Recenze hostingerů – aktualizováno do roku 2020

Hostinger recenze

Skvělý poskytovatel webhostingu, pokud nechcete utrácet příliš mnoho, Hostinger nedávno aktualizoval svou službu tak, aby se stal vícestrannou, výkonnou službou schopnou všeho druhu. Podívejte se na naši zcela novou recenzi hostingera a zjistěte, zda je to webový hostitel pro vás.


Vždy jsme byli fanoušky Hostingera, ale bylo to jako host zaměřený na rozpočet více než cokoli jiného. S přepracovaným rozhraním a rozšířeným rozsahem plánů se však začíná dostávat do své vlastní. Stále mu chybí schopnost provozovat velké sítě s více webovými stránkami, ale je to silný uchazeč o nejlepší webhosting, který si můžete koupit.

V této aktualizované recenzi hostingera se ještě jednou podíváme na službu, abychom zjistili, zda změny způsobí, že si to zaslouží vaše dolary. Před vydáním našeho výroku si promluvíme o funkcích, cenách, typech serverů, snadném použití, zabezpečení a podpoře.

Očekávali jsme mírné změny ve službě, ale Hostinger vyšel houpat. Při rozšiřování ovládacího panelu a přidávání služeb se mu podařilo zachovat uživatelsky přívětivý přístup, který se nám tolik líbil. Je to vynikající volba pro webhosting, zejména pokud chcete ušetřit pár babek.

Hostinger-Slider1

Hostinger-Slider2

Hostinger-Slider3

Hostinger-Slider4

Hostinger-Slider5

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro hostinger

Funkce

Hostinger je zaměřen na jednu věc: levná služba. Ačkoli to nikdo neskrývá, obvykle to znamená, že tyto rysy tak či onak chybí. Naštěstí to tak není. Přestože se Hostinger snaží dosáhnout cenově výhodných cen, zahrnuje působivou škálu možností.

První a nejdůležitější jsou automatické zálohy. V závislosti na plánu získáte týdenní nebo denní zálohy. Pokud kupujete plán, který nabízí pouze týdenní zálohy, můžete upgradovat také na denní. Přestože byste měli stále provádět manuální zálohování, automatizovaný systém, který zachytí vše, co proklouzne skrz trhliny, není nikdy špatná věc.

Zálohy jsou nejdůležitější funkcí, ale nemusí být nejatraktivnější. Chcete-li opravdu prodat prskající, Hostinger obsahuje webový tvůrce. Přestože jsme již dříve zabudovali tvůrce webových stránek, obvykle se cítí spíše jako dodatečná myšlenka než užitečný nástroj (přečtěte si náš 1&1 recenze webového tvůrce).

Tvůrce webových stránek společnosti Hostinger nabízí přibližně 200 šablon, z nichž některé se cítí nevýrazné, jiné svítí. Tato služba nedosahuje úrovně SquareSpace ve svém návrhu šablony (přečtěte si naši recenzi SquareSpace), ale má mnoho atraktivních možností pro různé weby..

hostinger-review-website-builder

Jednou z důležitých změn v tvorbě webových stránek od našeho posledního výletu je přidání automatické změny velikosti šablony. Funkce, kterou Hostinger nazývá „automatické rozvržení“, je stále v beta verzi a zobrazuje se. Ceníme si úsilí, které se Hostinger snaží přivést do svého webového tvůrce responzivní šablony, ale stále s ním existuje mnoho problémů..

Text se může přesunout do jiných sekcí, grafika se může překrývat s některými prvky webu a celkové rozložení se nemusí vždy dobře překládat. To znamená, že je jasné, že společnost Hostinger se snaží vyřešit jednu z našich největších stížností, když jsme ji naposledy testovali, a to je dobrá věc. Responzivní témata ještě neexistují, ale Hostingerův pokrok naznačuje, že nejsou daleko.

hostinger-review-responzivní témata

Mimo to je tvůrce webových stránek působivý. Zahrnuje integraci s Zendesk, PayPal, platformami sociálních médií a dalšími, a to vše při zachování přímého rozhraní drag-and-drop. Ačkoli se zdá, že většina webových hostitelů se potýká s průměrným tvůrcem webových stránek a nazývá ho den, je jasné, že společnost Hostinger se věnuje tomu, aby se její tvůrce webových stránek stal vážným nástrojem pro návrh.

