Hosting24 Recenze – Snadné použití, rychlé a levné – aktualizováno 2020

Hosting24 Recenze

Hosting24 je připravená varianta hostingu, jednoho z našich oblíbených webových hostitelů. Má mnoho vzestupů svého rodiče, ale zaměřuje se více na to, aby se věci dostaly do vzduchu rychleji než cokoli jiného. Podívejte se na naši úplnou recenzi Hosting24 a zjistěte, zda je to pro vás možnost.


Hosting24 je dceřiná společnost společnosti Hostinger a jak můžete číst v naší recenzi hostingera, je to jeden z nejlepších poskytovatelů webhostingu. Je to levné, snadno použitelné a rychlé, což vytváří rovnováhu, kterou je těžké najít na trhu webhostingů.

V tomto přezkumu Hosting24 budeme hovořit o naší zkušenosti poté, co s ní strávíme čas. Spustili jsme web WordPress s jeho nejlevnějším plánem otestovat rychlost, bezpečnost, uživatelskou přívětivost a další, to vše vám můžeme dát náš verdikt.

Hosting24 prostě dělá to příliš snadné doporučit. Přestože jsme našli několik oblastí, kde to postrádá, výhody jsou příliš mnoho, aby bylo možné popřít. To znamená, že pokud hledáte výkonný dedikovaný hosting nebo spravovaný WordPress, mohlo by být lepší hledat jinde.

hosting24-slider1

hosting24-slider2

hosting24-slider3

hosting24-slider4

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro hostování24

Funkce

Hosting24 má mnoho funkcí, i když to nemusí být okamžitě zřejmé. Ačkoli rychlý pohled na stránku produktu ukazuje, že zahrnuje vše, co by mělo, věci, které jej oddělují, se dějí v zákulisí.

Než se k tomu však dostaneme, musíme si promluvit o tom, jak Hosting24 segmentuje své plány. Do specifik se dostaneme v sekci „typy hostingu“, ale krátká je, že existují plány, které používají cPanel a další, které používají ovládací panel Hosting24. Prodávají se také s různými funkcemi za různé ceny.

Normální sdílené plány mají slušnou škálu funkcí, včetně bezplatného tvůrce webových stránek. Ačkoli to není tak dobré jako náš nejlepší tvůrce webových stránek, Wix, je to stále solidní nabídka (přečtěte si naši recenzi Wix).

hosting24-review-website-builder

To znamená, že pokud chcete dostat vše ze sdíleného plánu, musíte přejít na úroveň Business. Zde získáte tvůrce webových stránek, bezplatný certifikát SSL / TLS, automatické denní zálohy a bezplatnou doménu.

Hoting24 cPanel Plány

cPanel naproti tomu plány nerozděluje mezi úrovněmi. Na obou úrovních hostování cPanel získáte certifikát SSL / TLS, tvůrce webových stránek a automatické zálohy. Máte také snadnou integraci s Cloudflare (přečtěte si náš průvodce Cloudflare) a plný přístup SSH.

Zvláštní je, že plány cPanel mohou být levnější než sdílené plány v závislosti na zvolené úrovni. Přestože jsme fanoušky ovládacího panelu Hosting24, máme rádi i cPanel, takže by mělo smysl skočit na plán cPanel a získat více funkcí za méně peněz.

Tyto funkce však nejsou nic ve srovnání se serverovým softwarem, který používá Hosting24. Většina webových hostitelů používá Apache, což je serverový software s otevřeným zdrojovým kódem, který nabízí vynikající flexibilitu. Existuje však alternativa, která se nazývá LiteSpeed, která nabízí podobnou flexibilitu a zároveň snižuje režii.

Výsledkem je mnohem rychlejší rychlost pro uživatele. Jak se dostaneme do části „speed“, Hosting24 se chová výjimečně, a to hlavně díky serverům LiteSpeed. Není to honosné jako reklamní kredity, které získáte na serveru HostMonster (přečtěte si naši recenzi HostMonster), ale servery LiteSpeed ​​budou pro váš web z dlouhodobého hlediska mnohem více..

