Zrychlit přezkum – aktualizováno do roku 2020

Zrychlete kontrolu

Speedify je VPN založená v USA, která nabízí dobrý bezplatný plán, ačkoli tým Cloudwards.net má pocit, že existují lepší placené možnosti. Někteří jednotlivci to však díky své snadné obsluze mohou velmi ocenit, protože si můžete přečíst a vidět v naší úplné revizi Speedify..


nejlepší recenze VPN

Speedify je americká virtuální privátní síťová služba se sídlem ve Philadelphii v PA. Byl vyvinut společností Connectify, která se specializuje na síťový software. Společnost zvyšuje rychlost, kvalitu připojení a vysokou bezpečnost. Provedli jsme VPN skrze jeho tempo, abyste viděli, kolik skutečné rychlosti je za Speedify.

V této revizi Speedify sdílíme naše výsledky poté, co strávíme praktický čas se softwarem. Před vydáním verdiktu budeme diskutovat o funkcích, cenách, snadnosti použití, podporovaných zařízeních, umístění serveru, rychlosti, zabezpečení a podpoře..

Speedify je v některých oblastech působivý, v jiných je to sotva nadprůměrné. Nejvíc se nám líbí jeho funkce, rozhraní a celková použitelnost, ale přesto cítíme, že zaostává za nejlepšími poskytovateli VPN. Jeho bezplatný plán je však docela dobrý, což je srovnatelné s nejlepšími bezplatnými poskytovateli VPN.

Alternativy k urychlení

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Mezi bezplatnou a neomezenou verzí Speedify není žádný rozdíl ve funkčnosti. Pokud jde o vyhýbání se geoblokům, Speedify nás přesvědčil. Hulu i Netflix fungovaly dobře, i když služba na svém webu tvrdí, že nemůže zaručit přístup k nim.

To znamená, že řešení chyby serveru proxy Netflix je hra kočky a myši, takže pokud budete chtít konzistentní přístup, možná budete chtít vyzkoušet naši nejlepší VPN pro Netflix..

Speedify také přichází s killswitch. Pokud ji zapnete, aplikace Speedify přeruší vaše připojení k internetu, pokud bude odpojena služba VPN, což zajistí, že vaše osobní údaje nebudou odhaleny..

Funkce propojení kanálů je pro Speedify jedinečná a docela působivá. To vám dává možnost sloučit několik připojení k internetu pro vyšší rychlost, což je výhodné zejména pro mobilní zařízení. Tímto způsobem můžete získat maximum ze svých mobilních služeb a WiFi.

Speedify-Features-Channel-Bonding

Podobně jako propojení kanálů používá redundantní režim blesku Speedify dvě internetová připojení k lepšímu surfování a stabilnějšímu připojení. Tato funkce vám umožní zůstat online, i když je přerušeno připojení k internetu, jako je WiFi. Pokud k tomu dojde, jednoduše se přepne na druhý, takže můžete pokračovat v prohlížení.

Ceny

Speedify nabízí tři různé plány. Kromě bezplatné verze existují také týmy Speedify Unlimited a Speedify pro týmy, které nabízejí 30denní záruku vrácení peněz. Služba bohužel nenabízí předplatné delší než jeden rok.

Bezplatná verze služby zahrnuje jedno zařízení s šířkou pásma 5 GB za měsíc. Ve srovnání s TunnelBear je bezplatný plán vynikající, ale stále jde o polovinu dat, která nabízí Windscribe (přečtěte si naši recenzi TunnelBear a Windscribe). Speedify je k dispozici pro Windows, MacOS, Android nebo iOS.

Speedify Unlimited poskytuje neomezenou šířku pásma až na pěti zařízeních. Ve srovnání s CyberGhostem je měsíční sazba levná (přečtěte si naši recenzi CyberGhost). Stejně jako u většiny poskytovatelů je však roční předplatné mnohem levnější. Získáte 12 měsíců za cenu kolem šesti.

