Jak získat vietnamskou IP adresu v roce 2020 Pho Entertainment

Pokud jste z Vietnamu, ale žijete v zahraničí, možná budete chtít sledovat určitou online zábavu nebo se připojit k domácí bance přes internet. Bez vietnamské adresy IP se to však může ukázat jako obtížné, protože geobloky omezují to, co můžete sledovat nebo k nim přistupovat mimo Vietnam (další informace naleznete v našem průvodci geobloky).. 


Změna adresy IP může způsobit, že bude vypadat, jako byste se nacházeli v dané zemi, což vám umožní sledovat na televizích Netflix přehlídky VTV3 nebo Vietnamců. Tento průvodce jsme sestavili, abychom vám ukázali, jak získat vietnamskou IP adresu.

Jak získat vietnamskou IP adresu

Nejjednodušší způsob, jak získat vietnamskou IP adresu, je pomocí proxy, ale to neznamená, že je to nejlepší způsob. Jak si můžete přečíst v našem nejlepším průvodci zdarma proxy, servery proxy nefungují vždy. Neposkytují také žádnou bezpečnost, která vás nechává bezbrannou vůči kybernetickým útokům. Navíc servery proxy odhalí vaši skutečnou adresu IP, což znamená, že ji lze vysledovat zpět k vám. Přečtěte si více z našeho srovnání VPN vs. proxy vs. Tor.

Mnohem lepším řešením je použití virtuální soukromé sítě. S VPN můžete změnit svou IP adresu a vaše aktivity zůstanou soukromé, dokud VPN bude mít zásady bez protokolování. Jeho bezpečnost vás navíc ochrání před kybernetickými útoky, hackery a rušivým dozorem.

Pokud chcete vietnamskou IP adresu, potřebujete VPN, která má server v dané zemi. Doporučujeme vám tři, které vám pomohou změnit vaši IP adresu na vietnamskou.

ExpressVPN

ExpressVPN je jednou z nejlepších služeb VPN se servery nejvyšší kvality v různých zemích světa, včetně Vietnamu. Je to také nejrychlejší VPN na trhu a nejlepší VPN pro streamování, takže můžete sledovat Netflix bez obav z chyby proxy serveru Netflix.

Má silnou sadu funkcí, včetně kontroly IP adresy a DNS úniku, vestavěných testů rychlosti a diagnostického nástroje. Zabezpečení ExpressVPN je prvotřídní s 256bitovým šifrováním AES a přepínačem kill, a neuchovává protokoly, ctí vaše soukromí.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

ExpressVPN můžete nainstalovat na Windows, MacOS, Linux, Android, iOS a BlackBerry. Pokud potřebujete pomoc s instalací nebo řešením problémů, zákaznický servis je k dispozici prostřednictvím živého chatu, e-mailu a databáze znalostí.

Nevýhodou je jeho cena, která stojí 99 USD ročně, což z ní činí jednu z nejdražších VPN služeb na trhu. Pokud však chcete vyzkoušet, existuje 30denní záruka vrácení peněz. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN a získejte podrobnější pohled.

NordVPN

NordVPN vám může poskytnout IP adresu pro Vietnam. Provozuje více než 5 000 serverů v 60 zemích, z nichž dva jsou ve Vietnamu. NordVPN kombinuje několik výkonných funkcí, včetně působivých rychlostí a speciálních serverů vyladěných speciálně pro úkoly, jako je hraní her, soukromí nebo torrenting (přečtěte si naši nejlepší VPN pro průvodce torrentováním).

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Poskytuje vynikající zabezpečení pomocí šifrování AES-256 pomocí protokolu OpenVPN a neuchovává protokoly o vaší online aktivitě, což vás chrání před stavem snooping. NordVPN má také vypínací přepínače a servery s dvojitým skokem a bezplatný antivirový software CyberSec má další vrstvu ochrany před počítačovou trestnou činností.