Přehled funkcí hostingu24

Logo Hosting24www.hosting24.com

Začíná od $ 080 za měsícVšechny plány

Typy serverů

Sdílený hosting

VPS Hosting

Spravováno WordPress

Cloud hosting

Vyhrazený hosting

Reseller Hosting

Použitelnost

FTP přístup

SSH přístup

cPanel

Rootový přístup

Denní zálohy

Tvůrce webových stránek

Služby

SEO

Marketing

Design webových stránek

Bezpečnostní

Ochrana soukromí domény
Zaplaceno

SSL šifrování

Odstranění malwaru

Brána webové aplikace

Dvoufaktorové ověření

Ochrana DDoS

sFTP

Podpěra, podpora

E-mailová podpora

Telefonická podpora

Podpora živého chatu

Výukové programy

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Podpora 24/7

Ceny

Hosting24 není nejlevnějším hostitelem – přečtěte si naši recenzi Namecheap – ale ceny nejsou špatné. Na rozdíl od LunarPages, které, jak můžete vidět v naší recenzi LunarPages, nikl a desetníky vás za téměř všechno, Hosting24 nabízí komplexní seznam funkcí za rozumnou cenu.

To znamená, že vyniká víceletými sazbami. Jako většina webových hostitelů, Hosting24 inzeruje cenu za nejdelší dobu hostingu, což je v tomto případě čtyři roky. Na rozdíl od společnosti Bluehost, která používá víceletou slevu jako způsob, jak zkreslit své sazby, je Hosting24 jasná o tom, co budete platit (přečtěte si naši recenzi Bluehost).

Navíc vás Hosting24 nenutí k uzavření víceleté smlouvy. Můžete si zakoupit jeden měsíc, tři měsíce, jeden rok, dva roky nebo čtyři roky hostingu. Cena za měsíc se zvyšuje, jak se doba trvání zkracuje. Stále, na rozdíl od společnosti Arvixe, cena za obnovení zůstává po celou dobu stejná (přečtěte si naši recenzi společnosti Arvixe).

Upřednostňujeme přímou cenu DreamHost (přečtěte si naši recenzi DreamHost), ale Hosting24 nedělá s jeho cenovým systémem nic zavádějícího. Ve skutečnosti, bez skrytých poplatků a doplňků hostitele, jako je Bluehost, skončí Hosting24 levným na víceletém konci..

Hosting24 sdílených plánů

Například nejlevnější levný plán je na čtyři roky nižší než 40 USD, což je v odvětví webhostingu neslýchané. Pokud vezmeme v úvahu, že měsíční sazba je kolem 8 $, což je přibližně pětkrát dražší po dobu téměř 50krát delší. Plus, jít na delší období může být ve skutečnosti levnější.

Stejný sdílený plán je 8 $ za měsíc, pokud půjdete měsíčně, ale pouze 2,15 $ za měsíc, pokud kupujete tři měsíce, což znamená, že můžete získat tři měsíce hostingu za 2 $ méně než jeden měsíc.

Sazby nejsou nejnižší, jaké jsme viděli, ale vynikající úvodní sazba hostingu24 přináší cenové hodnotě za to. Navíc máte 30 dní na to, abyste si to rozmysleli. Přestože má služba InMotion Hosting delší lhůtu na vrácení peněz – jak můžete vidět v naší recenzi InMotion Hosting, máte přiděleno celé tři měsíce – Hosting24’s je stále slušná.

Ačkoli to obvykle není faktor, chceme zmínit platební možnosti. Hosting24 – a hostinger, v tomto ohledu – je neobvyklý v tom, že vám nejen umožňuje platit kreditní kartou nebo PayPal, ale také různými kryptoměny, včetně bitcoinů.

