Nejlepší VPN pro Android 2020: Snění o elektrických ovcích

Naše telefony se do značné míry staly dalšími končetinami. Neustále je používáme a ne jen se ohlášíme za manželku. Ochrana na svém notebooku je důležitá, ale naše telefony jsou snadné cíle, zejména pokud jde o snooping a nebezpečí z aplikací třetích stran. Jeden z našich nejlepších výběrů VPN pro Android vám však pomůže chránit.


Pokud se k tomu chcete dostat přímo, doporučujeme vám nainstalovat ExpressVPN. Je to skvělý kus softwaru, který se snadno používá na jakémkoli zařízení. Budete chráněni vynikajícím zabezpečením a těžit z dalších funkcí, jako jsou vysoké rychlosti a neomezená šířka pásma. Uživatelé systému Android mohou navíc využít sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, která je v nabídce. 

Mobilní telefony jsou snadné cíle a mohou vás více ohrožovat počítačovou kriminalitou než počítač. Falešné aplikace – a aplikace z neznámých zdrojů – mohou být propláchnuty malwarem. Pokud používáte nezabezpečené veřejné WiFi, hackeři mohou zachytit váš provoz a ukrást citlivé informace.

Navíc může váš poskytovatel mobilních služeb nebo vláda snoopovat o vašich aktivitách. Můžete se před všemi těmito věcmi chránit pomocí virtuální soukromé sítě (stejně jako instalací slušného antiviru). Neustále čtěte další doporučení VPN a jaká kritéria by služba měla splňovat. Navíc se podrobněji podíváme, proč byste měli používat VPN, a proč není VPN zdarma tou nejlepší volbou.

Nejlepší VPN pro Android

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. VyprVPN
 5. Windscribe
 6. Soukromý přístup k internetu
 7. TunnelBear
 8. ProtonVPN

1. ExpressVPN

Z mnoha důvodů jsme vybrali ExpressVPN jako nejlepší Android VPN. Pro začátečníky je to jedna z nejjednodušších sítí VPN, která se používá, a je skvělou volbou pro začátečníky. Technici však stále mohou hrát s jeho nastavením. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Jeho aplikace pro Android se liší od verzí pro stolní počítače a pro iOS. Pokud používáte klienta pro stolní počítače, může to trochu zvyknout. Je však stále uživatelsky přívětivý a obsahuje stejné velké tlačítko „on“ pro rychlé připojení k inteligentnímu umístění. Navíc se ExpressVPN může automaticky připojit, když se připojíte k nedůvěryhodné síti WiFi nebo se k ní znovu připojíte.

Chcete-li změnit servery, jednoduše klepněte na tři tečky vedle vašeho aktuálního umístění a ke všem ostatním můžete přistupovat prostřednictvím nabídky hamburger. 

K dispozici je také funkce zástupce, která umožňuje spouštět aplikace přímo z aplikace VPN, a nikoli přepínat zpět na domovskou obrazovku. Navíc můžete na domovskou obrazovku přidat widget ExpressVPN, který vám umožní vybrat umístění a rychle přepínat a zapínat VPN. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN.

Další funkce ExpressVPN

ExpressVPN má solidní politiku bez protokolování a vynikající zabezpečení. Jeho aplikace pro Android je dodávána s integrovaným vypínačem zabíjení, který vás chrání za všech okolností. Bohužel však klient Android v nabídce nastavení chybí, ve srovnání s jinými verzemi. Můžete nastavit pouze ovládací prvky spouštění a protokol VPN, který chcete použít. 

Navíc je k dispozici OpenVPN, ale IKEv2 není, což je škoda, protože je to bezpečná, ale rychlejší možnost. Přesto není protokol IKEv2 důvodem k přeskočení minulosti ExpressVPN. Je to nejrychlejší VPN, kterou jsme doposud testovali, takže není třeba mít IKEv2 přes OpenVPN. Přichází také s neomezenou šířkou pásma a je naší nejlepší VPN pro streamování a nejlepší VPN pro Netflix.

