Jak získat belgickou IP adresu v roce 2020: Brusel Routs

Belgičané v zahraničí si nechávají ujít slavnou belgickou čokoládu a pivo a cenově dostupný vysokorychlostní internet. Horší je, že kvůli geoblokům není možné sledovat místní pořady a přistupovat k belgickým webům. Naštěstí můžete změnit svou IP adresu na belgickou a získat přístup ke veškerému obsahu, který chcete. Ukážeme vám, jak ho získat.


IP adresa je jedinečná sada číslic přiřazená vašemu zařízení při připojení k internetu, která říká webům, ve které zemi se nacházíte. Změna vaší IP adresy na belgickou vám také pomůže obejít webové bloky, které vám zakazují přístup k váš online bankovní účet nebo vládní služby.

Jak získat belgickou IP adresu

Belgickou IP adresu lze získat dvěma způsoby: pomocí proxy nebo pomocí virtuální soukromé sítě. Pokud používáte službu proxy, můžete změnit svou IP adresu, abyste měli přístup k vašemu oblíbenému obsahu nebo online službám. Jak si však můžete přečíst v našem průvodci VPN versus proxy versus Tor, proxy nemá důležité bezpečnostní funkce, jako je šifrování, a vystavuje vaši skutečnou IP adresu.

Doporučujeme použít VPN, protože přidává další vrstvu zabezpečení šifrováním připojení a může skrýt vaši IP adresu a umístění, takže můžete přistupovat ke všem kanálům, které vysílají v Belgii. 

Rovněž zašifruje vaše data, aby zabránil online snooperům v jejich krádeži, zejména při používání veřejných WiFi. Většina poskytovatelů také neuchovává protokoly, což znamená, že vaše online aktivita je udržována v soukromí.

Jakýkoli z našich nejlepších návrhů VPN vám může pomoci změnit vaši IP adresu, ale potřebujete ji se servery v Belgii. Vybrali jsme tři doporučení, která vám to pomohou, což vám také poskytne přístup k belgickému obsahu a online službám.

ExpressVPN

Vybrali jsme ExpressVPN, protože je to nejlepší VPN kolem a zasáhne všechny správné značky. Přední část našeho seznamu pro nejrychlejší VPN na trhu, je snadno ovladatelná a má vynikající zabezpečení, aby mohla být zavedena. 

Má také zásady nulového záznamu a nejvyšší stupně šifrovacího protokolu, které zajišťují ochranu vašeho soukromí. Podívejte se na naši recenzi ExpressVPN, kde najdete podrobnější analýzu služby.

Web ExpressVPN

Registrace ExpressVPN

ExpressVPN-nejrychlejší

Možnosti ExpressVPN - tunel

ExpressVPN-Plná aplikace

Předchozí

další

Pokud je vaší prioritou streamování obsahu na Netflixu nebo jiných platformách, ExpressVPN je také nejlepší VPN pro streamování, protože obchází geobloky a neexistují žádné omezení šířky pásma. Funguje na Windows, MacOS, Linux, Android a iOS a navíc si můžete stáhnout rozšíření pro hlavní prohlížeče, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari.. 

Zákaznická podpora je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím živého chatu a e-mailu. Existuje 30denní záruka vrácení peněz, takže se můžete před zavázáním ujistit, že se vám bude líbit.

NordVPN

NordVPN je další dobrou volbou, díky které můžete získat belgickou IP adresu díky rozsáhlé síti serverů rozšířené do 60 zemí. Zabezpečení je prvotřídní díky přepínači kill a serverům s dvojitým skokem, které šifrují vaše připojení dvakrát. 

Navíc vaši aktivitu nezaznamenává. Má také dobré rychlosti, neomezenou šířku pásma a může odemknout streamingové služby, proto je to jedna z nejlepších VPN pro Netflix.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Předchozí

další

Nevýhodou je, že jeho rychlosti mohou být nekonzistentní při připojení na velké vzdálenosti, ale nabízí rychlé přepínání serverů. 

Můžete se k němu rychle připojit na hlavních operačních systémech, jako jsou Windows, MacOS, Android a iOS. Můžete to vyzkoušet ještě před nákupem, s 30denní lhůtou pro vrácení peněz. Přečtěte si naši recenzi NordVPN pro více informací.

CyberGhost

V neposlední řadě je CyberGhost. Stejně jako naše další dvě doporučení nabízí belgické servery – pouze 76 v Bruselu – takže si musíte vybrat z čeho vybírat. Poskytuje skvělé zabezpečení a přepínač zabíjení, takže můžete procházet s vědomím, že jste v bezpečí. Přečtěte si naši recenzi CyberGhost, kde se dozvíte více o službě.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Předchozí

další

CyberGhost má dobré rychlosti a neomezenou šířku pásma, takže se nemusíte starat o limity využití dat a můžete připojit až sedm zařízení současně. Proto je to jedna z našich nejlepších sítí VPN pro více zařízení.

Můžete ji použít na Windows, MacOS, Android a iOS. Zákaznická podpora je k dispozici prostřednictvím živého chatu nebo e-mailu a má rozsáhlou znalostní základnu pro řešení problémů. Navíc má 45denní záruku vrácení peněz, takže ji můžete vyzkoušet jako první.

Nebezpečí používání belgické IP adresy

Belgie je jednou z nejlepších zemí na světě, pokud jde o pronikání na internet a celkovou konektivitu. Přesto v zemi stále existuje určitá nebezpečí, zejména při nedávných teroristických útocích v Evropě. To vedlo belgickou vládu k návrhu nových právních předpisů, které jí umožní sledovat online aktivitu svých občanů, včetně dohledu nad aplikacemi pro zasílání zpráv, jako je WhatsApp a Viber. 

V důsledku toho budou belgičtí poskytovatelé internetových služeb povinni při provádění vyšetřování předávat údaje o uživatelích orgánům. Použití VPN je jediný způsob, jak tomu zabránit.

Belgický trestní řád také zakazuje blokování nezákonného obsahu, jako je například materiál chráněný autorskými právy na stránkách hazardních her nebo her bez oficiálních licencí Herní komise. Pokud se rozhodnete obejít tato pravidla prostřednictvím sdílení souborů P2P, ujistěte se, že používáte jednu z našich nejlepších sítí VPN k šíření tipů nebo riskujete spuštění autorských práv..

Belgická federace pro boj proti pirátství může nařídit poskytovatelům internetových služeb blokovat weby bez soudního příkazu. A co je horší, často dostávají žádosti o filtrování určitých webů, což belgickým uživatelům ztěžuje procházení webu pro legitimní účely.

Závěrečné myšlenky

Doufáme, že vám tento průvodce pomohl vědět, jak získat belgickou IP adresu. S VPN je to mnohem jednodušší, protože je bezpečnější a chrání vaši online svobodu před vládním dohledem nebo kybernetickými útoky. 

Kterýkoli z našich tří výběrů VPN vám může pomoci změnit vaši IP adresu na belgickou, přičemž bude chránit vaše soukromí a zabezpečit vaše připojení. Také odblokují Netflix a další streamingové služby. 

Máte nějaké návrhy, jak získat belgickou IP adresu? Dejte nám vědět v komentářích níže. Rádi bychom o tom slyšeli. Další články, které by vás mohly zajímat, najdete v naší knihovně VPN. Jako vždy děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me