Jak získat ghanskou IP adresu v roce 2020

Pokud cestujete nebo jste se přestěhovali z Ghany, pravděpodobně jste si všimli, že nemáte přístup k některým obvyklým věcem, které děláte online. Vše, co dostanete, je chybová zpráva. Je to proto, že online služba nebo web, ke kterému se pokoušíte získat přístup, je omezena na Ghanu. K zobrazení obsahu budete potřebovat ghanskou adresu IP a my vám ukážeme, jak jej získat. 


IP adresa je jako ID, které je jedinečné pro každou osobu online a říká každé online službě nebo webu, který navštěvujete, kde jste, poskytovateli internetových služeb a informací o prohlížeči. Toto a licenční omezení jsou důvodem, proč se setkáte s geobloky, když se pokusíte zobrazit obsah, který je omezen na Ghanu, pokud tam nejste fyzicky.

Pokud změníte svou IP adresu, bude to vypadat, jako byste byli v zemi, a umožní vám sledovat vaše oblíbené ghanské televize, jako je MultiTV, Viasat-1 nebo GH One, a také ghanské pořady na Netflix, které nemůžete sledovat jinde kvůli licenčním omezením. Přečtěte si více v našem článku o zákazu služby Netflix a podívejte se na naši nejlepší příručku pro síť Netflix pro naše doporučení.

Dalším důvodem získání ghanské IP adresy je přístup ke službám online bankovnictví, protože banky omezují lidi v přihlášení z jiných zemí jako bezpečnostní opatření proti podvodům. Nebudete však mít problémy s přihlášením pomocí ghanské adresy IP. Navíc bude vaše identita skrytá před ghanskou vládou, hackery a vaším poskytovatelem internetových služeb.

Jak získat ghanskou IP adresu

Použití serveru proxy je jedním ze snadných způsobů, jak změnit adresu IP – náš nejlepší bezplatný průvodce serverem proxy vysvětluje postup – servery proxy však neobsahují funkce zabezpečení a mohou být nespolehlivé, takže vaše adresa IP může být vystavena každému, kdo se na ni může podívat. Další informace naleznete v porovnání našich verzí VPN vs. proxy vs. Tor.

Doporučujeme používat virtuální privátní síť. Změní vaši IP adresu, ochrání vaši skutečnou IP adresu a nabídne lepší zabezpečení, aby vás bezpečnější online. Navíc nebude uchovávat záznam o vaší činnosti. 

Mnoho poskytovatelů v našem nejlepším článku VPN vám poskytne to, co potřebujete, ale někteří jsou pro Ghanu vhodnější než jiní. VPN, kterou vyberete, musí mít servery v Ghaně, jinak nebudete mít možnost získat ghanskou IP adresu.

Některé VPN jsou lepší v odblokování streamovacích služeb, jako je Netflix, který má inteligentní systém detekce VPN, který je obtížné obejít. Náš článek o chybě proxy serveru Netflix to vysvětluje.

Ivacy

Ivacy má vynikající serverovou síť střední velikosti, která poskytuje více než 1 000 speciálních serverů ve více než 100 zemích po celém světě, včetně Ghany.

Je to levná služba, ale nedosahují rychlosti, což vysvětlujeme v naší recenzi Ivacy. To znamená, že nabízí robustní sadu funkcí, která zahrnuje 256bitové šifrování AES pro silnou bezpečnost, přepínač zabíjení a schopnost dostat se do Netflixu..

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

Předchozí

další

Ivacy má jasné odhodlání chránit soukromí uživatelů a nabízí skvělé služby zákazníkům z hlediska kvality a snadného přístupu. 

Podporuje aplikace pro Windows, MacOS, Android a iOS a také aplikaci pro Kodi. Ivacy můžete také konfigurovat v systémech Linux, BlackBerry, směrovače, chytré televizory a herní konzole.

Jeho nedostatky zahrnují nekonzistentní rychlosti a nutí vás odpojit se ke změně serverů. Má také zvláštní rozhraní, protože jeho podivný design. Pokud se vás tyto oblasti týkají, podívejte se na další možnosti.

HideMyAss

HideMyAss má dobré zabezpečení, s AES 256-bit jako standard, více než 900 serverů pokrývajících více než 190 zemí, včetně Ghany, což je mnohem více míst než ostatní dva poskytovatelé. Má také přepínač zabíjení pro vyšší zabezpečení, žádné omezení šířky pásma a schopnost dostat se do většiny streamovacích služeb.

