Recenze Kinsta – aktualizováno do roku 2020

Recenze Kinsta

Pravděpodobně jednou z lepších možností webhostingu, pokud jedete s WordPress, nabízí Kinsta spoustu zvonů a píšťalek pro ty, kteří dali dohromady své stránky s nejpoužívanějšími redakčními systémy na světě. Pokud však nepůjdete s WP, možná budete chtít dát Kinsta průchod. Přečtěte si všechny podrobnosti v naší úplné recenzi.


Kinsta dává našim nejlepším poskytovatelům webhostingu šanci na jejich peníze. Pokud jde o rychlost, funkce a snadné použití, je to nejvyšší úroveň. Vysoký cenový bod však nic méně nevyžaduje, a přestože Kinsta plní slib, který stanoví cenová značka, nemusí být v kartách pro všechny uživatele.

Pokud je však v kartách pro vás, Kinsta poskytuje skvělý zážitek. V této recenzi Kinsta se chystáme mluvit o tom, co se nám líbilo a nelíbilo poté, co jsme strávili čas s plánem Starter. Cestou se dostaneme do rychlosti, funkcí, zabezpečení, soukromí a dalších, než vydáme náš výrok.

Není žádným překvapením, že jsme fanoušky Kinsty tady na Cloudwards.net. Ve skutečnosti natolik, že si v našem nejlepším webhostingu pro průvodce WordPress vydobylo vysoké místo. To znamená, že to není webový hostitel pro všechny, zvláště pokud máte omezený rozpočet nebo fantazii pracující na jiné platformě než WordPress..

kinsta-slider1

kinsta-slider2

kinsta-slider3

kinsta-slider4

kinsta-slider5

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro Kinsta

Funkce

Kinsta má spoustu funkcí, což se hodí vzhledem k tomu, jak je to drahé. Spíše než mluvit o všech z nich se zaměříme na funkce, které pro tuto sekci neslouží. Pokud to hledáte, přečtěte si níže uvedenou část „Zabezpečení“.

Na rozdíl od levných hostitelů, jako je iPage (přečtěte si naši recenzi na iPage), je sada funkcí společnosti Kinsta zaměřena na výkon. Váš plán je například vybaven plným úložištěm pevných disků, které má mnohem rychlejší rychlosti čtení a zápisu ve srovnání s tradičními spřádacími pevnými disky. To znamená, že úložiště SSD se stalo standardem pro většinu webových hostitelů.

Standardem je síť pro doručování obsahu zdarma. Kinsta vám poskytuje mezi 5 GB a 1 TB přenosu na KeyCDN, což je síť pro doručování obsahu postavená pro HTTP / 2 a IPv6. Pokud vás zajímá IPv6, přečtěte si našeho průvodce IPv4 vs. IPv6.

Nejzajímavějším rysem společnosti Kinsta je podpora sítí pro více stránek. Dražší plány zahrnují mnoho instalací WordPress a Kinsta dává majitelům sítí s více servery kontrolu nad tím, kdo spravuje.

Můžete vytvářet a spravovat uživatele, což je zřídka vidět z webových hostitelů. DreamHost je další příklad, který vám přijde na mysl (přečtěte si naši recenzi DreamHost). Pokud provozujete více webů WordPress, můžete segmentovat oprávnění ostatním ve svém týmu, kteří spravují konkrétní weby.

Pro vývoj obsahuje Kinsta inscenování WordPress, které lze zapnout stiskem přepínače. Staging je samostatné prostředí pro váš web, kde můžete před změnou otestovat změny před jejich odesláním na živé webové stránky. Ačkoli to není neobvyklá funkce, implementace společnosti Kinsta je snadno použitelná.

kinsta-review-staging

A konečně, Kinsta poskytuje mezipaměť na straně serveru a interní plugin pro mezipaměť pro WordPress. V praxi pomáhají urychlit váš web tím, že místo mezipaměti načítají ze serveru statické prostředky.