Pokud jde o hostingové služby, Hostinger nenechává žádný kámen bez kamenů. Kromě automatizovaného zálohování zahrnuje úložiště pevných disků, celoživotní certifikáty SSL a integraci Cloudflare, která se spojuje nejen s dalším levným webovým hostitelem, ale spíše s plnohodnotným poskytovatelem.

Přehled funkcí hostingerů

Logo hostingerwww.hostinger.com

Začíná od $ 080 za měsícVšechny plány

Typy serverů

Sdílený hosting

VPS Hosting

Spravováno WordPress

Cloud hosting

Vyhrazený hosting

Reseller Hosting

Použitelnost

FTP přístup

SSH přístup

cPanel

Rootový přístup

Denní zálohy

Tvůrce webových stránek

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Bezpečnostní

Ochrana soukromí domény

SSL šifrování

Odstranění malwaru

Brána webové aplikace

Dvoufaktorové ověření

Ochrana DDoS

sFTP

Podpěra, podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora živého chatu

Výukové programy

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Podpora 24/7

Ceny

Hostinger je nejlepší hodnota, kterou můžete získat s webhostingem. Dokonce ani levní poskytovatelé, jako je Bluehost (přečtěte si naši recenzi Bluehost), se neshodují s Hostingerovými výhodnými cenami za koš. Ačkoli to byla pravda, když jsme službu naposledy zkontrolovali, díky robustnější sestavě plánů je tato služba atraktivnější než kdy jindy.

Sdílený hosting má tři varianty: Single, Premium a Business. Jako u většiny sdílených možností, Hostinger vyžaduje, abyste se přihlásili k víceleté smlouvě, abyste získali nejlepší sazbu, což v tomto případě stojí za to. Jeden sdílený hosting je méně než dolar za měsíc, pokud si koupíte čtyři roky. Souhrnně získáte čtyři roky služby za méně než 40 $.

V závislosti na plánu, který si koupíte, budou při pokladně k dispozici doplňky. Denní zálohy jsou 1 $ navíc, certifikát SSL / TLS je 12 USD na celý život a ochrana Cloudflare je pouze 10 USD. Můžete si také zakoupit prioritní podporu za 2 $ za měsíc a SEO Toolkit Pro za 10 $ za měsíc.

Jsme fanoušky denních záloh, ale další doplňky nejsou skvělé. Sada nástrojů SEO může pomoci nováčkům, ale místo toho můžete použít bezplatný analytický software, jako je Google Analytics. Stejně tak je cena 12 USD levná pro doživotní certifikát SSL, ale Hostinger neříká, jaký je to typ, což nás nutí považovat to za rozpočet, zejména proto, že se jedná o jednorázový poplatek.

Poskytovatelé, jako je DreamHost, nabízejí některé z těchto doplňků zdarma (přečtěte si naši recenzi DreamHost). To znamená, že nám nevadí, že hostinger poplatky. Tím, že Hostinger odstraní vymoženosti, jako je integrace Cloudflare a SSL certifikát, je od začátku schopen snížit své ceny. Pokud vám vyhovuje a la carte, je to nejlevnější způsob, jak si koupit hosting.

Nákup několika let není špatná věc. Hostinger nabízí 30denní záruku vrácení peněz, což znamená, že můžete službu otestovat, aniž byste riskovali desetník. Přestože hosting InMotion poskytuje až 90 dní na vrácení drahých plánů (přečtěte si naši recenzi InMotion Hosting), časový rámec hostingera je dost.

Jeho platební možnosti jsou také překvapivě robustní. Jsou přítomni obvyklí podezřelí, jako jsou PayPal a kreditní karty, ale také vám umožňuje platit kryptoměnami, včetně bitcoinů, ethereum a litecoinů..

Typy serverů

Jednou z našich největších kritik Hostingera, když jsme to naposledy otestovali, byl nedostatek možností pro výkonné uživatele. Sdílený hosting je v pořádku, zejména když je stejně levný jako u hostingu, ale vážní uživatelé potřebují více o svůj webhosting. Naštěstí to Hostinger vzal v úvahu a rozšířil svou sestavu tak, aby vyhovovala rozmanitější zákaznické základně.

Sdílený hosting je však stále jeho jádrem a jeho sestava nezklame. Jak již bylo uvedeno, existují tři možnosti: Single, Premium a Business.

