Dashlane VS 1Password: Kdo vyhraje tuto bitvu v roce 2020?

Pokud jde o správu hesel, není to mnohem lepší než Dashlane a 1Password. Oba manažeři hesel se řadí k největším možnostem tam, kde je k dispozici synchronizace s více zařízeními, vynikající zabezpečení a podpora hesel, kreditních karet a další. Pokud hledáte správce hesel, bude vám dobře sloužit. 


Jsme tu proto, abychom každého manažera hesel hodili pod mikroskop. V tomto srovnání Dashlane vs 1Password prozkoumáme podrobnosti, které oddělují tyto vynikající služby. Od funkcí po zabezpečení až po stanovení ceny se dostaneme do drsného drzosti, takže víte, který je pro vás lepší správce hesel. 

Upřímně, můžete jít buď s Dashlane vs 1Password a být v pořádku, i když mezi nimi jsou rozdíly, které prozkoumáme v tomto článku. Doporučujeme také přečíst si naši Dashlane recenzi a 1Password recenzi, abyste získali lepší představu o tom, jak si vedou proti zbytku trhu se správcem hesel..

Nastavení boje: Dashlane vs 1 hesla

1Password a Dashlane jsou dva nejlepší manažeři hesel, které jsme použili. Upřímně řečeno, můžete si vybrat slepě a budete mít skvělý zážitek. Účelem tohoto srovnání Dashlane vs 1Password není prohlásit, že jeden je definitivně lepší možnost, ale spíše se dostat do podrobností a zjistit, který nástroj vyjde nahoře. 

Naši dva konkurenti to ztratí během série kol, z nichž každá stojí za bod. Během tohoto průvodce Dashlane vs 1Password zahodíme každého do ringu, porovnáme jeho zabezpečení, ceny, snadnost použití, funkce a další. Ať už služba nakonec přijde s více body, bude naším vítězem. 

Jak již bylo zmíněno, dostaneme se sem do plevelů, zejména pokud jde o bezpečnost. Přestože Dashlane a 1Password jsou na vrcholu hry správce hesel, mezi těmito dvěma službami jsou některé klíčové rozdíly. S tímto průvodcem Dashlane vs 1Password byste měli být schopni učinit informované rozhodnutí o nejlepší volbě pro vás.

1

Bezpečnostní

Pokud jde o bezpečnost, je s Dashlaneem a 1 heslem hodně věcí. Pro krátkou odpověď, oba nabízejí vynikající zabezpečení, fit s nulovým znalostním modelem a špičkovým šifrováním AES-256. Pokud si přejete přeskočit technické podrobnosti, budete vědět, že budete chráněni bez ohledu na to, s kým jdete. 

Šifrování a ověřování

My jsme tu ale rozdělili vlasy, takže začněme nahoře. Šifrování, obě služby jsou zvukové. 

Dashlane používá k zabezpečení obsahu úložiště AES-256. Klíč pro tuto šifru je generován pomocí vašeho hlavního hesla, které Dashlane nikdy neviděl. Místo toho používá Dashlane hash Argon2d plus 32bitovou sůl k ověření vašeho účtu, když se přihlásíte (více informací o tomto procesu najdete v našem popisu šifrování).

Přihlašování s Dashlaneem je ještě o něco víc, k čemuž se za minutu dostaneme. 1Password má podobný proces, pro šifrování používá AES-256 a pro autentizaci hash vašeho hlavního hesla. Používá o něco více datovaný hashovací algoritmus a funkci odvození klíčů – PBKDF2-HMAC-SHA256 – ale při 100 000 kolech je stále dost bezpečný. 

Většina správců hesel se tam zastaví, ale Dashlane a 1Password jdou o krok dále. Dashlane používá klíč zařízení k ověření nových zařízení, která jsou potřebná pro přístup do vaultu. Tento klíč je založen na hardwarových a softwarových charakteristikách vašeho zařízení a 38 náhodných znaků generovaných funkcí OpenSSL RAND_byte.

1Password také používá odvození dvou tajných klíčů. Kdykoli stáhnete aplikaci, 1Password vygeneruje 128bitový tajný klíč, který je opět založen na hardwarových a softwarových vlastnostech. Klíč zařízení, vaše hlavní heslo a náhodná sůl se používají společně k ověření vašeho účtu.