Je však třeba poznamenat, že nepřichází s blokováním reklam nebo malwaru, takže pro ochranu musíte nainstalovat jiný software. Jeden z našich nejlepších antivirových programů pro Android vám však může pomoci bojovat proti malwaru.

ExpressVPN má vše, co potřebujete, abyste byli nejlepší VPN aplikací pro Android (stejně jako pro iPhone), ale přichází za vysokou cenu. To znamená, že to stojí za peníze, pokud si to můžete dovolit. Můžete si to vzít na rotaci se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí, a pokud se do ní zaregistrujete po zkušební době, bude vám poskytnuta 30denní záruka vrácení peněz.

2. NordVPN

Jak vidíte v našem srovnání ExpressVPN vs NordVPN, NordVPN není pozadu. Jeho klient pro Android je hodně podobný verzi pro počítače. Má tlačítko rychlého připojení, takže se můžete připojit k VPN prostřednictvím doporučeného serveru. Zahrnuta je také mapa polohy, která vám umožní vybrat polohu ručně a přidat ji k oblíbeným.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Můžete také přistupovat ke speciálním serverům NordVPN, včetně peer-to-peer, vyhrazené IP, Double VPN a Onion over VPN. Mluvíme více o těch v naší recenzi NordVPN, ale servery s dvojitým skokem v zásadě šifrují vaše připojení dvakrát. 

Můžete nastavit VPN tak, aby se automaticky připojovala k WiFi, celulárním datům nebo byla neustále připojena, a můžete se připojit k NordVPN pomocí protokolu IKEv2.

Navíc získáte přístup k CyberSec, což je blokování reklam a malwaru společnosti NordVPN. Chrání vás před přístupem k nebezpečným webům, které mohou hostovat malware, spyware nebo jiný škodlivý software. CyberSec také zajistí, že se vaše zařízení nestane součástí botnetu.

Zabezpečení NordVPN patří k nejlepším na trhu a jeho aplikace pro Android je vybavena skvělou sadou funkcí, včetně přepínače kill. Existuje také přísná zásada no-logs. Díky těmto vlastnostem se stala naší nejlepší sítí VPN pro torrenting.

Má vysoké rychlosti, ale mohou se zpomalit, pokud se připojíte k vzdálenému serveru. Neexistují žádné limity šířky pásma, které by se měli obávat.

NordVPN je dobrá hodnota za peníze. Můžete se zaregistrovat v aplikaci a existuje sedmidenní zkušební období, ze kterého můžete využít, ale pro použití je třeba zadat platební údaje. Pokud se rozhodnete zaregistrovat, jeho delší plány nabízejí více slevy a navíc máte 30denní okno pro vrácení peněz, pokud změníte názor.

3. CyberGhost

CyberGhost je další dobrou volbou VPN pro Android, zejména proto, že aktualizoval své klienty tak, aby byli na všech platformách stejné. To znamená, že si můžete užít stejný zážitek jako u stolní verze, ale v systému Android (za předpokladu, že máte zařízení s nejméně Androidem 4.4). 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Jediným klepnutím se připojíte k doporučenému serveru a v případě potřeby si můžete snadno vybrat konkrétní umístění a přidat je k oblíbeným. Budete mít také přístup k vyhrazeným serverům pro torrentování a streamování. Spousta služeb je zahrnuta v jejích streamovacích serverech a ty, které jsme testovali, fungovaly dobře. 

Nejnovější verze CyberGhost obsahuje další funkci nazvanou „inteligentní pravidla“, která v podstatě umožňuje automatizovat využití VPN. Můžete jej například nastavit tak, aby se automaticky připojovalo, když se připojíte k WiFi sítím nebo konkrétně k síti. Můžete také upravit, jak CyberGhost reaguje na známou síť.

