Nejlepší VPN pro Austrálii 2020: Dojde dolů

Austrálie je dobře známá pro mnoho věcí, od svých ikonických památek – jako jsou Opera v Sydney a Přístavní most – až po pláže, spalující Outback a grilování. Dalo by se strávit celý život prozkoumáním Velkého bariérového útesu, ale měli byste se ujistit, že se postaráte o svou vlastní překážku, než se pustíte do režimu online, pomocí jedné z našich nejlepších výběrů VPN pro Austrálii.


Existuje mnoho důvodů, proč byste měli používat virtuální privátní síť, když jste online, a většina z nich se vztahuje na kdekoli na světě. 

Sítě VPN se používají hlavně k získání omezení obsahu v minulosti. Přestože australský internet je většinou bezplatný, určitý obsah může být jeho občanům zablokován. O tom si povíme víc za minutu, ale VPN vám pomůže zkazit vaši polohu a obejít bloky. To zahrnuje i geobloky.

Například knihovna Netflixu se v jednotlivých zemích liší, ačkoli australská knihovna může mít některé skvělé tituly, možná chybí vaše oblíbené pořady. 

Pokud chcete Netflix USA, budete potřebovat americkou IP adresu a VPN vám ji může získat. Ujistěte se, že si vyberete ten, který dokáže projít všemocnými detektory VPN společnosti Netflix, jako jsou například ty, které jsou uvedeny v našem nejlepším dílu VPN pro Netflix.. 

Existují i ​​jiné důvody pro použití VPN, které projdeme v tomto článku. Pokud jste ve spěchu, doporučujeme vám použít NordVPN, protože zatrhne všechna pole pro Austrálii a další.

Nejlepší VPN pro Austrálii 2020

Co dělá VPN nejlepší pro Austrálii

Prohledali jsme naše mnoho recenzí VPN, abychom vám nabídli nejlepší možnosti pro Austrálii. Za tímto účelem jsme vzali v úvahu konkrétní funkce a to, jak dobře je každý poskytovatel implementuje. 

Pro Austrálii musíte vybrat ten, který má velkou bezpečnost. Tím zajistíte, že budete chráněni před online nebezpečím a budete skryti před zvědavýma očima. Je dobré vybrat si ten, který obsahuje také přepínač zabíjení, protože pokud dojde k selhání sítě VPN, odpojí vás od internetu, což znamená, že vaše citlivá data nebudou prosakována.

Důležité je také slušné zásady ochrany osobních údajů, proto se ujistěte, že VPN uvádí, že si nebude uchovávat protokol o vašich online aktivitách. Tímto způsobem, i kdyby úřady požádaly o vaši činnost, nebylo by co předat.

Jeho rychlost je něco, co je třeba zvážit, protože pokud zvolíte VPN s pomalými rychlostmi, budete sužováni načítáním obrazovek. Přínosem je také neomezená šířka pásma. S tím se nebudete muset starat o dosažení limitu, kdy VPN již nebude fungovat. Nezapomeňte zkontrolovat, zda se může dostat do Netflixu, jestli je to něco, co chcete.

Dobrá serverová síť je také užitečná. Pokud narazíte na nějaké bloky, budete si muset vybrat ze spousty míst, kam se můžete obejít. Stejně tak, pokud chcete získat přístup k obsahu, který je k dispozici pouze v Austrálii, budete potřebovat servery, abyste získali australskou IP adresu.

Můžete také zvážit, s jakými zařízeními je VPN kompatibilní a její uživatelská přívětivost. Navíc má dobrou zákaznickou podporu, když ji potřebujete, je skvělá, stejně jako volba takové, která nabízí dobrou hodnotu za vaše peníze.

Nejlepší VPN pro Austrálii: NordVPN

NordVPN jsme si vybrali jako nejlepší VPN pro Austrálii, a to především díky své vynikající bezpečnosti. Má jedny z nejlepších ochran, které trh nabízí, a můžete to posílit pomocí svých serverů s dvojitým skokem. Součástí je také přepínač zabíjení a společnost NordVPN si váží vašeho soukromí tím, že má zavedeny přísné zásady bez protokolování..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Má dobré rychlosti, i když se připojíte k vzdálenému serveru, můžete je vidět ponoření. Je to však stále dobré a dokáže se dostat na všechny platformy pro streamování, včetně Netflix, a vydělat si tak místo na našem nejlepším seznamu VPN pro streamování. Můžete také těžit z neomezené šířky pásma, takže můžete streamovat obsah svého srdce.