Dvoufaktorové ověření

Oba naši konkurenti přicházejí s více možnostmi pro 2FA, včetně podpory našich nejlepších aplikací 2FA. Počínaje Dashlaneem může být druhým faktorem buď QR kód, nebo šestimístný klíč. Kódy QR jsou podporovány prostřednictvím aplikací, jako je LastPass Authenticator a Google Authenticator. Kód je založen na čase a mění se každých 30 sekund. 

V případě, že nemáte přístup k druhému faktoru, má Dashlane několik možností obnovy. První je záložní telefonní číslo, které vám umožní ověřit se pomocí nového zařízení a deaktivovat 2FA. Dále můžete zadat statické kódy, které budou obcházet 2FA pro případ, že budete potřebovat přístup k vašemu účtu. Stejně jako hlavní heslo i Dashlane tyto kódy neukládá. 

1Password má podobnou podporu prostřednictvím aplikací, jako jsou Authy a Microsoft Authenticator, ale jde ještě dále, pokud jde o podnikání. Podnikoví předplatitelé mají přístup k integraci Duo, která poskytuje celopodnikové vícefaktorové ověření. Bohužel 1Password nemá tolik bezpečných trezorů, pokud ztratíte druhý faktor. 

Obě jsou vyrovnány, přičemž 1Password má více možností pro podnikání a Dashlane nabízí více pro jednotlivce. Kromě softwaru 2FA, Dashlane a 1Password podporují hardwarové klíče U2F jako YubiKey.

Nástroje otevřeného zdroje

Je třeba zdůraznit, že 1Password je postaven výhradně na open-source softwaru. Přestože je 1Password komerčním správcem hesel, nemá problém ponechat svůj zdrojový kód masám. Přestože Dashlane využívá nějaký software s otevřeným zdrojovým kódem, nedává nikomu svůj formát souboru k dispozici. 

Software s otevřeným zdrojovým kódem má na sobě jednoduše více očí, což obvykle vede k lepšímu zdrojovému kódu a je užitečné pro bezpečnostní audity. Otevřený přístup 1Password znamená, že šifrovaný trezor nikdy nebude zastaralý. Kdokoli může použít zdrojový kód ke čtení formátu souboru 1Password. 

Společně

Sbírat vítěze v tomto kole je těžké. Dashlane nabízí modernější funkci odvození klíčů, ale oba nástroje fungují na principu autentizace zařízení a uživatele. Na druhou stranu je 1Password postaveno na standardech s otevřeným zdrojovým kódem, zatímco Dashlane udržuje vše blízko hrudníku. 

Vzhledem k modernějším funkcím odvozování klíčů od společnosti Dashlane a ochraně před krádeží identity, budeme v tomto kole vyhrávat. Oba nástroje nabízejí výjimečné zabezpečení, takže budete v bezpečí bez ohledu na to, kterého správce hesel si vyberete. 

Kolo: Bezpečnostní bod pro Dashlane

2

Ceny

Dashlane je jedním z nejdražších správců hesel a jeho prémiový plán přichází kolem 5 $ měsíčně. Plán Premium vám poskytuje funkce, jako je sledování tmavého webu, bezpečné ukládání souborů a virtuální privátní síť. Ta je však ve srovnání s našimi nejlepšími výběry VPN méně funkcí a nepříjemnější.

1Password je rozumnější na 3 $ za měsíc, ale postrádá Dashlaneovy další funkce. Základní plán přesto nabízí 1 GB šifrovaného úložiště dokumentů a neomezené úložiště hesel. Jsou zde také funkce, jako je cestovní režim a obnova položek, k nimž se dostaneme v níže uvedeném kolonce „funkce“. 

Nelze popřít, že 1Password je levnější a nabízí většinu toho, co Dashlane dělá za 2 $ méně za měsíc. Přesto jsou oba na drahém konci věcí. Keeper a RoboForm nabízejí levnější měsíční sazby a přidávají své vlastní jedinečné funkce (přečtěte si naši recenzi Keeper a RoboForm recenze, stejně jako naše srovnání Dashlane vs Keeper). 

Dashlane má více prémiového plánu, než dokonce jeho prémiový plán, ale ve formě Premium Plus. (Co si budou myslet o příštím?) Protože je služba Premium Plus méně správce hesel a více ochrany před krádeží identity, přidává monitorování úvěrů a pojištění proti krádeži identity 1 000 000 USD za přibližně 10 $ měsíčně. 

