Nejlepší VPN pro Al Jazeera 2020: Všechny novinky vhodné pro streamování

Al Jazeera je zpravodajská organizace založená na Kataru, která nenapravuje příběhy, které vysílá. Tento přístup k doručování zpráv se rychle mění z vysílatele v jednu z předních světových mediálních prodejen. Získal však i několik nepřátel a mnoho zemí to blokuje. Jeden z našich nejlepších výběrů VPN pro Al Jazeera vás však dostane přes všechny zátarasy.


Pokud žijete nebo cestujete v jedné ze zemí, které blokují Al Jazeera, můžete pomocí virtuální privátní sítě získat přístup na její webové stránky a streamovat mediální pokrytí. ExpressVPN je front-runner pro tento úkol. Má spoustu serverů, z nichž si můžete vybrat, vysoké rychlosti a armádu bezpečnostních funkcí, aby vás udržely v bezpečí. 

Mediální síť je financována státem a sídlí v katarské Dauhá. Má kanceláře po celém světě a mnoho televizních kanálů v různých jazycích, včetně angličtiny a arabštiny, a je také k dispozici online. 

Její publikum rostlo kvůli jeho nekonformnímu přístupu k aktuálním problémům po celém světě a protože diskutuje o tématech, která ostatní kanály vyhýbají.

Tento přístup však získal Al Jazeera rozdělenou pověst. Jeho diváci jsou šťastní, ale několik vlád to vidí jako kontroverzní, zaujatou a nespravedlivou žurnalistiku. To způsobilo, že mnoho zemí k tomu blokovalo přístup, online i offline. Přečtěte si další informace o organizaci zpráv a o tom, proč potřebujete VPN, abyste si ji mohli prohlédnout.

Nejlepší VPN pro Al Jazeera

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. Soukromý přístup k internetu
 5. VyprVPN

1. ExpressVPN

ExpressVPN je náš oblíbený poskytovatel VPN zde na Cloudwards.net. V našich článcích často nabývá na prvním místě, ale je to proto, že dělá to, co potřebuje, a dělá to dobře. Má více než 3 000 serverů pokrývajících 94 zemí, takže byste se měli mít možnost připojit k zemi, kde Al Jazeera není blokován.. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Jedná se o nejrychlejší VPN v okolí, takže nemusíte čekat dlouho, než se načte obsah. Navíc nebudete vykopnuti za zásah do limitu šířky pásma, protože tam není žádný limit. Tyto funkce pomohly přivést ji na vrchol naší VPN pro streamování a je to skvělá volba pro streamování Al Jazeera.

Jeho bezpečnost je vynikající a bude vás chránit před zvědavýma očima. K dispozici je také automaticky aktivovaný přepínač zabíjení, který vás odpojí a vaše data budou v bezpečí, pokud dojde k výpadku sítě VPN. Můžete ji vypnout, ale nedoporučujeme. ExpressVPN si váží také soukromí a má přísné zásady no-logs.

Neměli byste mít problém se s rozhraním vyrovnat. Je snadno použitelný a skvělý pro začátečníky. Můžete ji použít na Windows, MacOS, Android a iOS. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN.

Cena-moudrý, ExpressVPN stojí více než jeho konkurenti. To znamená, že získáváte skvělou službu s mnoha funkcemi, takže stojí za to peníze. Pokud se zaregistrujete na delší dobu, ušetříte několik babek a máte 30denní záruku vrácení peněz za klid.

2. NordVPN

Naším druhým výběrem je NordVPN, a abychom byli spravedliví, z důvodu různých rychlostí jen ztratil nejvyšší místo. Kromě toho jsou dva v mnoha ohledech podobné, jak si můžete přečíst v našem srovnání ExpressVPN vs NordVPN. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Jeho pokrytí serverem je jen plaché ze 60 zemí, ale celkem existuje více než 5 000 serverů. Rychlosti NordVPN jsou vysoké, ale pokud se připojíte k dálce vzdálené, mohou se docela zpomalit. Dostanete však neomezenou šířku pásma.

Zabezpečení NordVPN patří k nejlepším na trhu (což je jeden z důvodů, proč je to naše nejlepší VPN pro torrenting). Navíc vám dává možnost použití serverů s dvojitým skokem, které v zásadě přidávají další vrstvu ochrany do tunelu VPN. Dodává se s integrovaným vypínačem zabíjení a má také pevnou politiku bez protokolování. 