Placená verze nepřidává funkce, pouze zvyšuje povolenou šířku pásma a počet současných připojení.

Můžete si také zakoupit dedikovaný server, což je dalších 120 USD měsíčně nebo 900 USD ročně. Dedikované servery jsou k dispozici na individuálních a týmových plánech, ale v posledně uvedené konfiguraci dávají větší smysl.

Týmové plány jsou v podstatě individuální plány s dalšími funkcemi správy uživatelů. Získáte týmové dashboardy a můžete používat rozšířené reportovací a analytické funkce. Cena za uživatele se však nemění v závislosti na velikosti týmu. Ať už ve svém týmu máte 15 nebo 50 lidí, budete platit stejnou sazbu.

Cenový systém Speedfy je zvláště užitečný, pokud do měsíčního předplatného přidáte dedikovaný server. Čím více lidí používá dedikovaný server, tím méně vás v průměru stojí.

Zrychlení není levné, ale není to ani nejdražší poskytovatel, kterého jsme kdy viděli. Je to jednoduchý model, který by mohl poskytnout větší hodnotu, kdyby nabídl plány s dlouhodobějšími podmínkami. Pokud chcete levnou službu, podívejte se na naši recenzi PIA.

Snadnost použití

Instalace Speedify je snadná. Přejděte na web Speedify a klikněte na „stáhnout“. Poté počkejte, až bude stahování souboru dokončeno a spusťte jej. To je vše, co musíte udělat. Nemusíte ani vytvářet účet.

Speedify-Installation-Website

Po dokončení instalace můžete spustit VPN.

Zrychlete hlavní obrazovku

Zde můžete otevřít dvě nabídky: „nastavení“ a „účet“. Pro přístup do nabídky „nastavení“ klikněte na ikonu ozubeného kola.

Speedify-Main-Screen-Settings

Otevře se nastavení, kde si můžete vybrat ze tří podnabídek: „servery“, „relace“ a „soukromí“.

Obrazovka Nastavení rychlosti

V části „servery“ můžete, jak již název napovídá, vybrat mezi servery, ke kterým se chcete připojit. Zrychlení by mohlo zlepšit použitelnost v této oblasti. Nebylo nám hned jasné, jak přepínat mezi různými servery v zemi. Kromě této malé vady jsme neměli žádné zásadní problémy.

Zjednodušte umístění serveru

V části relace najdete nastavení týkající se spuštění a zastavení funkce Speedify. Opět nemůžeme nic kritizovat. Nejdůležitější nastavení jsou uvedena, logicky rozdělena do kategorií a jasně označena.

Speedify-Settings-Session

Poslední nabídka je zajímavá. Zde můžete nakonfigurovat ochranu killswitch, šifrování a úniku DNS.

Speedify-Settings-Privacy

Nabídka „účet“ se zabývá nastavením vašeho účtu. K tomu se dostanete kliknutím na druhou ikonu na hlavní obrazovce pod ikonou ozubeného kola.

Zjednodušte účet hlavní obrazovky

Odtud můžete upgradovat svůj účet, přihlásit se nebo se dostat na stránku sociálních médií Speedify.

Zrychlete účet

Odkazy „získat nápovědu“ v každé nabídce jsou užitečné. Když kliknete na některou z nich, budete přesměrováni do příslušné FAQ sekce Speedify, kde si můžete přečíst o svém problému. I když je to zřídka nutné kvůli jasné navigační struktuře Speedify, tato funkce je hezká.

Celkově se Speedify snadno používá. Kategorie jsou logicky označeny a rozhraní je jasné, stručné a smysluplně strukturované. Tlačítka a další prvky se používají jednotně a důsledně v celém návrhu aplikace.

Přístup „first first“ od společnosti Speedify funguje docela dobře a při používání aplikace je jasně patrný. Nejen tlačítka, ikony a toky obrazovek naznačují, že Speedify byl optimalizován pro mobilní zařízení, ale také design obrazovky, navigace a způsob prezentace informací.

