Recenze HostMonster – aktualizováno do roku 2020

Recenze HostMonster

HostMonster je zvláštní poskytovatel hostingu v tom, že sdílí spoustu backendu s Bluehostem, ale bez funkcí a podpory svého velkého bratra. Konečným výsledkem je služba, které se možná budete chtít vyhnout ve prospěch lepší možnosti. Přečtěte si podrobnou recenzi HostMonster.


HostMonster je působivý poskytovatel webhostingu, navzdory tomu, že jeho starý web naznačuje něco jiného. To znamená, že mnoho z jeho silných stránek, aby to vypadalo jako jeho jízda na kabáty jednoho z našich nejlepších poskytovatelů webhostingu, Bluehost. To dává smysl také, vzhledem k tomu, že obě jsou vlastněny webhostingovým konglomerátem Endurance International Group.

Pokud je to, co děláte levný webhosting, nenajdete ho zde. Vysoká cena hostMonsteru, flekatá podpora a nesouladné funkce zanechávají více nevýhod než profesionálů, přestože sdílí vynikající odvahu, kterou má Bluehost. Vzhledem k tomu, že je to dražší než u hvězdného dítěte EIG, existuje malá motivace zvolit si HostMonster před jeho větším sourozencem.

To znamená, že jsme tu, abychom poskytli naši recenzi HostMonster a podrobně popsali naši zkušenost po spuštění webu s jeho nejlevnějším společným plánem. Než se vydáme verdikt, budeme hovořit o cPanelu, webmailu, funkcích, rychlosti a další.

hostmonster-checkout

ovládací panel hostmonster

hostmonster-cpanel

hostmonster-load-impact

Hostmonster-speed-test

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro HostMonster

Funkce

HostMonster je stejný jako Bluehost je téměř všude, a to zahrnuje funkce. Seznam je dlouhý, zejména pro uživatele WordPress, ale díky vysoké cenové značce některé funkce ztratí lesk.

Sdílené plány, které tvoří většinu sestavy, přicházejí s působivými dobroty. Všechny úrovně obsahují certifikát SSL, který je dobře vidět, ale budete muset přejít na Plus nebo výše, abyste si mohli seznam funkcí prohlédnout. Plán Choice Plus, který se nachází v horní části sestavy, zahrnuje prevenci proti spamu, soukromí domény, zálohy CodeGuard, marketingové nabídky a další.

Nevadí nám, že HostMonster skrývá některé funkce za výplatou, protože nepovažujeme marketingové kredity ani prevenci spamu za zásadní. Základy jsou pokryty napříč úrovněmi, včetně úplných záloh cPanelu a certifikátu SSL, takže jsme spokojeni.

HostMonster WordPress Funkce

Přestože nejsou nabízeny žádné plány specifické pro WordPress, HostMonster obsahuje mnoho pro oblíbený systém správy obsahu každého. Jak budeme diskutovat v části „snadné použití“ níže, společnost HostMonster vás požádá, abyste si vybrali téma poté, co se zaregistrujete k účtu, který bude použit v předinstalované kopii WordPress, kterou váš web používá..

Pokud však nechcete používat WordPress, budete mít problémy. HostMonster je postaven na vynikajícím ovládacím panelu Bluehost WordPress a MOJO Marketplace, který prodává témata, uhodli jste, WordPress. Jsou zde i jiní instalátoři, ale HostMonster je zaměřen na uživatele WordPress.

Přehled funkcí HostMonster

Logo HostMonsterwww.hostmonster.com

Začíná od 495 $ za měsícVšechny plány

Typy serverů

Sdílený hosting

VPS Hosting

Spravováno WordPress

Cloud hosting

Vyhrazený hosting

Reseller Hosting

Použitelnost

FTP přístup

SSH přístup

cPanel

Rootový přístup

Denní zálohy

Tvůrce webových stránek

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Bezpečnostní

Ochrana soukromí domény
Určité úrovně

SSL šifrování

Odstranění malwaru

Brána webové aplikace
n / a

Dvoufaktorové ověření

Ochrana DDoS
Neznámý

sFTP

Podpěra, podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora živého chatu

Výukové programy

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Podpora 24/7

Ceny

Jak uvidíme během této recenze, HostMonster má hodně společného s EIG sourozencem, Bluehostem. Ve skutečnosti jsou stejné téměř ve všech ohledech. Přestože společnost HostMonster si půjčuje některé z klamných taktik Bluehostingu pro stanovení cen, její cena je ještě vyšší.