Zabezpečení CyberGhost je dobré a budete chráněni automatickým vypínačem zabíjení. To však také znamená, že to nemůžete vypnout. Rovněž jsou zavedeny přísné zásady ochrany osobních údajů bez protokolování. Získáte také ochranu proti blokování reklam a malwaru, i když naše testování na recenzi CyberGhost zjistilo, že jeho výkon je nerovnoměrný.

Její rychlosti jsou vysoké, ale na dlouhé vzdálenosti se může stát pomalým, jako to dělá NordVPN. Neexistují žádná omezení šířky pásma, která by sledovala.

Cenově je CyberGhost levnou službou, pokud nevyberete měsíční sazbu. Delší plány nabízejí nejlepší hodnotu a uživatelům Android a iOS je k dispozici sedmidenní bezplatná zkušební verze. Poté se na vás vztahuje záruka vrácení peněz.

4. VyprVPN

Přestože klient na počítači VyprVPN není příliš vzrušující, jeho aplikace pro Android je skvělá. Jakmile se zaregistrujete, projdete průvodcem nastavením, ale je to dobré, protože má co nabídnout. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Na domovské obrazovce vám ukáže, zda jste připojeni a vaši aktuální IP adresu. Tlačítko pro připojení / odpojení je velké a ve spodní části obrazovky. Klepnutím na toto tlačítko se připojíte k doporučenému serveru, ale také můžete server snadno změnit a přejít na některá nastavení.

Zabezpečení aplikace VyprVPN je vynikající a aplikace pro Android má téměř stejný počet možností jako desktopový klient. Na výběr jsou různé protokoly, včetně proprietárního protokolu Chameleon společnosti VyprVPN, který VPN tunelu přidává ještě větší ochranu. Přepínač zabíjení je k dispozici a lze jej zapnout v nabídce „přizpůsobit“.

Můžete také nastavit, aby se VPN připojila automaticky, pokud se připojíte také k neznámé síti. Nezachovává žádné záznamy a společnost Golden Frog, společnost za společností VyprVPN, nabízí také bezplatnou službu soukromých zpráv s názvem Cyphr. Úplně šifruje vaše zprávy, ale kdokoli plánujete na zasílání zpráv, bude muset také používat Cyphr. Přečtěte si o tom v naší recenzi VyprVPN.

Rychlosti VyprVPN to nechaly na papíře. Během testování však byl schopen většiny aktivit, včetně streamování. Dodává se také s neomezenou šířkou pásma.

Jeho cena je založena na různých úrovních. Standardní plán vám poskytne tři připojení a prémiový plán vám poskytne pět připojení plus použití jeho protokolu Chameleon. Jakmile víte, jaký balíček chcete, musíte vybrat měsíční nebo roční plán. Roční plán je z dlouhodobého hlediska levnější a je zde 30denní záruka vrácení peněz.

5. Windscribe

Windscribe stojí za zmínku o VPN VPN pro Android, hlavně kvůli jeho bezplatnému plánu, ke kterému se za minutu dostaneme. Jeho aplikace pro Android se snadno používá. V pravém horním rohu je velké tlačítko „zapnuto“ a klepnutím na toto tlačítko se připojíte k tomu, co pro vás považuje za nejlepší místo.. 

<

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

Předchozí

další

Na zbývající části obrazovky uvidíte stav připojení a umístění serveru, vaši IP adresu a množství dat, která zbývá použít. Poté máte čtyři karty pro různé servery, včetně obecných umístění, oblíbených položek, statických adres IP (pokud jste do balíčku přidali nějaké) a serverů Windflix.. 

Servery Windscribe Windflix jsou vytvořeny pro streamování Netflix a fungují dobře. Jsou k dispozici v USA, Velké Británii, Kanadě a Japonsku a další informace o nich naleznete v naší recenzi Windscribe.