Bez ohledu na to můžete vyzkoušet Dashlane nebo 1Password před zakoupením, i když postup u každého je jiný. Dashlane nabízí kromě bezplatného plánu také 30denní záruku vrácení peněz (více o druhém za minutu). 1Password na druhou stranu nenabízí vrácení peněz, ale pro nové uživatele je k dispozici 30denní bezplatná zkušební verze. 

Rodinné plány

Mnoho správců hesel nabízí rodinné plány, které mohou pojmout až pět uživatelů (například si přečtěte naši recenzi LastPass). Za stejnou cenu jako předplatné Premium s Dashlane nabízí 1Password plán rodiny podporující pět uživatelů. Každý uživatel dostane funkce osobního předplatného, ​​včetně 1 GB úložiště dokumentů. Přečtěte si náš 1Password vs LastPass kus.

Proto je 1Password na prvním místě v našem nejlepším správci hesel pro průvodce rodinami. Přestože plán začíná u pěti uživatelů, můžete přidat více za $ 1 na uživatele a sdílet pět omezených vstupů pro hosty. 

Díky přístupu 1Password pro více úschoven – k němuž se dostaneme za minutu – může vaše rodina segmentovat účty a přitom ponechat vše v jedné oblasti. Centrální rozbočovač všech vašich trezorů vám umožní obnovit i účty ostatních členů rodiny. 

Na druhou stranu Dashlane nemá rodinný plán. Jistě, existuje podnikatelský plán, který můžete použít s hrstkou uživatelů, ale nic konkrétně se nezaměřuje na rodiny. To v kombinaci s vysokou cenou Dashlana v tomto kole tlačí 1 heslo.

Kolo: Cena za 1 heslo

3

Zdarma plán

Přestože společnost 1Password a Dashlane vynechala známku pro našeho nejlepšího bezplatného průvodce správcem hesel – poté, co byla poražena možnostmi jako LastPass a Bitwarden (přečtěte si naši recenzi v Bitwardenu) – v této sekci je jasný vítěz. Abychom to zjednodušili, 1Password nemá bezplatný plán a Dashlane ano. 

To znamená, že Dashlane nemá skvělý bezplatný plán. Je omezeno na 50 záznamů a nemáte přístup k synchronizaci více zařízení. Ačkoli to není tak omezené, jako Kaspersky Password Manager nebo McAfee True Key, které limitují položky na 15, Dashlane nenabízí mnoho bezplatných uživatelů (přečtěte si naši recenzi Kaspersky Password Manager a McAfee True Key). 

Stále je to něco. Další možnosti, jako je KeePass, nabízejí více prostoru zdarma, ale Dashlane má stále výhodu, pokud jde o použitelnost a funkce. Přečtěte si náš kousek KeePass vs LastPass.

I s volným programem vám Dashlane stále dává chuť svého prémiového členství. Můžete začít zdarma a upgradovat později, nebo vyzkoušet Premium nebo Premium Plus. Pokud do 30 dnů přepnete na Free, dostanete své peníze zpět. 

Kolo: Zdarma plánovací bod pro Dashlane

4

Snadnost použití

1Password i Dashlane mají solidní uživatelský dojem, i když 1Password je flexibilnější. Kromě mobilních aplikací má 1Password rozšíření prohlížeče, desktopovou aplikaci a rozhraní prohlížeče. Máte na výběr, jak chcete přistupovat ke svým heslům, bez ohledu na to, jaké zařízení používáte. 

Funguje to však jinak než ostatní správci hesel. Spíše než vám dáte jediný trezor k uložení všech vašich hesel, 1Password vám umožní mít tolik úschoven, kolik chcete. V každém úložišti můžete své záznamy dále uspořádat pomocí značek. Pokud importujete hesla z jiné aplikace, 1Password se pokusí co nejlépe přiřadit tagy k vašim položkám.

1prostory pro kontrolu hesel

Přestože 1Password je technicky správce hesel, dokáže mnohem více, než jen uložit vaše přihlašovací údaje. Má širokou škálu podpory pro další typy vstupů, včetně pasů, odměňovacích programů, informací o serveru a dalších. Položky jsou navíc přizpůsobitelné a umožňují vám přidat nebo odebrat tolik polí, kolik chcete.

