Nejrychlejší webhosting do roku 2020: holení těch milisekund

Při kontrole webhostingové služby bereme v úvahu řadu aspektů. To zahrnuje, kolik funkcí je zahrnuto, jak snadné je použití služby, jak dobře poskytovatel respektuje vaše soukromí a další. Pokud však jde o hrubé srovnání, nejpřímějším způsobem, jak najít nejlepší poskytovatele webhostingu, je hodnocení rychlosti. 


To je to, co jsme tady. Během několika hodin a hodin testování jsme našli nejrychlejší webhostingové služby v okolí. Přestože rychlost není jediným faktorem, který byste měli zvážit při výběru webhostingu, obvykle je dobré znamení, že kupujete kvalitní službu. Uvidíme pět nejrychlejších hostitelů, které jsme našli, spolu s několika čestnými uznáními. 

Abychom zajistili přímé porovnání našich výsledků, máme specifický proces testování. Než se dostaneme k našim výběrům, probereme, jak jsme testovali každou službu.

Náš testovací proces

K měření výkonu webhostingu používáme dvě měřítka: Test rychlosti pingdomů a dopad zatížení. Přestože posuzujeme službu na základě těchto dvou metrik, máme určité podmínky, abychom zajistili co nejspolehlivější výsledky. 

Nejprve se zaregistrujeme k účtu bez vědomí hostitele. Tím je zajištěno, že server, na kterém je hostován náš web, není vybrán (a proto můžeme vyhodnotit proces platby). Navíc se zaregistrujeme pomocí aktivní VPN – v našem nejlepším průvodci VPN se můžete dozvědět, které z nich preferujeme – a osobním e-mailem. 

Nakupujeme také nejlevnější levný plán, abychom mohli službu posoudit podle jejího základního výkonu. Po nastavení instalujeme prázdnou kopii WordPress s jeho standardním motivem.

Kromě toho na web nenačteme žádný další obsah. Navíc nezabýváme ukládání do mezipaměti ani komprese, i když to hostitel nabízí. Vše, co se nám po zaplacení předá, je to, s čím testujeme. 

Cílem testu Pingdom je otestovat, jak rychle se web načte pro jednoho uživatele. Ignorujeme skutečný čas, který web potřeboval k načtení z velké části, a bereme v úvahu celkový výkonový stupeň, který poskytuje Pingdom. Pingdom nabízí sedm metrik pro dobu načítání webových stránek, ne všechny, které jsou relevantní pro samotného hostitele, proto se podíváme na dobu načítání stránky. 

Chystáme se rozebrat každou metriku, kterou poskytuje Pingdom, a proč se zaměřujeme na více než na jiné.

 • DNS (růžová): Jak dlouho trvá připojení domény k IP adrese. To je v některých scénářích pro hostitele relevantní, v závislosti na tom, kdo spravuje jmenné servery. 
 • SSL (fialová): Jak dlouho trvá provedení handshake SSL / TLS. Tuto metriku ignorujeme. 
 • Connect (blue): Jak dlouho trvá připojení webového prohlížeče k serveru. To je z velké části mimo kontrolu hostitele. 
 • Odeslat (oranžová): Jak dlouho trvá, než prohlížeč odesílá data na server. Opět je to z velké části mimo kontrolu hostitele. 
 • Čekat (žlutá): Jak dlouho trvá, než prohlížeč začne přijímat data ze serveru. Toto je nejdůležitější metrika našeho testování, protože ukazuje, jak dlouho server trvá, než najde data a začne je transportovat zpět.. 
 • Přijmout (zelená): Jak dlouho trvá, než prohlížeč plně přijímá data. Tato metrika je většinou založena na prohlížeči a síti, takže není tak důležitá jako „čekání“ na rychlost webhostingu. 
 • Blokováno (šedě): Kolik požadavků bylo zablokováno a jak dlouho trvalo prohlížeči, než sdělil, že není připraven odesílat data.

Pingdom je skvělý pro kopání do detailů, protože poskytuje pěkný přehled o tom, jak je vyřešeno jediné spojení. Není však plně zapouzdřen výkon hostitele. Za tímto účelem se obrátíme na Load Impact, což je nástroj pro testování zátěže, který během určitého časového období odesílá virtuální uživatele na web..

Pro naše testování je to 50 uživatelů během pěti minut. Zjistili jsme, že tato nastavení obvykle znamenají zlomový bod pro levný sdílený hosting. Ve většině případů, pokud hostitel selže, hodně selže, a pokud uspěje, není málo problémů. 