HostMonster však není tak drahý jako Arvixe. Porovnání s naší kontrolou společnosti Arvixe ukáže, že společnost HostMonster z hlediska stanovení cen nekročila na hluboký konec, ale nakonec utratíte o $ 1 – $ 2 více, než byste měli na trhu s mnoha sdílenými možnostmi.

Nebudeme proti tomu, abychom utráceli více, pokud služba stojí za to – Kinsta, Pagely a MDDHosting se do této kategorie hodí – ale HostMonster vaši extra minci nevyužívá správně. Plány jsou stejné jako Bluehost, pokud jde o specifikace a funkce, jen dolar nebo dva dražší.

To ignoruje, že sdílený hosting můžete získat také za levnější. 1&1 IONOS například nabízí komplexní sdílený balíček za zhruba polovinu ceny HostMonster (přečtěte si náš 1&1 recenze IONOS).

HostMonster není příliš předražený, ale je těžké odůvodnit utrácení o několik dolarů více, než byste měli u společnosti Bluehost, když je většina těchto služeb stejná. Dokonce i domény jsou dražší, přičemž HostMonster si za doménu .com účtuje o 5 až 6 $ více než GoDaddy (přečtěte si naši recenzi GoDaddy).

Bez ohledu na to se na vás vztahuje 30 dní, pokud se rozhodnete pro hostingový balíček v HostMonster. I když ne tak dlouho, dokud okno s třemi měsíci vrácení InMotion Hosting (přečtěte si naši recenzi InMotion Hosting), měsíc je standardem pro většinu webových hostitelů.

Snadnost použití

HostMonster běží stejně jako většina jeho EIG sourozenců. Vyberete plán, zadáte doménu, kterou vlastníte nebo se chcete zaregistrovat, vyplníte své osobní údaje a počkáte na zpracování platby. To znamená, že tento proces je otravnější než v případě řekněme Bluehost.

To proto, že HostMonster používá světlé písmo na tmavém pozadí. Přestože estetické obavy začínají dobře před pokladnou, kontrast s napětím očí ztěžuje zjištění, kde je váš součet, což je metrika, která je obzvláště důležitá vzhledem k tomu, že HostMonster při pokladně vybere doplňky navíc.

hostmonster recenze checkout

Poté, co jste byli vyplaceni prostřednictvím pokladny, budete přesměrováni na stránku s potvrzením objednávky a budete požádáni o nastavení hesla. Přestože bychom rádi upřednostňovali aktualizovaný pokladní zážitek, jako byste získali s Hosting24 (přečtěte si naši recenzi24), uzavřený systém HostMonster funguje dobře.

Poté se můžete přihlásit k cPanel nebo webmailu pomocí své domény a hesla. Pokud jste se zaregistrovali pomocí možnosti jednotného přihlášení Google, můžete se přihlásit tímto způsobem.

Pokud se rozhodnete přímo přihlásit k ovládacímu panelu, zobrazí se vám obrazovka, která vás vyzve k výběru motivu. Přestože to HostMonster neobjasňuje, váš hostingový balíček se automaticky nastaví pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek, pokud vyberete motiv. Naštěstí můžete tento krok přeskočit a pokračovat v cPanelu.

HostMonster cPanel

Hostmonster s datem nebo bez data získává hlavní body, pokud jde o ovládací panel. Používá stejné rozhraní jako Bluehost, které se zaměřuje na použitelnost a přizpůsobitelnost současně, což je kombinace, kterou je těžké vytáhnout.  

hostmonster-review-control-panel

Pokud jste přeskočili výběr motivu, HostMonster nastaví WordPress na dočasné doméně. Jedná se o etapovou verzi vašeho webu, což znamená, že na něm můžete provést změny před odesláním dat do živé domény. Zatímco to děláte, v živé doméně se zobrazí stránka „již brzy“.