Její zabezpečení je dobré a lze si vybrat ze čtyř protokolů: OpenVPN, UDP / TCP, IKEv2 a Stealth. Má také funkci „vždy zapnuto“, která je jako přepínač zabíjení, ale jiný. 

Zahrnuta je reklama na blokování reklam a malware společnosti Windscribe, R.O.B.E.R.T. Také se na vás budou vztahovat slušné zásady ochrany osobních údajů. Uvádí se v něm, že některé informace jsou zaznamenány, ale není to nic, co by bylo možné s vámi spojit.

Další funkce Windscribe

Rychlost Windscribe je pro většinu aktivit, včetně streamování, v pořádku. Váš příspěvek na šířku pásma však bude záviset na vybraném balíčku. Pokud se rozhodnete pro bezplatný tarif, získáte 2 GB dat měsíčně, ale můžete je zvýšit na 10 GB pouze zadáním platného e-mailu. 

Je to docela dobrý obchod a získal si nejlepší místo v našem nejlepším kole VPN služeb zdarma, což je dobrá volba pro bezplatnou Android VPN.

S bezplatným tarifem jste však omezeni na malý počet serverů a nebudete mít přístup k serverům Windflix. Případně se můžete zaregistrovat do svého balíčku Pro, který vám poskytne přístup ke všem jeho serverům, včetně Windflix, a získáte také neomezenou šířku pásma.

Můžete si také vytvořit vlastní plán a ušetřit peníze. Pokud například do svého balíčku přidáte jeden server a neomezenou šířku pásma, dosáhne to 2 $ měsíčně. Tento server by mohl být dokonce jedním z jeho serverů Windflix. Pokud se rozhodnete pro placený plán a nelíbí se vám, Windscribe vám vrátí peníze zpět, pokud o to požádáte do tří dnů od nákupu.

6. Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu je pevná VPN bez ozdôb s snadno použitelnou aplikací pro Android. Jeho jednoduchý design zobrazuje stav připojení jako hlavní obrazovku. 

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

Předchozí

další

Poté máte ve spodní části obrazovky tlačítko pro připojení / odpojení a také vaši aktuální oblast a adresu IP. Pak je nahoře tlačítko hamburgeru, kde najdete všechna vaše nastavení. 

Má dobré zabezpečení a můžete si vybrat z protokolů PPTP, OpenVPN a L2TP / IPSec. PIA se však instaluje se zapnutým 128bitovým šifrováním AES, takže byste měli tuto ochranu změnit na doporučený 256bitový šifrovací kód AES. Součástí je vypínač zabíjení, který lze zapnout nebo vypnout pomocí nabídky nastavení. 

Můžete nastavit VPN tak, aby důvěřovala určitým sítím, a můžete použít systém vyvinutý společností PIA s názvem MACE k blokování reklam, měřičů a malwaru. Více se o tom můžete dočíst v naší recenzi PIA a také o tom, jak byly zásady PIA no-logs testovány a prokázány jako silné.

Rychlosti PIA jsou obecně vysoké, i když některé z nich jsou způsobeny lehčím šifrováním. Zvýšením šifrovací rychlosti některé zpomalí, ale stále je slušné. Získáte také neomezenou šířku pásma.

Soukromý přístup k internetu je slušná služba za slušnou cenu. Je to stále jedna z nejlevnějších možností na trhu, a to i poté, co její cenové zvýšení nebylo příliš dávno. Navíc vám bude poskytnuta 30denní lhůta na vrácení peněz.

7. TunnelBear

Dalším krokem je TunnelBear, který vytvořil náš seznam pro snadné použití a bezplatný plán. Má jednoho z nejlépe vypadajících klientů z našeho portfolia recenzí VPN a jeho aplikace pro Android dává celkově příjemný zážitek. Můžete procházet různými servery pomocí své jednoduché a intuitivní mapy a malá ikona medvěda ukazuje vaši aktuální polohu.