Podporovaná zařízení

Speedify lze použít na stolních i mobilních zařízeních až na pěti zařízeních.

Klient VPN běží na Windows 7 a vyšších a MacOS 10.10 a vyšších. Neexistuje žádný klient pro Linux. Pokud jde o mobilní zařízení, je Speedify v popředí. Nativní aplikace běží na platformě Android 5 a vyšší a iOS 10 a vyšší. Pokud používáte Windows Phone nebo Blackberry, pravděpodobně budete muset hledat jiného poskytovatele.

Bezplatný plán Speedify zahrnuje pouze jedno zařízení na uživatele. Protože pro použití Speedify nemusíte vytvořit účet, můžete jej teoreticky nainstalovat na několik zařízení. Nevýhodou je, že nelze synchronizovat nastavení a informace na více zařízeních.

Umístění serveru

Speedify má více než 170 serverů na 50 různých místech. To není moc ve srovnání s poskytovateli, jako jsou NordVPN nebo ExpressVPN, z nichž každý má tisíce (přečtěte si naši recenzi NordVPN a recenzi ExpressVPN).

Zjednodušte umístění serveru

Služba je nejvíce koncentrovaná v Evropě s 25 místy. Pobaltské státy, jako je Estonsko, Lotyšsko a Litva, zmizí stejně jako Portugalsko, Česká republika, Slovensko a Maďarsko.

V Severní Americe nabízí Speedify 15 různých míst, z nichž 13 je v USA. Další dvě jsou v Kanadě, což znamená, že v Mexiku žádná není.

V Asii, která má šest poboček, je ještě tenčí. Oceánie má tři, Afrika má dvě a Jižní Amerika má jednu v Sao Paulu v Brazílii.

Speedify je dobře zastoupen v Evropě a Severní Americe, ale na jiných kontinentech je málo pokryt.

Rychlost

Jak napovídá název „Speedify“, poskytovatel propaguje svou rychlost jako klíčový bod prodeje. Provedli jsme rychlostní kontrolu a dospěli k následujícím výsledkům:

Země: Ping (ms): Stáhnout (Mbps): Nahrát (Mbps):
Německo (nechráněné)3321,863.53
Milano, Itálie889,893,07
Bangalore, Indie3893,481,54
Auckland, Nový Zéland6632.210,87
NYC, USA26313,312,71
Montreal, Kanada2714,962.59

Na základě našeho testování není Speedify nejrychlejší VPN na trhu. Latence se značně zhoršila, proto bychom tuto službu pro hraní nedoporučovali (přečtěte si naši nejlepší VPN pro hraní).

Nejzajímavější věcí o rychlosti stahování je, že server v USA je rychlejší než server v Itálii. Testovali jsme další servery v Evropě, například server v Paříži, s podobnými výsledky.

Abychom se dostali na dno, testovali jsme také server v Kanadě. Chtěli jsme zjistit, zda jsou všechny severoamerické servery rychlejší než servery v Evropě. Jak můžete vidět z výše uvedených výsledků, je pravděpodobné, že americká datová centra byla optimalizována pomocí nástroje Speedify.

Rychlosti nahrávání také zpomalit. V této chvíli musíme pochválit stabilitu evropských serverů. Ve většině zemí v Evropě není při použití nástroje Speedify téměř žádná změna rychlosti nahrávání.

Pokud jde o streamování, Speedify může věci ztěžovat (přečtěte si naši nejlepší VPN pro streamování). S tunelem VPN na opačný konec světa se rychlost stahování snižuje téměř o 90 procent. Dokud však cestujete po Evropě a Severní Americe, streamování by nemělo být problémem.

Speedify je VPN, se kterou můžete streamovat filmy online, protože rychlost stahování je ve většině případů slušná. Na druhou stranu je ping špatný, takže bychom jej pro hraní nedoporučovali.