Neměli byste se do WordPressu přihlašovat, až začnete, ale pomocí velkého fialového tlačítka ve středu ovládacího panelu je to snadné. Místo toho můžete procházet témata a pluginy z ovládacího panelu, což vám umožní nastavit web bez řešení backendu WordPress.

Pokud se chcete kopat do podrobností o cPanel, můžete tak učinit. Karta „Pokročilé“ ukazuje klasický vzhled cPanelu, díky kterému Bluehost získal místo v našem nejlepším webhostingu s průvodcem cPanel.

hostmonster-review-cpanel

E-mail je zpracováván jinde, přestože existuje e-mail & kancelář “na ovládacím panelu. Kliknutím na tuto kartu zobrazíte několik reklam pro sadu Microsoft Office 365 a sadu Google G Suite a také možnost vytváření e-mailových adres ve vaší doméně. Chcete-li získat přístup k webmailu, musíte se vrátit z ovládacího panelu.

HostMonster Webmail

Chcete-li tak učinit prostřednictvím webu HostMonster, který se nedoporučuje, budete se muset odhlásit, abyste se dostali k webmailu, což nedoporučujeme, vzhledem k tomu, že se nám neustále nepodařilo přihlásit. Místo toho je nejlepší najít adresu pro váš webmail účet a přihlásit se přímo. Alternativně můžete použít webmail aplikaci.

To lze nastavit prostřednictvím ovládacího panelu procházením „e-mailu“ & kancelář “a kliknutím na„ zkontrolovat e-mail “zadejte správnou adresu. Otevře se stránka nastavení webmailu, kde můžete konfigurovat Horde, Roundcube nebo SquirrelMail. K dispozici jsou také pokyny pro nastavení mnoha místních e-mailových klientů, včetně Thunderbird, Microsoft Outlook a Postbox.

Typy hostování

HostMonster má několik typů hostování, ale to nemusí být na první pohled patrné. Stejně jako jeho EIG sourozenec iPage (přečtěte si naši recenzi iPage), HostMonster zobrazuje pouze sdílené plány na své domovské stránce. Ostatní plány, které obsahují VPS a vyhrazený hosting, jsou zařazeny do zápatí webové stránky.

Pokud neznáte typy hostingu a co znamenají, přečtěte si přehled typů hostingu.

Stejně jako v případě většiny webových hostitelů zaměřených na začátečníky se HostMonster zaměřuje na sdílené plány (další příklad si přečtěte v recenzi JustHost). Existují tři úrovně sdíleného hostingu – Basic, Plus a Choice Plus -, které zrcadlí schéma pojmenování a obecné specifikace sdílené sestavy v Bluehost.

Na rozdíl od společnosti Bluehost je však cena HostMonster vysoká. Jak si můžete přečíst v naší recenzi Bluehost, máme problémy i s jeho cenou, takže zvláštní cena produktu HostMonster nevypadá skvěle pro sdílené plány.

Ačkoli schéma pojmenování a rozvržení plánů je stejné jako u Bluehost’s, polština není.

HostMonster také nabízí tři úrovně sdíleného hostingu, které mají reklamu „go pro“, která přidává vyhrazenou IP adresu a vysoce výkonný server. Zdá se však, že HostMonster zapomněl aktualizovat marketingovou kopii, protože reklama uvádí, že plán obsahuje vše, co zahrnuje balíček PrimeMon produktu HostMonster. Tento Prime balíček neexistuje.

HostMonster VPS a dedikovaný hosting

Sdílená sestava není působivá a vzhledem k zaměření na HostMonster jsme předpokládali, že VPS a dedikované plány budou stejně průměrné. Naštěstí to tak není. Ačkoli HostMonster neposkytuje flexibilitu hostování A2, pokud jde o plány VPS (přečtěte si naši recenzi hostování A2), ale nejsou příliš ošuntělí.