Snadnost použití

Odhlášení s Hosting24 je jednoduché díky modernímu designu webových stránek a přímé obrazovce pokladny. Je to mnohem čistší než FatCow (přečtěte si naši recenzi FatCow), ale díky podivné distribuci sdílených plánů je uživatelsky přívětivější než řekněme Kinsta. I přesto je to malý zážitek v celkovém vynikajícím zážitku z pokladny.

Na obrazovce pokladny jsou zobrazeny všechny možné doby trvání plánu, který jste vybrali, a cena za měsíc pro tyto doby trvání. To také zabírá většinu obrazovky a ponechává malý prostor pro otravování doplňků nebo skrytých poplatků.

hosting24-revize-checkout

Po výběru plánu a doby trvání budete vyzváni, abyste se přihlásili nebo zaregistrovali, což můžete provést zadáním údajů o účtu nebo připojením Facebooku nebo Google. Při připojování externích účtů existují obavy týkající se ochrany osobních údajů, ale usnadňuje to proces placení.

Jakmile je hotovost hotová, hostování24 zpracovává věci jinak než ostatní weboví hostitelé. Vaše platba se vymaže a Hosting24 vás provede procesem nastavení, ve kterém si koupíte nebo přidáte doménu a vyberete umístění serveru.

Jedním z brilantních aspektů tohoto nastavení je, že budete moci snadno najít svůj jmenný server (pokud si nejste jisti, přečtěte si našeho průvodce DNS záznamy). Pokud stejně jako my směřujete na doménu zaregistrovanou jinde, budete muset aktualizovat svůj jmenný server. Obvykle to spočívá v nalezení uvítacího e-mailu nebo při pohledu do databáze znalostí, ale Hosting24 vám okamžitě poskytne podrobnosti..

Nakonec vám bude zaslána stránka s dotazem, jak chcete vytvořit svůj web, který zahrnuje odkazy na instalaci WordPress, spuštění tvůrce webových stránek, přístup ke správci souborů, pozvání spolupracovníků a přístup k automatickému instalátoru. Tento proces můžete přeskočit, ale skutečnost, že Hosting24 vás bez problémů provede pomocí pokladny k instalaci nové aplikace, je obrovská.

To také neznepokojuje celý proces. Hosting24 je pro začátečníky stravitelný a zároveň poskytuje možnosti, které pokročilí uživatelé potřebují. Místo toho, abyste vzali peníze a rozložili vás do složitého, matoucího ovládacího panelu, Hosting24 zajistí, že vaše webové stránky budou funkční a než se dostanou do podrobností.

Od tohoto okamžiku jsme nainstalovali WordPress, což bylo k našemu překvapení jednoduché. Je to jednodušší než instalační program Softaculous a stále se instaluje rychle, na rozdíl od procesu na JustHost (přečtěte si naši recenzi JustHost).

Ovládací panel Hosting24

V tomto okamžiku se vaše zkušenosti s hosting24 mohou lišit v závislosti na zvoleném plánu. Jak se dostaneme do níže uvedené části, existují sdílené plány, které používají ovládací panel Hosting24 a další, které používají cPanel. Pokryli jsme cPanel znovu a znovu – přečtěte si naši recenzi SiteGround pro jeden příklad webového hostitele, který jej používá – takže místo toho zakryjeme ovládací panel Hosting24.

Překvapivě to může jít toe-to-toe s cPanel. Řídicí panel Hosting24 namísto toho, aby byl nemotornou verzí nebo roztrhnutím milovaného nástroje pro správu webu, kombinuje sílu a použitelnost jiným způsobem..

hosting24-revize-ovládací panel

Pro správu webových stránek získáte podobnou navigaci založenou na ikonách, která usnadňuje nalezení toho, co potřebujete, a dalších aspektů webhostingu, včetně fakturace, domén a dalších serverů..

Jde o to, že se cPanel týká pouze správy webových stránek, takže aspekty hostování webů vašeho účtu jsou obvykle zařazeny do samostatného dashboardu. S Hosting24 je vše pod stejnou střechou, což znamená, že můžete rychle přejít ze správy svého webu na, řekněme, své fakturační údaje bez otevření další obrazovky.