Přehled funkcí Kinsta

Logo Kinstakinsta.com

Začíná od 3 000 $ měsíčněVšechny plány

Typy serverů

Sdílený hosting

VPS Hosting

Spravováno WordPress

Cloud hosting

Vyhrazený hosting

Reseller Hosting

Použitelnost

FTP přístup

SSH přístup

cPanel

Rootový přístup

Denní zálohy

Tvůrce webových stránek

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Bezpečnostní

Ochrana soukromí domény

SSL šifrování

Odstranění malwaru

Brána webové aplikace

Dvoufaktorové ověření

Ochrana DDoS

sFTP

Podpěra, podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora živého chatu

Výukové programy

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Podpora 24/7

Ceny

Ceny společnosti Kinsta jsou v porovnání se službami v našich dalších recenzích podivné. Protože se jedná pouze o hostitele WordPress, existuje několik úrovní pro stejný typ hostingu. Balíčky Starter a Pro jsou samostatné plány, zatímco plány Business a Enterprise mají více úrovní. Tabulka výše ukazuje nejnižší možnou cenu pro každý plán.

Stojí za zmínku, jak Kinsta měří využití zdrojů. Na rozdíl od plánů na, řekněme, InMotion Hosting, kde měsíční návštěvníci jsou pouhým odhadem zdrojů, které vám jsou přiděleny (přečtěte si naši recenzi InMotion Hosting), měsíční návštěvy jsou to, jak Kinsta měří využití vašeho zdroje. Kinsta měří počet jedinečných IP adres, které se připojují k vašemu webu v daném měsíci.

To je důležitý rozdíl. Na rozdíl od mnoha webových hostitelů vám mohou být účtovány poplatky za překročení limitu u společnosti Kinsta. Pokud překročíte své měsíční návštěvy, které počítají pouze jedinečné adresy IP, bude vám účtována částka 1 $ za 1 000 návštěv. Je však důležité si uvědomit, že pokud upgradujete plány, měsíční limit návštěvníků se použije okamžitě.

Nyní pojďme mluvit o sestavě plánu. Nejjednodušší plány strávit jsou Starter a Pro. Startér je pro začátečníky skvělý. Za rozumnou cenu získáte jednu instalaci WordPress, 20 000 návštěv a 10 GB úložiště SSD. Získáte také všechny funkce jiných plánů, mínus počet pracovníků PHP.

Plány Kinsta Pro

Pro plány vás narazí na dvě instalace WordPress, 40 000 návštěv a 20 GB úložného prostoru. Není překvapením, že je to dvojnásobek Starterova plánu za dvojnásobnou cenu. Navíc získáte bezplatnou migraci s plány Pro, které jsou zdarma dostupné pouze se Starterem, pokud si zakoupíte rok.

Obchodní a podnikové plány mají čtyři úrovně v rozmezí od 100 do 1 500 $ měsíčně. Plán, na který přistoupíte, bude záviset na několika faktorech: počet instalací WordPress, které potřebujete, váš měsíční provoz a množství úložného prostoru, které potřebujete. Pokud potřebujete specifika, doporučujeme navštívit web společnosti Kinsta.

Plány jsou nabízeny měsíčně a ročně a na rozdíl od většiny webových hostitelů neexistují žádné víceleté shenanigany (přečtěte si naši recenzi Bluehost a podívejte se, jak to vypadá). Namísto různých sazeb je měsíční cena stejná bez ohledu na to, zda kupujete měsíc nebo rok. To znamená, že zakoupením roku získáte zdarma dva měsíce služby.

Díky tomu je sestava společnosti Kinsta čistá, pokud jde o tvorbu cen. Například Starter je 30 $ za měsíc nebo 300 $ za rok. Průhlednost by neměla být podceňována. Kinsta může být drahá, ale balíčky se cítí dobře zaokrouhleny za příslušné ceny.

Navíc jsou všechny nákupy kryty 30denní zárukou vrácení peněz, která je naštěstí objasněna při pokladně.

Snadnost použití

Použití Kinsta je tak snadné, že jsme s naším webem fungovali v kratším čase, než je obvykle zapotřebí, abyste se odhlásili. Ovládací panel není cPanel, ale proprietární design, který zdůrazňuje použitelnost. Během pěti minut jsme si zakoupili plán, nastavili naši doménu a nainstalovali nejnovější verzi WordPress.

kinsta-review-control-panel

Přestože běžně pokládáme pokladnu, Kinsta mluví sama za sebe. Neexistují žádné nesmyslové doplňky, které musíte odškrtnout, nebo podmínky, které musíte přehodnotit. Uvidíte svou měsíční cenu spolu s dohodou o dvouměsíčním bezplatném nákupu ročně a tlačítkem pokladny.

kinsta-review-checkout

Přístrojová deska je stejně čistá. Po zakoupení hostingu budete muset nastavit doménu na kartu „weby“. Přitom můžete také nainstalovat WordPress spolu s nezbytnými pluginy, jako je například SEO.

kinsta-review-add-site

Díky této integraci s WordPress získá Kinsta konkurenční výhodu. Přestože tam není jediný hostitel zaměřený na WordPress – přečtěte si naši Pagely recenzi pro jiného – vyniká nad hostiteli, kteří obsadí širokou síť, jako je HostGator (přečtěte si naši HostGator recenzi). Například po přidání webu můžete zobrazit a spravovat pluginy WordPress z ovládacího panelu.