Hlavně je to proto, že HostMonster nabízí plány cloud VPS, které mohou vašemu webu pomoci se zabezpečením a rychlostí. Cloudový přístup MDDHosting a Kinsta funguje lépe (přečtěte si naši recenzi MDDHosting a recenzi Kinsta), ale pokud chcete jít s HostMonster, jeho nabídka VPS není špatná.

Totéž nelze říci o vyhrazených plánech. Není to špatné, ale my jsme viděli stejnou píseň a tanec za stejnou cenu od jiných poskytovatelů. Ještě horší je, že vyhrazené servery používají tradiční pevné disky namísto pevných disků, které se mezi webovými hostiteli běžně používají.

Pokud hledáte specializovaný hosting, WebHostingBuzz je skvělý způsob, jak si ho pořídit levně, protože nabízí vyhrazené servery, které začínají pod 50 $ měsíčně (přečtěte si naši recenzi WebHostingBuzz). Pokud hledáte více energie, můžete si přečíst naši recenzi na LunarPages, ale buďte upozorněni, že za tuto sílu utratíte mocnou prémii.

HostMonster Spravováno WordPress

Přestože HostMonster nabízí více možností než sdílené, chybí spravované balíčky WordPress. Tyto plány, které jsou běžné u našeho nejlepšího webového hostingu pro výběry WordPress, vám umožňují spustit web WordPress bez obav o jeho instalaci nebo aktualizaci..

Plány cloudového VPS se pro něj zdají být přirozeným domovem, protože jsme viděli, že struktura nabízí vynikající výkon s plány DreamProst DreamHost (přečtěte si naši recenzi DreamHost). Bohužel to není nabízeno.

Pokud hledáte spravované řešení WordPress, existuje několik možností. Líbí se nám SiteGround, protože nabízí komplexní spravovaný balíček WordPress pro méně než většinu (přečtěte si naši recenzi SiteGround). To znamená, že pokud potřebujete více energie, můžete si přečíst naši recenzi Pagely.

Rychlost & Uptime

Pro testování rychlosti používáme Pingdom Speed ​​Test a Impact Load. Pomocí obou těchto nástrojů můžeme získat komplexní přehled o rychlosti a dostupnosti. Pingdom Speed ​​Test nám umožňuje zdokonalit se na jednoho uživatele a rychlost, kterou mohou zažít, a Load Impact nám ukazuje, jak server funguje ve stresu.

Není divu, že HostMonster vystupoval podobně jako Bluehost. Při kontrole JustHost jsme hovořili s podporou o podobnostech mezi ním a Bluehostem. Přestože se zástupce vyhnul otázce, bylo jasné, že určité množství použité architektury JustHost bylo vlastněno a provozováno společností Bluehost..

Zdá se, že tomu tak je také u společnosti HostMonster, vzhledem k tomu, že jsme dosáhli stejných výsledků, jaké jsme dosáhli v našem testu Bluehost na stejné úrovni hostování, stejně jako na zrcadlovém ovládacím panelu. Naštěstí jsou tyto výsledky dobré, alespoň pro náš jednobodový test. HostMonster skóroval 94 ze 100, což není tak rychlé jako Hostinger (přečtěte si naši Hostingerovu recenzi), ale je rychlejší než většina ostatních.

Hostmonster-review-speed-test

Load Impact vypráví jiný příběh, stejně jako tomu bylo u Bluehost, i když minima jsou u HostMonster ještě nižší. Load Impact používáme jako nástroj pro testování zátěže a do pěti minut posíláme 50 virtuálních uživatelů na web, abychom viděli, jak to funguje. Zjistili jsme, že tato čísla jsou maximální pro většinu sdílených plánů nižší úrovně.

Některé chyby HTTP nebo zmeškané žádosti nejsou velké, ale více než polovina z nich se při testování HostMonsteru setkala s chybami (přečtěte si recenzi GreenGeeks pro jiného poskytovatele, který se s tím potýká).

