Jak získat francouzskou IP adresu v roce 2020 tak snadné jako Un, Deux, Trois

Když jste mimo Francii, může to být nepříjemné a při zobrazení všeho, na co jste zvyklí, zíráte na chybovou zprávu. Geobloky omezují obsah na konkrétní zemi, takže k němu nemáte přístup, pokud tam nejste. Web nebo online službu však můžete oklamat, abyste si mysleli, že jste tam. Ukážeme vám, jak získat francouzskou IP adresu.


Možná vás zajímá, jak web nebo služba zná vaši polohu. Odpověď je, že informace jsou uloženy na vaší IP adrese. Když se pokusíte získat přístup k něčemu, co je omezeno na určitou zemi, budete blokováni, pokud tam nejste. Jediné, co se můžeme obejít, je změna vaší IP adresy na adresu ze země, kterou potřebujete.

Pokud chcete sledovat francouzský zpravodajský kanál nebo jiné místní kanály, například TF1 nebo Canal +, nebudete k nim mít přístup bez francouzské IP adresy. Totéž platí pro francouzskou verzi Netflixu.

Regionální bloky jsou tam kvůli licenčním omezením. Streamovací služby musí licencovat každou show v každé zemi, ve které chtějí vysílat. Knihovna Netflixu se v jednotlivých zemích liší, takže mnoho lidí je zklamaných, když se při cestování přihlašují. Pokud nejste v USA, je to proto, že má největší knihovnu. Přečtěte si náš kus zákazu Netflix VPN.

Pokud je to váš hlavní cíl, můžete se také podívat na našeho nejlepšího průvodce VPN pro Netflix.

Dalším důvodem získání francouzské adresy IP je přístup k finančním nebo obchodním účtům. Banky a jiné komerční organizace vám často neumožňují přihlášení z ciziny. To vás může frustrovat, ale je to jen jeden ze způsobů, jak bojovat proti podvodům. Změňte svou IP adresu a budete nastaveni.

Jak získat francouzskou IP adresu

Použití proxy serveru je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak získat francouzskou IP adresu, ale to neznamená, že je to nejlepší způsob. Jak si můžete přečíst v našem nejlepším průvodci proxy, nejsou vždy spolehlivé a mohou vás nechat bezbrannými k útokům. Vaše adresa IP je také odkryta, takže ji lze vysledovat zpět k vám. Naše srovnání VPN vs. proxy vs. Tor vysvětluje více.

Nejlepší volbou je použití virtuální soukromé sítě. Tímto způsobem budete pod záštitou bezpečnosti a soukromí. Vaše IP adresa bude také skrytá. Stačí si vybrat jednu z našich nejlepších sítí VPN, abyste tuto práci dokončili, ale měli byste se nejprve ujistit, že je to nejlepší volba pro Francii.

Nejdůležitějším faktorem je, že má servery ve Francii. Pokud neexistují, neexistuje způsob, jak získat francouzskou IP adresu. Někteří se nedokážou dostat do streamovacích služeb, takže pokud je to, co chcete dělat, vyberte si moudře. Netflix má nejmodernější systém detekce VPN, který může projít jen hrstka VPN, jak můžete číst v našem článku o chybě proxy serveru Netflix.

CyberGhost

CyberGhost můžete použít k získání francouzské IP adresy, protože 324 jeho serverů je ve Francii. Budete chráněni dobrým zabezpečením a vaše aktivity nebudou zaznamenány. Má slušné rychlosti a neomezenou šířku pásma. Navíc se může dostat do streamovacích služeb, jako je Netflix. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost pro podrobný pohled na službu.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

CyberGhost je kompatibilní s Windows, MacOS, Android a iOS. Byl to jeden z nejlepších poskytovatelů našich nejlepších sítí VPN pro seznam více zařízení, protože umožňuje připojit současně až sedm zařízení. Můžete se zaregistrovat na sedmidenní zkušební období a zjistit, zda je pro vás to pravé. Pokud si stále nejste jisti, existuje záruka vrácení peněz.

NordVPN

NordVPN je další dobrá volba. Má obrovskou síť serverů, která ve Francii zahrnuje 171 serverů, takže by nemělo být problém získat francouzskou IP adresu. Má vynikající zabezpečení a ctí vaše soukromí. Její rychlosti jsou dobré a nebudete zasaženi limitem šířky pásma. Budete mít také přístup ke streamovacím službám bez problémů.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Má snadno použitelné klienty pro většinu hlavních operačních systémů a můžete připojit až šest zařízení najednou. Existuje 30denní lhůta na vrácení peněz, která by vám měla poskytnout dostatek času na vyzkoušení. Podívejte se na naši recenzi NordVPN pro více informací.

Soukromý přístup k internetu

Doporučujeme také soukromý přístup k internetu. Má tisíce serverů a 48 z nich je ve Francii. Její zabezpečení je skvělé, ale výchozí nastavení je 128bitové šifrování. Doporučujeme zvýšit na bezpečnější 256bitový, což lze snadno provést. Existují také přísné zásady bez protokolování.

Předchozí

další

Má vysoké rychlosti, ale jakmile zvýšíte šifrování, zpomalí se a není omezeno, kolik šířky pásma můžete použít. Není to nejlepší v tom, jak se dostat do streamovacích služeb.

Funguje na všech populárních operačních systémech, včetně Linuxu. Ve skutečnosti je to naše nejlepší VPN pro Linux. V případě, že se vám nelíbí, existuje sedmidenní záruka vrácení peněz. Přečtěte si naši recenzi PIA pro více o společnosti.

Nebezpečí používání francouzské IP adresy

Před připojením k francouzské IP adrese byste měli vědět několik věcí. Přestože nejste v nebezpečí, některé země mají invazivní zákony o dohledu a soukromí. Francouzští občané nechali shromáždit své osobní údaje, aby vytvořili ilegální biometrickou databázi, takže vláda by mohla dělat cokoli.

Ačkoli to není pouze ve Francii, šíření materiálu chráněného autorskými právy je nezákonné a vy byste mohli být fackováni statnou pokutou. Francie má zákon o boji proti pirátství, který může uživatelům zakázat přístup na internet při třetím stávce, ale nyní je obtížnější vysledovat, že většina lidí streamuje. Přečtěte si naši nejlepší VPN pro Francii, kde najdete další podrobnosti o zemi.

Francie je také velkým cílem počítačové kriminality. Zpráva společnosti Norton Security ukázala, že kyberkriminalita ve Francii postihla více než 19 milionů lidí. Hrozby zahrnují podvody s debetními a kreditními kartami, ransomware a malware. Pokud používáte veřejné WiFi, máte vyšší riziko útoku, protože připojení nemusí být zabezpečené. VPN a dobrý antivirus vám pomohou zůstat v bezpečí.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že jsme vám pomohli pochopit, jak získat francouzskou IP adresu. Nejlepší způsob, jak to udělat, je s VPN, protože budete chráněni jeho bezpečností a vaše soukromí bude ctěno.

Můžete si vybrat kterékoli z našich doporučení výše, abyste si jeden získali, ale CyberGhost má nad sebou 324 serverů, což je mnohem více, než mají jeho konkurenti. Navíc díky sedmidenní zkušební době a záruce vrácení peněz není co ztratit.

Pokud máte návrh na získání francouzské IP adresy, zanechte komentář níže. Rádi bychom to slyšeli. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me