Jednotlivé plány jsou levné, ale nejlépe se hodí pro malé webové stránky, které nepotřebují velký provoz. Díky 100 GB šířky pásma, 10 GB úložného prostoru a žádným doplňkům zdarma není jediný hosting pro většinu zajímavou možností. To znamená, že je to slušná možnost, řekněme, webové stránky portfolia.

Premium je první možnost, na kterou byste se měli dívat. Přibližně 2 $ měsíčně nabízí neomezené místo na disku, šířku pásma a databáze MySQL. Má také dvakrát tolik zpracovatelského výkonu než Single, ať už to znamená cokoli. Přestože do tohoto nároku příliš nevkládáme, prémiový hosting je stále podporován 99,9 procentní zárukou dostupnosti služby Hostinger, takže jsme spokojeni.

Podnikání je stejné, kromě toho, že přichází se čtyřikrát větším výkonem, certifikátem SSL zdarma a každodenními zálohami. Prémiové plány již zahrnují týdenní zálohy, což by mělo stačit, ale pokud chcete zajistit, aby se na vašem webu nic neztratilo, obchodní plány nejsou špatné.

Nováček je cloud hosting. Na rozdíl od tradičního hostingu se cloudový hosting šíří vaše webové stránky na více serverech v cloudu. Protože to dělá tímto způsobem, získáte nadbytečné kopie svého webu za všech okolností. Cloud hosting zajišťuje, že se váš web nejen načítá rychleji, ale zůstává online déle.

Plány hostingu cloudu přicházejí s vyhrazenou adresou IP, izolovanými zdroji, bezplatnou registrací domény, certifikátem SSL a neomezenou šířkou pásma. Jediným rozdílem mezi třemi plány hostování v cloudu, které hostinger nabízí, je množství paměti SSD, paměti a procesorových jader. Existuje také rozdíl v „zvýšení rychlosti“, do kterého nevkládáme příliš mnoho akcií.

K dispozici je také hosting VPS, který vám umožní využívat výhody dedikovaného serveru bez dodatečných nákladů. Hostinger má k dispozici šest možností, přičemž nejvíce vestavěná konfigurace přijímá 12 632 bodů od Geekbench.

Hostinger Speed ​​and Uptime

Během našeho testování měl Hostinger 100 procent dostupnosti, což by nemělo být překvapením. Každý plán je zálohován svou 99,9 procentní zárukou dostupnosti, a přestože existuje spousta důvodů nedůvěřovat záruce dostupnosti, navazuje na to. Pokud v daném měsíci klesne pod 99,9 procent uptime, můžete požádat až o 5 procent z vašeho měsíčního poplatku zpět.

Testovali jsme rychlost pomocí Dareboost, GTMetrix a Pingdom a Hostinger měl slušné výsledky napříč deskou. Získala hodnocení C (přibližně 70 procent) ze všech tří testů. Ačkoli to není příliš působivé, existuje mnoho faktorů, které hrají, jak rychle se načítá stránka, a ne všechny jsou na bedrech hostitele webu..

Přestože naše výsledky nesplňovaly naše nejrychlejší standardy pro webhosting, důvody pro ně byly založeny na optimalizaci našeho webu. Každý nástroj například navrhl zmenšení velikosti obrázku, aby se snížilo množství dat, která je třeba přenést.

Při pečlivém plánování a strategické optimalizaci může být Hostinger rychlý. Po vybalení nemusí jít o nejrychlejší možnost, ale obvykle je tomu tak. Když jsme naposledy testovali Hostingera, mělo to průměrné výsledky, ale toto kolo testování bylo působivé, ne-li to nejlepší, co jsme viděli.

Snadnost použití

Jedním z aspektů hostingera, který se nám dříve líbil, byl ovládací panel bez nesmyslu. I když to bylo skvělé pro použitelnost, nenabízel flexibilitu cPanel (přečtěte si náš nejlepší webhosting s průvodcem cPanel). Hostinger se zbavil starého rozhraní a nahradil jej něčím, co je mnohem robustnější, a to vše při zachování přístupu prvního uživatele, který se nám dříve líbil.

Nejprve se musíte zaregistrovat k účtu. Proces platby je jednoduchý a jasně ukazuje cenu, kterou platíte, a čas, který kupujete. Přestože během pokladny nikdy nemáme nadšení z doplňků, Hostinger možnosti předběžně nekontroluje ani neskrývá na dně. Spíše se zobrazují vedle produktu, který kupujete, s krátkými tipy vysvětlujícími, pro co jsou užitečné.

hostinger-review-checkout

Po dokončení platby budete přesměrováni na hlavní panel s výzvou k dokončení nastavení svého webu. Hostingerův proces je věcí krásy. Při nastavování domény budete vyzváni k zadání informací WHOIS a zobrazí se seznam možností pro vytvoření webu.

