Jak získat malajskou IP adresu v roce 2020: Protokol pro poloostrov

Malajsie je jedním z největších tavicích hrnců na světě s bohatou kulturou, fantastickým jídlem a úchvatnými zážitky. Pokud se vám tyto věci nelíbí, protože jste se přestěhovali nebo vycestovali ze země, můžete stále sledovat své oblíbené pořady na Tontonu. Ukážeme vám, jak získat malajskou adresu IP, abyste se mohli cítit, jako byste tam byli.


Streamování webových stránek, bank, sítí sociálních médií a blogů používá vaši IP adresu k nalezení. Bez malajské adresy IP nebudete moci používat svůj účet Maybank ani získat přístup k epizodám Bukan Cinta Aku a Ariana Rose na Tontonu nebo Netflix Malajsie kvůli geoblokům.

Netflix má jeden z nejdokonalejších systémů detekce proxy a VPN jako způsob, jak splnit podmínky svých regionálních licenčních a autorských zákonů. Více se dozvíte v našem článku o zákazu Netflix VPN.

Naštěstí můžete svou polohu zkazit tím, že získáte malajskou IP adresu, která bude lákat online služby a webové stránky, aby si myslely, že streamujete nebo procházíte z Malajsie, i když nejste blízko..

Tato příručka, jak získat malajskou IP adresu, vám ukáže nejbezpečnější způsob, jak skrýt vaši IP adresu.

Jak získat malajskou IP adresu

Malajskou adresu IP lze získat dvěma způsoby: proxy nebo virtuální privátní síť. 

Server proxy pracuje v prohlížeči a přesměruje webový provoz přes jiný výstupní bod na internetu, aby vypadal, jako byste tam byli. Podívejte se na náš článek o nejlepších bezplatných serverech proxy, kde najdete doporučení. Proxy nejsou nejlepší metodou pro změnu vaší IP adresy, protože jsou nespolehlivé a nemají bezpečnostní funkce, které by vás ochránily nebo skryly vaši pravou IP adresu. 

Místo toho doporučujeme použít VPN. Nejenže obejde geobloky, ale také zajistí vaše připojení a pomůže vám vyhnout se zvědavým očím dozorových agentur a jiných online snoopsů. Náš článek VPN versus proxy vs. Tor vysvětluje rozdíly mezi servery proxy a VPN více, ale jádro je zabezpečení. 

To znamená, že služby VPN nejsou stejné, a proto jsme vybrali tři z našich nejlepších poskytovatelů VPN, kteří vám pomohou získat malajskou adresu IP.

ExpressVPN

ExpressVPN je nejlepší VPN v okolí. Dělá vše, co chceme, aby VPN udělala. Je to nejrychlejší VPN a řadí se na první místo mezi našimi nejlepšími VPN pro Netflix a nejbezpečnějšími průvodci VPN. To znamená, že jeho konzistence ji odděluje, takže máte jistotu skvělého zážitku, bez ohledu na to, jak je nastaveno vaše připojení nebo na který server si vyberete.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Je mimořádně bezpečný a nabízí přepínač zabíjení a zásady ochrany osobních údajů, takže vaše data nejsou protokolována ani monitorována. Má také síť více než 3 000 serverů na 160 místech ve 94 zemích. Když jsme kontaktovali jeho tým podpory, uvedli, že má pouze jeden server pro Malajsii, ale jsou si jisti, že uspokojí počet zákazníků, kteří to potřebují.. 

I přes pomalý čas přepínání serveru je ExpressVPN snadno použitelný a jakmile jej nainstalujete, udělá pro vás téměř vše. Funguje na Windows, MacOS, Android a iOS a můžete si stáhnout rozšíření prohlížeče pro Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari.  

Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zaměstnanci poskytují užitečné a důkladné odpovědi prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Přečtěte si více o službě v naší recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN je jednou z nejdražších VPN, ale její základní služba je tak dobrá, že za své náklady dostanete peníze. Můžete si ušetřit peníze tím, že se přihlásíte k odběru delšího plánu, a máte 30denní bezproblémové vrácení peněz pro klid.