NordVPN má k dispozici obrovské množství serverů. Existuje téměř 6 000 rozložených po 60 zemích, takže si budete muset vybrat z mnoha, pokud potřebujete obejít nějaké bloky. Navíc je v Austrálii neuvěřitelných 249 a vzhledem k tomu, že je to tak velká země, mělo by to pomoci s hledáním slušné země. Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro další informace o službě.

Další důvody, které se nám líbí, NordVPN

Je k dispozici na Windows, MacOS, Android a iOS. Navíc existují rozšíření prohlížeče pro Chrome a Firefox. Snadno se instalují a používají a můžete připojit až šest současných zařízení.

Pokud potřebujete pomoc, je k dispozici šikovná databáze znalostí. Pokud chcete hovořit s členem podpory, můžete tak učinit prostřednictvím možností živého chatu nebo e-mailu. Oba jsou k dispozici 24/7 a pomoc je dobrá.

NordVPN nabízí vynikající hodnotu za vaše peníze, zejména pokud se přihlásíte k odběru některého ze svých dlouhodobých plánů. V případě, že se obáváte přímého potápění, máte k dispozici také 30denní lhůtu na vrácení peněz.

ExpressVPN

ExpressVPN by mohl být snadno svázán na první místo, ale můžeme si vybrat pouze jednoho vítěze a NordVPN to jen tak přejel. Stále jsou to srovnatelné služby, jak si můžete přečíst v našem kusu ExpressVPN vs. NordVPN, takže se opravdu scvrkává podle vašich vlastních preferencí. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Její bezpečnost je fantastická a je zde zabudovaný přepínač zabíjení. Rozdíl je v tom, že přepínač kill je ve výchozím nastavení povolen, což je skvělé, pokud jste někdo, kdo by jej zapomněl nastavit. Je zde také zavedena pevná zásada no-logs pro větší klid.

ExpressVPN je nejrychlejší VPN, kterou jsme testovali, a může se snadno dostat ke streamovacím službám. Přichází také s neomezenou šířkou pásma.

Jeho počet serverů je více než 3 000 a pokrývají 94 zemí, takže si určitě najdete tu, která vyhovuje. Má také něco v Austrálii, pro případ, že byste chtěli obsah omezit tam. Pro více informací se podívejte na naši recenzi ExpressVPN.

Další důvody, které se nám líbí ExpressVPN

Můžete ji použít na Windows, MacOS, Android a iOS. Je to skvělé pro začátečníky, protože se snadno používá. Jednoduše nainstalujte a klikněte na velké tlačítko „připojit“. Umožňuje také pět současných připojení.

Znalostní základna je k dispozici, pokud ji potřebujete. K dispozici je také nepřetržitá podpora živého chatu a e-mailu. Živý chat je nejrychlejší možností, ale pro podrobnější pomoc je nejlepší jít e-mailovou cestou.

Nemůžeme lhát, ExpressVPN je drahý. S těmito náklady však můžete pomoci výběrem delšího plánu. Pokud vás to znepokojuje, měli byste vědět, že existuje 30denní záruka vrácení peněz.

CyberGhost

Smack uprostřed je CyberGhost. Je to skvělá služba, ale nemá to, co dělají první dva. Má dobré zabezpečení a je zde trvale povolený přepínač zabíjení pro větší bezpečnost. Společnost také neuchovává žádné záznamy.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Má dobré rychlosti, ale – podobně jako u NordVPN – mohou zpomalit na velké vzdálenosti. Nejsou k dispozici žádné omezení šířky pásma a je schopen se dostat do většiny streamovacích služeb. 

CyberGhost má k dispozici obrovské množství serverů. V době psaní bylo v 90 zemích 6 100. V Austrálii je také 88, takže můžete přistupovat k australskému obsahu. 

CyberGhost má také servery NoSpy, které jsou umístěny mimo 14 očí a jsou konfigurovány s prvotřídním hardwarem. To je něco, co byste měli zvážit, pokud máte zájem o soukromí, a o těchto serverech si můžete přečíst více v naší recenzi CyberGhost..