Přestože se zdá, že je to malý krok, ti ​​noví v oblasti webhostingu ocení jedno tlačítko, řekněme, instalaci WordPress. Můžete se také rozhodnout použít webhosting hostitele, což je překvapivě dobré (přečtěte si naši recenzi GoDaddy GoCentral a podívejte se, jak by neměl fungovat zahrnutý webový tvůrce).

Můžete se rozhodnout přeskočit nastavení platformy a spravovat své webové stránky přes cPanel. Stejně jako HostGator (přečtěte si naši HostGator recenzi), Hostinger má upravenou verzi cPanel a my jsme fanoušci změn, které provedlo.

hostinger-review-cpanel

I když se nám líbí možnosti, datované implementace cPanel mohou nováčka zahltit. Hostinger vám stále poskytuje spoustu kontroly nad vaším webem, ale moderní rozhraní se necítí jako skličující. Například SiteGround má stejné možnosti jako Hostinger, ale není to skoro jako pozvání (přečtěte si naši recenzi SiteGround).

Je zřejmé, že Hostinger navrhl rozhraní s ohledem na uživatele. Pokročilé možnosti jsou zasypány do spodní části obrazovky, zatímco běžné funkce, jako je e-mail, jsou uvedeny v horní části. Hostinger má nepatrný rozdíl ve svém cPanelu, který dělá zastrašující aspekty webhostingu mnohem snazší strávitelnost.

Na ovládacím panelu jsou možnosti pro přidání nových serverů, správu domén a aktualizaci fakturačních údajů, které jsou standardem pro poskytovatele webhostingu. Obchod je však neobvyklým doplňkem. Tam si můžete zakoupit některý z doplňků, které jste viděli při pokladně, a další produkty.

Můžete si například zakoupit předplatné sady G Suite pro získání profesionálních e-mailů ve své doméně, stejně jako nástroje sady Office Suite, vše podporované službou Disk Google (přečtěte si naši recenzi na Disku Google). Kupodivu si také můžete zakoupit předplatné společnosti NordVPN, což není špatná věc, protože společnost NordVPN je jedním z nejlepších poskytovatelů VPN v okolí (přečtěte si naši recenzi NordVPN).

Hostinger spravoval něco zvláštního s novým rozhraním. Zachovalo si vše, co se nám na něm líbilo, a přidal více surové energie pro uživatele, kteří ji mohou využít. Místo toho, aby se stal hostitelem levného webhostingu, se nyní cítí jako správná volba, a to vše při zachování přitažlivosti pro nováčky.

Bezpečnostní

Hostinger se zaměřuje, i když se rozšířil, stále poskytuje rychlý a levný webhosting. Z tohoto důvodu není zahrnuto mnoho bezpečnostních funkcí, a to i přesto, že si během pokladny můžete zakoupit další ochranu. Nejsou zahrnuty některé pokročilejší funkce zabezpečení, jako je čištění webových stránek nebo ochrana před malwarem.

Mimo Single Shared Hosting jsou všechny plány dodávány s automatickým zálohováním. V závislosti na plánu, který dostanete, mohou být tyto zálohy týdenní nebo denní. I když to není první věc, která vám při přemýšlení o bezpečnosti na mysli, je záloha zálohování pěkným bezpečnostním ventilem, pokud se něco pokazí.

Můžete si také zakoupit ochranu proti cloudflare. Jak je vysvětleno v našem průvodci Cloudflare, přidání služby na váš web může pomoci jeho rychlosti a bezpečnosti. Cloudflare je síť pro doručování obsahu, což znamená, že ukládá verze vašeho webu na servery po celém světě a poskytuje tyto kopie uživatelům v blízkosti konkrétního umístění..

Menší vzdálenost cestování znamená, že se váš web načte rychleji, ale také to znamená, že se méně pravděpodobně stanete obětí distribuovaného útoku odmítnutí služby. Cloudflare může distribuovat příchozí požadavky a identifikovat útoky DDoS dříve, než mohou váš web uvést do režimu offline, a vyřídit zátěž v síti tak, aby žádný server nezasáhl zásah.

