Jak získat keňskou IP adresu v roce 2020

Pokud jste keňský žijící v zahraničí a toužíte se dívat na své oblíbené místní seriály, například Auntie Boss nebo The Real Housewives of Kawangware, nebo chcete své bankovnictví dělat online, budete potřebovat keňskou IP adresu.


IP adresa není jen soubor náhodných čísel; je plná skrytých informací, které mohou odhalit vaši polohu na webových stránkách nebo online službách. Chcete-li zobrazit geoblokovaný obsah omezený na Keňu, včetně předplatných služeb, jako jsou DSTV nebo Showmax, potřebujete IP adresu, která ukazuje, že se nacházíte v Keni.

Gigant Netflix pro streamování médií funguje po celém světě ve stovkách zemí, včetně Keni, ale s omezeními na licence k vysílání pro různé televizní pořady. Více se o tom můžete dočíst v našem článku o zákazu VPN Netflix nebo se podívejte na naše doporučení pro nejlepší VPN pro Netflix, pokud chcete pouze přístup.

Mnoho bank a finančních institucí vám také neumožňuje přihlášení z ciziny jako ochranu před podvodnými aktivitami. Právě zde se hodí změna vaší IP adresy, protože vám umožní spoof vaši polohu a online přístup k vašemu bankovnímu účtu.

K populární službě M-Pesa nebudete potřebovat keňskou IP adresu, aby umožňovala transakci, protože umožňuje uživatelům systému Android a iOS přístup k globální službě M-Pesa prostřednictvím aplikace mySafaricom. Odtud můžete posílat peníze do východní Afriky, na bankovní účty v Německu, Číně a ve Spojených arabských emirátech, agentům Western Union (kromě Severní Koreje a Sýrie) a PayPal.

To znamená, že ke keňským pořadům budete mít stále přístup získáním virtuální soukromé sítě s keňskou IP adresou. Ukážeme vám, jak ho získat.

Jak získat keňskou IP adresu

Chcete-li získat keňskou IP adresu, můžete použít jednodušší trasu a použít proxy, ale nejsou spolehliví a mohou vás nechat zranitelní vůči počítačové kriminalitě, protože nešifrují provoz ani nezahrnují bezpečnostní funkce. Navíc vaše nejlepší IP adresa nechrání ani nejlepší proxy servery, takže můžete být sledováni. Více se dozvíte v našem článku VPN vs. proxy vs. Tor.

Nejlepším nástrojem k získání keňské IP adresy je virtuální soukromá síť. VPN zašifruje internetový provoz vašeho zařízení a nasměruje jej přes jeden ze svých serverů, takže můžete anonymně procházet internet a odblokovat obsah s omezeným přístupem. 

Sítě VPN udržují anonymitu a bezpečnost před online nebezpečím, ale ujistěte se, že jste vybrali nejlepší VPN pro Keňu. Budete potřebovat VPN se servery v Keni, které vám pomohou získat přístup k Netflixu, který má komplexní systém detekce VPN, který může obejít pouze hrst VPN.

ExpressVPN

ExpressVPN je vynikající volbou pro získání keňské IP adresy. Umožňuje vám přístup k obsahu, jako byste byli v Keni, bez ohledu na to, kde jste, a udržuje vás v anonymitě. Je to skvělé v odblokování geo-omezeného obsahu, zejména ze streamovacích služeb, jako je Netflix. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Jeho vynikající výkon, neomezená šířka pásma a vysoké rychlosti z něj činí nejlepší VPN pro streamování, zatímco jeho silné bezpečnostní funkce, jako je 256bitové šifrování AES a ochrana proti úniku DNS, chrání vaše soukromí a citlivá data..

VPN je pravděpodobně nejvíce uživatelsky přívětivý, s snadno použitelnými aplikacemi pro většinu hlavních platforem, rychlou a užitečnou zákaznickou podporou prostřednictvím nepřetržitého živého chatu a bezproblémovou 30denní zárukou vrácení peněz. Další informace o poskytovateli naleznete v naší recenzi ExpressVPN.