Během testu dopadu na zátěž bereme na vědomí dvě oblasti: dobu odezvy pro každou JV a počet chyb v požadavku. Doba odezvy je důležitá, protože ukazuje, jak důsledně host provádí, zatímco se provoz zvyšuje. Splněné žádosti jsou stejně důležité. 

Kdykoli hostitel vrátí chyby protokolu HTTP, obvykle to znamená, že není dostatek zdrojů pro přizpůsobení se dopravní špici. Ačkoli to může v některých případech znamenat patrový server, obvykle je známkou toho, že na jednom serveru je hostováno příliš mnoho uživatelů s příliš malým množstvím zdrojů, které by mezi nimi mohly sdílet..

Výběr nejrychlejších webhostingových služeb

Je zřejmé, že výběr nejrychlejších poskytovatelů webhostingových služeb závisí na našich rychlostních výsledcích, ale to není vše, co jsme při rozhodování zvažovali. Jak uvidíme v níže uvedené čestné zmínce, hlavní roli hrála cena. Testujeme nejdražší sdílený plán, a když to nebo něco podobného není k dispozici, je těžké říci, že dvě služby jsou na stejné úrovni. 

Výkon za peníze se promítl nejen do našeho výběru, ale také do toho, jak jsme si naše volby objednali. Jak uvidíme, všechny níže uvedené služby mají velmi podobné výsledky Pingdom a Load Impact, což ztěžuje jejich doporučování nad sebou čistě na základě rychlosti. 

Z tohoto důvodu jsme při objednávání našeho seznamu služeb zvažovali i další faktory – například cenu, vlastnosti a snadnost použití. 

Naštěstí jsme nevynechali rychlé poskytovatele, kteří chyběli v jiných oblastech. Rychlost z našeho testování je obvykle dobrým ukazatelem spolehlivé hostingové služby. Z tohoto důvodu naše níže uvedené volby nejsou jen nejrychlejšími webhostingovými službami v okolí, patří také mezi nejlepší.

Nejrychlejší webhosting: Hostinger a hosting24

Hostinger a Hosting24 jsou víceméně stejnými službami, takže výkon pro oba je zhruba stejný. Počínaje testem Pingdom získali 96 ze 100, což je vynikající. Načtení stránky trvalo opravdu dlouho – asi dvě a půl sekundy – ale většina z toho byla díky rozlišení DNS.  

hosting24-revize-rychlost-test

Jak již bylo zmíněno, nejdůležitější metrikou z Pingdomu je doba „čekání“ a ani Hostinger ani Hosting24 nezklamali. Čekací doba byla velmi nízká, kolem 250 ms, pravděpodobně díky mezipaměti LiteSpeed ​​implementované na vašem webu. 

Load Impact byl stejně působivý, protože Hostinger a Hosting24 si udržovaly konzistentní dobu odezvy a nevracely se žádné chyby. Viděli jsme, jak špatné levné sdílené plány mohou být – přečtěte si například naši recenzi GreenGeeks – takže konzistentní výkon je zde čerstvý vzduch. 

hosting24-revize-zatížení-dopad

Hostinger a Hosting24 jsou schopni dosáhnout takových výsledků za tak málo peněz díky serverovému softwaru LiteSpeed, který používá. Viděli jsme, jak se ostatní hostitelé přibližují levnému konci věcí, ale nikdy se jim nepodařilo zvládnout Hostinger a Hosting24 (příklady si přečtěte v recenzi Bluehostingu a Namecheapu).

LiteSpeed ​​je alternativa Apache, která snižuje režii sítě. Na rozdíl od Apache je LiteSpeed ​​software placeného serveru, což je pravděpodobně důvod, proč se nevidí tak často, jak by mělo být.. 

Nabízí všechny výhody Apache, včetně ModSecurity, bez mnoha nevýhod. Snížením režijních nákladů v síti může stejný server používat více webů a díky přístupu do mezipaměti LiteSpeed ​​se mohou načítat rychleji.

Další důvody, které se nám líbí Hostinger

Hostinger je dostatečně působivý sám, ale je ještě působivější s ohledem na cenu. Pokud se zaregistrujete na čtyři roky, nabízí masivní víceleté slevy až 0,80 $ měsíčně. V mnoha případech, například při volbě tříměsíčního plánu místo měsíčního, ušetříte na celkové ceně peníze. 