Jedním z neuspokojivých opomenutí je SiteLock nebo v tomto ohledu jakýkoli nástroj pro skenování nebo odstranění malwaru. Přestože Hostinger není jedinou webhostingovou službou, která přeskočí odstranění škodlivého softwaru, jeho první přístup se pro něj zdá být přirozeným domovem. Můžete si samozřejmě zakoupit SiteLock nebo jakýkoli jiný skenovací nástroj a přidat jej na svůj web ručně, ale noví uživatelé to nemusí vědět.

Zabezpečení webových stránek je zátěží, která na vás záleží, a Hostinger odvádí dobrou práci, aby vás připravil na boj s jakoukoli hrozbou, které by váš web mohl čelit. Ačkoli chybí nástroj pro odstranění malwaru, je zklamáním, jsme však spokojeni s rozšířením nástrojů, které hostinger nabízí.

Rovněž stojí za zmínku, že Hostinger je jedním z mála nezávislých webových hostitelů. Místo toho, abyste vlastnili více webhostingových společností a používali stejnou nebo podobnou infrastrukturu, používáte Hostinger samotný. Jako soukromá společnost to obvykle znamená, že společnost Hostinger bude hledat váš nejlepší zájem a ne potěšit akcionáře.

Podpěra, podpora

Hostinger nenechává žádnou otázku, jak kontaktovat podporu. Při každém otevření řídicího panelu účtu se od agenta podpory objeví tip, který vám ukáže, kde kontaktovat live chat. Tento agent podpory nemusí být stejný, s kým mluvíte, když se natáhnete, ale malé pošťouchnutí, které chcete kontaktovat, je příjemné vidět.

Okolo 1:00 jsme se obrátili na podporu – váš recenzent je noční sova – a dostali jsme odpověď do minuty. Odpověď nebyla ani přesměrující, ani chladná. Agent podpory odpověděl na naši otázku o integraci Cloudflare důkladně a rychle, s pozitivním přístupem k zavedení.

Navíc si můžete při každém přímém chatu prohlížet své předchozí konverzace s podporou opakování. Místo toho, aby vás poslal přímo agentovi podpory, hostinger zobrazí vaše nedávné konverzace a vyhledávací lištu, aby našel odpověď ve znalostní databázi. Nenutí vás však, abyste šli do vědomostní základny. Můžete zahájit konverzaci, aniž byste nejprve hledali.

hostinger-review-live-chat

Mimo živý chat můžete hostingerovi poslat e-mail. Natáhli jsme se stejnou otázkou o Cloudflare a zástupce se k nám vrátil asi za šest hodin. Stejně jako u živého chatu byl e-mail s odpovědí přátelský a přes.

Neměli byste se však uchýlit k e-mailu. Hostinger má působivou znalostní základnu, která poskytuje odpovědi na většinu otázek. Existuje několik stovek článků, které pokrývají vše od fakturace po DNS.

hostinger-review-knowledgebase

Na znalostní základnu je působivé to, že se nezaměřuje na jeden aspekt služby. Viděli jsme znalostní základny, které se zaměřují na řešení problémů, a další, které se zaměřují na konzultace. Hostinger, na druhé straně, má dobré šíření příruček a návodů k odstraňování problémů, které pomáhají novým uživatelům dostat se na paty a přitom pomáhat čtenářům.

Verdikt

Hostinger, jak rozšiřuje své služby. Za krátkou dobu od doby, kdy jsme ji testovali, se rozrostla na větší zákaznickou základnu při zachování přístupu prvního uživatele, který se nám tolik líbil. Od funkcí po podporu je Hostinger jedním z nejlepších poskytovatelů webhostingů v okolí.

To však stále postrádá výkonné možnosti, jako je vyhrazený hosting pro zákazníky, kteří to potřebují. Jeho služby se rozšířily, ale ne natolik, aby vyhovovaly všem. To však není ani dobré, ani špatné. Mohlo by to poskytovat špičkový hosting, ale výklenek, který vyplňuje, potřebuje kvalitní a nezávislou možnost. Hostinger je to.

Pro mocné uživatele je Kinsta dobrým místem k zahájení (přečtěte si naši recenzi Kinsta).

Co si myslíš o hostingerovi? Vyzkoušíte plán? Dejte nám vědět o svých zkušenostech v níže uvedených komentářích a jako vždy díky za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map