Jak získat rakouskou IP adresu v roce 2020 pro sledování veřejné televize

Pokud cestujete nebo jste se přestěhovali, pravděpodobně nebudete mít přístup ke všemu, na co jste zvyklí online. Možná se zobrazí chybová zpráva nebo je obsah jiný. Důvodem je to, že určitý obsah je omezen na určité země a jediným způsobem, jak jej zobrazit, je změna vaší IP adresy. V tomto článku vám ukážeme, jak získat rakouskou IP adresu.


Myslete na svou IP adresu jako na identifikační značku. Je to jedinečné pro vaše zařízení a řekne webům, které navštěvujete, ve které zemi se nacházíte. Pokud je obsah omezen na určitou zemi, budete mít k ní přístup, pouze pokud jste tam. Změna adresy IP způsobí, že bude vypadat, jako byste tam, a umožní vám zobrazit obsah.

Existují důvody, proč byste z toho měli prospěch. Možná vám chybí řada programů poskytovaných společností ORF nebo chcete získat přístup k rakouské verzi Netflixu.

Omezení, kterým čelíte, se nazývají geobloky. Subjekty televizního vysílání potřebují licenci pro každou show, kterou chtějí vysílat v každé zemi, ve které ji chtějí zobrazovat. Není možné, aby se každé pořady vysílaly v každé zemi kvůli jazykovým a kulturním rozdílům. Proto se knihovna Netflixu po celém světě tolik liší. Přečtěte si náš kus o zákazu Netflixu.

Pokud jste po Netflixu, podívejte se do našeho nejlepšího průvodce VPN pro Netflix, kde naleznete další doporučení.

Existují i ​​jiné důvody k získání rakouské IP adresy. Například některé banky vám nedovolí přihlásit se ze zahraničí. Tato omezení pomáhají zastavit podvody. Po změně adresy IP se budete moci přihlásit jako obvykle.

Jak získat rakouskou IP adresu

Svou adresu IP můžete změnit pomocí serveru proxy – přečtěte si naši nejlepší bezplatnou příručku pro server proxy s několika možnostmi – ale jsou nespolehlivé. Nemají také bezpečnostní funkce, které by vás udržely v bezpečí. Pro více informací se podívejte na naše srovnání VPN a proxy vs. Tor.

Místo toho doporučujeme použít virtuální privátní síť. Změní nejen vaši IP adresu, ale také vás ochrání pomocí protokolů VPN, které nabízejí šifrování na vysoké úrovni. Většina má také zásady bez protokolování, což znamená, že si nebudou uchovávat záznamy o vašich online aktivitách.

Většina poskytovatelů v našem nejlepším seznamu VPN je dobrá volba, ale někteří jsou pro Rakousko vhodnější než jiní.

Budete potřebovat VPN mít servery v Rakousku, jinak budete uvízl ve stejné situaci. Pokud chcete streamovat, ujistěte se, že se VPN může dostat také ke službám, které chcete. Netflix má špičkový systém detekce VPN, který většina služeb nemůže obejít. Pro více informací se podívejte na náš kus chyby proxy serveru Netflix.

CyberGhost

CyberGhost je skvělá volba pro získání rakouské IP adresy, protože tam má 69 serverů, což je více než jakýkoli poskytovatel, na kterého jsme se podívali. Má dobré zabezpečení a respektuje vaše soukromí pomocí zásad bez protokolování. Budete mít prospěch z neomezené šířky pásma, slušných rychlostí a schopnosti využívat streamingové služby, jako je Netflix..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

CyberGhost je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS. Můžete připojit až sedm zařízení najednou, což je druhé místo v naší nejlepší VPN pro více zařízení. Službu můžete vyzkoušet pomocí sedmidenní zkušební verze. Pokud potřebujete více času, existuje také záruka vrácení peněz. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost pro lepší vzhled.

NordVPN

Další dobrou volbou pro získání rakouské IP adresy je NordVPN, protože má obrovskou síť serverů, která zahrnuje 35 serverů v Rakousku. Její zabezpečení patří k nejlepším a nevede záznamy o vašich online aktivitách. Má dobré rychlosti a žádné omezení šířky pásma. Navíc se dostane do Netflixu a většiny dalších streamovacích služeb.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Můžete ji používat na Windows, MacOS, Android a iOS s připojením až šesti zařízení současně. Existuje 30denní lhůta na vrácení peněz, takže máte dostatek času na rozhodnutí, zda se vám bude líbit. Pro více informací se podívejte na naši recenzi NordVPN.

HideMyAss

Můžete také použít HideMyAss k získání rakouské IP adresy. Jeho síť serverů je masivní a pokrývá 190 zemí a v Rakousku má sedm serverů. Má dobré zabezpečení a zásady ochrany osobních údajů, ale udržuje protokoly připojení a odpojení po dobu 30 dnů. Její rychlosti jsou vhodné pro většinu činností a existuje neomezená šířka pásma. Navíc má přístup k většině streamovacích služeb.

HidemyAss-homepage-2019

HMA lze použít na Windows, MacOS, Android a iOS. Můžete připojit až pět zařízení najednou. Existuje sedmidenní zkušební verze, pomocí které můžete zjistit, zda se vám líbí, plus 30denní záruka vrácení peněz. Naše recenze HideMyAss obsahuje další informace o službě.

Nebezpečí používání rakouské IP adresy

Přestože není použití rakouské IP adresy nebezpečné, je třeba mít na paměti věci. Státní dohled, svoboda projevu a soukromí uživatelů se v jednotlivých zemích liší.

Rakouská vláda je schopna provádět dohled. Je schopen sledovat internetovou komunikaci, i když je šifrována. To zahrnuje aplikace jako WhatsApp a Skype (přečtěte si našeho průvodce o tom, jak zálohovat a obnovit historii chatování WhatsApp).

Zákony o pomluvách v Rakousku patří mezi nejpřísnější v EU, přičemž trestní zákon kriminalizuje urážku státu a jeho vládců. Novináři jsou nejvíce ohroženi, ale měli byste být stále opatrní. Pokud jste novinář, přečtěte si naši online příručku o ochraně osobních údajů pro novináře.

Bez ohledu na to, kde jste, jste vystaveni riziku počítačové kriminality. Existuje mnoho veřejných WiFi hotspotů, ale nemůžete říct, jak jsou bezpečné. Při používání jednoho hrozí riziko hacknutí, virů nebo malwaru, takže je dobré nainstalovat spolu s VPN slušný antivirus. Náš nejlepší průvodce antivirovým softwarem obsahuje doporučení.

Závěrečné myšlenky

Doufejme, že jsme vám pomohli získat rakouskou IP adresu. K jejich získání byste měli použít VPN, protože budete chráněni dobrým zabezpečením a vaše aktivity budou utajeny.

Každé z našich doporučení bude fungovat, ale CyberGhost je nejlepší volbou, protože má 69 serverů v zemi. Pomocí sedmidenní zkušební verze můžete zjistit, zda se vám to líbí, a pokud potřebujete více času, existuje 30denní záruka vrácení peněz. Pokud chcete vidět alternativy, nezapomeňte procházet naše recenze VPN.

Pokud máte tipy nebo zkušenosti se získáním rakouské IP adresy, řekněte nám to v sekci komentářů níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me