1password-review-add-entry

Dashlane není tak flexibilní, což má za následek efektivnější zážitek. Různé typy položek jsou rozloženy v nabídce vlevo bez podpory vlastních typů záznamů. Hesla můžete uspořádat do kategorií, které poskytuje Dashlane, ale mimo to mnoho.

aplikace dashlane-review-application

Upřímně řečeno, oba nástroje se snadno používají. To znamená, že existují dvě strany té mince. Dashlane nemá tolik možností. To, co však chybí ve funkčnosti, nahrazuje přístupnost. Má tradičnější rozložení, které nabízí všechny informace, které většina uživatelů potřebuje. 

dashlane-review-edit-entry

1Password je však výkonnější, výkon je o to působivější, že je aplikace přístupná. Toto kolo Dashlane vs 1Password by mohlo jít obousměrně. To znamená, že Dashlane má jednodušší přístup, takže mu v tomto kole udělíme výhru.

Kolo: Snadné použití bodu pro Dashlane

5

Rozšíření prohlížeče

Dashlane a 1Password nabízejí rozšíření prohlížeče, které slouží k automatickému vyplňování a rychlému přístupu k vašim heslům. 1Password nabízí rozšíření, které funguje nezávisle na jakékoli jiné aplikaci. Rozšíření 1Password X umožňuje přístup k vašim přihlašovacím údajům z libovolného prohlížeče Chrome, Firefox a dalších prohlížečů. 

1Password již podporuje iOS, Android, MacOS a Windows. S heslem 1Password X však podporuje také systémy Linux a ChromeOS. Je pravda, že Dashlane má rozhraní prohlížeče, které můžete použít s příponou. S heslem 1Password však rozšíření potřebujete pouze k prohlížení, úpravám a mazání záznamů. 

Oba nástroje mají solidní rozšíření prohlížeče, ale flexibilita 1Password s jeho samostatnou verzí jej posouvá dopředu v tomto kole.

Kolo: Bod rozšíření prohlížeče pro 1 heslo

6

Funkce

Část důvodu, proč jsou Dashlane a 1Password tak vysoké, jsou jejich vlastnosti. Počínaje Dashlaneem se posunul od jednoduché správy hesel u verze šest, přidal VPN, ochranu před krádeží identity a tmavý webový monitoring. Základem jsou také účty, včetně neomezeného ukládání a sdílení a synchronizace mezi více zařízeními. 

Ačkoli funkce ochrany před krádeží identity jsou, upřímně, v pořádku, Dashlane má mnoho nástrojů pro správu hesel. Stejně jako mnoho jiných správců hesel obsahuje i řídicí panel identity. Zde budete moci zobrazit slabá, ohrožená a znovu použitá hesla. Kromě toho, Dashlane také používá prostor k upozornění na nedávné porušení dat. 

dashlane-review-password-health

Jedinečnou funkcí Dashlane je však automatický měnič hesel. Ve spojení s vynikajícím generátorem hesel společnosti Dashlane můžete pomocí tohoto nástroje automaticky aktualizovat hesla ve svých účtech. Dashlane podporuje širokou škálu webů, včetně Reddit a Citrix. 

Ačkoli je to skvělá funkce, automatická změna hesla není kouzelným nástrojem. Pro weby, které podporuje Dashlane, je to vynikající, i když mnoho webů chybí.

dashlane-review-password-changer

1Password má více soustředěný zážitek. Postrádá ochranu proti krádeži identity a sledování tmavého webu, i když stále přichází s neomezeným úložištěm a synchronizací více zařízení. 

Stejně jako Dashlane nabízí bezpečnostní panel ve formě 1Password Watchtower. Strážná věž přesahuje jiné služby analýzy zabezpečení a křížově propojuje vaše záznamy s Haveibeenpwned.com, aby zjistila, zda některý z vašich účtů nebyl ohrožen. 

1přehlídka na kontrolu hesel

I když chybí měnič hesel, 1Password nabízí jedinečné otočení na modelu správce hesel. Vaše předplatné zahrnuje cestovní režim, který chrání vaše osobní údaje na cestách. Pokud je povoleno, režim cestování uloží všechny osobní informace do vašeho mobilního zařízení do úschovny a odstraní vše, co je uloženo místně. 

Je to samozřejmě uloženo v cloudu a ve chvíli, kdy vypnete cestovní režim, budou vaše data synchronizována s cloudovou databází. Pokud by se však váš telefon během cestování zabavil nebo ztratil, osoba, která jej zjistí, nebude moci na vašem zařízení zaznamenat žádné informace. Vaše osobní data prostě neexistují ani s nezbytnými klíči. 

