Jak získat japonskou IP adresu v roce 2020

I když je internet skvělý pro spojení s lidmi po celém světě nebo pro nalezení obsahu, ke kterému by jinak nemáte přístup, normální připojení nenajde všechno. Když se připojíte k internetu, bude vám přidělena IP adresa, která zaznamená vaši relativní polohu na světě.


Na základě této adresy IP mohou být některé weby blokovány procesem známým jako geoblock. Kromě bank a vládních webových stránek rozděluje mnoho streamovacích služeb, jako je Netflix, do některých regionů určité knihovny, o kterých si můžete přečíst v našem průvodci o tom, jak překonat zákaz Netflixu..

To znamená, že můžete změnit svou IP adresu tak, aby se zobrazovala, jako byste se nacházeli na jiném místě. V této příručce o tom, jak získat japonskou IP adresu, vám ukážeme, jak vypadat, jako kdybyste byli v Japonsku, navzdory tomu, kde se fyzicky připojujete. Existuje mnoho způsobů, jak získat novou IP adresu, ale my se zaměříme na způsoby, jak to udělat bezpečně.

Bez ohledu na to, k jakému japonskému obsahu se pokoušíte získat přístup, ať už jde o streamovací platformy, banky nebo alternativní formy zábavy, můžeme vám pomoci. Kromě toho, že vám ukážeme, jak získat japonskou IP adresu, se dotkneme také potenciálních nebezpečí používání této adresy.

Jak získat japonskou IP adresu

Získání nové adresy IP v určité oblasti není obtížné. Pro nováčky v oblasti kybernetické bezpečnosti je toho dosaženo nalezením bezplatného serveru proxy v regionu a připojením k němu. Najdete je v našem nejlepším průvodci proxy zdarma. Mezi vaším počítačem a kdekoli se připojujete, stojí proxy server, který nahrazuje vaši IP adresu jinou v tomto umístění.

Namísto toho, aby se vám zdálo, že přicházíte z počítače, bude připojení vypadat, jako by přicházelo ze serveru proxy. To však není ideální nastavení. Jak vidíte v našem průvodci VPN vs. proxy vs. Tor, proxy servery přicházejí se všemi druhy nepříjemností, včetně pomalých rychlostí, malwaru a někdy i počítačové kriminality.

To ignoruje skutečnost, že servery proxy lze snadno detekovat a blokovat. Jak je uvedeno v našem průvodci chybou proxy serveru Netflix, většina webů má detekční systémy, které mohou server proxy identifikovat, když je použit. Jednoduché trasování trasy také ukáže, odkud spojení pochází.

Je to proto, že servery proxy nepřidávají k vašemu připojení šifrování. To, co přinesete, je to, co máte. Zde přichází virtuální soukromá síť. VPN fungují podobně jako servery proxy. Připojíte se ke vzdálenému serveru, který nahradí vaši IP adresu. Na rozdíl od serverů proxy je však vaše počáteční připojení šifrováno protokolem VPN a skrývá zdroj připojení.

Náš průvodce zabezpečení VPN a popis šifrování vysvětlují, jak se proces otřásá na technické úrovni, ale vše, co potřebujete vědět, abyste získali japonskou IP adresu, je to, že VPN je nezbytná. To znemožňuje trasování a pokud se budete držet našich nejlepších poskytovatelů VPN, nebudete detekčními systémy blokováni.

Budeme dávat tři doporučení, která mají umístění v Japonsku, ale naštěstí jsou v Japonsku na rozdíl od našich nejlepších VPN služeb pro Čínu naštěstí běžná umístění v Japonsku. Pokud chcete více možností, přečtěte si naše recenze VPN.

ExpressVPN

expressvpn-review-speed-test

ExpressVPN je nejlepší VPN v okolí. Je to nejrychlejší VPN, kterou jsme testovali a umístili se na prvním místě v našich nejbezpečnějších VPN a nejlepších VPN pro Netflix průvodce. Přestože je vynikající v každé kategorii, od rychlosti po soukromí, skutečnou věcí, která ji odlišuje, je konzistence. Bez ohledu na to, jak nastavíte připojení nebo jaký server si vyberete, přináší skvělý zážitek.