Kromě toho nejste potrestáni za to, že chodíte každý měsíc, jako byste byli u Arvixe, o kterých se můžete dozvědět více v naší recenzi Arvixe. Získáte šílenou slevu při registraci na několik let, ale měsíční sazba není špatná. 

Za své peníze také dostanete spoustu peněz. Kromě vynikajícího výkonu ze serverů LiteSpeed ​​poskytuje Hostinger také bezplatný certifikát SSL / TLS, vlastní tvůrce webových stránek a denní zálohy. Přečtěte si naši recenzi hostingu a recenze hostingu24, kde se dozvíte více, nebo to zkuste sami s 30denní zárukou vrácení peněz.

SiteGround

SiteGround, jako Hostinger a Hosting24, dosáhl v testu Pingdom 96 bodů ze 100, ale doba načítání byla téměř tři sekundy. Většina času – v tomto případě asi dvě a půl sekundy – byla opět věnována rozlišení DNS. Čekací doba byla jen delší než 200 ms, což je velmi působivé.

siteground-review-speed-test

Ještě působivější je, když uvažujeme, že server SiteGround používá servery NGINX, což je mnohem starší serverový software než LiteSpeed. Existuje mnoho rozdílů mezi Apache a NGINX, ale Chris Lea to shrnul pěkně: „Apache je jako Microsoft Word. Má milion možností, ale potřebujete pouze šest. NGINX dělá těchto šest věcí a dělá pět z nich 50krát rychleji než Apache. “

Kromě toho nabízí SiteGround plné pevné úložiště, HTTP / 2 a PHP7, což by mělo zvýšit rychlost. Největší podpora však přichází od SuperCacher, prognostického nástroje mezipaměti SiteGround, který funguje na NGINX. Poskytování obsahu z mezipaměti drasticky zkracuje dobu čekání. 

Všechny tyto optimalizační funkce jsou představeny pomocí testu nárazového zatížení. SiteGround zůstal odolný – mínus malá rána na začátku – jak se zvyšovalo zatížení uživatele. Ani to nevrátilo žádné chyby, což znamená, že existuje spousta zdrojů, které je třeba obejít. 

siteground-review-loadimpactact

Další důvody, které se nám líbí SiteGround

Jedním z důvodů, proč SiteGround učinil náš nejlepší webový hosting pro malé firmy, je rychlost. Tento průvodce však také učinil pro svou vynikající řadu funkcí. Sdílené hostingové plány Web, WordPress a WooCommerce – které všechny sdílejí stejnou cenovou strukturu – zahrnují vše, co potřebujete k provozu vašeho webu, od inscenace WordPress po automatické denní zálohy. 

Pokud nechcete používat CMS, jako je WordPress, SiteGround vás také kryl. Všichni sdílení uživatelé mají přístup k jednomu z nejlepších dostupných tvůrců webových stránek, Weebly. 

Jak můžete vidět v naší revizi Weebly, vyniká díky svému rozhraní bez nesmyslu, více integracím třetích stran a množstvím šablon návrhářů. SiteGround nabízí Weeblyho plán připojení, který vám umožní používat bezplatnou verzi Weebly s vaší vlastní doménou. SiteGround je typická hostitelská služba. Od funkcí přes stanovení cen až po rychlost dělá vše skvěle a díky skvělému systému podpory je zálohuje. Více se můžete dozvědět v naší recenzi SiteGround nebo si ji nechat bez rizika otáčet s 30denní zárukou vrácení peněz.

Kinsta

Kinsta se umístila na prvním místě v našem nejlepším webhostingovém průvodci pro WordPress, a to hlavně kvůli rychlosti. Stejně jako Hostinger a Hosting24 používá Kinsta serverový software LiteSpeed. Architektura hostingu se však liší. Místo použití LiteSpeed ​​na sdílených serverech využívá Kinsta cloudhosting. 

Náš test Pingdom vrátil skóre 96 ze 100, s velmi nízkou čekací dobou. Většina výkonu je způsobena servery LiteSpeed, ale Kinsta obsahuje i další funkce výkonu. Servery jsou vybaveny plným úložištěm SSD, máte přístup k 5 GB až 1 TB přenosu dat na KeyCDN a existuje mezipaměť na straně serveru i na straně klienta.

kinsta-review-speed-test

Jsou zde všechna optimalizační opatření, která zajistí, že se WordPress načte co nejrychleji. Je to jen pro WordPress. Kinsta je výhradně spravovaný hostitel WordPress, což znamená, že pokud máte zájem o jinou platformu, máte smůlu. To znamená, že WordPress obvykle vyžaduje nejrychlejší časy načítání, díky čemuž je seznam funkcí Kinsty přirozený. 