Jeho rozhraní se snadno používá a přepínání serverů je hračka. Můžete jej nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS. Prohlédněte si naši recenzi NordVPN.

NordVPN je cenově dostupnější než náš nejlepší výběr, ale raději si vyberete zdlouhavější plán, jak ušetřit peníze. Je k dispozici 30denní okno pro vrácení peněz, pokud zjistíte, že není pro vás.

3. CyberGhost

CyberGhost je další dobrá VPN, která vám umožní sledovat Al Jazeera. Má téměř 6 000 serverů tečkujících ve více než 80 zemích. Její rychlosti jsou rychlé, i když se mohou na dlouhé vzdálenosti zpomalit, jako to dělá NordVPN. Také se nemusíte obávat žádných limitů pro šířku pásma.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Budete chráněni dobrým zabezpečením a služba přichází s trvale aktivovaným přepínačem zabíjení. To znamená, že jej nemusíte zapínat, což je dobré, ale také to znamená, že jej nemůžete vypnout, což je nepříjemné. Má také zásady bez protokolování, které ctí vaše soukromí.

Chcete-li jít navíc, můžete použít servery NoSpy společnosti CyberGhost. Přicházejí s malým poplatkem, ale sedí mimo 14 očí a jsou postaveni s kvalitním hardwarem. 

Rozhraní CyberGhostu si zvykne, ale to neznamená, že je obtížné ho používat. Můžete ji použít na Windows, MacOS, Android a iOS. Pro více informací se podívejte na naši recenzi CyberGhost.

Jedná se o levnou VPN, ale měsíční cena je špatná, takže registrace pro delší tarif je vaše nejlepší sázka. Pokud zjistíte, že to není pro vás, existuje záruka vrácení peněz, což je 14 dní na měsíční tarif a 45 dní na delší. K dispozici je také bezplatná sedmidenní zkušební verze pro uživatele Android a iOS. Je nepříjemné, že uživatelé počítačů dostanou pouze jeden den.

4. Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu je jednoduchá, ale výkonná VPN, která má hodně pod pásem. V její síti je více než 3 000 serverů, ale pokrývají méně než 30 zemí. Stále byste však měli mít možnost najít vhodný server. 

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

Předchozí

další

Její rychlosti jsou obecně vysoké, ale jsou nekonzistentní. Navíc, jeho vysoké rychlosti jsou částečně na to pomocí lehčího šifrování. Ve výchozím nastavení používá méně příznivé 128bitové šifrování, ale pro lepší ochranu můžete snadno přejít na doporučené 256bitové šifrování AES. Dostanete také přepínač zabíjení a bylo prokázáno, že záznamy neuchováváte, jak si můžete přečíst v naší recenzi PIA.

Získáte neomezenou šířku pásma a lze ji použít pro Windows, MacOS, Android a iOS. PIA má také správného klienta Linux, což z něj dělá naši nejlepší VPN pro Linux. Rozhraní se snadno používá a máte spoustu kontroly, ale je vázáno na zásobník. To může být trochu nepříjemné, i když jeho nabídka nastavení se otevře na samostatné kartě.

PIA je jednou z nejlevnějších služeb VPN, zejména kvůli tomu, co pro ni získáte. Bohužel nenabízí stejné trvání vrácení peněz jako jeho konkurenti, ale stále máte sedm dní na rozhodnutí, zda se vám bude líbit.

5. VyprVPN

Naše poslední položka je VyprVPN, což je dobrý poskytovatel se zabezpečením v popředí svých funkcí. Jeho celkový server není působivý, s méně než 1 000 rozloženými po 60 zemích. Není to hrozné, a přesto byste měli být schopni najít dostatečně dobrý server. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

Předchozí

další

Rychlosti serveru VyprVPN jsou dostatečné, ale nejsou tak rychlé jako ostatní služby VPN, jak si můžete přečíst v naší recenzi VyprVPN. Dostanete však neomezenou šířku pásma.

Zabezpečení je v místě, kde je u této VPN. Je to vynikající a přizpůsobitelné, s různými protokoly na výběr. Zahrnuje dokonce svůj proprietární protokol Chameleon, který přidává ještě větší ochranu vašeho připojení. Dostanete také přepínač zabíjení a přísnou politiku bez protokolování.

Rozhraní VyprVPN je trochu datované, ale stále se snadno používá. To platí zejména o mobilních aplikacích, které VyprVPN získaly místo v našem nejlepším seznamu VPN pro Android. Podporuje nejen Android a iOS, ale je také kompatibilní s Windows a MacOS. 