CyberGhost

CyberGhost je další slušnou službou VPN. Má přes 3 700 serverů, z toho 10 v Keni. Vyznačuje se přísným zabezpečením a dodržuje vaše soukromí díky zásadám nulování protokolování. Navíc to neomezuje šířku pásma. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

CyberGhost je také schopen odblokovat Netflix a další streamingové služby a je kompatibilní s většinou hlavních operačních systémů. Můžete ji používat až na sedmi zařízeních současně, a proto je to jedna z našich nejlepších sítí VPN pro více zařízení.

Na rozdíl od jiných sítí VPN nabízí CyberGhost velmi štědrou 45denní záruku vrácení peněz. K dispozici je bezplatná zkušební verze, ale její délka závisí na nainstalovaném klientovi. Například zkušební verze pro klienta Windows je pouze 24 hodin, zatímco aplikace pro Android a iOS nabízejí sedmidenní zkušební období.

Ivacy

Tato relativně nová, ale levná služba VPN. Je nabitý funkcemi a může vás dostat do Netflixu. Má více než 450 serverů, z nichž jeden je v Keni, takže určitě získáte keňskou IP adresu. 

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

Předchozí

další

Jeho nevýhodou jsou nekonzistentní rychlosti, které se liší v závislosti na vašem použití, takže nedosahují našich nejrychlejších poskytovatelů VPN. Kompenzuje to svou nízkou cenovou značkou, řadou speciálních serverů a robustní sadou funkcí. 

Můžete si přečíst naši recenzi Ivacy a podrobně se podívat na VPN. Používá 256bitové šifrování AES ve vašem připojení, aby vám poskytlo nejlepší zabezpečení a udržovalo jasné odhodlání soukromí uživatelů.

Nebezpečí používání keňské IP adresy

Keňa má špatnou pověst tím, že udržuje přísné přehledy o komunikaci svých občanů a monitoruje jejich komunikační zařízení. V roce 2017 se keňská vláda přiznala, že utratí miliony dolarů na dozor, ale to není všechno, co je špatně.

Hrozný stav kybernetické bezpečnosti v Keni přispěl k jeho špatnému postavení jako země zranitelné vůči kybernetickým hrozbám. Ve skutečnosti 3. června 2019 byla do indonéské skupiny hackerů Kurd Electronic Team proniknuta řada vládních webových stránek..

Jak si můžete přečíst v našem průvodci internetovou cenzurou, mnoho zemí po celém světě blokuje nebo omezuje internet. Zpráva Freedom House dala Keni skóre 32 ze 100 v seznamu nejvíce a nejméně svobodných zemí, takže si stále musíte dělat starosti s vládnoucí snooping na váš internetový provoz. Také je třeba dávat pozor na hackery a počítačové zločince, kteří se snaží ukrást vaše citlivá data. 

Používání VPN v Keni není nezákonné, ale získání keňské IP adresy znesnadní kyberkriminálcům krádež vašich informací a pomůže vám obejít omezení geobloku a cenzury, které vám mohou zabránit v přístupu k obsahu.

Závěrečné myšlenky

VPN je vaše nejlepší sázka pro získání keňské IP adresy a ochrany online bez ohledu na vaši polohu. Kterýkoli ze tří výše uvedených poskytovatelů služeb VPN vám poskytne to, co potřebujete, ale ExpressVPN je tou nejlepší volbou. 

S obrovským výběrem serveru, silným zabezpečením, vynikajícím výkonem a schopností dostat se do streamovacích služeb by vám mělo dostat vše, co potřebujete k bezpečnému získání požadovaného obsahu. Navíc s 30denní zárukou vrácení peněz bez dotazů není důvod to nezkoušet. 

Rádi bychom slyšeli vaše doporučení pro získání keňské IP adresy. Zanechat komentář v sekci níže, a děkuji za čtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map