Ačkoli Dashlane má více funkcí, 1Password má více zaměřený seznam. Ochrana VPN a ochrana před krádeží identity u Dashlane jsou vítanými dodatky, i když horší verze jiných kusů softwaru. Protože 1Password zaměřuje svou platformu, funkce se pro správce hesel hodí lépe. 

Kolo: Funkce poukazují na 1 heslo

7

Mobilní aplikace

Dashlane a 1Password obsadili první místo v seznamu nejlepších manažerů hesel pro iOS. Ačkoli 1Password vyšel nahoře, bylo to takovou rezervou, že jeden mohl obsadit prostor. Oba poskytují vynikající mobilní zážitek, bez ohledu na to, zda používáte Android nebo iOS.

Počínaje 1 heslem můžete vidět všechny informace, které můžete získat ve verzi pro stolní počítače, pouze na svém mobilním zařízení. Jsou přítomny funkce, jako je Strážná věž, a podpora více úschoven, automatické vyplňování a prohlížeč 1 hesel. Podporuje dokonce oznámení a autentizaci prostřednictvím Apple Watch, pokud ji chcete použít pro 2FA. 

1Password-iOS

Dashlane je podobně robustní mobilní aplikace s podporou biometrického přihlášení a 2FA. Zahrnuje řídicí panel identity, kde se můžete přihlásit k funkcím ochrany před krádeží identity Dashlane. Zde naleznete oznámení o vašich informacích na temném webu, o vašem celkovém stavu hesla a o všech nedávných a relevantních porušeních údajů. 

Dashlane-iOS

Navíc, Dashlane přichází s mobilními specifickými funkcemi, jako je ukládání kontaktů, i když můžete vždy ukládat kontakty v 1 hesle pomocí vlastních typů položek. Nicméně 1Password má jednu jedinečnou výhodu: cestovní režim. 

Ačkoli je to skvělá funkce sama o sobě, cestovní režim je zvláště důležitý pro mobilní zařízení a nabízí ochranu, kterou ostatní správci hesel nesrovnají. Můžete rychle odstranit všechny své osobní informace z mobilního zařízení a uložit je do úschovny 1 hesel. Jakmile je pobřeží čisté, můžete vše obnovit klepnutím. 

Pro citlivá data na cestách je tato funkce obrovská. Cestovní režim je samozřejmě skvělý pro cestování, ale má i jiné aplikace. Řekněme například, že se chystáte na koncert nebo na výlet do kempu, což může vést ke ztrátě telefonu. Můžete odstranit všechna osobní data a uložit je do úschovny pro případ, že by se vaše mobilní zařízení ztratilo, takže vaše informace nebudou ohroženy. 

Kolo: Mobilní aplikace ukazují na 1 heslo

8

Podnikatelské plány

Přestože velké podniky budou lépe nabízet obchodní manažer hesel, jako je Zoho Vault nebo OneLogin (přečtěte si naši recenzi OneLogin a recenze Zoho Vault), Dashlane a 1Password mají malé obchodní plány k dispozici. Ve skutečnosti oba získali místo v našem top manažerovi hesel pro malé obchodní průvodce. 

Dashlane má jednoduchý přístup k oceňování podniků. Existuje jeden plán, který stojí 4 $ na uživatele měsíčně. Překračuje však devět až pět. Dashlane zahrnuje něco, čemu se říká Smart Spaces pro každého uživatele. To jim umožňuje mít obchodní prostor a osobní prostor místo toho, aby vše uchovávali v jediném sdíleném trezoru.

Neexistuje žádný minimální počet uživatelů, přestože Dashlane nabízí specializovaného správce účtů pro více než 50 uživatelů. Kromě všech funkcí plánu Premium mají obchodní uživatelé přístup k administrátorské konzoli pro správu uživatelských a bezpečnostních politik a také nástroje pro zajišťování uživatelů a sdílení skupin. 

1Password věci komplikuje trochu víc. Spíše než se zaměřuje výhradně na menší podniky, nabízí více úrovní podnikových služeb. Plán týmů je nejpřímějším porovnáním s obchodním plánem společnosti Dashlane. Za 4 $ na uživatele za měsíc dostane každý uživatel 1 GB úložiště dokumentů, integraci Duo pro MFA v celé společnosti a neomezené sdílené úschovny.