Existují i ​​další malé detaily, díky nimž se přístrojová deska vynikne. Například můžete změnit svůj web z živého na inscenování z rozbalovací nabídky v rámci správy webu. Navíc je snadné přidávat adresy IP do seznamu bloků a přesměrovat nastavení, aniž byste museli kdykoli otevřít back-end WordPress.

kinsta-review-přesměrování

Je to rovnováha síly a použitelnosti, díky které Kinsta svítí. Ačkoli to není tak přístupné jako Hostinger (přečtěte si naši hostingerskou recenzi), Kinsta má mnohem více děje pod kapotou. Namísto přitahování nováčků vytvořila Kinsta ovládací panel, který umožňuje těm, kteří vědí, co dělají, rychle to udělat.

Nikdy neexistovala otázka, kde něco bylo nebo jak to změnit. Řídicí panel společnosti Kinsta spíše podporuje průzkum a odměňuje vám integrace, které se u webových hostitelů jen zřídka vyskytují. Reakce „ach, to je v pohodě“ se objevila více než jednou.

Typy hostování

Kinsta nabízí pouze jeden typ hostingu: cloud hosting. Ačkoli to nemusí poskytovat nízkonákladový sdílený hosting nebo konfigurovatelnost vyhrazeného hostingu, cloud hosting je nově vznikající kompromis, který umožňuje webům získat rychlost a bezpečnost za nízkou cenu.

Cloud hosting je způsob, jak jsou servery nakonfigurovány. Jste stále hostováni na jednom serveru, ale tento server stahuje výpočetní prostředky ze sítě podkladových serverů. Protože je server takto nastaven, vaše webové stránky získají vyšší škálovatelnost, redundanci a zabezpečení. Váš web je centralizovaný, ale zdroje, které používá, nejsou.

To ztěžuje zasažení výpočetního limitu nebo selhání serveru z příliš mnoha požadavků. Pokud je cloud dostatečně masivní, váš server bude vždy schopen volat na jiné servery v síti, aby získal větší výpočetní výkon.

V případě společnosti Kinsta je síť dostatečně velká. Je poháněn Google Cloud, který je prakticky neomezený, pokud jde o výpočetní výkon. Nekupujete prostor v cloudu. Spíše společnost Kinsta vyvinula platformu, která vám umožní rozšířit používání Google Cloud podle potřeby na vašem webu.

Navíc je na celém světě k dispozici 20 datových center, ve kterých se můžete rozhodnout hostovat. Každý web, který přidáte, může mít své vlastní datové centrum, což znamená, že pokud umístíte více verzí stejného webu, můžete jej připojit k datovému centru poblíž místa, na které cílíte..

Výsledkem je flexibilní forma hostování, která navzdory svým vyšším nákladům přináší mnohem vyšší výkon oproti tradičnímu sdílenému balíčku. Přestože je pevně na druhé straně levného webhostingového plotu, Kinsta poskytuje rychlý a spolehlivý hosting za relativně nízkou cenu.

Rychlost & Uptime

Protože je využíván technologií Google Cloud, nemělo by být žádným překvapením, že Kinsta pracuje dobře, pokud jde o rychlost. V době psaní soupeřilo s naším mistrem A2 Hosting s extrémně rychlou dobou načítání a překvapivou konzistencí (přečtěte si naši recenzi A2 Hosting).

Testovali jsme naši prázdnou instalaci WordPress pomocí Pingdom Speed ​​Test a Load Impact. Naše testování bylo provedeno s plánem Starter společnosti Kinsta, ale vzhledem k tomu, že jediným rozdílem mezi plány jsou měsíční návštěvníci a úložný prostor, výkon představuje všechny nabízené plány.