Tunnelbear-homepage-2019

V horní části se nachází jednoduchý přepínač pro zapnutí nebo vypnutí VPN a nabídka hamburgerů vlevo nahoře vás přenese k nastavení a dalším možnostem. Odtud můžete nastavit VPN tak, aby se automaticky připojovala k určitým sítím, a také najdete možnosti, jako například „vždy zapnuto“, které vás udržují připojené 24 // 7. K dispozici je také widget na domovské obrazovce.

Zabezpečení TunnelBear je dobré a vy využijete jeho přepínač zabíjení nazvaný „VigilantBear“. Zásady ochrany osobních údajů uvádějí, že uchovávají minimální informace, jako jsou například data, která zvyšují výkon. Není to však pro vás identifikovatelné. Více se o tom můžete dočíst v naší recenzi TunnelBear.

Její rychlosti nejsou nejlepší a liší se na různých serverech, ale pro většinu činností by měly být v pořádku. Získáte také neomezenou šířku pásma. 

Pokud chcete zařízení pouze chránit při prohlížení a provádění obecných úkolů online, pak je bezplatný plán TunnelBear docela dobrý. Získáte 500 MB dat za měsíc a můžete je přidat na 1 GB navíc pouhým tweeting o TunnelBear. Pokud však plánujete streamování, tento limit se krátí rychle (přečtěte si naše srovnání Windscribe vs TunnelBear).

Tady by přijel placený plán TunnelBear. Ani zde není zmatek; je to jen jeden balíček, který vám poskytne pět současných připojení a neomezenou šířku pásma. Vše, co musíte udělat, je vybrat, zda chcete měsíční nebo roční plán. 

Jeho roční plán vám v dlouhodobém horizontu ušetří peníze, ale je dobré se nejprve pomocí bezplatného plánu ujistit, že se vám líbí. Je to proto, že TunnelBear nemá oficiální zásady pro vrácení peněz; nabízí vrácení peněz případ od případu.

8. ProtonVPN

Náš poslední příspěvek je ProtonVPN. Jedná se o slušnou službu VPN se spoustou funkcí, ale její rychlost je snížena. Jeho aplikace pro Android se snadno používá se seznamem zemí a mapou. Nabídka hamburger umožňuje přístup k nastavení a dalším možnostem. 

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN-interface-slider-2

protonvpn-profiles-slider-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Předchozí

další

Má dobré zabezpečení se spoustou funkcí a přísnou politiku bez protokolování. Podporuje IKEv2 / IPSec a OpenVPN. Můžete také využít jeho funkce „vždy zapnuto“ a přepínač zabíjení.

Rychlost ProtonVPN není velká, jak můžete vidět v naší recenzi ProtonVPN, i když u většiny úkolů by to mělo být OK. Navíc získáte neomezenou šířku pásma, včetně bezplatného plánu, takže za předpokladu, že se neobtěžujete rychlostí, ProtonVPN by pro vás mohla být tou nejlepší VPN pro Android. 

Na bezplatném plánu můžete připojit jedno zařízení a získat přístup ke třem serverům: Japonsku, Nizozemsku a USA. Poté si můžete vybrat ze tří placených programů. Základní plán vám poskytne dvě současná připojení a přístup ke všem serverům země. Postrádá však použití streamovaných a zabezpečených serverů vyšších plánů.

Plán Plus vám poskytne vše výše uvedené, celkem pět připojení a použití jeho Secure Core, streamování a Tor serverů. K dispozici je také jeho vizionářský plán, který vám poskytne vše, co plán Plus dává, plus pět současných připojení a použití jeho šifrované poštovní služby ProtonMail.

Drželi bychom se plánu Plus za hodnotu, zejména vzhledem k nárůstu nákladů s plánem Visionary. Pokud se zaregistrujete k placenému plánu, ale rozhodnete se, že se vám nelíbí, můžete své peníze získat zpět do 30 dnů od nákupu.