Jeho cena je založena na dvou různých balíčcích. Existuje levnější standardní plán, který vám poskytne tři současná propojení. Pak je tu prémiový plán, který vám poskytne pět spojení a použití jeho protokolu Chameleon. Rozhodnout se pro roční plán je výhodnější a existuje 30denní záruka vrácení peněz.

Jak si vybíráme naše výběr

Služby VPN se skládají většinou ze stejných funkcí jako ostatní, ale všechny fungují odlišně, jak si můžete přečíst v našich recenzích VPN. Aby byl zajištěn skvělý zážitek při přístupu k Al Jazeera, VPN by měla splňovat níže uvedená kritéria.

Síť serveru

Ať už je vaše potřeba odblokování Aljazeery omezena na cenzuru nebo geobloky, které vám brání v přístupu k požadované verzi, budete potřebovat dobrou serverovou síť za sebou. 

Čím více serverů je v co největším počtu zemí, tím větší je šance na nalezení vhodného serveru. Nezáleží jen na počtu serverů, ale na tom, kolik zemí má servery, a ty země musí být země, které neblokují Al Jazeera..

Rychlost a šířka pásma

Dobré rychlosti znamenají, že nečekáte neustále na načtení obsahu. Bude to mít také dopad na kvalitu obsahu. Pokud uvíznete při nízkých rychlostech, pravděpodobně skončíte sledováním proudu s nízkým rozlišením, což není zábava. Vaše nejlepší sázka je vybrat si VPN, která má dobré rychlosti a připojit se k nejbližšímu vhodnému serveru. 

Pokud jde o šířku pásma, měli byste zvolit síť VPN, která nemá datový limit. Pokud tak učiníte, můžete rychle dosáhnout limitu, kdy VPN přestane fungovat. To samozřejmě není dobrá věc.

Bezpečnostní

Zabezpečení VPN je důležité, zejména pokud se pokoušíte získat přístup k Al Jazeera ze země, která jej zakázala. Dobrá bezpečnost zajistí, že se nebudete schovávat před zvědavýma očima – jako je vládní dohled – a před jakýmkoli jiným nebezpečím online. Měl by používat 256bitové šifrování AES nebo umožnit vyladění nastavení na tuto úroveň. 

Měl by také zahrnovat přepínač zabíjení, který vás úplně odpojí od internetu, pokud VPN selže. Může to znít dramaticky, ale pokud VPN přestane fungovat, aniž byste to věděli, měli byste být otevřeni útoku a citlivá data jsou k dispozici každému, kdo to chce. 

Soukromí

Důležité je také soukromí a není to totéž jako zabezpečení. VPN by měla mít dobré zásady ochrany osobních údajů, které stanoví, že záznamy neuchovává. Přísné zásady bez protokolování zajistí, že nebudou zaznamenány vaše online aktivity, včetně přístupu k Al Jazeera v zemi, která jej zakázala..

Kompatibilní zařízení a snadné použití

Pokud jste zkušený uživatel, pravděpodobně se budete chtít ujistit, že VPN vaše zařízení podporuje. To znamená, že uživatelská přívětivost může být něčím, co si ceníte. Zkontrolujte, zda je váš operační systém na seznamu kompatibility VPN, ale pokud nejste technický pracovník, budete s jednoduchým rozhraním lépe.

Cena

Ceny se u služeb VPN trochu liší. Mnoho z nich nabízí velkou slevu na delší plány. Nakonec však tato cena musí odpovídat vašemu rozpočtu, takže se ujistěte, že ano.

Proč potřebuji VPN pro Al Jazeera?

Před Al Jazeera byla většina arabských zpráv totální odpadky. Bylo soustředěno kolem toho, co vládci dělají, chválili je a v podstatě říkali lidem, jaké je štěstí, že je mají. 

Když byl Al Jazeera založen v roce 1996, všechno se změnilo. Posunula hranice jakékoli jiné zpravodajské organizace: vysílala kontroverzní příběhy a nesouhlasné názory na call-in show a vyzvala ty u moci. Získala celosvětovou pozornost vysíláním videí Usámy bin Ládina a exkluzivních záběrů z války v Afghánistánu.

