VPN Unlimited Review – Aktualizováno 2020

Neomezená kontrola VPN

VPN Unlimited je služba s dobrým zabezpečením, ale bez funkcí. Náš celkový dojem byl jedním z promrhaného potenciálu, zejména v rychlostním oddělení. Její celoživotní plány jsou však lákavé. Přečtěte si naši úplnou recenzi VPN Unlimited pro všechny podrobnosti.


VPN-Unlimited-slider-image-# 1

VPN-Unlimited-slider-image-# 2

VPN-Unlimited-slider-image- # 3

VPN-Unlimited-slider-image-# 4

Předchozí

další

VPN Unlimited je virtuální privátní síť, kterou jsme chtěli. Ve vlastnictví KeepSolid Inc, společnosti se sídlem ve Spojených státech a na Ukrajině, je součástí rozmanité nabídky produktů. VPN má několik skvělých funkcí, zejména servery vyhrazené pro streamování (i když s tím není sám – přečtěte si naši Windscribe recenzi pro další VPN, která dělá něco podobného).

Přestože existuje několik věcí, které se vám líbí, KeepSolid VPN Unlimited se dopustí ohromujícího počtu nevynucených chyb. Může například obejít geobloky a obejít zákaz sítě Netflix VPN, ale mezinárodní rychlost stahování dostatečně prudce klesá, takže už nemusíte dělat nic, až tam budete.

V této recenzi VPN neomezeně se pokusíme získat informace o mnoha rozporech. Než projdeme k závěru, zda to stojí za vaše peníze, projdeme jeho funkce, ceny, uživatelské rozhraní, zabezpečení, zákaznický servis a další body. Pokud hledáte alternativy, sestavili jsme také seznam nejlepších poskytovatelů VPN.

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro VPN Neomezeno

Funkce

VPN Unlimited dělá to, co má. Získává několik bodů za firewall, možnosti protokolu a hrst dobrých nápadů, které odlišují jeho seznam serverů, ale je tu ještě něco málo, co by ho odlišovalo od přeplněného pole VPN. Pokud chcete službu, která nabízí efektivní sadu funkcí bez obětování funkcí, zkuste místo toho naši recenzi ExpressVPN.

VPN Unlimited si můžete stáhnout z jeho webových stránek. Je k dispozici na počítačích MacOS, Windows a Linux a také na mobilních zařízeních iOS a Android. Můžete jej také použít jako rozšíření prohlížeče v prohlížečích Chrome, Firefox nebo Opera.

Nejdůležitější úlohou VPN Unlimited je připojení vás k různým serverům a nabízí vám několik různých způsobů, jak toho dosáhnout. Můžete mít aplikaci automaticky připojenou k nejlepšímu dostupnému serveru nebo si vybrat ze stálého seznamu serverů, včetně některých optimalizovaných pro sdílení souborů P2P a dalších zaměřených na konkrétní streamingové služby.

VPN-Neomezené připojení

Mnoho VPN má tento seznam v nějaké podobě, ale seznam VPN Unlimited vyniká několika způsoby. Aplikace vám sdělí přibližné aktuální zatížení provozu, které každý server aktuálně zpracovává, a dává vám možnost spustit test ping na celém seznamu najednou. Můžete se také připojit automaticky k nejlepšímu serveru pro streamování nebo torrentování.

Pokročilé funkce

Kromě samotného připojení vám VPN Unlimited umožňuje spravovat váš účet a přepínat mezi protokoly v aplikaci. Obsahuje bránu firewall DNS, která chrání ohrožené weby v krádeži vašich informací nebo stahování malwaru.

VPN-Unlimited-my-account

Můžete se rozhodnout, zda se VPN spustí při spuštění zařízení, zvolit, zda chcete odesílat zprávy o chybách do KeepSolid a oslovit zákaznickou podporu z aplikace.

To je o tom. VPN Unlimited je jednou z více služeb, které jsme nedávno neviděli. Měl vypínač zabíjení, ale zdá se, že tato funkce byla kvůli špatnému výkonu odstraněna. Zdá se, že to samé se stalo s děleným tunelem (pokud je to pro vás trhák, StrongVPN nabízí skvělou funkci dělených tunelů zdarma).

Placené doplňky

Na jedné z karet VPN Unlimited najdete nabídku dalších funkcí pro prémiové prohlížení. V Americe, Evropě a Asii si můžete koupit svůj soukromý server v průměru za 25 USD měsíčně nebo osobní IP za 15 USD. Soukromé servery mají datový limit v rozsahu od 1 TB do 3 TB.

