Jak získat švédskou IP adresu v roce 2020

Švédsko je známé mnoha věcmi: brutální zimy, vikingy, polární záře a dokonce i zvláštní zájem o metalovou hudbu. Je také známý stabilním bankovním systémem a několika veřejně přístupnými stanicemi, včetně TV4 a Sveriges Television. K přístupu k některým z nich však budete potřebovat švédskou IP adresu.


V této příručce o tom, jak získat švédskou IP adresu, vám ukážeme nejbezpečnější způsob přístupu k síti skandinávské země a zároveň zachováme vaše soukromí a zabezpečení sítě. Koneckonců, zatímco přístup k materiálům je v pohodě, zůstat v bezpečí je ještě lepší.

Jak získat švédskou IP adresu

Vaše IP adresa je jako vaše fyzická adresa. Umožňuje webům a všem ostatním, kteří mají přístup k vašemu připojení, vidět vaši obecnou geografickou polohu. Změnou vaší IP adresy se můžete zdát, jako byste byli prakticky kdekoli jinde, čímž se otevírají možnosti toho, k čemu máte přístup online..

Geobloky, jak se jim říká, omezují to, co vidíte, na základě vaší polohy. Nejedná se o cenzuru, i když ji lze použít, ale spíše o způsob, jakým společnosti distribuují obsah zamýšlenému publiku. Například, BBC iPlayer je k dispozici pouze těm, kteří žijí ve Velké Británii (přečtěte si naši nejlepší příručku pro VPN pro BBC iPlayer).

Nahrazení vaší adresy IP obchází geobloky a existuje několik způsobů, jak to udělat. Nejviditelnější cestou k získání švédské IP adresy je použití proxy, ale jak vidíte v našich VPN vs proxy vs Tor a našich nejlepších bezplatných průvodcích proxy, existuje mnoho negativů.

Proxy fungují tak, že se připojíte ke vzdálenému serveru před přechodem na otevřený internet. Jsou však obecně nešifrované, což otevírá možnost počítačové kriminality a dohled vládních subjektů. Jsme si jisti, že NSA je vděčný pokaždé, když lidé používají server proxy k proražení geobloku.

Virtuální privátní síť funguje stejným způsobem, ale šifruje vaše počáteční připojení. Tímto způsobem zakóduje požadavky, které posíláte, a účinně vás skrývá a co děláte online. Dokud bude VPN, kterou používáte, dodržovat to nejlepší v zabezpečení VPN, budete plně anonymní.

Naši nejlepší VPN a nejbezpečnější průvodci VPN jsou dobrými místy pro začátek, ale my jsme zaokrouhlili nahoru tři z nejlepších poskytovatelů z našich recenzí VPN, kteří mají místa ve Švédsku pro vás.

ExpressVPN

ExpressVPN je na prvním místě, pokud jde o bezpečnost, použitelnost a soukromí. Trvalo to také korunu v našem nejrychlejším průvodci VPN, s neuvěřitelnou schopností zůstat rychle na dlouhé vzdálenosti. To v kombinaci s pevnými zásadami ochrany osobních údajů a rozsáhlou sítí serverů z něj dělá skvělou volbu pro získání švédské adresy IP.

expressvpn-review-speed-test

V síti je více než 3 000 serverů rozdělených do 160 umístění serveru. Dvě z těchto míst jsou věnována Švédsku, které, i když ne tolik míst, jaké jsou v USA, je více než většina. Více se můžete dozvědět v naší recenzi ExpressVPN nebo to vyzkoušet s 30denní zárukou vrácení peněz.

NordVPN

NordVPN není tak dobrý jako ExpressVPN, ale díky svým speciálním serverům se blíží. Tyto servery získaly místo v našem nejlepším VPN pro torrenting průvodce, a ačkoli je to skvělé, je to také ideální pro Švédsko. NordVPN má ve Švédsku jen plachý 190 serverů a na rozdíl od ExpressVPN si můžete vybrat ten, ke kterému se chcete připojit.

nordvpn-review-server-navigation

Ne všechny speciální servery jsou k dispozici ve Švédsku, ale společnost NordVPN tam stále nabízí své nabídky P2P, zmateného a dvojitého VPN. Více se o nich můžete dozvědět v naší recenzi NordVPN nebo to vyzkoušet s 30denní zárukou vrácení peněz.

CyberGhost

CyberGhost získal místo v našem nejlepším průvodci VPN pro streamování a je snadné pochopit proč. Se speciálními servery navrženými pro streamování a torrentování a dlouhým seznamem dalších funkcí je to vynikající volba v VPN. Ve Švédsku má také 83 serverů, takže přístup by neměl být problém.

cyberghost-review-expand-ui

Co však na CyberGhostu nejvíce vyniká, je jeho cena. Je levnější než ExpressVPN a NordVPN, zejména u víceletých plánů. Navíc vám umožňuje provozovat více zařízení na jeden účet, s limitem sedmi současných připojení na přihlášení. Více se dozvíte v naší recenzi CyberGhost nebo se dozvíte, jak se vám to líbí s jeho velkorysou 45denní zárukou vrácení peněz.

Nebezpečí používání švédské IP adresy

Při použití švédské adresy IP hrozí malé nebezpečí, protože to byla první země, která zrušila cenzuru a je světovým lídrem v oblasti svobody internetu. I když se nemusíte starat o to, aby vás Švédové sledovali, možná se budete muset starat o svou vládu.

Naše nejlepší služby VPN pro Čínu hovoří o extrémním příkladu, ale i ostatní vlády monitorují provoz. To znamená, že je důležité, abyste používali VPN a ne proxy, protože šifrování aplikované na vaše připojení může maskovat to, co děláte online, a znemožňuje infiltrovat jakoukoli vládu.

Ochrana osobních údajů je také problémem. Při používání sítě VPN důvěřujete poskytovateli, že nebude sledovat ani protokolovat vaše data, a někteří poskytovatelé o tom byli lhaní (například si přečtěte naši recenzi protokolu IPVanish).  

Poskytovatelé výše, spolu s jakoukoli VPN, kterou vysoce hodnotíme, dodržují přísné zásady ochrany osobních údajů, které se v průběhu času osvědčily. Například soukromý přístup k internetu byl dvakrát předvolán k soudu a oba časy tvrdil, že nemá žádné informace v záznamu (přečtěte si naši recenzi PIA)..

Závěrečné myšlenky

Získat švédskou IP adresu není obtížné, ale ochrana vaší online identity je. Doufáme, že tento průvodce tento proces usnadnil a poskytne vám několik našich nejlepších poskytovatelů VPN, kteří vás mohou dostat do Švédska a zároveň udržet vaše připojení v bezpečí.

Nyní, když víte, jak získat švédskou IP adresu, podívejte se do našeho online archivu zabezpečení. Najdete zde články, jako je tento, spolu s doporučeními, jak zůstat v bezpečí online.

Kterou VPN se snažíte dostat do Švédska? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map