Vysílatel nadále propaguje svobodu projevu a poskytuje hlas těm, kteří jsou na nedostatečně ohlášených místech. Její ochota tak učinit vedla v některých zemích k zablokování nebo úplnému zákazu, z nichž mnohé obviňují z podpory terorismu, sektářské zaujatosti a dezinformací..

Země, které blokují Al Jazeera

Egypt blokuje Al Jazeeru a některé další zpravodajské weby a uvádí, že zveřejňují nepravdivé informace a podporují terorismus. Také se jim nelíbí skutečnost, že tyto zpravodajské organizace jsou vůči vládě kritické. Náš nejlepší článek VPN pro Egypt jde do podrobností.

Al Jazeera v Izraeli

Izrael odsuzuje pokrytí Al Jazeera pokračujícím konfliktem s Palestinou, a dokonce obviňuje kanál, že je zaujatý ve prospěch Palestinců.. 

To je pochopitelné, ale s jedním příkladem pochybné objektivity, včetně Al Jazeera, který vrhne stranu na vzduch v roce 2008, kdy byl propuštěn člen Palestinského osvobozeneckého frontu po výkonu téměř 30 let vězení za vraždu izraelských civilistů.

Izraelské úřady rovněž obviňují zpravodajskou organizaci z vazeb s Hamasem a dalšími militantními skupinami v Gaze a na Západním břehu Jordánu. Další informace o této zemi naleznete v našem článku o sítích VPN pro použití v Izraeli. 

Sousední země

Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty obvinily Al-Džazíru ze stejného chování, jaké má Egypt, a organizaci také zablokovaly. Existují však i jiné důvody, proč by Saúdové blokovali síť. 

Od roku 1995, kdy se k moci dostal Emir Sheikh Hamad bin Khalifa Al Thani, se Katar stal nezávislejším. Její priority zahraniční politiky se liší od sousedů a země si zajistila vztahy s rivaly a islamistickými skupinami. Ostatní blízkovýchodní země obvinily Katar z podpory muslimského bratrstva a teroristických skupin.

Tam přichází Al Jazeera. Představuje se jako nezaujatá organizace, ale protože je financována vládou Katarské republiky, je obviňována ze stejného postoje jako Katar a upřednostňování země ve svých zprávách.. 

Proto je Saudia Arábie a SAE zablokovány nebo zakázány. Saúdská vláda dokonce hrozila pokutami až 27 000 dolarů za hotely za porušení zákazu. Podívejte se na naše Saúdská Arábie a SAE pro více informací o těchto zemích.

Blokáda na Kataru

V roce 2017 zahájily Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Egypt a Bahrajn na Kataru vzdušnou, pozemní a mořskou blokádu. Byly přerušeny diplomatické, obchodní a cestovní vazby s cílem zastavit jeho nezávislost, přičemž čtyři arabské země prohlašují, že Katar podporoval terorismus. 

Katar obdržel seznam požadavků, které musí splnit, aby byla zrušena omezení. To zahrnovalo sladění s jinými arabskými zeměmi, stejně jako uzavření Al Jazeera. 

Katar tyto požadavky okamžitě odmítl a konflikt pokračuje dodnes a pozastavení nedávných rozhovorů. Přečtěte si naši nejlepší část VPN pro Katar, kde najdete další podrobnosti o zemi.

Zdá se, že Al Jazeera bude i nadále blokován, zejména na Středním východě, pokud se Katar nedohodne jej vypnout, což velmi pochybujeme. Takže pokud jste v zemi, která k ní nemá přístup, budete potřebovat VPN, abyste obešli omezení.

Závěrečné myšlenky

Pokud se pokusíte získat přístup k Al Jazeera, ale vše, co dostanete, je chybová zpráva, je pravděpodobné, že se nacházíte v zemi, která ji zablokoval. Použití VPN vám může pomoci překonat blok připojením k zemi, která k němu má přístup. Přinutí vás vypadat, že jste fyzicky, a také vás ochrání, když jste online. 

Abyste měli největší šanci obejít blok, potřebujete VPN s velkou serverovou sítí, vysokými rychlostmi a dobrou bezpečností. ExpressVPN má všechny tyto funkce a další, a proto je to naše oblíbená VPN pro Al Jazeera. Proč to nevydat víru s jeho 30denní zárukou vrácení peněz?

Byl jste zablokován ze sledování Al Jazeera? Řekněte nám o svých zkušenostech se snahou obejít blok v níže uvedených komentářích. Náš VPN archiv obsahuje i další zajímavé články, na které se můžete podívat. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map