Bezpečnostní & Soukromí

Speedify používá jiné metody šifrování než ostatní poskytovatelé. AES, de facto standard v kryptografii, je zpravidla šifra používaná přes kanál TLS / SSL. Pokud hardware není kompatibilní s AES, což je často případ starších smartphonů, použije se ChaCha.

Jedná se o šifrovací metodu, kterou používá Google, mimo jiné, a jde o běžný bezpečnostní standard ve světě technologií. AES i ChaCha jsou považovány za bezpečné, ale ChaCha je mnohem rychlejší než AES.

Pro zabezpečení protokolu se Speedify spoléhá na DTLS, další šifrovací standard. DTLS je v podstatě TLS nad UDP. Pokud to pro vás bylo všechno řecké, podívejte se na našeho průvodce zabezpečením VPN.

Nemůžete nastavit nebo změnit bezpečnostní protokol, který chcete použít pro Speedify. Jediné, co můžete změnit, je transportní protokol, což znamená, zda chcete použít UDP nebo TCP. To znamená, že transportní protokol nepomáhá zlepšit bezpečnost.

Transportní protokol definuje pouze posloupnost datových balíčků, jak by měly vypadat a jak by měly být transportovány, aby byly sestaveny do požadavku (nebo odpovědi) v další vrstvě protokolu.

Vrstvy nad transportní vrstvou mají větší vliv na bezpečnost systému, než činí. Použití protokolu TCP nezabezpečuje aplikaci bezpečnější, ale může vám pomoci projít hloubkovou kontrolou paketů.

Speedify jsme podrobili testu těsnosti IP a získali dobré výsledky. Web nejen nedokázal zjistit, že jsme používali VPN, ale také skryla naše skutečná IP adresa. Služba také bez problémů prošla testy těsnosti WebRTC a DNS.

Ochrana osobních údajů je hloupá. Přestože společnost Speedify tvrdí, že na svých serverech (navštívené webové stránky, adresy IP atd.) Neukládá žádná data, na jejích serverech jsou uchovávány následující informace:

  • Čas a umístění v síti, ze kterého bylo vytvořeno počáteční připojení Speedify
  • Množství přenesených dat
  • Přibližná poloha
  • Trvání připojení Speedify

Většina z nich je standardní krmivo pro VPN, ale přibližné umístění se týká. Zrychlete tvrzení, že data jsou používána pouze pro řešení problémů a poskytování lepší podpory, ale stále si myslíme, že přibližné umístění je šedá oblast.

Služby zákazníkům

Znalostní databáze Speedify je jednoduchá. Sekce FAQ je rozdělena na dvě velké sekce: stolní a mobilní.

Speedify-Service-Landing-Page

Struktura je jasná v ploše a v mobilních oblastech. Otázky jsou kategorizovány smysluplným způsobem a dokázali jsme hned najít to, co jsme hledali.

Speedify-Service-FAQ

Tato služba nabízí vynikající e-mailovou podporu. Můžete buď odeslat kontaktní formulář na webu nebo kontaktovat podporu přímo e-mailem. Když jsme se natáhli, Speedify se rychle vrátil a odpověděl přímo na naši otázku.

Doba odezvy byla méně než hodinu a s kvalitou odpovědi jsme byli spokojení. Byla to jednoduchá otázka, co se týče bitcoinů, na kterou se dalo snadno odpovědět v databázi znalostí.

Rychlá a přátelská reakce Speedify na to je dobrá známka.

Verdikt

Speedify je průměrná VPN, která vyniká v konkurenci díky svému propojení kanálů a mobilnímu přístupu. Jeho rychlost je však více marketingová než realita.

Přesto má pěkný seznam funkcí, vynikající rozhraní a slušnou cenovku. Pokud však hledáte něco, co má více možností zabezpečení, je nejlepší si přečíst naše další recenze VPN.

Už jste dříve použili Speedify? Jak se ti to líbilo? Dejte nám vědět v komentářích a děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me