Jak jsme si vybrali nejlepší Android VPN

Ačkoli mnoho sítí VPN obsahuje stejné funkce, neznamená to, že jsou si všichni rovni. Některé tyto funkce implementují špatně nebo, horší je, některé z nich ve skutečnosti nezahrnují. 

Problém s aplikacemi Android VPN v Androidu spočívá v tom, že některé funkce služby nejsou pro platformu dostupné. Vezměte například přepínač zabíjení. Aplikace pro stolní počítače obvykle obsahují jednu, ale nejsou vždy k dispozici v mobilní verzi. Aby bylo možné zvážit naše nejlepší VPN aplikace pro Android, byla zvážena následující kritéria.

Snadnost použití

Jelikož klientský počítač služby VPN se snadno používá, neznamená to, že mobilní verze bude stejná. Pak jsou tu i takové, které nemají uživatelsky přívětivého klienta. Pokud používáte takovou službu z malé mobilní obrazovky, chcete mít jednoduchou, ale zároveň mít vše, co potřebujete.. 

Tlačítko rychlého připojení v aplikaci nebo dokonce praktický widget, který můžete umístit na domovskou obrazovku, dělá zážitek plynulým. Navíc je snadné přepínat přepínač zabíjení, měnit servery nebo drotáře s dalším nastavením aplikace pomocí několika klepnutí.

Bezpečnostní

Služba VPN by měla mít dobré zabezpečení, aby vás chránila. To by mělo zahrnovat dobré šifrování, se standardem 256 bitů AES a přepínač zabíjení je důležitý, protože pokud dojde k selhání sítě VPN, odpojí vás od sítě.. 

Existuje mnoho různých protokolů a OpenVPN je populární a spolehlivá volba. Přestože OpenVPN má prvotřídní šifrování, mobilní uživatelé mohou raději používat IKEv2, protože je rychlejší. Další informace o nich naleznete v rozpisu protokolu VPN, ale stojí za zmínku, že ne všechny aplikace VPN obsahují IKEv2.

Některé aplikace pro Android navíc umožňují zvolit nastavení „vždy zapnuto“, což v podstatě znamená, že jste neustále chráněni. To je dobrá volba, pokud je vaše zařízení vždy připojeno k internetu. Další nastavení umožňují připojení VPN automaticky při připojení k určitým sítím. 

Soukromí

Vaše soukromí je důležité a dobré zabezpečení vám neposkytuje 100 procent. Samotná služba VPN by mohla snadno shromažďovat data nebo uchovávat záznamy o vašich online aktivitách, abyste se tomu vyhnuli, měli byste si vybrat ten, který má přísné zásady no-logs. Pokud tak neučiníte, nebudou uloženy žádné protokoly o činnosti, takže nebude-li o to požádáno, nebude nic předáno úřadům. 

Rychlost a šířka pásma

Rychlost VPN je určitě něco, na co se musíte podívat, ale to, co potřebujete, bude záviset na tom, jaké činnosti budete provádět. Pro příležitostné prohlížení nebo kontrolu e-mailů nemusí být vysoké rychlosti prioritou číslo jedna, ale pokud plánujete streamování z vašeho mobilního telefonu, budete frustrovaní, pokud si vyberete ten s nízkou rychlostí.

Stejný koncept se vztahuje i na váš příspěvek na šířku pásma. Pokud si vyberete ten, který má limit, ale nevykonáváte úkoly náročné na data, měli byste být v pořádku. To znamená, že pokud budete streamovat, můžete se doopravdy pobavit. U posledně jmenovaných nebo jakýchkoli jiných úkolů s vysokým využitím dat byste měli vybrat VPN, která zahrnuje neomezenou šířku pásma.

Cena

Ceny se na trhu VPN liší. Některé jsou vysoké, jiné nízké a jiné mají slušné bezplatné plány. Měli byste se ujistit, že cena zapadá do vašeho rozpočtu, ale hodnota za vaše peníze je mnohem důležitější. Nevynechávejte VPN pouze z důvodu svých nákladů a také ji neodpojujte, protože je bezplatná nebo levná.  