Další důvody, proč se nám CyberGhost líbí

Klienti jsou k dispozici pro Windows, MacOS, Android a iOS. Je snadno použitelný a jeho nedávná aktualizace mu také poskytla lepší uživatelský dojem. Můžete připojit až sedm zařízení současně, a proto je to jedna z našich nejlepších sítí VPN pro více zařízení.

K dispozici je rozsáhlá databáze znalostí a podpora živého chatu a e-mailu. Živý chat je rychlejší, ale tým e-mailů je lepší odpovídat na více technických otázek.

Jedná se o levnou VPN, zvláště pokud se rozhodnete pro delší plán. K dispozici je bezplatná zkušební verze pro Android a iOS, ale pokud si ji přejete na ploše, máte na všechny platformy 30denní záruku vrácení peněz.

VyprVPN

VyprVPN je pro Austrálii spravedlivou volbou, hlavně kvůli její silné bezpečnosti. Nabízí vynikající přizpůsobitelnost a má svůj vlastní proprietární protokol Chameleon, který přidává ještě větší ochranu připojení. Zahrnutý je spínač zabíjení a je také zavedena zásada no-logs.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Přečtěte si o tom více v naší recenzi VyprVPN.

Nevýhodou VyprVPN jsou jeho rychlosti. Jednoduše řečeno, jsou pomalé. Přesto by měli být v pořádku pro většinu aktivit. Jen mějte na paměti, že ačkoli se může dostat do většiny streamovacích služeb, můžete chvíli počkat, až se načte. Naštěstí však neexistují žádné limity pro šířku pásma.

Chybí také jeho serverová síť. K dispozici je více než 700 v 64 zemích. To zahrnuje i některé z Melbourne, Perth a Sydney, takže můžete přistupovat k omezenému obsahu.

Další důvody, které se nám líbí VyprVPN

Je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS. Je to také jedna z nejlepších VPN pro mobilní výběry, protože její aplikace jsou jedny z nejlepších dostupných. Snadno se používá a můžete mít připojeno až pět zařízení současně, v závislosti na zvoleném plánu.

Pokud to potřebujete, existuje online databáze znalostí. K dispozici je také živý chat, ale předtím, než budete mít možnost mluvit s člověkem, musíte komunikovat s robotem. Čekací doby se však liší, takže možná budete chtít poslat e-mail týmu podpory od začátku.

Ceny VyprVPN závisí na tom, kterou úroveň si vyberete. Existuje „standardní“ plán, který zahrnuje tři současná připojení, a existuje „prémiový“ plán, který zahrnuje pět připojení a použití protokolu Chameleon. 

Poté si můžete vybrat, zda budete platit měsíčně nebo ročně, z čehož bude roční plán z dlouhodobého hlediska levnější. K dispozici je také 30denní záruka vrácení peněz, pomocí které můžete zjistit, zda se vám líbí.

Nejlepší VPN zdarma pro Austrálii: Windscribe

Náš poslední výběr je Windscribe, který nabízí jak bezplatný program, tak i placený plán „pro“. Tento bezplatný tarif je skvělý, i když je na prvním místě v našem nejlepším srovnání služeb VPN zdarma, ale poukážeme na oblasti, kde byste mohli raději používat placenou službu..

Má dobré zabezpečení, které lze přizpůsobit. Součástí je vypínač zabíjení, ale je to podivně nazývané „firewall“, takže si myslíme, že by to někteří uživatelé mohli nechat ujít. 

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

Předchozí

další

Windscribe má mnoho funkcí ochrany osobních údajů, ale shromažďuje některé informace. Přesto je udržována na minimu a nemá příliš velkou hodnotu. Navíc data, která shromažďuje, nemohou být svázána zpět k vám.

Její rychlosti jsou pro většinu činností v pořádku, i když naše nejlepší výběr je rychlejší. Placeným členům získáte neomezenou šířku pásma, ale pokud se rozhodnete pro bezplatný tarif, získáte 2 GB měsíčně. Můžete ji však zvýšit až na 10 GB za měsíc zadáním e-mailu při registraci. Existují i ​​jiné způsoby, jak zvýšit šířku pásma také.

Existuje více než 600 serverů pokrývajících 60 zemí, ale ke všem z nich mají přístup pouze placení členové. Má servery v Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth a Sydney, ale jsou k dispozici pouze ve verzi „pro“. Můžete však přidávat místa za 1 $ každý měsíc, a přitom upgradujete limit šířky pásma o dalších 10 GB.