Není překvapením, že Kinsta se v našem testu dopadu na zatížení chovala dobře. Snadno zvládl skromné ​​zatížení 50 virtuálních uživatelů a během celé doby udržoval konzistentní dobu odezvy. Celkově společnost Load Impact poslala více než 9 000 požadavků a společnost Kinsta byla schopna tyto žádosti zpracovat rychlostí 31 za sekundu bez chyb.

kinsta-review-load-impact

Další důvody, které se nám líbí Kinsta

Kinsta je šitá na míru pro WordPress, což je požehnání nebo kletba v závislosti na tom, jak chcete vytvořit svůj web. Uživatelé WordPress jsou však velmi odměněni za to, že se drželi této platformy. Kromě všech výkonových výhod, které Kinsta nabízí, máte také přístup k funkcím, jako je WordPress staging a dashboard vytvořený speciálně pro CMS. 

Kinsta však stojí více než ostatní možnosti v tomto seznamu. Cena je stále proveditelná, přičemž nejzákladnější plán je nastaven na 30 $ měsíčně za 20 000 návštěv, ale tato cena může vyskočit až o 600 USD měsíčně, v závislosti na objemu provozu a počtu instalací WordPress..

To znamená, že nikdo nemá WordPress jako Kinsta ve své cenové relaci. Nabízí prvotřídně spravované funkce WordPress za rozumnou cenu, která se může s vaším webem rozšiřovat. Více se můžete dozvědět v naší recenzi Kinsta nebo se dozvíte, jak se vám to líbí, s 30denní zárukou vrácení peněz. 

MDDHosting

Jak jsme viděli u serverů SiteGround, Kinsta a Hostinger, optimalizace je klíčová a MDDHosting je v tom dobře obeznámen. Jedná se výhradně o cloudovou hostingovou službu, která nabízí vše od levného sdíleného cloudového hostingu po cloudové VPS servery, které stojí několik set dolarů za měsíc. 

Bez ohledu na to, jaký plán si vyberete, získáte webový server LiteSpeed ​​s více vrstvami ukládání do mezipaměti. Pingdom vrátil výsledek 96 ze 100, pravděpodobně díky serverovému softwaru LiteSpeed ​​a LiteSpeed ​​Cache. 

MDDHosting však má i jiná optimalizační opatření. Součástí plánu je CloudFlare Railgun, která komprimuje a ukládá do mezipaměti objekty, které byly dříve nedostupné, podobně jako jsou komprimována videa.. 

mddhosting-review-speed-test

Jak si můžete přečíst v našem průvodci CloudFlare, jedná se o síť poskytující obsah, která by měla být použita na většině webů. Díky využití sítě je Railgun schopen velmi rychle dodat komprimované objekty z mezipaměti po celém světě. Railgun obvykle vyžaduje obchodní účet CloudFlare, který běží 200 $ měsíčně, ale s MDDHosting získáte zdarma. 

Náš test dopadu zatížení je lepší, než by se zdálo, na základě níže uvedeného snímku obrazovky. Jak vidíte, doba odezvy byla celkem konzistentní, i když ne tak dobrá jako Kinsta. Měli jsme propustnost limit detekován dopadem zatížení. Navzdory tomu z 2 240 požadavků HTTP byl chybou splněn pouze jeden.

mddhosting-review-load-impact

Další důvody, které se nám líbí MDDHosting

Jako služba zaměřená na cloud hosting poskytuje MDDHosting některé jedinečné výhody. Jak je uvedeno výše, náš test dopadu na zatížení zjistil propustnost, což obvykle znamená, že musíte upgradovat na lepší server. 

S cloud hostingem však můžete do svého účtu přidat další zdroje bez jakýchkoli prostojů, o kterých se můžete dozvědět více v členění typů hostingu. 

MDDHosting nabízí nejen cloudový hosting, ale také levný cloudový hosting. Můžete si zakoupit základní plán pouze za pár dolarů měsíčně, aniž byste museli podepisovat víceletou smlouvu. Vzhledem k flexibilitě cloudového hostingu můžete také snadno nakupovat pomocí plánu s nízkou spotřebou a v budoucnu upgradovat. 