Na ovládacím panelu je také obchod, kde můžete zakoupit produkty Hosting24. Můžete zaregistrovat novou doménu, získat podnikový e-mail a upgradovat svůj hosting, ale existují i ​​neobvyklé možnosti. Můžete si zde například zakoupit předplatné společnosti NordVPN, což je, jak vidíte v naší recenzi NordVPN, jedna z nejlepších VPN služeb na trhu.

hosting24-recenze-obchod

Typy hostování

Stejně jako Hostinger je Hosting24 zaměřen na sdílený hosting. Přesto byla na horním konci přidána síla, aby vyhovovala těm, kteří ji potřebují. Sdílené plány však existují podivné distribuce, takže před přechodem ke složitějším typům hostingu vyčistíme vzduch.

Sdílený hosting je, když je na stejném serveru hostováno více webových stránek. Tím, že těmto uživatelům umožní sdílet zdroje, jak je potřebují, webový hostitel dokáže ušetřit peníze na počtu serverů, které potřebuje k provozu, a tyto úspory přenést na vás. Sdílené servery však kvůli sdílení zdrojů občas bojují s rychlostí a provozuschopností.

Hosting24 nabízí dva typy sdíleného hostingu, mezi nimi jen nepatrný rozdíl. První typ nazvaný „webhosting“ na webu je standardní sdílený plán, který využívá proprietární ovládací panel Hosting24. Existují tři úrovně standardního sdíleného hostingu, ale doporučujeme nejvyšší úroveň.

Důvodem je vyšší celková rychlost, bezplatný certifikát SSL / TLS a denní zálohy. I když to není tak levné jako, řekněme, 1&1 IONOS, nejdražší sdílený plán má stále velkou hodnotu (přečtěte si náš 1&1 recenze IONOS).

Hosting24 plánů cPanel

Existují také plány cPanel, které místo ovládacího panelu Hosting24 používají cPanel. Jak můžete vidět v našem nejlepším webhostingu s průvodcem cPanel, cPanel je skvělý z mnoha důvodů, ale tyto plány jsou mimo to působivější. Spíše než omezení věcí, jako je SSL / TLS certifikát a automatické zálohování do určitých úrovní, jsou obě úrovně hostování cPanel vybaveny funkcemi.

Jak již bylo zmíněno, jsou také levnější. Normální sdílené plány jsou sice solidní, ale ve srovnání s možnostmi cPanel vypadají průměrně. Pokud nechcete používat cPanel, není důvod ušetřit pár dolarů a získat více funkcí.

Pokud chcete whitelabel a prodávat webhosting, Hosting24 má plány prodejce. V zásadě jde pouze o balíčky hostingů cPanel za zvýhodněnou cenu, což vám umožňuje zakoupit 50 až 150 účtů cPanel za mnohem méně, než je zakoupit jednotlivě. Přestože počet účtů cPanel, které můžete mít, je omezený, můžete je přeprodávat, pokud máte k dispozici zdroje.

Pro větší výkon existují plány VPS, které stále používají sdílenou architekturu, ale poskytují vám virtuální prostředí určené pro vás. Low-end plány VPS nejsou působivé – jednojádrové nastavení nemohlo projít Geekbenchovým hodnocením Surface Book Pro – ale dražší plány obsahují solidní ránu.

Hosting24 Cloud Hosting

Cloud hosting je to, co odlišuje hosting24. Jak můžete vidět v našich recenzích Kinsta a MDDHosting, weboví hostitelé, kteří se specializují na cloud hosting, mají obecně nejlepší rovnováhu mezi hodnotou, rychlostí, bezpečností a spolehlivostí, protože styl hostování umožňuje vyšší odolnost.

Stejně jako tradiční formy webhostingu je i váš web uložen na jednom serveru, ale tento server má schopnost využívat další zdroje ze sítě jiných serverů. To znamená, že v rámci distribuovaného útoku odmítnutí služby, dopravní špičky nebo cokoli jiného budou vaše zdroje vždy k dispozici.