Je to dobrá volba pro streamování, zejména proto, že má účelové servery Netflix, nazývané servery Windflix. Jsou k dispozici v USA, Kanadě, Velké Británii a Japonsku a fungují dobře. Více o nich si můžete přečíst v naší recenzi Windscribe.

Další důvody, které se nám líbí Windscribe

Je k dispozici na Windows, MacOS, Android a iOS. Rozhraní nabízí zážitek bez starostí, což je dobré pro začátečníky, ale ti, kdo to vědí, se s tím mohou také pohrávat. Můžete také mít neomezené současné připojení.

K dispozici jsou některé užitečné svépomocné nástroje online a také živý chat a e-mail k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Je však třeba zmínit, že živý chat je ve skutečnosti zástupcem AI. Pokud chcete okamžitě mluvit s člověkem, použijte systém e-mailových lístků.

Pokud platíte za možnost „pro“, měsíční tarif je drahý, ale delší plány nakonec nakonec vyjdou lépe. Neexistuje žádná bezplatná zkušební verze, protože ji můžete použít pro účely testování. Neexistují ani žádné oficiální zásady pro vrácení peněz. Pokud však do tří dnů od nákupu kontaktujete společnost Windscribe, dostanete vrácení peněz.

Online cenzura v Austrálii

Australský internet je většinou bezplatný, zejména ve srovnání se zeměmi zahrnutými do naší internetové cenzurní mapy. Většina obsahu je k dispozici, včetně sociálních médií a aplikací pro zasílání zpráv, s několika omezeními. 

Vládní agentury mohou blokovat nelegální online služby podle § 313 zákona o telekomunikacích, ale ukázalo se to jako problematické. Například jej použila australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC) k odstranění podvodného webu, ale během procesu bylo náhodně zablokováno více než 1 000 nevinných webových stránek.. 

V roce 2016 bylo nařízeno poskytovatelům internetových služeb, aby zablokovali weby torrentu s cílem omezit pirátství. Australský zákon o autorských právech byl však pozměněn, aby umožnil lidem se zdravotním postižením a organizacím, které pomáhají osobám se zdravotním postižením, kopírovat materiály, aby je mohly převést do jiných formátů, jako je Braillovo písmo.

Dohled online v Austrálii

V této části vás zajímá, proč jste dosud nenainstalovali síť VPN. Kromě toho, že Austrálie je součástí aliance Five Eyes Alliance, se objevilo několik zpráv o tom, jak se v průběhu let v Austrálii rozšířily možnosti dozoru, a současná legislativa to umožňuje.. 

Pro začátek australská vláda ukázala své skutečné barvy během skandálu Špionáž ve Východním Timoru v roce 2004. Australská tajná zpravodajská služba (ASIS) vybavila kabinetu kabinetu Timor-Leste naslouchacími zařízeními, aby se ujala vedení při jednáních o plynových a ropných polích Timoru. 

Během vyjednávání však špionáž odhalil důstojník ASIS, známý pouze jako svědek K. Timor, který vystoupil z původní smlouvy, a byla založena nová dohoda. Nyní, svědek K a jeho právník, Bernard Collaery, jsou před soudem a čelí vězení, aby odpálili píšťalku na operaci.

Vaše digitální soukromí není dobře chráněno a telekomunikační společnosti jsou povinny uchovávat metadata uživatelů po dobu dvou let podle zákona o telekomunikacích. Z roku 2015. Orgány činné v trestním řízení mají přístup k nim bez oprávnění, a to nejen během vyšetřování. , také.

S ohledem na australské metody snoopingu byste měli vyzkoušet naše nejlepší cloudové úložiště pro Austrálii a nejlepší online zálohu pro australské kousky, než důvěřujete jakékoli společnosti s vašimi daty.

Uživatelé mobilních telefonů jsou povinni před zakoupením předplacené mobilní služby ověřit své ID a poskytnout osobní údaje. Tyto informace se poté ukládají a orgány k nim mají přístup s rozkazem.

Na druhou stranu byly do zákona přidány další ochrany soukromí, aby byla chráněna metadata novinářů, takže před přístupem k nim bude třeba oprávnění. Byly však zaznamenány zprávy o neoprávněném přístupu. Australská federální policie (AFP) to nahlásila jako nehodu, ale to neznamená, že tomu tak bylo.