Tato služba je snadno použitelná a má klienty pro Windows, MacOS, Android a iOS. Jeho rozhraní je intuitivní a jasné, takže výběr serveru pro Vietnam je jednoduchý. Navíc je dodáván s 30denním oknem pro vrácení peněz, takže máte dostatek času na jeho vyzkoušení. Podívejte se na naši recenzi NordVPN, kde najdete další podrobnosti o službě.

CyberGhost

CyberGhost je další dobrou volbou pro získání vietnamské IP adresy. Nabízí slušný balíček více než 4 600 serverů pokrývajících 60 zemí, z toho 10 ve Vietnamu. Její bezpečnost je dobrá a rychlosti jsou slušné. Navíc neexistují žádné omezení šířky pásma a můžete se také dostat do Netflixu a dalších streamovacích služeb. CyberGhost také neuchovává záznamy o vaší online aktivitě.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Snadno se instaluje a používá ve Windows, MacOS, Android a iOS, a to až se sedmi zařízeními připojenými současně na jeden účet. To je důvod, proč je v našem nejlepším seznamu VPN pro více zařízení na prvním místě. Pomocí sedmidenní zkušební verze CyberGhost se ujistíte, že se vám to líbí, a pokud si stále nejste jisti, existuje 45denní záruka vrácení peněz, na kterou se můžete spolehnout. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost pro více informací.

Nebezpečí používání vietnamské IP adresy

Pokud chcete použít vietnamskou IP adresu, existuje několik specifických pravidel pro Vietnam, která potřebujete znát. 

Zpráva organizace Freedom House, advokacie, říká, že vietnamský internet je velmi omezený a cenzurovaný. Ve skutečnosti to dalo pevné „ne zdarma“ skóre kvůli drakonickému zákroku země v oblasti online vyjadřování a aktivistů.

Prostřednictvím tzv. Bambusové brány Firewall vietnamský komunistický režim zakazuje jakýkoli protivládní nebo antikomunistický obsah, aby zajistil, že jeho obyvatelé ho nikdy nečtou ani nebudou sledovat. Stát ovládá většinu médií a zpravodajství a sleduje to, co říkají občanům. Blokuje také WordPress, Blogger, Twitter a příležitostně Facebook. Není divu, že Vietnam patří mezi pět největších zemí, které blokují web.

Zákaz navíc omezuje uživatele sociálních médií a blogery v získávání jakýchkoli informací o vládních úřadech nebo webových stránkách. Vietnam má za sebou historii vězňů zastánců svobodné řeči a kritiků a drží jednoho z největších počtů bloggerů a disidentů na světě. 

Stejné zacházení se nemusí vztahovat na zahraniční novináře, ale pokud nebudou dodržovat, riskují, že jim budou zamítnuta prodloužení víz. Reportéři bez hranic považují Vietnam za „internetového nepřítele“, což znamená, že pro novináře není bezpečné místo pro práci. Další informace naleznete v našem článku o nejlepší VPN pro Vietnam.

Závěrečné myšlenky

Získání vietnamské IP adresy je s VPN jednodušší. Jednoduše se zaregistrujte a vyberte si server ve Vietnamu pro online bankovnictví nebo sledujte televizní pořady, jako byste byli doma. Je bezpečnější než jiné metody a nebudete se muset obávat vládního dohledu nebo kybernetických útoků.

Doporučujeme ExpressVPN, protože dobře chrání vaše soukromí a zabezpečení ve Vietnamu – a pomáhá vám vyhnout se Bambusové bráně firewall. Má také silnou síť serverů a vysoké rychlosti pro streamování a stahování. Další dvě možnosti – NordVPN a CyberGhost – jsou také solidní poskytovatelé s dobrou rychlostí a bezpečností a mohou odblokovat streamovací služby.. 

Máte návrhy na dobré vietnamské VPN služby? Dejte nám vědět v komentářích níže. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me