Jak získat jihokorejskou IP adresu v roce 2020: Bezpečné v Soulu

Pokud jste fanouškem hardcore Hallyu nebo máte zájem o korejský film, budete jej chtít sledovat, když cestujete nebo pracujete mimo Jižní Koreu. Bohužel z důvodu geobloků můžete při pokusu o přístup k obsahu nakonec získat několik chybových zpráv. S jihokorejskou IP adresou však můžete přistupovat ke streamovacím službám a sledovat požadovaný obsah. Ukážeme vám, jak ho získat.


Změnou adresy IP zkazíte svou polohu a obejdete geobloky, abyste získali přístup k požadovanému obsahu. Pokud například chcete sledovat svou oblíbenou korejskou řadu na Netflixu, můžete tak učinit pouze s jihokorejskou IP adresou. 

Netflix poskytuje různé knihovny obsahu podle země, kde je k dispozici. Je to kvůli jazykovým a kulturním rozdílům, jakož i územním licencím. Další podrobnosti naleznete v našem zákazu služby Netflix VPN.

Jak získat jihokorejskou IP adresu Podobně, pokud chcete získat přístup k vašemu jihokorejskému bankovnímu účtu nebo online službám, které používáte doma, nebudete mít možnost kvůli regionálním omezením. S jihokorejskou IP adresou získáte neomezený přístup k těmto službám.

Jak získat jihokorejskou IP adresu

Dvě běžné trasy, které můžete použít ke změně vaší IP adresy, používají proxy nebo virtuální privátní síť. Server proxy nahradí vaši IP adresu tím, že vám umožní připojení k serveru na jiném místě před přechodem na internet (přečtěte si našeho nejlepšího bezplatného průvodce proxy). 

Proxy jsou sice zdarma, ale také nespolehlivé a nenabízejí zabezpečení vašeho připojení. Vaše IP adresa zůstane exponovaná a vaše spojení lze vysledovat zpět k vám.

Pro získání jihokorejské IP adresy doporučujeme použít VPN. Sítě VPN šifrují vaše připojení a umožňují vám tunelovat prakticky kdekoli na světě (další informace naleznete v našem průvodci šifrováním).

Rovněž mají zásady no-logs, což znamená, že neuchovávají záznamy o vaší online aktivitě a různých funkcích zabezpečení VPN, které skryjí vaši skutečnou IP adresu. Další informace naleznete v našem online průvodci na ochranu osobních údajů nebo v dílech VPN vs Proxy vs. Tor.

Z našich recenzí VPN si můžete vybrat VPN, ale musí mít servery v Jižní Koreji, jinak nebudete moci získat jihokorejskou IP adresu. Pokud je vaší prioritou streamování obsahu z Netflixu, vyberte ten, který dokáže obejít jeho inteligentní filtry a detektory, protože jen velmi málo může spolehlivě. Náš článek o chybě serveru proxy Netflix obsahuje další podrobnosti.

ExpressVPN

ExpressVPN je nejlepší VPN v okolí. Je to dobrá volba pro získání jihokorejské IP adresy, protože její rozsáhlá síť serverů se rozšířila do 94 zemí, včetně Jižní Koreje. Má dobrou pověst pro rychlé rychlosti serveru, vysokou bezpečnost a spolehlivost, a proto se řadí na první místo mezi našimi nejrychlejšími službami VPN a nejbezpečnějšími průvodci VPN.. 

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Může také spolehlivě obejít geobloky Netflixu, a proto získal první místo v našem nejlepším průvodci VPN pro Netflix..  

ExpressVPN se snadno používá a instaluje na Windows, MacOS, Linux, Android a iOS. Můžete si také stáhnout jeho rozšíření prohlížeče pro Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari. 

Pokud potřebujete pomoc s instalací nebo jinými dotazy, podpora zákazníků je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Personál poskytuje užitečné a důkladné odpovědi prostřednictvím e-mailu a živého chatu. Přečtěte si naši recenzi ExpressVPN.

Přestože je ExpressVPN drahý, jeho vynikající služba zajišťuje, že dostanete své peníze. Poskytuje také sedmidenní bezplatnou zkušební verzi a 30denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet bez rizika.