Cloud hosting je přirozeným domovem pro WordPress, proto zjistíte, že většina našich nejlepších webhostingů pro WordPress nabízí. Někteří hostitelé, kteří se specializují na WordPress, nabízejí cloudový hosting výhradně, ve skutečnosti (příklad si přečtěte naši recenzi Pagely).

Hosting24 je blíže k Pagely a Kinsta než k, řekněme, HostGator, pokud jde o cloudové plány (přečtěte si naši HostGator recenzi). Plány jsou nabity energií, počínaje 3 GB RAM a dvěma jádry CPU a až po 12 GB RAM a šest jader CPU. Přicházejí také s vynikajícími funkcemi, včetně podpory vyrovnávací paměti a certifikátu SSL / TLS zdarma.

Rychlost & Uptime

K testování rychlosti webových stránek používáme Pingdom Speed ​​Test a Load Impact. Náš proces je jednoduchý: spouštíme web s nejlevnějším sdíleným plánem, instalujeme WordPress bez dalšího obsahu nebo doplňků a provozujeme web prostřednictvím našich testovacích platforem. Tímto způsobem můžeme vyloučit co nejvíce proměnných.

Z tohoto důvodu se zaměřujeme méně na dobu odezvy našich testů a více na věci, jako jsou chyby HTTP, čekací doby a doporučení z testu rychlosti Pingdom. Naším cílem při testování rychlosti je získat srovnávací bod, nikoli přesnou rychlost, kterou získáte u konkrétního webového hostitele. Pokud se snažíte svůj web zrychlit, přečtěte si našeho průvodce zlepšením doby načítání webových stránek.

To je důležitá poznámka, protože Hosting24 trvalo načtení asi dvě a půl sekundy, což není ve srovnání s většinou webových hostitelů dobré. Přesto přesto obdržel 96 ze 100 z Pingdom Speed ​​Test, což je stejně dobré jako náš průkopník v rychlosti, A2 Hosting (přečtěte si naši recenzi A2 Hosting). Oba se ve skutečnosti dostali na náš nejrychlejší seznam webhostingů. 

hosting24-revize-rychlost-test

Zpočátku jsme předpokládali, že to bylo proto, že došlo k určitému množství ukládání do mezipaměti, ale není tomu tak. Můžete zapnout mezipaměť na ovládacím panelu, ale naše testování bylo provedeno, když nám byl hosting předán, a tak to vždy děláme. Místo toho jsou vynikající výsledky rychlosti pravděpodobně díky softwaru LiteSpeed ​​Hosting24.

Test jsme provedli znovu, abychom zjistili, co by mezipaměť udělala, a nepřekvapivě to zkrátilo čekací dobu na šestinu původního času. Naše výkonnostní známka byla stále 96 ze 100 – bylo jen málo optimalizací, které jsme mohli udělat – ale v očích vyhledávačů je nižší čekací doba vždy lepší.

Hosting 24 nárazového testu

Zátěžový náraz testuje jiný úhel. Namísto měření rychlosti pro jednoho uživatele testuje, jak web funguje, když je pod zátěží. Náš test spočíval v odeslání 50 virtuálních uživatelů na web během pěti minut, o kterých jsme zjistili, že se nachází v bodě zlomu u většiny levných sdílených balíčků.

Na rozdíl od GreenGeeks, Hosting24 vydržel. Jak si můžete přečíst v naší recenzi GreenGeeks, na začátku testu se zlomil se zvýšeným počtem chyb HTTP, což naznačuje, že server je na hranici výkonu. Z 7 250 žádostí odeslaných v našem testu Hosting24 měla pouze jedna chybu, což je v mezích chyby.

hosting24-revize-zatížení-dopad

Výkon je vynikající. Hosting24 ukazuje sílu přiměřeného počtu lidí na serverech LiteSpeed, což je zvýrazněno mezipamětí, které je součástí ovládacího panelu. Navíc existuje 99,9 procenta dostupnosti za účelem zajištění, že váš web bude vždy online.