Proč na svém zařízení Android potřebuji VPN?

VPN mohou dělat spoustu věcí, ale pro uživatele Androidu je hlavním problémem bezpečnost. Vaše zařízení se systémem Android může být vystaveno mnoha hrozbám, zejména pokud se provádí všude, kam jdete. Jsou to jednoduché cíle pro snooping a mohou být infikovány, aniž byste si to vůbec uvědomili. 

Pokud používáte veřejné Wi-Fi, vystavujete se riziku hackerství, pokud se nechráníte. Většina z těchto sítí – pokud ne všechny – není zajištěna, takže pokud se nechráníte, je to jako nechat dveře otevřené a pozvat lidi na kávu. Mohlo by dojít k zachycení vašeho provozu a odcizení údajů o kreditní kartě a dalších citlivých informací. 

Nejen to, ale na Google Play je k dispozici mnoho aplikací, které jsou vlkem v ovčím oblečení. Stáhnete si, co vypadá jako legitimní aplikace, ale vše, co opravdu dělá, je nakazit vaše zařízení ošklivým virem nebo sbírat informace na pozadí. 

Pomocí sítě VPN můžete skrýt vaši IP adresu a aktivitu při prohlížení před zvědavýma očima a také zabezpečit zařízení před nebezpečím, která se skrývají na WiFi hotspotech nebo v aplikacích třetích stran. Můžete také těžit z dalších funkcí VPN, jako je přístup k geoblokovanému obsahu.

Mohu použít bezplatnou VPN pro Android?

Na trhu je spousta bezplatných sítí VPN. Pouhé rychlé vyhledávání v obchodě Google Play přinese spoustu aplikací, které inzerují bezpečnou službu, která je často zdarma. Avšak to, že je to bezpečné, neznamená, že je. 

Jak si můžete přečíst v naší nejhorší bezplatné nabídce poskytovatelů VPN, existuje spousta útržkovitých služeb VPN. Některé jsou plné reklam, které by mohly poukazovat na to, že společnost za VPN je více v souladu s tím, co vydělává z reklam, než na to, jak jsou její uživatelé chráněni. 

Ostatní bezplatné sítě VPN vydělávají peníze prodejem dat, která shromažďují od vás, dalším společnostem. Navíc některé z těch, které testujeme, nezabezpečí vaše připojení, jak bylo slíbeno, a to buď šifrováním nižší třídy, nebo vůbec žádným. 

S výjimkou bezplatných plánů od společností Windscribe, TunnelBear a ProtonVPN, pokud je zdarma, pravděpodobně nestojí za to riziko.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli vybrat dobrou službu VPN pro vaše zařízení Android. Chcete-li zůstat chráněni, měli byste si vybrat ten s dobrým zabezpečením, který zahrnuje přepínač zabíjení pro Android, a také ten, který má zásadu no-logs. 

Je dobré mít jiná nastavení, například automatické připojení nebo „vždy zapnuto“. Měli byste se také podívat na příspěvek na rychlost a šířku pásma. Navíc budete chtít, aby klient byl uživatelsky přívětivý.

Vzhledem k tomu je ExpressVPN nejlepší VPN VPN pro Android. Je dodáván s snadno použitelnou aplikací a vynikajícím zabezpečením, včetně přepínače kill, a má nejrychlejší dostupné rychlosti. 

ExpressVPN nemá blokování reklam a malwaru, ale místo toho můžete vždy nainstalovat antivirový program, například Kaspersky (přečtěte si naši recenzi na Kaspersky Antivirus). Vyzkoušejte s 30denní zárukou vrácení peněz, jsme si jisti, že se vám bude líbit. 

Sdělte nám své zkušenosti s VPN kompatibilní s Androidem v sekci komentářů níže. Podívejte se také na naše další články o VPN, když jste tady. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map