Jak získat pákistánskou IP adresu v roce 2020: umístění v Lahore

Pokud jste se snažili získat přístup k pákistánskému obsahu mimo Pákistán, je pravděpodobné, že jste se seznámili s geobloky. Jsou běžné, ale mohou být nepříjemné. Jediným způsobem, jak je obejít, je změna vaší IP adresy. V tomto článku vám řekneme, jak získat pákistánskou IP adresu.


Vaše IP adresa je jedinečné identifikační číslo, které zahrnuje vaši geografickou polohu. Pokud se pokusíte získat přístup k něčemu, co je omezeno na určitou zemi, budete blokováni, pokud nemáte správnou IP adresu. Změna adresy IP v zásadě způsobuje, že web nebo online služba přemýšlí o tom, že jste v dané zemi.

Je možné, že budete chtít sledovat místní televizi, například Dunya News nebo Samaa TV. Možná vám chybí sledování zpráv nebo jiných programů ve vašem místním jazyce, jako jsou Urdu, Punjabi nebo Sindhi. Ať už je to cokoli, budete pravděpodobně potřebovat pákistánskou IP adresu.

Netflix je k dispozici také v Pákistánu a některé dostupné programy nemusí být jinde. Je to kvůli licenčním omezením. Licence je nutná pro každou zemi, ve které služba chce vysílat show. Mnoho uživatelů chce přístup k americké verzi Netflixu, protože má nejvíce možností. Tomuto tématu se věnujeme více v našem článku o zákazu Netflix VPN.

Pokud je vaším hlavním cílem vstup do Netflixu, podívejte se na naše doporučení v našem nejlepším průvodci VPN pro Netflix.

Dalším důvodem, proč byste mohli chtít pákistánskou IP adresu, je přihlášení k vašemu bankovnímu účtu. Mnoho bank neumožňuje přístup z ciziny. Je to nepříjemné, ale další zabezpečení je tu, aby se zabránilo podvodům.

Jak získat pákistánskou IP adresu

K získání pákistánské IP adresy lze použít několik metod. Dalo by se použít proxy – přečtěte si našeho nejlepšího bezplatného průvodce proxy – což je snadná cesta, ale vždy nefungují. I když proxy funguje, ponechá vaši IP vystavenou, takže ji lze vysledovat zpět k vám. Navíc neexistuje žádná bezpečnost, takže se můžete stát obětí počítačové kriminality. Náš článek o VPN versus proxy vs. Tor má více na toto téma.

Je lepší používat virtuální privátní síť. Tímto způsobem budete chráněni jeho bezpečností a umožní vám anonymní prohlížení.

Existuje několik faktorů, díky nimž budou některé z našich nejlepších sítí VPN dobré volby pro Pákistán. A co je nejdůležitější, poskytovatel tam musí mít servery. Jinak stále nebudete mít přístup k omezenému obsahu.

Pokud chcete používat streamingové služby, budete chtít VPN s dobrou rychlostí a neomezenou šířkou pásma. Aby bylo možné přistupovat k Netflixu, bude nutné, aby jej pokročilý systém detekce VPN služby nezjistil. Některé sítě VPN prostě nemají, co k tomu potřebují. Přečtěte si naši část o chybě serveru Netflix pro více informací.

CyberGhost

Pomocí serveru CyberGhost můžete získat pákistánskou adresu IP. Z tisíců serverů je 10 v Pákistánu. Má dobré zabezpečení a ctí vaše soukromí pomocí pevných zásad bez protokolů. Rychlosti jsou slušné a má neomezenou šířku pásma. Navíc vás může dostat do streamovacích služeb, včetně Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

Můžete jej nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS a připojit až sedm zařízení najednou. Z tohoto důvodu to byla jedna z našich nejlepších sítí VPN pro více zařízení. Podívejte se na naši recenzi CyberGhost pro více informací o službě nebo použijte sedmidenní zkušební verzi a přesvědčte se sami. K dispozici je také záruka vrácení peněz, takže nemáte co ztratit.

ExpressVPN

ExpressVPN je další dobrá volba, protože má dobrou síť serverů, která zahrnuje některé servery v Pákistánu. Její zabezpečení je vynikající a neuchovává si záznamy o vaší činnosti. Bez problémů vás zavede do streamovacích služeb, včetně Netflixu. Ve skutečnosti je to naše nejlepší VPN pro streamování. Navíc má neomezenou šířku pásma a je nejrychlejší VPN kolem.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Je kompatibilní s většinou operačních systémů a umožňuje připojení tří zařízení najednou. Klienti se snadno používají a je to skvělá volba, pokud nemáte zkušenosti s používáním VPN. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, která vám poskytne spoustu času, abyste se ujistili, že se vám to líbí. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN pro podrobnější pohled na službu.

Astrill

Astrill lze také použít k získání pákistánské IP adresy. Jeho síť serverů není tak velká jako její konkurenti, ale má servery v Bahawalpuru. Má slušné zabezpečení, které vás chrání, a můžete si vybrat z mnoha protokolů VPN, včetně dvou, které jsou pro něj jedinečné. Astrill vás zavede do streamovacích služeb, jako je Netflix, a má vysoké rychlosti s neomezenou šířkou pásma.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

Předchozí

další

Lze jej použít na většině stolních a mobilních operačních systémů. Navíc můžete připojit až pět zařízení současně. Existuje sedmidenní zkušební období, které můžete využít také. Prohlédněte si naši recenzi Astrill.

Nebezpečí používání pákistánské IP adresy

Při použití pákistánské adresy IP není technicky ohroženo. To znamená, že je třeba mít na paměti, když to děláte. Dohled je v mnoha částech světa hlavním problémem, přičemž pouze několik zemí oceňuje soukromí.

Vláda netoleruje kritiku vojenských nebo militantních náboženských skupin. Pět kritiků bylo označeno za nezvěstných poté, co to kritizovali, a jeden tvrdil, že byl mučen vládní institucí.

Navíc, rouhání je zločin a nese přísný trest. Mnoho reportérů uplatňuje autocenzuru, když píše o citlivých tématech, jako jsou náboženství, protesty a LGBT otázky. Přečtěte si naši nejlepší část VPN pro Pákistán pro další informace o zemi.

Existuje také nebezpečí používání veřejných WiFi. Když se připojíte k aktivnímu bodu, není možné zjistit, jak je zabezpečený. Používáním VPN se chráníte před počítačovou kriminalitou. Dobrý antivirový program by také nebyl špatný.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že vám náš průvodce pomohl pochopit, jak změnit vaši IP adresu na pákistánskou. Abyste se udrželi v bezpečí, je nejlepší jít po cestě VPN, protože to zajistí, že budete chráněni a ctíte si své soukromí.

Všechna naše doporučení jsou na úkol, ale CyberGhost má navrch s 10 servery v Pákistánu. Díky sedmidenní zkušební lhůtě a záruce vrácení peněz máte spoustu času na rozhodnutí, zda je pro vás to pravé.

Pokud máte doporučení pro získání pákistánské IP adresy, zanechte nám komentář níže. Rádi bychom od vás slyšeli. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me