Bezpečnostní

Hosting24 má tři základní bezpečnostní funkce, které hledáme: certifikát SSL / TLS, automatické zálohování a ochranu před malwarem. Přesto jsou tyto funkce podivně distribuovány. Pokud jste přeskočili dopředu, můžete si o tom přečíst více v sekci „Funkce“.

Počínaje certifikátem SSL / TLS získáte jeden zdarma na sdílené úrovni Business nebo na plánech cPanel, pokud si zakoupíte rok nebo více. Jeden je také zahrnut do cloudových plánů, které by neměly být překvapením, protože jsou mnohem dražší.

Certifikát říká prohlížečům navštěvujícím váš web, že vám můžete věřit, což otevírá šifrované spojení mezi vaším webem a uživatelem. Certifikát SSL / TLS je prvním krokem v zabezpečení webu, protože chrání uživatele zadávající osobní údaje na vašem webu před útoky typu „člověk uprostřed“ a počítačovou kriminalitou..

Stejně tak zálohy přicházejí s Business úrovní sdíleného hostování a všemi úrovněmi hostování cPanel. Důležité je automatické zálohování, takže pokud se něco pokazí, můžete se vrátit k předchozí verzi vašeho webu. To znamená, že byste měli stále stahovat své zálohy a ukládat je pomocí online zálohovací služby, jako je Backblaze (přečtěte si naši Backblaze recenzi).

Hosting24 Odstranění malwaru

Ochrana před malwarem je lepkavá. Servery LiteSpeed ​​jsou chráněny ModSecurity, což je vysoce přizpůsobitelný firewall webové aplikace. Jste také chráněni programem BitNinja, který by měl odradit útoky DDoS, malware a další.

To znamená, že na vašem webu není skenování ani odstranění škodlivého softwaru. Přestože Hosting24 podniká velké kroky, aby zabránil malwaru, neexistuje nástroj, který vám umožní vědět, zda je váš web napaden. Místo toho Hosting24 zajišťuje, že jeho servery jsou v bezpečí, takže ochrana vašeho webu je stále ve vašich rukou.

Přestože by bylo hezké vidět zahrnuto i prověřování malwaru, postačí ochrana serveru. Navíc je snadné přehlédnout, že když se do rovnice dostane bezplatný certifikát SSL / TLS a automatické zálohy.

Soukromí

Ochrana soukromí není tak velkým problémem pro hosting24, jako je to například pro DreamHost, ale stále je to daleko od velkého zneužití dat, které vidíme od značek Endurance International Group – přečtěte si naši recenzi iPage. Hosting24 respektuje vaše soukromí, ale některé kroky, které ostatní weboví hostitelé podnikli k ochraně vašich dat, zde nebyly implementovány v plném rozsahu..

Zejména hosting24 nezahrnuje soukromí domény při registraci nové domény. Registrace domény vyžaduje, abyste do záznamu WHOIS vložili osobní údaje, jako je vaše jméno, adresa a telefonní číslo. Tento záznam lze také veřejně prohledávat online, což z něj činí hlavní cíl pro seznamy spamů a sběr dat.

Když se registrujete soukromě, vaše informace se nahradí registrátorskými. Pouze několik webhostingů nabízí to zdarma – přečtěte si naši recenzi WestHost – a Hosting24 mezi ně nepatří. Přesto soukromí za doménu stojí pouze 5 $ ročně a vzhledem k tomu, že hosting24 nabízí domény za pár babek méně než GoDaddy (přečtěte si naši recenzi GoDaddy), je těžké si stěžovat.

Zásady ochrany osobních údajů Hosting24

Zásady ochrany osobních údajů jsou také solidní. Než se seznámíme s tím, jak jsou vaše data sdílena (nebo ne), Hosting24 říká, že se bude shromažďovat pouze se zákonností, spravedlivostí a průhledností a omezí účel údajů na to, co je uvedeno v zásadách ochrany osobních údajů..

