Jak získat srílanskou IP adresu v roce 2020

Srí Lanka je krásná ostrovní země v jižní Asii, která je domovem rušné internetové infrastruktury. Pokud cestujete mimo zemi za prací nebo na dovolenou a potřebujete přístup k online bankovnictví, vládním webům nebo televizním programům, narazíte na geobloky, pokud nemáte srílanskou IP adresu. Ukážeme vám, jak ho získat.


IP adresa je jedinečná sada náhodných čísel, která pomáhá online službám a webům identifikovat vaše zařízení a polohu, poskytovatele internetových služeb a informace o prohlížeči. Pokud jste v zahraničí a pokusíte se získat přístup ke srílanským streamingovým službám nebo webům, jako jsou ty, které provozuje vláda nebo online bankovnictví, nebudete moci kvůli regionálním omezením.

Banky a vlády používají geografická omezení, aby se zabránilo podvodné činnosti, zatímco televizní kanály a služby streamování médií, jako je Netflix, se snaží dodržovat podmínky autorských zákonů a omezení územních licencí. Tuto hloubku jsme se zabývali v tom, jak porazit článek o zákazu Netflix VPN.

Netflix má sofistikovaný a posílený screeningový systém, který se zachytí na jakékoli proxy nebo virtuální soukromé síti, která nemůže obejít své geobloky a filtry. Srílanská IP adresa zničí vaši polohu a podvede webové stránky a další online služby, včetně Netflixu, aby si myslela, že procházíte nebo streamujete ze Srí Lanky.

Bez ohledu na váš důvod k získání adresy IP na Srí Lance je nejlepší použít VPN. Tato příručka vysvětlí, proč je VPN důležitá, a doporučí několik našich oblíbených položek, které najdete také v našich nejlepších recenzích VPN.

Jak získat srílanskou IP adresu

Jedním ze způsobů, jak změnit vaši IP adresu, je použití proxy. Náš nejlepší bezplatný průvodce proxy popisuje, jak jej používat, a nabízí doporučení. Proxy však vaše šifrování nešifrují, takže vás nechají otevřený malwaru a počítačové kriminalitě, protože je viditelná vaše skutečná IP adresa. Navíc jsou nespolehlivé a snadno detekovatelné a blokovatelné.

To je místo, kde přichází použití VPN. Funguje to jako proxy, protože vás připojí ke vzdálenému serveru, který nahradí vaši skutečnou IP adresu, ale také zašifruje vaše připojení pomocí protokolu VPN a skryje jeho zdroj. Pro více informací se podívejte na naše porovnání VPN a proxy vs. Tor.

VPN neumožňuje trasování tras. Náš výběr nejlepších poskytovatelů VPN zajistí, že vás neblokují detekční systémy a že zůstanete anonymní online.

Dále vám poskytneme tři doporučení týkající se umístění serveru na Srí Lance, které můžete použít k získání srílanské IP adresy a přístupu k požadovanému obsahu..

ExpressVPN

Doporučujeme ExpressVPN pro změnu vaší IP adresy na Srí Lanku. Je to nejlepší a nejrychlejší VPN s vynikajícím zabezpečením, rozsáhlá síť serverů, která zahrnuje Srí Lanku a přísnou politiku bez protokolování. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro lepší pohled na službu.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

ExpressVPN také poskytuje neomezenou šířku pásma a dostává se do Netflix, což je důvod, proč je to naše nejlepší VPN pro streamování. Funguje na všech hlavních operačních systémech a snadno se instaluje a používá. K dispozici je sedmidenní bezplatná zkušební verze a navíc existuje 30denní záruka vrácení peněz, takže ji můžete před přihlášením předat.

HideMyAss

HideMyAss vám také dá srílanskou IP adresu. Má rozsáhlou síť serverů rozšířenou do 190 zemí, včetně Srí Lanky. Poskytuje také dobré zabezpečení, ale uchovává protokoly až 30 dní. Naše recenze HideMyAss obsahuje další informace o službě.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Předchozí

další

Rychlosti HideMyAss jsou pro většinu aktivit v pořádku a neomezují šířku pásma. Navíc se může dostat do většiny streamovacích služeb. Můžete ji používat ve Windows, MacOS, Android a iOS a můžete připojit až pět zařízení současně. K dispozici je sedmidenní zkušební verze a 30denní záruka vrácení peněz.

PureVPN

Od našeho posledního přezkumu se PureVPN hodně zlepšil, ale v několika kritických oblastech stále zaostává. Ve skutečnosti, pokud by to nebylo pro šest serverů na Srí Lance, nebylo by to na tomto seznamu. To znamená, že je to spravedlivá volba, pokud vaše aktivity nejsou citlivé, ale pro jakýkoli jiný účel použijte další dvě možnosti. Přečtěte si naši recenzi PureVPN a zjistěte proč.

PureVPN-homepage-2018

Jeho serverová síť je dobrá, její rychlost je slušná a nestanovuje omezení šířky pásma. Zabezpečení je také v pořádku, ale musíte nastavit 256bitové šifrování. Má také přepínač zabíjení a zásady ochrany osobních údajů, ale poskytuje protichůdné informace o tom, jak uchovává protokoly.

PureVPN pracuje s Windows, MacOS, Android a iOS. Podpora je dostupná prostřednictvím živého chatu, který je rychlý, a e-mailem, ale mohla by být lepší. K dispozici je 31denní záruka vrácení peněz. Služba je mnohem levnější než většina poskytovatelů, ale neměli byste své rozhodnutí založit na ceně.

Nebezpečí používání srílanské IP adresy

Nebudete v ohrožení pomocí srílanské IP adresy, ale musíte mít na paměti několik věcí. Existují země, které mají přísná pravidla svobody projevu, nerespektují soukromí a jsou pod přísným dohledem.

Celkové skóre svobody internetu na Srí Lance není na úrovni západních standardů, ale v posledních několika letech došlo ke zlepšení země. Po komunálním násilí v únoru a březnu 2018 srílanská vláda zakázala weby na sociálních sítích, jako je Facebook, Instagram, WhatsApp a Viber, s tím, že platformy se šíří a zesilují projevy nenávisti.

Podle Freedom House má země také znepokojivou historii zatčení a uvěznění online novinářů, kteří používají předchozí právní předpisy, jako je například zákon o předcházení terorismu. Zákony byly nahrazeny novým rámcem pro boj proti terorismu, ale aktivisté a právní vědci trvají na tom, že obsahují také ustanovení, která by mohla omezit svobodu projevu.

Z těchto důvodů byste měli zvážit použití VPN při pokusu o přístup na srílanské weby nebo obsah prostřednictvím platforem pro streamování médií. Bude to nejen obejít cenzuru, ale také ochránit vaše soukromí, zabezpečit připojení a odemknout řadu geoblokovaného obsahu, jako je Netflix a online televizní programování.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli získat srílanskou IP adresu. Nejlepší metodou je použití VPN, protože nabízí dobré zabezpečení, které vás udrží v tajnosti a vaše připojení bude bezpečné. Kterýkoli z našich výběrů VPN vám poskytne to, co potřebujete, ale ExpressVPN je nejlepší, protože má silné zabezpečení a soukromí, vysoké rychlosti a schopnost dostat se do streamovacích služeb..

Pokud máte zkušenosti se získáním srílanské IP adresy, rádi bychom slyšeli vaše doporučení. Řekněte nám o nich v sekci komentáře níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map