Po 36 uživatelích se doba odezvy snížila na nulu, což znamená, že se web nenačítal pro kohokoli, kdo tento bod překročil. Zvýšený počet chyb HTTP naznačuje, že na stejném serveru je hostováno příliš mnoho uživatelů.

hostmonster-review-load-impact

Výkon je stejný jako u Bluehostu, a tedy i záruka za provozuschopnost. To znamená, že žádný neexistuje. Ve skutečnosti je položka znalostní databáze, která se týká uptime, zkopírována a vložena přímo z Bluehostu, což říká, že HostMonster se bude snažit udržet 100 procent uptime, ale neexistuje žádná záruka.

Bezpečnostní

HostMonster má tři hlavní bezpečnostní funkce, které hledáme: SSL certifikát, denní zálohy a skenování malwaru. Bluehost má také trifecta a stejně jako naše zkušenosti jsme nemohli ověřit bezpečnost Apache serverů.

Téměř ve všech našich recenzích se obracíme na podporu a ptáme se na bezpečnostní funkce na serveru, které zahrnují distribuovanou ochranu odmítnutí služby, ModSecurity, BitNinja a další. Všechny tyto funkce jsou nezbytné pro ochranu serverů hostujících webhosting, a přestože máme podezření, že servery Bluehost některé z nich mají, nemůžeme to určitě vědět.

Volání „serverů Bluehost“ není ani překlepem. Jak budeme hovořit v sekci „podpora“, opakování hostmonsterů, se kterým jsme hovořili, se odkazovalo na servery tímto způsobem, což naznačuje, že hostitelský monster je pouze převedená, předražená verze Bluehost.

HostMonster SSL

Kromě toho jsou bezpečnostní prvky působivé. Získáte bezplatný certifikát SSL, který umožní prohlížečům navštěvujícím váš web vědět, že je bezpečný. To umožňuje prohlížeči otevřít šifrované spojení mezi vaším webem a uživatelem a chránit tak informace mezi nimi.

Navíc získáte denní zálohy svého účtu cPanel, které lze obnovit jediným kliknutím a základní verzí SiteLock. SiteLock je jako antivirus pro váš web, chrání jej před jakoukoli počítačovou kriminalitou, která vám může přijít do cesty. Součástí verze Lite je základní skenování, ale malware z vašeho webu neodstraní.

Přesto jsme rádi, že tyto tři bezpečnostní prvky jsou přítomny. Můžete upgradovat svou verzi SiteLock nebo zakoupit další zálohy pomocí CodeGuard, ale HostMonster poskytuje dostatečné bezpečnostní funkce napříč plány, abychom byli spokojeni.

Soukromí

HostMonster je vlastněn společností EIG, což je špatné znamení soukromí. Pokud jste si přečetli naši recenzi HostGator, budete vědět, že EIG vlastní webhostingové společnosti, ale jde o prodej vašich dat..

Počínaje menším problémem HostMonster nezahrnuje soukromí domény napříč plány jako WestHost (přečtěte si naši recenzi WestHost). HostMonster je lepší než většina ostatních v tom, že zahrnuje soukromí domény s vybranými sdílenými plány. Horní dvě úrovně nabízejí soukromí domény, takže i když bychom to upřednostňovali napříč plány, je těžké si stěžovat.

Ochrana soukromí v doméně skrývá vaše osobní informace před sběrateli hromadných dat nahrazením informací, které ukládáte do svého záznamu WHOIS, údaji registrátora. Je to první krok k ochraně vaší identity při spouštění webových stránek. Viděli jsme poskytovatele, jako jsou WestHost a DreamHost, které do svých sestav zdarma zavedou..

Ve srovnání s politikou ochrany soukromí společnosti EIG je to malý problém. Zásady ochrany osobních údajů dávají společnosti EIG právo sdílet a prodávat vaše informace jakýmkoli způsobem, který považuje za vhodný, což je obzvláště znepokojivé vzhledem k seznamu známých partnerů, které má.

