takže se nemusíte starat o své připojení. Navíc neuchovává protokoly, takže vaše online shenanigany zůstanou v tajnosti.

Má dobrý počet serverů v 59 zemích, z toho 36 v Řecku.

Jeho rychlosti nejsou špatné, ale nejsou tak dobré jako naše ostatní výběry. Stejně jako NordVPN může zpomalit na velké vzdálenosti. CyberGhost má také neomezenou šířku pásma, takže můžete streamovat tolik, kolik chcete.

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

Klienti jsou k dispozici pro Windows a MacOS, Android a iOS. Aktualizované rozhraní si může zvyknout, ale je lepší než stará verze a stále se snadno používá.

CyberGhost vám umožní připojit až sedm zařízení současně a získat tak místo v naší nejlepší VPN pro více zařízení. Většina poskytovatelů vám však umožňuje nainstalovat je na mnoho zařízení, ale CyberGhost vás omezuje na sedm období. Podívejte se na naši recenzi CyberGhost pro více informací.

Pro menší problémy je k dispozici rozsáhlá databáze znalostí. Můžete také kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. Živý chat vám poskytne nejrychlejší odpověď, ale je to nejlepší pro jednoduché otázky. Pokud je váš problém komplikovanější, je nejlepší použít možnost e-mailu.

Její ceny jsou dostupné, ale můžete si ušetřit peníze předplacením na delší dobu. Pro Android a iOS je k dispozici bezplatná sedmidenní zkušební verze a pro všechny platformy je k dispozici záruka vrácení peněz. Podmínky, které však závisí na plánu, který si vyberete, s měsíčním plánem získáváním 14 dní a delším, což umožňuje 45.

4. VyprVPN

VyprVPN má dobré šifrování a svůj vlastní Chameleon protokol, který přidává další ochranu do VPN tunelu. Součástí služby je přepínač zabíjení, který má solidní zásadu no-logs, takže není žádná stopa vašich aktivit.

Nemá tolik serverů jako naše jiné tipy, méně než 1 000 pokrývá 64 zemí. Přesto byste měli být schopni se připojit k vhodné. Některé z jeho serverů jsou také v Aténách, pokud to potřebujete.

Rychlost není jednou ze silných stránek VyprVPN. Může to být pomalé, ale mělo by to být pořád v pořádku. Neexistují žádná omezení šířky pásma, která by sledovala. Přečtěte si více v naší recenzi VyprVPN.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Můžete jej snadno nastavit pomocí klientských počítačů dostupných pro Windows a MacOS a mobilních aplikací pro Android a iOS. Rozhraní je datováno, ale snadno použitelné. Pomocí základního balíčku můžete připojit až tři zařízení najednou. Pokud potřebujete více než to, můžete se rozhodnout pro prémiový balíček, který umožňuje až pět.

Zákaznický servis je k dispozici v sekci FAQ, živém chatu a e-mailu, 24/7. Živý chat je nejrychlejší, ale bez ohledu na to, jakou cestou se vydáte, přijaté odpovědi jsou stručné.

VyprVPN-Homepage

Plány společnosti VyprVPN jsou cenově dostupné, ale raději se chystáte na roční předplatné, protože to sníží celkové náklady. Pomocí třicetidenní lhůty na vrácení peněz se můžete s tím vyrovnat.

5. TorGuard

TorGuard je také dobrá volba. Má dobré zabezpečení a je jednou z nejvíce přizpůsobitelných služeb v okolí s několika protokoly, ze kterých si můžete vybrat. Jen se ujistěte, že víte, co děláte, než se s nimi spojíte. Stejně jako u našich dalších možností, má přepínač zabíjení, který vás chrání, a existuje přísná zásada no-logs, která vás udržuje v bezpečí.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Předchozí

další

Tato služba nabízí více než 3 000 serverů v 55 zemích, včetně Řecka, takže byste neměli mít problém najít jeden.

Jeho rychlosti se liší, ale měly by být dostatečně dobré a neomezují šířku pásma. Není však dobré se dostat do streamovacích služeb. Chcete-li to obejít, můžete se rozhodnout pro vyhrazenou adresu IP pro zemi, kterou potřebujete. Stojí to navíc, ale je zaručeno, že bude fungovat. To jí pomohlo vyhrát v naší nejlepší VPN s porovnáním vyhrazených IP a také získat místo v našem nejlepším seznamu VPN pro cestovatele.

Přečtěte si více o službě v naší recenzi TorGuard.

Další důvody, proč se nám líbí TorGuard

Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS. Používají se snadno, ale nastavení mobilních aplikací může být nepříjemné. TorGuard umožňuje ve výchozím nastavení připojení až pěti zařízení současně, ale do balíčku můžete přidat až 20 za každé 1 $.

Zákaznická podpora je k dispozici, pokud ji potřebujete. K dispozici je živý chat, ale je provozován společností poskytující základní služby zákazníkům, takže možná zjistíte, že e-mailová podpora je užitečnější, pokud jde o technické problémy. Existují také online průvodci a fórum, pokud si chcete sami problém vyřešit sami.

Měsíční sazba není špatná, ale existují i ​​doplňky, které mohou cenu zvýšit. Můžete snížit náklady výběrem delšího plánu. V nabídce je sedmidenní záruka vrácení peněz, takže nemáte co ztratit.

Závěrečné myšlenky

Doufejme, že jsme vám pomohli vybrat vhodného poskytovatele VPN, ať už pobýváte nebo navštěvujete Řecko. Nezapomeňte si vybrat ten, který má dobré zabezpečení, aby vás chránil před online policejními a dalšími riziky. Chcete také, aby rozsáhlá síť serverů usnadnila obcházení omezení.

Naším vítězem je společnost NordVPN, protože má obrovskou síť serverů a některé z nejlepších zabezpečení na trhu. Navíc s 30denní náhradou nehrozí žádné riziko.

Dejte nám vědět v sekci níže o vašich zkušenostech s používáním VPN v Řecku. Rádi bychom je slyšeli. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map