Jak si můžete přečíst v naší recenzi HideMyAss, její zásady ochrany osobních údajů jsou znepokojivé, protože si uchovává protokoly o využití doby připojení a odpojení po dobu 30 dnů. To znamená, že mít server v Ghaně znamená, že máte přístup k obsahu omezenému na toto místo, což je hlavní důvod, proč tento seznam vytvořil HideMyAss. 

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

Předchozí

další

HideMyAss podporuje Windows, MacOS, iOS a Android. Nabízí snadno použitelné klienty a velkou podporu z jeho znalostní základny, pokud potřebujete pomoc. Zákaznickou podporu můžete také kontaktovat prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu. 

K dispozici je bezplatná sedmidenní zkušební verze, ale ujistěte se, že ji zrušíte před koncem, nebo vám bude účtován poplatek za 12měsíční předplatné. Po zrušení budete mít stále k dispozici celých sedm dní a pokud zapomenete, máte k dispozici 30denní záruku vrácení peněz.

PureVPN

Jediným důvodem, proč jsme sem zahrnuli PureVPN, je to, že má servery v Ghaně. Pokud potřebujete servery a vaše aktivity nejsou citlivé, je to spravedlivá volba, ale pro jakýkoli jiný účel použijte jednu z dalších možností.

PureVPN-homepage-2018

Její zabezpečení je v pořádku, ale musíte nastavit šifrování na 256 bitů. K dispozici je také spínač zabíjení. Její politika ochrany soukromí je však žádoucí, protože je v rozporu s její politikou bez protokolování. Naše recenze PureVPN to vysvětluje více. Přesto jsou jeho rychlosti v pořádku a má neomezenou šířku pásma. Můžete ji použít ve Windows, MacOS, iOS a Android, ale rozhraní dlaždic není skvělé.

Zákaznický servis je dostupný prostřednictvím živého chatu a e-mailu 24/7, ale mohlo by to být lepší. PureVPN je také levnější než ostatní a nabízí 31denní záruku vrácení peněz. To znamená, že cena zde není rozhodujícím faktorem.

Nebezpečí používání ghanské IP adresy

Ghana byla třetí zemí v Africe, která se připojila k internetu a umožňuje téměř necenzurovaný přístup, ale omezená cenzura v zemi neznamená, že byste neměli používat VPN. 

Ústava umožňuje svobodu informací, ale žádný zákon ji nezavádí. Zpráva Freedom House z roku 2017 uvádí, že bezpečnostní úředníci v dubnu 2016 zabavili vybavení dánských novinářů. O měsíc později navrhl vyšší policejní úředník blokovat sociální média během ročních všeobecných voleb, aby byla zachována bezpečnost a zabráněno šíření dezinformací, ale ne přihodit se.

V červnu 2016 však ghanská vláda z parlamentního hlediska stáhla „špionážní účet“, oficiálně známý jako zákon o zachycení poštovních paketů a telekomunikačních zpráv. Měla ustanovení, že místní a mezinárodní skupiny pro práva se staví proti tomu, co říkají, že by to mohlo ohrozit právo na soukromí v soukromých komunikacích..

Naštěstí vám VPN může pomoci obejít obsah blokovaný regionem, zabezpečit připojení k WiFi, zajistit vaše data v bezpečí a zabezpečit svá data z rukou sledovacích agentur a kybernetických zločinců.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli pochopit, jak je důležité použít VPN k získání IP adresy z Ghany a vést vás k vhodnému poskytovateli. Vyberte si jednu s velkou bezpečností, solidní politikou bez protokolování a vestavěným přepínačem kill. Velká síť serverů vám pomůže obejít bloky a budete potřebovat jeden se servery v Ghaně, pokud chcete obsah exkluzivní pro zemi. 

Ivacy zatrhne všechna políčka kvůli soukromí a bezpečnosti. Navíc má skromnou serverovou síť na výběr, ale její rychlost je nekonzistentní a přepínání serverů je problematické. Jsou-li to pro vás priority, HideMyAss je skvělá alternativa, pokud jste opatrní ohledně toho, co děláte.

Sdílejte svá doporučení ohledně používání VPN v Ghaně v sekci Poznámky níže. Rádi bychom je slyšeli. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map