Zásady ochrany osobních údajů uvádějí, že společnost EIG může prodávat vaše osobní údaje společnosti Google Ads, Bing, WPBeginner, Verizon a dalším. Seznam známých partnerů je vlastně tak dlouhý, že tisk trvá asi šest stránek.

To ignoruje i probíhající vnitřní obchodování. EIG vlastní mnoho značek, z nichž mnohé poskytují služby pro webhosting. Například po zakoupení hostovacího balíčku pravděpodobně uvidíte nárůst reklam SiteLock a MOJO Marketplace. Jako neoficiální důkaz má váš recenzent určitě.

Podpěra, podpora

V průběhu této recenze jsme hovořili o tom, jak podobný je HostMonster jako Bluehost, ale při testování podpory jsme dostali naši odpověď určitě. Ptali jsme se na bezpečnost serverů, s níž jsme se setkali s podobnou odpovědí, když položili otázku Bluehostu. To znamená, že po slušném množství zvědavosti zástupce podpory označil servery jako „servery Bluehost.“

hostmonster-review-live-chat

Název v horní části okna živého chatu je jiný, ale zdá se, že zástupce odpovídá na otázky pro HostMonster a Bluehost (a pravděpodobně také JustHost). S vědomím, že náš závěr je stejný. HostMonster má okamžitou podporu prostřednictvím telefonu a živého chatu, ale zástupci se více zajímají o drobná vysvětlení než o pomoc při odstraňování problémů s webem..

Centrum nápovědy není stejné. Máme velmi rádi centrum nápovědy Bluehost, takže vidět to tady nebude špatné. HostMonster se však rozhodl nezkradnout databázi znalostí. Místo toho je obtížné číst a procházet sbírku článků.

hostmonster-review-knowledgebase

HostMonster navíc nemá zdroje podpory, které má Bluehost. Existuje jen hrstka článků o znalostech, a přestože mají solidní detaily a instrukce, video tutoriály, webináře a průvodci, které Bluehost má, jsou užitečnější.

Toto není srovnávací kousek Bluehost vs. HostMonster (můžete si přečíst náš zápas DreamHost vs. Bluehost, pokud ho chcete vidět v ringu). To znamená, že je obtížné stanovit základní očekávání, když jsou obě služby z velké části stejné. Pokud jde o podporu, HostMonster bohužel přijal slabé stránky svého sourozence bez silných.

Verdikt

HostMonster je Bluehost – neexistuje žádný způsob, jak to udělat – ale je to poněkud těžkopádnější a nákladnější verze. Přestože si ceníme funkcí, zejména z bezpečnostních důvodů, některé z negativů jsou příliš velké na to, aby byly přehlíženy. Ve srovnání s Bluehostem HostMonster zaostává.

Stejně jako u všech značek EIG jsou soukromí a podpora slabými místy, ale rychlost hostmonsterů je lepší než většina jeho sourozenců. “.

Co si myslíte o HostMonster? Je to jen reskinovaná verze Bluehost? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

HostMonster FAQs

 • Co je HostMonster?

  HostMonster je poskytovatel webhostingů ve vlastnictví Endurance International Group. Je vybaven sdíleným, vyhrazeným a VPS hostingem na serverech Apache s cPanel.

 • Proč nebyl HostMonster Load?

  HostMonster bojoval během našeho stresového testování, což naznačuje, že na serveru je příliš mnoho uživatelů a není dostatek prostředků. To by mohlo způsobit, že se weby hostované s HostMonster nenačtou.

 • Jak mohu přeposlat e-mail v HostMonster?

  Přesměrování e-mailů můžete nastavit v ovládacím panelu HostMonster kliknutím na „e-mail & office “a přidání nové adresy. O nastavení na přeposílání se můžete dočíst v dokumentaci cPanel.

 • Kde se nachází správa názvů domén v HostMonster?

  Oblast správy názvů domén najdete kliknutím na záložku „domény“ na ovládacím panelu HostMonster. Zde můžete přidat certifikát SSL, spravovat doménu a další.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me