Přestože je MDDHosting z hlediska použitelnosti nevýrazný, jeho vlastnosti, cena a rychlost stojí za pozornost. Více se můžete dozvědět v naší recenzi MDDHosting nebo se dozvíte, jak se vám to líbí, s 30denní zárukou vrácení peněz. 

A2 Hosting

A2 Hosting může chodit mezi prsty s jakoukoli jinou službou na tomto seznamu. Nabízí hosting LiteSpeed ​​- což, jak jsme viděli, poskytuje vynikající výkon – a také plné úložiště SSD a více vyrovnávacích vrstev. Díky své ceně se však řadí na poslední místo. A2 Hosting nabízí hosting LiteSpeed ​​pouze na svých „turbo“ serverech, které se mohou pochlubit až 20krát vyšší rychlostí. 

Na základě našeho testování je to trochu přitažlivé, ale u standardního sdíleného hostování A2 uvidíte výkon. A2 Hosting během našeho testu Pingdom skóroval 96 ze 100, ale doba načítání byla velmi nízká. 

Náš web se načítal za méně než 300 ms, což je rychlejší než kterýkoli z našich dalších tipů. Je to proto, že kromě nabídky serverů LiteSpeed ​​má A2 Hosting také své vlastní ukládání do mezipaměti. 

a2-hosting-recenze-rychlost-test

Balíček pro ukládání do mezipaměti obsahuje tři nástroje: Turbo cache, OPcache a Memcached. V mezipaměti Turbo je uložen veškerý obsah HTML vašeho webu, aby mohl být zobrazen bez spuštění PHP. 

OPcache zkracuje dobu odezvy stránky PHP na vše, co ještě nebylo zachyceno, a Memcached udržuje běžné dotazy na databázi MySQL v systémové paměti, takže se mohou stát mnohem rychleji. 

Dopad zatížení vrátil hvězdné výsledky. A2 Hosting dokázal nejen zvládnout dopravní zátěž bez jakýchkoli chyb, ale učinil tak bezvadnou odolností. Každá JV se načítala do 10 ms od těch kolem, čímž se během testu zajistila konzistentní doba odezvy. 

a2-hosting-recenze-zatížení-dopad

Další důvody, proč se nám líbí hosting A2

Mentalita A2 Hosting s optimalizačními funkcemi se přenáší na všechny ostatní aspekty služby. Na váš web se například vztahuje iniciativa Perpetual Security společnosti A2 Hosting, která spojuje mnoho bezpečnostních služeb webových stránek pod jednu střechu. 

Balíček obsahuje KernelCare, který každý den aktualizuje zabezpečení jádra, a HackScan, který chrání váš web před malwarem. Navíc máte přístup k duálnímu firewallu, ochraně hrubou silou a distribuované ochraně odmítnutí služby. 

Vzhledem k tomu, kolik funkcí je zahrnuto, lze snadno předpokládat, že hosting A2 je drahý. Naštěstí to tak není. Nejenže je hosting A2 přibližně ve stejné ceně jako většina předních webových hostitelů, ale je jasné, za jakou cenu budete platit prostřednictvím pokladny. Kromě toho můžete v závislosti na vašem rozpočtu zakoupit jeden měsíc nebo až tři roky. 

I když budete muset přejít na plány turbo, abyste viděli skutečnou sílu A2 Hosting, mírné zvýšení ceny stojí za to. A2 Hosting balíčky s více funkcemi než konkurence při zachování přiměřené ceny. Více se můžete dozvědět v naší recenzi hostingu A2 nebo jej vyzkoušet bez rizika se zárukou vrácení peněz kdykoli. 

Čestná uznání 

Pět výše uvedených služeb není jediné, které byste měli věnovat pozornost. Z různých důvodů jsme měli několik hostitelů, kteří nevystřihli, takže je chceme zdůraznit. 

Pagely

Na začátku článku jsme řekli, že rychlost nebyla jediným faktorem, který jsme zvažovali, a Pagely je proč. Je to nejrychlejší webový hostitel, který jsme testovali, a načasoval se skóre Pingdom 99 ze 100. Pagely však nenabízí žádné plány srovnatelné se zbytkem našeho seznamu, takže je třeba ho vynechat. 

test s rychlou kontrolou

Stejně jako Kinsta nabízí pouze cloudový hosting WordPress, který je v tomto případě využíván Amazon Web Services. Plány však začínají na 200 USD měsíčně. I když můžete předpokládat, že dostanete nějaké neomezené předplatné, nebude. I s vysokou cenou společnosti Pagely to omezuje zdroje. U všech zvonů a píšťalek v nejdražším plánu Pagely vám poběží 35 000 $ měsíčně. 