To, co je nastíněno, je přiloženo. Hosting24, stejně jako většina webových hostitelů, říká, že shromažďuje data, aby lépe sloužila publiku, kontaktoval uživatele a udržoval službu. Nezmiňuje se však o prodeji nebo sdílení vašich údajů třetím stranám mimo malou klauzuli na konci zásady, i když.

V části 11 těchto zásad je uvedeno: „Při shromažďování a zpracování vašich osobních údajů můžeme provádět přenosy dat různým třetím stranám.“ Bylo by hezké, kdyby existoval seznam třetích stran, které Hosting24 sdílí vaše informace s informacemi, které poskytuje společnost EIG, ale bohužel tomu tak není..

Můžeme dojít k závěru, že k vašemu soukromí je zacházeno se slušnou úctou, ale hosting24 nepřijímá kroky, které jsme viděli, řekněme, Midphase (přečtěte si naši Midphase recenzi). Jasnější zásady ochrany osobních údajů by šly dlouhou cestu, stejně jako by se uvolnilo soukromí domény, takže doufáme, že server Hosting24 podnikne tyto kroky brzy.

Podpěra, podpora

Hostinger měl nejlepší podporu, jakou jsme kdy viděli, takže není divu, že Hosting24 má také vynikající podporu. Tým podpory je dobře informovaný, přátelský a pohotový, což je obtížné najít v často složitém světě webhostingu.

Živý chat vyniká nejvíce. Po vás po ovládacím panelu je malá bublina, která občas zobrazí vyskakovací okno s dotazem, zda potřebujete pomoc. Samozřejmě to není odhodlaný zástupce, ale existuje několik agentů podpory, kteří jsou připraveni klást otázky, které byste mohli mít.

hosting24-recenze-live-chat

Navíc nemusíte zadávat informace, abyste mohli kontaktovat podporu prostřednictvím živého chatu. Protože hosting24 ví, že jste přihlášeni, nemusíte před spojením s opakováním procházet nepříjemným procesem zadávání e-mailu, domény a otázky. Jednoduše zadejte svou otázku a jste na cestě.

Pokud byste raději řešili problémy sami, existuje databáze znalostí, která je zamyšleně rozložena do tří jednoduchých kategorií. Publikováno je spousta kusů, vše je připraveno od základních výukových programů po pokročilé konfigurační návody. To znamená, že většina kusů postrádá hloubku.

hosting24-recenze-znalostní databáze

Podle toho, jak se vám líbí podpora, by to mohla být dobrá nebo špatná věc. Otázky jsou obvykle zodpovězeny maximálně několika větami, a pokud jsou uvedeny pokyny, jsou uvedeny pouze v seznamu. Z tohoto důvodu se mnoho položek cítí, jako by pocházely z Q&A ne znalostní základna.

Přesto je to užitečný zdroj, pokud jste ochotni oslovit podporu, pokud potřebujete objasnění. Pro nás je to vlastně hvězda show. Hosting24 má vynikající podporu, i když znalostní databáze není podrobně popsána. Skutečnost, že jsme ochotni přehlédnout některé nevýhody ve svépomocných zdrojích, je důkazem toho, jak skvělý live chat je.

Verdikt

Není překvapením, že ho Hosting24 zasáhne z parku. Stejně jako jeho rodič, jeho velké funkce a nízká cena, což přináší hodnotu, kterou je ve světě webhostingu jen zřídka vidět. I když bychom mohli nitpick a najít malé nevýhody služby, celkový obrázek funguje příliš dobře ve prospěch Hosting24 je. Je rychlý, flexibilní a snadno použitelný, díky čemuž je jedním z nejlepších poskytovatelů webhostingů v okolí.

Co si myslíte o Hosting24? Plánujete to? Dejte nám vědět o svých zkušenostech v níže uvedených komentářích a jako vždy díky za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me