Jak získat nigerijskou IP adresu v roce 2020

Pokud jste Nigerijci žijící v zahraničí nebo cestujete mimo zemi a chcete dohonit poslední yorubské švihnutí, které jste sledovali na IrokoTV, můžete být frustrovaní pokusem o přístup k obsahu kvůli geoblokům. K prohlížení takového omezeného obsahu potřebujete nigerijskou IP adresu a my vám ukážeme, jak jej získat. 


Když se připojíte k internetu, získáte IP adresu, která vypadá jako náhodná čísla, ale ve skutečnosti odhalí vaši relativní polohu na světě webům a online službám, které navštívíte. Na základě vaší IP adresy mohou být některé weby zablokovány, včetně vládních webů a bank. 

Streamovací služby, jako jsou IrokoTV a Netflix, mají různé knihovny licencované na konkrétní regiony, o kterých si můžete přečíst v našem průvodci o zákazu Netflix VPN. Žádná z těchto knihoven obsahu není k dispozici mimo Nigérii, takže pro zobrazení obsahu, na který jste zvyklí, je třeba změnit polohu vaší adresy IP změnou adresy IP..

V této příručce o tom, jak získat nigerijskou IP adresu, vysvětlíme, proč jsou virtuální privátní sítě tak důležité, a doporučuji některé z našich nejlepších tipů, z nichž všechny pocházejí z našeho nejlepšího seznamu VPN.

Jak získat nigerijskou IP adresu

Nejjednodušší způsob, jak získat nigerijskou IP adresu, je přes proxy, ale jsou nespolehlivé a neobsahují funkce zabezpečení, takže vaše skutečná IP adresa bude odkryta a může být vysledována zpět k vám. Navíc se necháte otevřeni počítačové kriminalitě. Přesto si v našem nejlepším průvodci proxy můžete najít několik možností, pokud se chcete vydat touto cestou.

To znamená, že existuje lepší, bezpečnější a jednodušší způsob změny vaší IP adresy, která používá VPN. VPN bude chránit vaše soukromí a maskovat vaši IP adresu, aby vás udržovala v anonymitě, na rozdíl od proxy, který vás nechává zranitelným online hrozbami. Další informace naleznete v článku VPN vs proxy versus Tor.

Použití sítě VPN je nejspolehlivější metodou přístupu k blokovanému obsahu, ochraně vaší identity, zabezpečení vašeho připojení Wi-Fi pro bezpečnější surfování a úspory peněz za telefonní poplatky, když je používáte v mobilním zařízení. Naše nejlepší recenze VPN mají vynikající poskytovatele, ale musíte si vybrat ten, který je pro Nigérii vhodný. 

Ivacy

Ivacy přichází s nízkou cenou a vynikající nabídkou speciálních serverů. Navzdory několika problémům, jako jsou nekonzistentní rychlosti, je to skvělá služba, která má robustní sadu funkcí, včetně přepínače kill a 256bitového šifrování AES, a dostane se do Netflixu a DSTv. 

VPN má více než 1 000 serverů na více než 100 místech po celém světě. Většina z nich je v USA, ale existuje celá řada zemí, včetně Nigérie. Má jasné odhodlání chránit soukromí uživatelů a pokud chcete levně tunelovat, patří mezi nejlepší možnosti na trhu. Více se o tom můžete dočíst v naší recenzi na Ivacy.

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

Předchozí

další

Jeho zákaznický servis je skvělý, pokud jde o snadný přístup a kvalitu, protože můžete získat většinu funkcí podpory z aplikace pro Android nebo iOS, včetně žádosti o lístek, krátkých častých dotazů, robustní databáze znalostí, spousty kontaktních možností, odeslání zpětné vazby a rychlých reakčních časů.

To znamená, že Ivacy není bez vad. Jeho rychlosti jsou nekonzistentní, rozhraní je podivné a pro změnu serverů musíte odpojit. Pokud vás tyto oblasti znepokojují, můžete se lépe hodit s ostatními možnostmi v této recenzi.

HideMyAss

HideMyAss vám nigerijskou IP adresu. Má rozsáhlou síť serverů zahrnující 190 zemí, včetně dvou serverů v Nigérii, dobré bezpečnosti a ochrany osobních údajů, ale udržuje záznamy o připojení a odpojení po dobu 30 dnů. Její rychlosti jsou dostatečné a existuje neomezená šířka pásma. Navíc máte přístup k většině streamovacích služeb.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Předchozí

další

HideMyAss můžete používat ve Windows, MacOS, Android a iOS. Má přímé klienty, které vám umožní připojit až pět zařízení současně. K dispozici je také sedmidenní zkušební verze, abyste si mohli vyzkoušet, zda se vám líbí, a v případě, že budete stále nerozhodnuti, bude vám nabídnuta 30denní záruka vrácení peněz. Další informace o službě naleznete v naší recenzi HideMyAss.

PureVPN

PureVPN by tento seznam nevytvořil, pokud by neměl v Nigérii 12 serverů. Pokud vaše aktivity nejsou citlivé, může to být pro vás spravedlivá volba, ale z jakéhokoli jiného důvodu se držte našich dalších tipů.

Její zabezpečení je v pořádku, ale musíte nastavit šifrování na 256 bitů. Má také přepínač zabíjení a zásady ochrany osobních údajů, ale tato zásada je zcela nekonzistentní, protože je v rozporu s vedením protokolů, jak si můžete přečíst v naší recenzi PureVPN. Síť serveru je dobrá, což se promítá do slušných rychlostí a služba neukládá omezení šířky pásma. 

Umístění serveru PureVPN

PureVPN má klienty pro Windows, MacOS, Android a iOS, ale možná se vám nelíbí styl dlaždic. Podpora e-mailu a živého chatu je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což je v pořádku. VPN je také levnější než většina poskytovatelů a nabízí 31denní záruku vrácení peněz, ale cena by neměla být rozhodujícím faktorem.

Nebezpečí používání nigerijské adresy IP

Internetová cenzura je v Nigérii problémem. Africké země se zaměřují na kontrolu internetových aktivit svých občanů. To znamená, že se také setkáte s geograficky omezenými weby, což je často případ streamingových služeb, ale nejlepší VPN je může odblokovat. 

Ačkoli ústava Nigérie zajišťuje ochranu svobody slova a tisku, vláda tato práva omezuje nebo narušuje. Je známo zatýkat blogery a novináře a obviňovat je z „kyberstalkingu“. Militantní skupiny v zemi také ohrožovaly novináře a média, někdy zabíjely členy tisku.

Vláda také omezuje disent online, zejména během národních voleb, jak tomu bylo v březnu 2018, kdy Senát navrhl zákon o nenávisti, který by se ukázal jako omezující na svobodu projevu v zemi. Nigérie je také jednou z nejvíce náchylných k kybernetickým útokům a podvodům na kontinentu.

Používání nigerijské adresy IP vám dává stejný potenciál pro sledování, ale pokud používáte VPN z tohoto seznamu, měli byste být v pořádku.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli pochopit, jak bezpečně získat nigerijskou IP adresu. Nejlepší způsob, jak zajistit, že jste při tom chráněni, je použití sítě VPN. 

Všichni poskytovatelé, které jsme v této recenzi doporučili, dostanou to, co potřebujete. Ivacy je naší nejlepší volbou, protože nabízí soukromí a větší bezpečnost. Navíc odblokuje omezený obsah včetně streamovacích služeb. 

Rádi slyšíme vaše návrhy, jak získat IP adresu v Nigérii. Řekněte nám to v sekci komentářů níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map