Cena má vzhledem k klientele Pagely smysl. Jako hostitel, který ovládá Disney, Visa, Comcast a další, poskytuje Pagely všechny nástroje pro podnikové weby WordPress. Dodává se však s podnikovou cenovkou, proto jsme ji vyloučili z hlavního seznamu. Pokud to zní jako něco, co můžete houpat, přečtěte si naši recenzi Pagely.

DreamHost

DreamHost je opakem Pagely. Namísto výkonu nad očekáváním a příliš vysokých nákladů to vedlo mírně pod očekávání a náklady zhruba stejné jako u našich ostatních tipů. O DreamHostu je však dost, aby se vám to vyplatilo. 

Výsledky, které jsme shromáždili, nebyly působivé. DreamHost získal skóre Pingdom 90 ze 100 a během našeho testu dopadu na zatížení poskytl několik potíží. To však bylo se společným plánem. DreamHost také nabízí spravované plány WordPress, které používají virtuální soukromý server, který nabízí výrazně lepší výkon. 

dreamhost-review-speed-test

Plány DreamPress byly vytvořeny s ohledem na WordPress, kombinující izolované zdroje VPS s více optimalizacemi výkonu, včetně neomezené CDN. Pokud skočíte na DreamHost, můžete očekávat výkon podobný Kinsta za mírně méně peněz. Podrobnosti si můžete přečíst v naší úplné recenzi DreamHost.

Nečestné zmínky 

Při výběru služeb pro tento seznam existovalo několik, které vynikly, ale ze všech špatných důvodů. Chceme upozornit na hostitele, kteří během našeho testování provedli nejhorší, abyste se jim vyhnuli. 

HostGator

HostGator je nejpomalejší hostitel, který jsme testovali. Pingdom vrátil skóre 83 ze 100, přestože naše čekací doba byla poměrně krátká. Existuje několik důvodů pro sníženou rychlost, ale jeden stojí nad ostatními. 

Bylo posláno přibližně dvakrát tolik požadavků, z nichž mnohé byly pro stránku „již brzy“, která se na vašem webu obvykle zobrazuje před instalací cokoli. 

hostgator-review-speed-test

Není žádným překvapením, že tyto žádosti byly zablokovány, což je to, co nafouklo naši dobu odezvy. Zdá se, že HostGator automaticky uchovává soubory „přicházející brzy“, spíše než je odstraňuje, což způsobí, že prohlížeč tyto soubory při pokusu o načtení webu vyžádá. Více se o tom můžete dočíst v naší recenzi HostGator.

WestHost a Midphase

WestHost a Midphase jsou v podstatě stejnou hostingovou službou, podobně jako Hostinger a Hosting24. Ačkoli většina aspektů služby je dobrá, rychlost je propastná. Pingdom vrátil skóre 84 ze 100, s čekací dobou, která byla delší než jedna sekunda. Load Impact také představil problémy s více chybami HTTP.

Westhost-review-speed-test

Na serveru není dostatek optimalizačních opatření k načtení webu tak rychle, jak výše uvedené možnosti. Bohužel se jedná pouze o případ, kdy je k dispozici příliš málo prostředků a není dostatek paměti cache. Proto doporučujeme přečíst si recenze WestHost a Midphase a zjistit důvody, které se nám u každé služby líbí. Jen vás upozorňujeme, že rychlost je drsná. 

Závěrečné myšlenky

Nalezení rychlé webhostingové služby je snazší, než se může zdát. Provedli jsme testovací proces, a díky tomu jsme zjistili, že poskytovatelé, kteří si to dokážou správně ve všech ostatních oblastech, jsou obvykle také rychlí.

Pro nekompromisní rychlost, bez ohledu na cenu, není lepší volba než Pagely. Mnoho hostitelů se však blíží za mnohem méně peněz. Zejména jsme součástí Hostinger a Hosting24. Tyto služby nabízejí vše, co chceme, pokud jde o rychlost, a dokážou to za nízkou cenu. 

Je rychlost při výběru hostingové služby nejdůležitějším aspektem? Co jiného zvažuješ? Dejte nám vědět v komentářích níže. Jako vždy, díky za čtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map