Naše testování vyprodukovalo 96 ze 100 z Pingdom Speed ​​Test, což je natolik působivé, že ve skutečnosti Kinsta získala místo v našem nejrychlejším průvodci webhostingem. Kopání do detailů, které můžete vidět v níže uvedené tabulce, není na místě. Metrika připojení je delší než obvykle, ale pouze v malém množství a doba čekání je nízká. Na co si stěžovat nelze.

kinsta-review-speed-test

Load Impact přinesl podobně působivé výsledky. Jako zátěžový test jsme na server poslali 50 virtuálních uživatelů během pěti minut. Celkem bylo podáno přes 9 000 žádostí a společnost Kinsta byla schopna tyto žádosti zpracovat v průměru 31 za sekundu. Navíc jsme měli během testu téměř stejnou dobu odezvy, což je skvělé.

kinsta-review-load-impact

Nedocházelo ani k chybám HTTP, což svědčí o tom, že na vašem webu je dostatek zdrojů k použití (pokud chcete vidět chyby, přečtěte si naši recenzi GreenGeeks). Vzhledem ke struktuře cloudového hostingu to není překvapivé, ale ukazuje se na to, že jde o dražší platformu.

Upřímně řečeno, žádný z našich výsledků není překvapivý. Platíte za ultrarychlý hosting s Kinstou a naše testování ukazuje, že Google Cloud přináší.

Pokud jde o provozuschopnost, bude váš web monitorován nepřetržitě. Existuje smlouva o úrovni služeb, kterou Kinsta uzavřela s cílem poskytnout vašemu webu 99,9% dostupnosti. Záruka provozuschopnosti dává Kinsta 30 minut na reakci na mimořádné události a za každou hodinu, kdy je váš web nefunkční, vrátí Kinsta 5 procent z vašeho měsíčního servisního poplatku.

To však není pravděpodobné. Vzhledem k tomu, že Kinsta poskytuje bezplatnou CDN a je postavena na Google Cloud, je pravděpodobnost, že váš web bude mít výpadky v důsledku problémů se serverem, nízká.

Bezpečnostní

Kinsta má působivou sadu funkcí, a přestože nejsou honosné, pomohou vám zajistit, aby váš web byl rychlý a konzistentní. Bezpečnostní funkce jsou také vynikající, protože Kinsta opravuje všechny základní zranitelnosti v infrastruktuře webu.

Začíná to automatickými denními zálohami, které lze prohlížet, stahovat a obnovovat z hlavního panelu účtu jediným kliknutím. Přestože Kinsta drží zálohy pouze 14 až 30 dní v závislosti na vašem plánu, možnost stáhnout si zálohy znamená, že je můžete mít prakticky navždy.

Pokud jdete touto cestou, ujistěte se, že máte k dispozici spolehlivou online záložní službu pro ukládání kopií vašich webových stránek. Doporučujeme Backblaze (přečtěte si naši Backblaze recenzi).

Pokud však na svém webu zkoušíte změny, můžete také provést ruční záložní body. Počet ručních záloh, které můžete vytvořit, závisí na vašem plánu, ale neměli byste je vytvářet. Kinsta nabízí šesthodinové a hodinové zálohy za příplatek, což je ideální pro weby, které se často mění.

kinsta-review-hour-backups

Součástí plánu je také bezplatný šifrovaný certifikát SSL. I když certifikát nízké úrovně vám umožní otevřít šifrované spojení mezi návštěvníkem a serverem. Pokud potřebujete silnější certifikát SSL / TLS, který je důležitý například pro e-commerce, Kinsta vám umožní snadno importovat jeden na vaší palubní desce.

Kinsta nemá odstranění nebo skenování malwaru, nebo alespoň ne způsobem, který nabízí Arvixe (přečtěte si naši recenzi Arvixe). Spíše než propagace skenovacího nástroje, jako je SiteLock, zajišťuje Kinsta svou infrastrukturu pomocí distribuované detekce útoků odmítnutí služby, hardwarových firewallů a monitorování dostupnosti v zákulisí.

To není jen kouř a zrcadla. Kinsta má zavedenou záruku zabezpečení, která vám pomůže vyčistit váš web, bude-li napaden. Tým opraví nebo přeinstaluje jádro WordPress, resetuje všechna hesla databáze a FTP a určí, odkud malware pochází. Tento škodlivý kód bude také odstraněn, čímž se vyčistí váš web.