NordVPN

NordVPN je další dobrá volba pro získání jihokorejské IP adresy. Má síť více než 5 000 serverů pokrývajících 60 zemí, z toho 10 v Jižní Koreji, takže byste neměli mít problém s přístupem k obsahu odtud. 

Zabezpečení je prvotřídní, s killswitch, servery s dvojitým skokem, které šifrují vaše připojení dvakrát, a zásady bez protokolování, které ctí vaše soukromí. NordVPN také nabízí neomezenou šířku pásma a dobré rychlosti. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Může se však zpomalit, když se připojujete na velké vzdálenosti, ale vyrovnává se to rychlým přepnutím serveru. Dostane se vám do Netflixu v Jižní Koreji a také do torrentů, proto se v našem nejlepším VPN pro torrenting průvodce objevila jako první. 

Můžete jej jednoduše nainstalovat a rychle se připojit na Windows, MacOS, Android a iOS. Zákaznická podpora je k dispozici také prostřednictvím živého chatu, e-mailu a užitečné databáze znalostí. 

NordVPN nabízí cenově výhodnou měsíční sazbu, ale ušetříte peníze, pokud si objednáte delší program. Poskytuje 30denní okno pro vrácení peněz, takže si to můžete nejdříve vyzkoušet. Přečtěte si naši recenzi NordVPN a získejte více informací.

VPNArea

VPNArea vám také může poskytnout IP adresu pro Jižní Korea. Zabezpečení je dobré a pro větší zabezpečení získáte servery s dvojitým skokem, stejně jako NordVPN. Jeho servery pokrývají 65 zemí, takže si můžete vybírat z různých míst, včetně Jižní Koreje. K dispozici je také zásada no-logs pro větší soukromí.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Předchozí

další

Jeho rychlosti jsou poměrně pomalé, ale můžete si užít neomezenou šířku pásma a může se dostat do streamovacích služeb, jako je Netflix. Další podrobnosti naleznete v recenzi VPNArea.

Můžete jej používat v systémech Windows, MacOS, Android a iOS s až šesti zařízeními připojenými současně. Zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu 24/7 a prostřednictvím databáze znalostí. Tato služba je levná, ale pokud ji chcete před přihlášením vyzkoušet, máte k dispozici 30denní záruku vrácení peněz. 

Nebezpečí používání jihokorejské IP adresy

Získání nebo dokonce použití jihokorejské IP adresy nehrozí, jak si můžete přečíst v našem nejlepším průvodci VPN pro Jižní Koreu. Musíte však znát několik konkrétních pravidel o používání internetu v zemi.

Podle právnické organizace Freedom House je svoboda internetu v Jižní Koreji částečně bezplatná. Jihokorejská vláda vynakládá určité intenzivní úsilí o cenzuru internetu a médií, aby regulovala, co lze a co nelze udělat online. 

Blokuje konkrétní typy obsahu, jako jsou porno a hazardní weby, komentáře a webové stránky pro Severní Koreu a jakékoli nesouhlasné politické názory, zejména pokud jde o prezidenta.

Uživatelé internetu jsou také povinni se identifikovat, pokud k necenzurovaným webům přidají veřejně viditelný příspěvek nebo chtějí-li nebo chtějí přístup na stránky považované za nevhodné pro nezletilé. Jejich totožnost se poté ověřuje pomocí kopie pasu uživatele nebo u jihokorejských občanů pomocí registračního čísla rezidenta.

Tato omezení mají poměrně široký dosah, a to částečně díky zákonu o počítačovém ohováraní, díky kterému je zločinem odhalit jakékoli informace s úmyslem poškodit pověst člověka. Zákon byl použit k zákroku proti usazování nebo kritickým diskusím vlády.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že nyní víte, jak získat jihokorejskou IP adresu. VPN je nejbezpečnějším a nejúčinnějším způsobem. Naši tři poskytovatelé VPN vám mohou získat IP adresu pro Jižní Koreu a přitom udržují vaše připojení v bezpečí a chrání vaši identitu. 

Rádi bychom slyšeli vaše zkušenosti a doporučení pro získání adresy IP pro Jižní Koreu. Sdílejte je v sekci komentářů níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map