Přehled neomezených funkcí VPN

Logo neomezené VPNwww.vpnunlimitedapp.com

Začíná od 278 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta, Amazon Pay, mincovna, WebMoney, Yandex.Money, Alipay, Qiwi Peněženka

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
10

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze
7 dní

Doba vrácení peněz
7 dní

Celosvětová částka serveru
400+ serverů v 56 zemích

Stolní počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče
Chrome, Firefox, Opera

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflix USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
256-AES

Dostupné protokoly VPN
IPSec, OpenVPN, L2TP, IKEv2, KeepSolid Wise, WireGuard

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam
DNS firewall

Podpěra, podpora

Živý chat
24/7

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Neexistuje žádný bezplatný plán pro VPN Unlimited, ale můžete získat bezplatnou zkušební verzi na sedm dní. K tomu nemusíte kliknout na odkaz; stačí stáhnout aplikaci a začít bez zadání způsobu platby. Po sedmi dnech budete požádáni o zrušení nebo platbu.

Ceny za KeepSolid VPN Unlimited se pohybují kolem průměru v oboru. Jakékoli předplatné vám zajistí všechny dostupné funkce a neomezenou šířku pásma. Plán přichází s výraznými slevami na jednoleté a tříleté nákupy. Jediným zvratem je, že každá délka plánu má samostatné cenové úrovně pro různé počty zařízení, jak je podrobně uvedeno v tabulce níže.

Celoživotní nabídka je jedním z nejvíce vítaných výhod VPN Unlimited, ale pokud začnete na stránce s cenami na svém webu, může vám dohoda úplně uniknout. 

Chcete-li v prohlížeči zobrazit doživotní nabídku, musíte navštívit stránku s cenami v anonymním okně – i když jste aktuálně připojeni k VPN Unlimited, což je přímo bizarní. Je to však jasně vidět v samotné aplikaci. Většina ostatních sítí VPN omezuje jejich celoživotní nabídky na snadno zaměnitelná okna, takže zde stále přichází VPN Unlimited.

Jsme rádi, že můžeme vidět širokou škálu platebních metod, které VPN Unlimited přijímá, což je o krok před průměrnou službou VPN. Spolu s kreditními kartami a PayPal můžete používat bitcoiny, Amazon Pay, Mint, WebMoney, Yandex.Money, Alipay nebo Qiwi Peněženka.

Na skutečné stránce o cenách jsou všechny uvedeny jako nespecifikované „jiné metody“, takže je obtížné přesně určit, kolik způsobů můžete zaplatit. Tato rozmanitost platebních metod je dalším velkým prodejním bodem a nejsme si jisti, proč ji VPN Unlimited skrývá.

Snadnost použití

Služba VPN bez mnoha funkcí není vždy špatná věc. Nevadí nám, že VPN Unlimited neodvádí pozornost od svých základních funkcí zbytečnými ozdůbkami. Nicméně nedostatek kontroly v kombinaci s nevyhnutelným vzestupem je pomalý. 

U služeb VPN, které je zábavné používat a udržovat prodejní výšky na minimu, místo toho navštivte naši recenzi TunnelBear nebo Hide.me..

Stahování VPN Unlimited bylo neuvěřitelně rychlé. Po potvrzení platby na webu jsme stáhli klienta a vytvořili ID uživatele. Otevření aplikace vyzvalo ke stažení pomocný nástroj, ale také se to stalo velmi rychle.

VPN-Neomezené stahování

Hlavní ovládací panel a seznam serverů VPN Unlimited se snadno navigují. Můžete procházet seznam, prohledávat jej nebo se jednoduše připojit k optimálnímu serveru. Seznam zobrazuje pracovní vytížení každého serveru, které bude žluté, pokud přesahuje 50 procent, a červené, pokud přesahuje 80 procent.

Seznam serverů VPN-Unlimited-server

Každý server může být upřednostňován jediným kliknutím. Servery specifické pro streamování zahrnují další tlačítko, které vás přenese přímo na domovskou stránku dané streamovací služby. Teoreticky se můžete připojit k serveru Disney +, poté přeskočit na web Disney + a začít sledovat Moanu pouhých 30 sekund po otevření panelu VPN Unlimited (další informace naleznete v našem článku o tom, jak sledovat Disney +).

Hlavní uživatelské rozhraní má několik nevýhod, například že mapa nic nedělá. Očekávali jsme, že to bude další způsob, jak si vybrat server, ale je to jen šance, aby se VPN chlubila, kolik serverů má. Přejeme si také, aby bannerový prostor v horní části okna nebyl věnován vzestupu.

Preference

Vše ostatní se nachází v okně předvoleb v pravém horním rohu hlavního ovládacího panelu. První nabídka „Můj účet“ vám umožňuje ovládat svůj účet bez otevření okna prohlížeče. Můžete se přihlásit a odhlásit, změnit heslo a rozhodnout, zda aplikace VPN bude po otevření vyžadovat heslo.