Změny vnitrostátních bezpečnostních předpisů v roce 2014 opět zvýšily sankce pro novináře a oznamovatele. Pokud zveřejní utajované informace, mohou obdržet desetiletý trest odnětí svobody podle Australian Security Intelligence Organization Act 1979.

Pozměňovací návrhy také rozšířily definici „počítače“, aby zpravodajské agentury mohly monitorovat více počítačů v síti pomocí jediného oprávnění. Zákon o pomoci a přístupu navíc umožňuje orgánům přístup k šifrované komunikaci.

V roce 2017 vláda oznámila, že vytvoří národní biometrickou databázi obličeje, sdílí řidičské průkazy a obrázky občanů napříč vládními úřady, aby pomohla při identifikačních zápasech. 

Poté, co se ukázalo, že je kontroverzní, parlament legislativu neschválil. To znamená, že návrh zákona byl vrácen pro druhý pokus, takže budeme muset počkat a uvidíme, jaký bude výsledek.

Svoboda projevu online v Austrálii

V Austrálii neexistuje žádná oficiální ochrana svobody slova. Témata mohou být diskutována otevřeně, ale za určité projevy existují sankce. Za online pomlouvání mohou být uděleny nadměrné pokuty a v této věci došlo k mnoha soudním sporům. 

V jednom extrémním případě proti bývalému policistovi byly žalobcům uděleny škody ve výši 700 000 dolarů australských dolarů (asi 476 000 dolarů) poté, co důstojník obvinil muže z účasti na gangu organizovaného zločinu, mimo jiné ve svých příspěvcích na blogu..

Novináři dokážou bez problémů kritizovat vládu a podat zprávy o kontroverzních tématech, i když existují případy příkazů roubíků, které potlačují podávání zpráv..

Existují právní předpisy, které zabraňují přímému přenosu násilných trestných činů a extremistických činů, a jsou zavedena právní opatření, díky nimž jsou společnosti sociálních médií odpovědné za obsah sdílený na jejich platformách..

Australská vláda nemá rád satiru, a to natolik, že v roce 2018 byly provedeny změny trestního zákoníku, aby se vydávání tělesa společenství za trestný čin.

Kybernetická kriminalita v Austrálii

Jste zranitelní vůči počítačové kriminalitě, ať jste kdekoli, ale některé země mají více problémů než jiné, přičemž Thajsko je dobrým příkladem (přečtěte si naši nejlepší část VPN pro Thajsko).

Nedávná zpráva ukázala, že v Austrálii bylo za šestiměsíční období zaznamenáno více než 9,2 milionu útoků škodlivého softwaru. V průměru je každých 10 minut hlášena jedna počítačová kriminalita. Celkové náklady na kybernetickou kriminalitu v Austrálii se zatím letos odhadují na 29 miliard australských dolarů (asi 19,7 miliard USD).

Použití VPN vám pomůže chránit vás před online nebezpečím. Pokud plánujete veřejné veřejné Wi-Fi, měli byste být opatrnější, protože neexistuje žádný způsob, jak zjistit, jak je zabezpečený. Z tohoto důvodu doporučujeme spojit VPN se slušným antivirem, jako je Bitdefender (přečtěte si naši recenzi Bitdefenderu).

Závěrečné myšlenky

Přestože Austrálie je krásná země, určitě musíte mít na paměti, když budete online. Nejpozoruhodnější je vládní dohled, ale měli byste si také být vědomi počítačové kriminality. Když zvolíte VPN, ujistěte se, že má skvělé zabezpečení a soukromí. Poté jsou jeho rychlost a servery klíčovým bodem. 

NordVPN je nejlepší VPN pro Austrálii. Její zabezpečení vás ochrání před snoopingem a kybernetickými útoky. Navíc, jeho obrovská síť serverů a streamování zajistí, že můžete získat požadovaný obsah. Má také australské servery, pokud je potřebujete. Proč to neudělat s 30denní zárukou vrácení peněz? Nemáte co ztratit.

Pokud jste v Austrálii již dříve používali VPN, řekněte nám o své zkušenosti v sekci komentářů. Podívejte se také na naše další články o VPN. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map