NordVPN

Zabezpečení NordVPN je prvotřídní, s vypínacím přepínačem, který vás chrání v případě selhání VPN, a servery s dvojitým skokem, které vaše připojení šifrují dvakrát. Rovněž ctí vaše soukromí pomocí zásad no-logs.

Má přes 5 000 serverů, což je více než ExpressVPN, a jsou rozšířeny do 60 zemí. Šest je v Malajsii, takže byste neměli mít problém s přístupem k obsahu odtud. Můžete si přečíst naši recenzi NordVPN a dozvědět se více o službě.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

NordVPN má dobré rychlosti a neomezenou šířku pásma, ale může být pomalý při připojení na velké vzdálenosti. Má také rychlý přepínací čas serveru a můžete jej snadno nainstalovat a rychle se připojit na Windows, MacOS, Android a iOS. 

Zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu, ale můžete se pokusit vyřešit drobné problémy sami pomocí užitečné databáze znalostí. 

NordVPN je cenově dostupný za měsíční cenu, ale při odběru delšího plánu ušetříte peníze. Nabízí 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

CyberGhost

CyberGhost nabízí dobrou službu, a ačkoli to nemůže porazit naše první dvě možnosti, poskytuje skvělou bezpečnost a zabijákový přepínač pro spuštění. Neuchovává ani protokoly, takže se nemusíte starat o soukromí.

Má více než 4 500 serverů, které pokrývají 60 zemí. V Malajsii je 10, takže si musíte vybrat z čeho vybírat. Naše recenze CyberGhost poskytuje podrobnější pohled na službu.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

CyberGhost nemá žádné omezení šířky pásma, takže se nemusíte starat o to, kolik dat používáte. Navíc má dobré rychlosti, ale stejně jako u NordVPN nejsou na velké vzdálenosti skvělé. CyberGhost můžete používat v systémech Windows, MacOS, Android a iOS, ale nemusíte najít lákavé rozhraní dynamického dlaždice klienta stolního počítače..

Tipy pro řešení problémů můžete použít rozsáhlou databázi znalostí. Pokud potřebujete odbornější pomoc, můžete kontaktovat zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. 

Měsíční balíček CyberGhost je cenově dostupný, ale můžete si předplatit zdlouhavější plán, jak ušetřit peníze. Nabízí sedmidenní zkušební verzi, takže si ji můžete vyzkoušet ještě před tím, než se k ní budete zavázat, a je zde také velkorysá 45denní záruka vrácení peněz.

Nebezpečí používání malajské adresy IP

Podle zprávy z roku 2018 o svobodě na internetu je internet Malajsie „částečně bezplatný“ kvůli rozsahu dohledu malajské vlády nad svými občany. To znamená, že pokud se pokusíte získat přístup k webu z malajské adresy IP, obsah je vážně omezen. 

V roce 2016 bylo několik zpravodajských webů, blogů a účtů sociálních médií zrušeno nebo zablokováno poté, co se podaly zprávy o korupčních skandálech premiéra Najiba Razzaka. V důsledku toho některé webové stránky přestaly fungovat a přístup k vydavatelským platformám, jako je médium, byl omezen.

Ochrana soukromí je obecně špatná. Citizen Lab, výzkumná skupina se sídlem na University of Toronto, oznámila, že detekovala FinFisher, rušivý sledovací software, který se používá na serverech po celém světě v Malajsii. Přečtěte si náš kousek o nejlepší VPN pro Malajsii, kde získáte další informace. 

Při výběru sítě VPN je třeba zvážit několik faktorů, ale v Malajsii se chcete ujistit, že jste vybrali jeden s velkou bezpečností, protože vládní dohled a počítačová kriminalita jsou velké problémy. Tím budou vaše data chráněna před online hrozbami a nebudou vás chránit před úřady.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že tento průvodce usnadnil proces získání malajské adresy IP a že naši tři nejlepší poskytovatelé VPN vás mohou dostat do Malajsie a zároveň chránit vaši identitu a zabezpečit vaše připojení.

Podívejte se do našeho online archivu zabezpečení, kde naleznete další články, jako je tento, a doporučení, jak zůstat v bezpečí online. Kterou VPN používáte pro vstup do Malajsie? Řekněte nám o tom v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map