Podnikání je dvakrát vyšší, 8 USD na uživatele měsíčně, ačkoli přichází s dostatečným počtem funkcí, které odůvodňují dodatečné náklady. 

Díky podpoře poskytování Active Directory, vlastních skupin, zpráv o využití a vlastních rolí může být 1Password Business nejflexibilnějším správcem podnikových hesel v okolí. Každý uživatel ve vašem účtu získá také bezplatný plán pro rodinu a 5 GB úložiště dokumentů. 

Ačkoli je to drahé, 1Password Business je plná funkcí. Cena se však může snadno ohromit, když se počet uživatelů zvýší, takže plán je vhodný pro menší podniky, které potřebují mnoho funkcí. Ti, kteří hledají stovky účtů, lépe vyhovují plánu Enterprise. 

Tato vlastní řešení jsou drahá, včetně všech funkcí 1Password Business, stejně jako specializovaného správce účtů, palubního inženýra a školení pro vlastní nastavení. Pro velké podniky jsou však funkce bezkonkurenční. 

V případě malých podniků chodí 1Password a Dashlane na špičku a obě nabízejí kompetentní plány týmům s méně než 100 uživateli. To znamená, že 1Password má více funkcí pro skutečné podnikové aplikace, včetně integrace adresářů a podrobné kontroly uživatelů a úschoven. Tyto další funkce jsou dostačující k tomu, aby se v tomto kole dostali do vedení.

Kolo: Obchodní plány ukazují na 1 heslo

9

Podpěra, podpora

Dashlane a 1Password jsou z hlediska podpory pěkně vyrovnány, to znamená, že jsou oba vynikající. 1Password nabízí podpůrné trasy prostřednictvím svého Twitteru, kontaktního e-mailu a komunitních fór. Pokud se více zajímáte o řešení problémů sami, je k dispozici také databáze znalostí.

1password-review-contact-page

Pro Dashlane jsou možnosti podobné. Existuje znalostní databáze a e-mailová adresa, i když žádná komunitní fóra. Místo toho nabízí živý chat během pracovního týdne od 9:00 do 18:00. EST v angličtině, stejně jako francouzská a německá podpora prostřednictvím e-mailu. Bohužel žádná z kontaktních možností nepřetržitě běží.

znalostní databáze založená na dashlane

Dashlaneovy kontaktní možnosti jsou solidní, ale jeho znalostní základna vyniká nejvíce. Články jdou velmi do hloubky a pokrývají různé platformy pomocí snímků obrazovky a několika sekcí. Pokud máte otázku, Dashlane má pravděpodobně odpověď ve své znalostní základně. 

1Password fóra jsou působivější. Přestože je komunita aktivní, jsou zde také opakování podpory 1 hesel. Při testování služby jsme neustále viděli nová vlákna s odpověďmi již po několika minutách, bez ohledu na denní dobu. Znalostní základna je také skvělá, s množstvím témat a videonávodů, ale fóra vynikají nejvíce. 

1password-review-fóra

Dashlane má více možností kontaktu, i když live chat je omezen na pracovní dobu. 1Password, na druhé straně, má velmi aktivní fórum a stejné množství detailů ve své znalostní databázi. Toto kolo je bohužel příliš blízko na to, abychom mohli zavolat, takže oběma udělíme bod. 

Kolo: Podpora Žádný jasný vítěz, body za všechny

10

Závěrečné myšlenky

Z našich devíti kol v tomto srovnání Dashlane vs 1Password, 1Password vyšel se šesti body a Dashlane se čtyřmi, s posledním kolem, samozřejmě, končícím nerozhodně. Ačkoli je to konečný závěr v bodové stupnici, k tomuto příběhu je víc než k výsledkové tabuli.

Vítěz: 1Password

Je důležité si uvědomit, že v několika bodech během tohoto srovnání Dashlane vs 1Password jsme uskutečňovali hovory na základě preferencí (kola „snadné použití“ a „funkce“ jsou dokonalými příklady). Více kol mohlo jít obousměrně, takže vás žádáme, abyste si přečetli naše úplné recenze, pokud chcete podrobnější pohled na každý z těchto nástrojů. 

Díky tomu je 1Password vítězem. Souhlasíte s tím, že by to mělo být? Proč nebo proč ne? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me