Jak získat ruskou IP adresu v roce 2020, Bistro

S množstvím omezení obsahu v zemi byste se měli divit, proč by někdo chtěl získat adresu IP v Rusku, ale existují platné důvody. Můžete být například ruským občanem cestujícím do zahraničí a chcete získat přístup k obsahu z domova. Ať už je důvod jakýkoli, tento článek vám ukáže, jak to udělat bezpečně.


Vaše IP adresa obsahuje mnohem více informací, o kterých byste si mysleli, když se na ně podíváte, včetně vaší polohy. Při pokusu o přístup k obsahu omezenému na jinou zemi můžete tyto weby a online služby zablokovat.

Sítě sociálních médií, finanční služby a dokonce i vyhledávače sledují umístění uživatelů a pomocí těchto informací rozhodují, co se má zobrazit a v jakém jazyce se má zobrazit. Pokud se chcete přihlásit ke svému ruskému bankovnímu účtu a zkontrolovat své prostředky, možná budete potřebovat ruskou IP adresu.

Pokud chcete streamovat místní programy ze služeb, jako je Rusko-1 nebo ivi.tv, nebo chcete sledovat živou sportovní událost, možná najdete jen to, co vás baví, je chybová zpráva. Je to kvůli geoblokům. Mezinárodní zákony o autorských právech nutí webové stránky a online služby omezovat, kdo může prohlížet jejich obsah, což je bolest.

Dokonce i Netflix se u každé země liší, takže verze v zemi, ve které se nacházíte, nemusí mít poslední epizodu ruského dramatu, na které jste závislí. Mnoho lidí se snaží získat přístup k americké verzi Netflixu, protože má největší knihovnu. Podívejte se na naše nejlepší VPN pro Netflix, kde najdete doporučení.

Ať už se pokoušíte získat přístup, jediným způsobem, jak obejít geoblok, je změna vaší IP adresy.

Jak získat ruskou IP adresu

Jak získáte ruskou IP adresu, je jen na vás. Mohli byste jít jednoduchou cestou a použít proxy – to je to, co navrhujeme v našem nejlepším bezplatném průvodci proxy, ve skutečnosti – ale vždy nefungují. I když ano, nejsou spolehliví a neexistuje žádná bezpečnost, takže jste ohroženi online nebezpečím, jako je počítačová kriminalita. Nebude také těžké sledovat věci zpět k vám, protože vaše skutečná adresa IP není chráněna.

Naše VPN vs proxy vs. Tor kus má více informací.

Druhou a lepší alternativou je použití virtuální soukromé sítě. Použití jednoho vás ochrání a umožní vám anonymní přístup k webům a službám.

Dobré číslo najdete v našich nejlepších recenzích VPN, ale musíte se ujistit, že vám nejprve poskytne obsah, po kterém jste. Pokud v Rusku nejsou žádné servery, nemá smysl.

Pokud se chcete dostat do Netflixu, musíte si vybrat ten, který dokáže projít všemocnými VPN detektory. Je jich jen pár, kteří to dokážou. Další informace naleznete v článku o chybě serveru proxy Netflix.

NordVPN

Důrazně doporučujeme NordVPN pro získání ruské IP adresy. Má tisíce serverů po celém světě, včetně 24 v Rusku, což vám dává dost na výběr. Má některé z nejlepších zabezpečení v okolí, s možností použít dvojité skokové šifrování pro zvýšení ochrany tunelu VPN. Navíc neuchovává protokoly.

Předchozí

další

Má také slušné rychlosti a neomezenou šířku pásma, což je skvělé pro streamování. Neměli byste mít žádný problém se dostat do Netflixu a dalších streamovacích služeb.

NordVPN lze nainstalovat do většiny hlavních operačních systémů a snadno se používá. Existuje 30denní lhůta na vrácení peněz, která vám poskytne čas, abyste zjistili, zda se vám také líbí. Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro více informací.

TorGuard

TorGuard, který má rozsáhlou síť serverů, která zahrnuje servery v Moskvě a Petrohradu, je další dobrou volbou. Má vysoce kvalitní, přizpůsobitelné zabezpečení a solidní politiku bez protokolování.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Předchozí

další

Jeho rychlosti se liší a budou záviset na úrovni zabezpečení, kterou si vyberete, ale není zde žádná hranice, kolik šířky pásma můžete použít.

Nejde o skvělý přístup ke streamovacím službám, ale můžete zaplatit za vyhrazenou IP adresu, která bude zaručeně fungovat. Podporuje nejoblíbenější operační systémy a má snadno použitelné aplikace. Existuje sedmidenní záruka vrácení peněz, takže můžete mít čas na vypracování, pokud se vám bude líbit. Další informace o TorGuardu naleznete v naší recenzi TorGuard.

Astrill

Astrill je dalším uchazečem o získání ruské IP adresy. Nemá mnoho serverů po celém světě, ale v Moskvě jsou dva. Její zabezpečení je také dobré, s výběrem několika protokolů, včetně dvou protokolů, které jsou exkluzivní pro VPN.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Předchozí

další

Je rychlý a může vás dostat do streamovacích služeb, jako je Netflix. Můžete ji použít na Windows, MacOS, Android a iOS. Existuje sedmidenní zkušební období, takže můžete využít toho, abyste zjistili, zda je pro vás to pravé. Podívejte se na naši recenzi Astrill pro více informací o službě.

Nebezpečí používání ruské IP adresy

Při změně vaší IP adresy na ruskou není reálné nebezpečí, ale existují důvody, jak zajistit bezpečné připojení. Například tam, kde má poskytovatel sídlo, vás může zajímat, zejména pokud vaše aktivity budou riskantní. Pokud je tomu tak, měli byste si přečíst naši část o zákonech o ochraně soukromí.

Online projev v Rusku může mít důsledky. Pomlouva se hanba a za online aktivity, jako jsou příspěvky na sociálních médiích, se vyskytlo více než 1 000 trestních případů. Někteří skončili trestem odnětí svobody.

Zákon Yarovaya poskytuje orgánům přístup k uživatelským datům. pokud je do registru organizátorů šíření informací přidán web nebo služba, musí shromažďovat a ukládat metadata uživatelů a poskytovat je ruským úřadům.

Komunikační data, včetně textu, videa a zvuku, musí být uchovávána po dobu šesti měsíců a metadata musí být uchována po dobu jednoho roku a orgány mohou k těmto záznamům přistupovat bez soudního příkazu. Bylo také zjištěno, že ruská vláda používá SORM, což je druh dohledu, který monitoruje internetový provoz.

Přečtěte si naši nejlepší část VPN pro Rusko pro další informace o zemi.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že nyní víte, jak bezpečně získat ruskou IP adresu. Ať už to potřebujete z jakéhokoli důvodu, VPN jsou nejlepší způsob, jak to získat. Jsou plné bezpečnosti a dalších funkcí.

NordVPN je dobrá volba pro Rusko. Má prvotřídní zabezpečení a chrání vás před online nebezpečím. Navíc vám 30denní lhůta na vrácení peněz poskytne dostatek času na to, abyste zjistili, zda se vám líbí.

Pokud máte doporučení pro získání ruské IP adresy, dejte nám vědět v sekci komentářů níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me