Kinsta zůstane vaše databáze a obsah nedotčen, ale budete muset znovu nainstalovat pluginy a motivy. Jedná se o službu, která může často provozovat stovky dolarů za web, a skutečnost, že ji Kinsta zahrnuje zdarma, ukazuje jasnou důvěru v její infrastrukturu.

To znamená, že musíte nejprve dostat svůj web do Kinsta. V rámci procesu migrace prohledá Kinsta váš web, aby zjistil, zda neobsahuje malware. Pokud ano, budete muset zaplatit poplatek za úklid 100 USD, než bude hostován na serverech společnosti Kinsta.

Soukromí

Kinsta nenabízí registraci domény, ačkoli obvykle považujeme soukromí domény za klíčovou část této sekce, nejde o téma zde. To znamená, že soukromí stále platí, a jasné zásady ochrany osobních údajů společnosti Kinsta ukazují, že to není na špatné straně plotu..

Stejně jako všichni weboví hostitelé i Kinsta shromažďuje vaše osobní údaje a protokoly serverů při pokladně. Tyto informace však nejsou zpracovávány třetími stranami, ledaže to vyžaduje zákon. Pokud jde o prodej vašich informací, Kinsta nezveřejňuje nic, pouze několik konkrétních třetích stran má přístup k vašim informacím za přísných okolností.

Tyto třetí strany jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů, ale existují pouze obvyklí podezřelí. Vaše fakturační údaje jsou například sdíleny s aplikací Stripe pro zpracování plateb a Google Cloud vidí data vašich webových stránek, protože zde je hostován váš web.

Proto je soukromí z velké části mimo kontrolu Kinsty. Přestože má Kinsta přímou politiku ochrany osobních údajů, někteří z jejích partnerů se hádají v šedých oblastech.

Překvapivě to nepochází od Googlu. Zásady ochrany osobních údajů služby Google Cloud jasně ukazují, že vaše data nebudou použita pro reklamní účely a síť se nikdy nestane zadním vrátkem pro státní dohled..

Celkově se toho z Kinsta, nebo dokonce z Google Cloud, nemusíte bát. To znamená, že jiné společnosti mohou mít politiku hladovění. Je však těžké za to zavinit Kinstu, když vezmeme v úvahu modulární povahu webhostingu a kolik služeb může být zapojeno do procesu.

Podpěra, podpora

Kinsta má vynikající podporu, pokud víte, co děláte. Přímý charakter zástupců podpory je užitečný v chaotickém a často matoucím světě webhostingu, pokud dokážete přeložit to, co říkají. Nováčci si však dávejte pozor, protože Kinsta tam není, aby držel ruku.

To neznamená, že podpora je špatná. Kinsta se nezaměřuje na webové stránky pro začátečníky, a proto ani podpora není. Když jsme se natáhli přes live chat, zástupce byl informovaný a nápomocný, nasměroval nás k nějakému čtení ve znalostní databázi a zároveň zodpověděl naši otázku.

kinsta-review-live-chat

Znalostní základna může pomoci začátečníkům dostat se ze země. Kromě několika průvodců a tutoriálů pro řešení problémů obsahuje Kinsta glosář, který definuje běžné pojmy ve světě webhostingu, jako je PHP a DNS.

kinsta-review-knowledgebase

Navíc jsou příspěvky podrobné. Vezměte si například průvodce zaměřením na jmenné servery. Kinsta ukazuje, jak generovat adresy jmenného serveru v hlavním panelu vašeho účtu a použít je u populárních registrátorů domén, jako je GoDaddy (přečtěte si naši recenzi GoDaddy).

Mimo to existuje e-mailová podpora, ale žádná telefonická podpora. Kinsta vysvětluje, že systém zasílání zpráv online často funguje lépe, a v tomto případě souhlasíme. Když jsme používali systém zasílání zpráv, dokázali jsme vyřešit problémy během několika minut a protokol konverzace byl automaticky odeslán na naši e-mailovou adresu.

Verdikt

Kinsta je pěkná, ale má kotlety, aby mohla konkurovat tomu nejlepšímu z nejlepších. Díky vynikající rychlosti, prvotřídní bezpečnosti a rychlé podpoře je to ideální volba pro zavedené nebo začínající weby WordPress. To znamená, že se jedná o specializovaný webový hostitel, takže nemusí být na vás, jestli chcete stavět na jiné platformě nebo se dostat za nižší cenu.

Co si myslíš o Kinsta? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map