Je také mrtvý jednoduchý. Ačkoli konfigurovatelnost, řekněme, TorGuard (přečtěte si naši recenzi TorGuard) má své místo, efektivní přístup ExpressVPN se může odvolat na kohokoli. Více se můžete dozvědět v naší recenzi ExpressVPN nebo to vyzkoušet s 30denní zárukou vrácení peněz.

NordVPN

nordvpn-review-marker-selection

NordVPN není tak konzistentní jako ExpressVPN, což ho staví těsně pod našeho špičkového psa. To znamená, že pro některé aplikace je to mnohem lepší. Například v našem nejlepším VPN pro torrenting guide porazil ExpressVPN. S asi 100 servery v Japonsku je to skvělá volba pro získání japonské adresy IP.

Síť je obrovská, což vysvětluje vysoký počet serverů v Japonsku. NordVPN se vyznačuje velkým seznamem funkcí, včetně speciálních serverů, vestavěného nástroje pro blokování malwaru a dalších. Kompletní seznam funkcí najdete v naší recenzi NordVPN nebo vyzkoušejte službu s 30denní zárukou vrácení peněz.

CyberGhost

cyberghost-review-expand-ui

CyberGhost bojuje, pokud jde o rychlost. Přesto si získal místo v naší nejlepší VPN pro Japonsko a nejlepší VPN pro průvodce streamováním. Síť není tak velká jako NordVPN, ale málo sítí je. Přesto CyberGhost nabízí 31 serverů v Japonsku.

Stejně jako NordVPN má speciální servery pro streamování a torrentování, stejně jako přepracované rozhraní, které usnadňuje nalezení místa, kam potřebujete jít. Je to také levné, jak můžete vidět v naší recenzi CyberGhost. Pokud vám to zní zajímavě, zkuste to s velkorysou 45denní zárukou vrácení peněz.

Nebezpečí používání japonské adresy IP

Na rozdíl od našeho průvodce, jak získat čínskou IP adresu, Japonsko nemá přísné cenzurní zákony. Stejně jako v USA (přečtěte si naši nejlepší VPN pro průvodce USA), japonské zákony o cenzuře se zaměřují na distribuci materiálu chráněného autorskými právy a obscénního obsahu, jako je zneužívání nebo dětská pornografie.

Japonsko je však stejně jako USA v tom, že dokáže špehovat své občany. V roce 2000 Japonsko přijalo zákon o odposlechu, který umožňuje donucovacím orgánům sledovat telefonní hovory na základě soudního příkazu. Ačkoli to zpočátku umožnilo sledování pouze v případech týkajících se drog, obchodování s lidmi, vražd a distribuce střelných zbraní, v roce 2016 byl zákon rozšířen o krádeže a podvody.

Výsledkem roku 2017 bylo zaznamenání téměř 11 000 telefonních hovorů a 61 zatčení. Přestože je monitorování Japonska skvělé pro zastavení zločinu, nenarazilo nad pás. Armáda v minulosti nelegálně monitorovala občany a uniklý dokument z roku 2013 ukazuje, že USA dodalo Japonsku XKEYSCORE, které může sledovat téměř vše, co někdo dělá online..

Pokud v Japonsku používáte IP adresu, máte stejný potenciál pro monitorování. To znamená, že pokud používáte zabezpečenou síť VPN, například ExpressVPN, nic to neznamená. Skutečný problém nastane, pokud například používáte možnost z našeho nejhoršího bezplatného průvodce VPN.

Pokud používáte některého z našich nejlepších poskytovatelů nebo možnost z této recenze, měli byste být v pořádku. Je však důležité použít pouze VPN, která má zásady bez protokolování, protože data o využití může požadovat japonská vláda – nebo kdokoli jiný -, která odhalí, kdo jste (přečtěte si naši recenzi na HideMyAss a podívejte se na poskytovatele, který vede protokoly).

Závěrečné myšlenky

Se získáním japonské adresy IP není spojeno žádné nebezpečí, pokud používáte službu, která chrání vaše připojení. ExpressVPN, NordVPN, CyberGhost a TorGuard jsou solidní možnosti, ale ani Windscribe není špatný (přečtěte si naši Windscribe recenzi).

Vše, od nastavení VPN až po zajištění ochrany během používání, najdete v našem archivu VPN. Kromě recenzí a průvodců najdete i články o nastavení sítě VPN a o tom, že je správně nakonfigurována.

Jakou VPN používáte pro japonskou IP adresu? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me