Jak získat egyptskou IP adresu v roce 2020: Luxor Location

Ne všechny země mají plný přístup k internetu, což může být nepříjemné. Pokud jste v zahraničí egyptský a nemáte přístup k webům a online službám, na které jste zvyklí, budete muset získat egyptskou IP adresu. Může to znít jako hádka, ale my vám ukážeme nejjednodušší způsob, jak to udělat.


Vaše IP adresa je sofistikovanější než pouhá náhodná čísla. Řekne webům a online službám, které navštěvujete, kde jste. I když se to nemusí zdát špatné, obsah je často geoblokovaný, takže jej budete moci zobrazit, pouze pokud jste v zemi, na kterou je omezen. Zde přichází změna vaší IP adresy a spoofing vaší polohy.

Řekněme, že je třeba zkontrolovat prostředky na vašem bankovním účtu. Možná zjistíte, že nejste schopni tak učinit, jakmile opustíte zemi. Mnoho bank a finančních společností neumožňuje uživatelům přihlásit se ze zahraničí. Dělají to jako bezpečnostní opatření proti podvodům.

Možná budete chtít sledovat místní televizní kanál, například Nile TV International, nebo seriál na Netflixu, který je exkluzivní pro Egypt. Z důvodu licenčních omezení nebudete moci zobrazit ani bez egyptské adresy IP.

Je to proto, že pro každou show, která vysílá síť, musí existovat licence pro každou zemi, ve které je zobrazena. Netflix je k dispozici v mnoha zemích po celém světě, ale knihovny se liší podle zemí kvůli těmto omezením, jak si můžete přečíst v našem díle. o zákazu Netflix VPN.

Americká verze má zdaleka největší knihovnu a je tou, kterou lidé nejvíce chtějí získat. Pokud je to vaše priorita, můžete si přečíst doporučení v našem nejlepším průvodci VPN pro Netflix.

Jak získat egyptskou IP adresu

Existuje několik způsobů, jak získat egyptskou IP adresu. Nejjednodušší metodou je použití serveru proxy – v našem nejlepším průvodci serverem proxy najdete několik možností – jsou však nespolehlivé a neobsahují zabezpečení. Bez zabezpečení zůstanete otevřeni kybernetické kriminalitě. Vaše skutečná adresa IP navíc není maskována, takže ji lze vysledovat zpět k vám. Přečtěte si naši část VPN vs. proxy vs. Tor pro více informací.

Druhým a nejlepším způsobem, jak změnit IP adresu, je použití virtuální soukromé sítě. Budete chráněni zabezpečením VPN a maskuje vaši IP adresu, aby vás udržovala v anonymitě. Naše nejlepší recenze VPN zahrnují vynikající poskytovatele, z nichž si můžete vybrat, ale chcete se ujistit, že ten, kterého vyberete, je pro Egypt dobrý.

NordVPN

NordVPN je dobrá volba pro Egypt. Má obrovské množství serverů, z nichž tři jsou tam. Zabezpečení je prvotřídní, včetně možnosti použít šifrování s dvojitým skokem a neuchovává si záznamy o vaší činnosti. Má slušné rychlosti a neexistují žádné omezení šířky pásma. Navíc nemá problém dostat se do streamovacích služeb, včetně Netflixu.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Můžete snadno nainstalovat své snadno použitelné klienty na Windows, MacOS, Android a iOS a připojit až šest zařízení najednou. Přečtěte si naši recenzi NordVPN, kde najdete další podrobnosti, nebo to zkuste sami pomocí 30denní lhůty na vrácení peněz.

ExpressVPN

ExpressVPN je také dobrou volbou pro získání egyptské IP adresy. Má mnoho serverů, z nichž některé jsou v Egyptě. Poskytuje vynikající zabezpečení a soukromí a zároveň je nejrychlejší VPN. Navíc, s jeho neomezenou šířkou pásma a schopností dostat vás do streamovacích služeb, jako je Netflix, není divu, že to bylo první v naší nejlepší VPN pro streamování.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Funguje se všemi operačními systémy a protože je snadno použitelný, je zvláště vhodný pro ty, kteří nemají s VPN mnoho zkušeností. Můžete jej použít na třech zařízeních současně. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, takže nemáte co ztratit. Podívejte se na naši recenzi ExpressVPN pro více informací o poskytovateli.

VPNArea

VPNArea má servery v 70 zemích, včetně Egypta, takže budete moci získat egyptskou IP adresu. Její zabezpečení je dobré, nabízí možnost použití serverů s dvojitým skokem a neukládá protokoly. Jeho rychlosti se liší, ale měly by být v pořádku. Kolik šířky pásma můžete použít, neexistují žádná omezení. Navíc se může dostat do Netflixu.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

Předchozí

další

Můžete jej nainstalovat na Windows, MacOS, Android, iOS a Linux a jeho klienti se snadno používají. Umožní vám současně připojit až šest zařízení. Existuje sedmidenní záruka vrácení peněz, což by mělo být dost času na vyzkoušení. Další podrobnosti naleznete v recenzi VPNArea.

Nebezpečí používání egyptské IP adresy

Získat egyptskou IP adresu není nebezpečné, ale existují informace, které ukazují, že byste to měli dělat opatrně. Ačkoli mnoho zemí má slušné zákony na ochranu soukromí, existuje mnoho dalších, které používají dohled nebo nemají zákony, které by je držely.

Egypt zažil mnoho teroristických útoků a v důsledku toho byl zaveden mimořádný stav. Nouzový zákon umožňuje orgánům sledovat a cenzurovat online komunikaci a provádět prohlídky osob a korespondenci bez oprávnění.

Úřady také tvrdě padají na lidi, kteří se hrabou na vládu. Tresty zahrnují pokuty a tresty odnětí svobody. Navíc je Egypt jednou z nejzranitelnějších zemí v oblasti kybernetických útoků v Africe, takže udržení ochrany by mělo být vysokou prioritou. Přečtěte si naši nejlepší část VPN pro Egypt, kde najdete další informace o zemi.

Závěrečné myšlenky

Doufejme, že jsme vám pomohli pochopit, jak bezpečně získat egyptskou IP adresu. Musíte se ujistit, že jste při tom chráněni, a nejlepší způsob, jak zajistit, aby to bylo s VPN.  

Všichni poskytovatelé, které doporučujeme, vám dají to, co potřebujete. NordVPN je naše nejlepší volba, protože má velkou bezpečnost a soukromí. Navíc nemá problém dostat se do streamovacích služeb. S 30denní lhůtou pro vrácení peněz byste měli mít dostatek času, abyste se ujistili, že se vám to líbí.

Pokud máte návrhy na získání IP adresy v Egyptě, dejte nám vědět v sekci komentářů níže. Jsme rádi, že je slyšíme. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map