Jak získat Ománskou IP adresu v roce 2020: Muscat Movements

Pokud odcházíte z Ománu do zaměstnání nebo na dovolenou, možná budete muset připravit, pokud chcete streamovat nejnovější epizodu pořadu, který sledujete doma. Podobně, pokud chcete přistupovat ke svému bankovnímu účtu mimo Omán, pravděpodobně narazíte na geoblok. Chcete-li získat přístup, musíte změnit svou IP adresu, takže vám ukážeme, jak získat Omani IP adresu.


Pokud chcete streamovat Omani Netflix mimo Omán, pravděpodobně se zablokujete kvůli územním licenčním a autorským zákonům. Netflix má různé knihovny v každé ze 190 zemí, ve kterých působí. Některé programy jsou exkluzivní pro jednu zemi kvůli kulturním a jazykovým rozdílům, zatímco jiné jsou všude. Více se dozvíte v našem průvodci zákazem Netflix VPN.

IP adresa Ománie vám pomůže obejít omezení streamování a cenzuru vlády na internetu, abyste měli přístup k vašim oblíbeným televizním pořadům a online službám. Navíc se budete moci přihlásit ke službám online bankovnictví, které jsou často omezeny na regiony, a to způsobem, jak bojovat proti podvodům ve finančním sektoru.

Jak získat Omani IP adresu

Existuje několik způsobů, jak získat IP adresu pro Omán, ale dva nejoblíbenější jsou proxy a virtuální privátní sítě. Proxy jsou zdarma k použití a mohou vám získat Omani IP adresu, ale jak si můžete přečíst v našem porovnání VPN a proxy versus Tor, jsou nespolehlivé, postrádají zabezpečení, snadno detekovatelné a blokované a lze je vysledovat zpět k vám.

Nejlepším způsobem použití je VPN. Přestože sítě VPN fungují jako servery proxy připojením ke vzdálenému serveru, který nahrazuje vaši skutečnou adresu IP, nabízejí také funkce zabezpečení, například šifrování, aby skryly zdroj vašeho připojení. Zajišťují, že vaše identita zůstává anonymní online a že vás neblokují ani detekční systémy.

Uděláme dvě doporučení, která mají umístění serveru v Ománu, mohou vám získat IP adresu Omani, nabídnout zabezpečení a umožnit vám přístup k požadovanému obsahu..

HideMyAss

HideMyAss vám může poskytnout Ománskou IP adresu. Má dobré zabezpečení, přepínač zabíjení a přes 900 serverů ve 190 zemích, včetně Ománu. To znamená, že má problém s ochranou soukromí, protože uchovává protokoly připojení a odpojení po dobu až 30 dnů. Jeho rychlosti jsou v pořádku a neexistují žádné omezení šířky pásma.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Předchozí

další

HideMyAss můžete nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS a klienti se snadno používají. Prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu můžete oslovit přátelský a ochotný personál zákaznické podpory společnosti. K dispozici je užitečná znalostní databáze pro opravy nejběžnějších problémů.

Pokud chcete službu před přihlášením vyzkoušet, můžete pomocí sedmidenní zkušební verze zjistit, zda se vám líbí, ale nezapomeňte ji v této lhůtě zrušit, nebo vám bude účtováno roční předplatné. Další podrobnosti naleznete v naší recenzi HideMyAss.

PureVPN

Jediným důvodem, který zmiňujeme PureVPN, je to, že má servery v Ománu. Pokud jsou vaše online aktivity citlivé povahy, nedoporučujeme je používat. To znamená, že má dobrou serverovou síť a zabezpečení je v pořádku, ale musíte ji nastavit na 256bitové šifrování. Nabízí také přepínač zabíjení, ale jeho zásady ochrany osobních údajů jsou zcela nekonzistentní, jak si můžete přečíst v naší recenzi PureVPN.

PureVPN-homepage-2018

Její rychlosti jsou dobré a neexistují žádné omezení šířky pásma. Můžete jej nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS, i když jeho kachlová rozhraní vypadá podivně. Ve srovnání s HideMyAss je PureVPN mnohem levnější variantou a má 31denní záruku vrácení peněz a nepřetržitou podporu.

Nebezpečí používání adresy Ománské IP

Při použití adresy Omani IP nehrozí žádné nebezpečí, ale je třeba mít na paměti.

Internet v Ománu je přísně kontrolován, stejně jako v mnoha zemích, ale ne tolik jako v Číně. Webové stránky obsahující gay a lesbický materiál, pornografii, některé seznamovací weby, které obsahovaly sexuální explicitní obrázky a obsah související s nelegálními drogami, jsou blokovány. To může být příznivé pro expat, turisty nebo kohokoliv, kdo cestuje do Ománu a doufá, že bude používat internet.

Poskytovatelé internetových služeb v Ománu mají ve svých dohodách také přísné podmínky ohledně druhu povolených činností. Činnosti, které odporují politickým, sociálním, náboženským, ekonomickým nebo kulturním hodnotám monarchie nebo by mohly poškodit třetí stranu, jsou nezákonné. Nedodržení těchto předpisů může vést k ukončení služby a trestnímu či občanskému soudnímu řízení.

Používání programů Skype, WhatsApp a FaceTime je také nezákonné. To se týká internetových kaváren, z nichž většina byla přepadena, což vede k zatčení, uvěznění nebo účtování statných pokut za poskytování služeb VoIP.

Přestože Ománská ústava zaručuje svobodu názoru a projevu v mezích zákona, řeč, která kritizuje monarchii nebo vládu nebo se od islámu odchyluje, není povolena. Mnoho novinářů, bloggerů a dalších občanů se cenzuruje, aby se vyhýbali výslechům, zatýkáním nebo vězením za to, že mluvili proti vládnoucí rodině na sociálních médiích. 

Například v roce 2016 byl renomovaný spisovatel a aktivista Abdullah Habib odsouzen na tři roky vězení a pokutován 2 000 ománských rialů (5 200 $) za zveřejňování příspěvků na Facebooku o politických a lidských právech.

Vláda také sleduje soukromé komunikace svých občanů, včetně e-mailu, mobilního telefonu a chatovacích místností. To v kombinaci s nebezpečím používání veřejných sítí Wi-Fi a kybernetických útoků představuje velké riziko pro každého, kdo používá adresu IP od Ománu..

Naštěstí můžete použít jednu z VPN, které jsme vám doporučili, abyste získali Omani IP adresu a přístup k tomu, co jste zvyklí doma.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že vám to pomůže získat Ománskou IP adresu. VPN je nejlepší metoda, která se používá, protože nabízí dobré zabezpečení, osvobozuje vás od rušivého sledování a cenzury, udržuje vaši skutečnou identitu skrytou a odblokuje služby streamování médií. 

Jedna z nabízených možností je více než dostačující, abyste mohli začít, ale HideMyAss je naším výběrem, protože má dobré zabezpečení a vynikající zákaznickou podporu. Navíc můžete využít sedmidenní bezplatnou zkušební dobu a 30denní lhůtu pro vrácení peněz a zjistit, zda se vám to líbí. Pokud byste chtěli více možností, podívejte se na naši nejlepší VPN pro Omán.

Pokud máte zkušenost se získáním adresy Omani IP, rádi bychom slyšeli vaše doporučení. Řekněte nám o nich v sekci komentáře níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map