Můžete také nakupovat. Do vašeho předplatného VPN Unlimited můžete přidat více času; Chcete-li koupit další produkty KeepSolid, které tato stránka inzeruje, musíte jít do svého prohlížeče. Některé z nich – jako soukromý prohlížeč, SmartDNS a KeepSolid Sign – dávají smysl, ale organizátoři cílů a fušek do bezpečnostního motivu vůbec nezapadají.

Karta VPN-Unlimited-settings

Na kartě „Nastavení“ můžete protokol změnit ručně nebo nechat VPN Neomezeně vybrat ten nejlepší pro vaši současnou situaci. Můžete také zapnout nebo vypnout bránu firewall DNS, zvolit, zda chcete odesílat zprávy o chybách, nastavit spuštění VPN při spuštění systému nebo odinstalovat VPN Unlimited.

Karta „informace“ umožňuje odesílat zpětnou vazbu do aplikace KeepSolid, ale otevírá to vaši poštovní aplikaci, což může být nepříjemné, pokud používáte poštu prohlížeče. Tato karta vám také sdělí, jakou verzi VPN Unlimited používáte, a umožňuje kontrolovat aktualizace.

Karta „podpora“ vám poskytuje vítanou možnost přepínat, zda chcete, aby VPN požádala o zpětnou vazbu ohledně vašeho připojení; je skvělé mít možnost tyto informace zasílat, ale vždy se s nimi nechcete vypořádat. Odtud můžete v aplikaci odeslat lístek podpory nebo přejděte do výchozího prohlížeče na nejčastější dotazy.

Rychlost

Testovali jsme VPN Unlimited připojením k řadě stále vzdálenějších serverů a pomocí speedtest.net ke kontrole rychlosti stahování a odesílání a ping pro každý z nich. Naše výsledky nebyly skvělé. Tyto testy byly provedeny od IP ve Spojených státech.

Umístění serveru: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Spojené státy americké (nechráněné)2514.012.23
Spojené státy americké (chráněné)2812.402.24
Kanada1735.112.20
Mexiko1614,332.19
Chile3680,270,35
Kypr4242.382.25
Jižní Korea3000,431.27

Naše výsledky pro všude mimo Spojené státy byly tak špatné, že jsme předpokládali, že problém musel být na našem konci. Získání pár vteřin názorů odhalilo smíšené výsledky, přičemž někteří recenzenti získali dobrou rychlost a jiní dostali stejná zpomalení, jaké jsme pozorovali.

Interní test ping ukázal lepší rychlosti, než jsme dostali, s VPN Neomezené zvyšování latence o rozmezí asi 80 až 400 procent, což ve skutečnosti není hrozné ve srovnání s celým polem VPN. Je také důležité si uvědomit, že rychlosti ve Spojených státech byly výjimečné, s jedním z nejmenších snížení rychlosti stahování, jaké jsme kdy viděli.

Testovali jsme také několik serverů P2P. Jak můžete vidět v tabulce, dali nám téměř stejné výsledky jako běžné servery, se slušnou rychlostí v USA a prudkým poklesem výkonu všude jinde.

P2P server: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Spojené státy americké (nechráněné)2514.012.23
Spojené státy americké (P2P)549,792.22
Kanada1605,452.11
Francie3430,340,14
Rumunsko4172,062.23

Nakonec jsme otestovali některé servery specifické pro streamování KeepSolid VPN Unlimited. To byly ty, které nejvíce potřebovaly rychlé stahování a naštěstí dodaly. Netflix doporučuje pro streamování minimálně 5 Mbps, a všechny tyto rány omezují vodu.

Streamovací server: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Spojené státy americké (nechráněné)2514.012.23
Netflix6311,342.14
Hulu569,662,00
Disney+6110.162,08

Byli jsme opatrní při označování VPN Unlimited pro rychlost, protože existuje tolik vnějších faktorů, které mohou ovlivnit připojení. Předběžně řekneme, že je to skvělá VPN pro spoofing servery ve vaší zemi, ale špatná volba pro mezinárodní práci.

Pokud je rychlost vaší největší prioritou, doporučujeme vám vybrat si z našeho seznamu nejrychlejších sítí VPN místo toho, abyste byli v bezpečí.

Bezpečnostní

KeepSolid VPN Unlimited zajišťuje data uživatelů pomocí šifrování AES-256, což trvá na volání „vojenské třídy“. Web má pravdu, že toto šifrování používá vláda USA k ochraně státních tajemství, ale v tomto bodě je také používáno téměř všemi ostatními. AES-256 je v podstatě neřešitelný, takže nemůžeme zavinit VPN Unlimited za to, že se na něj spolehneme.

Síť VPN umožňuje výběr několika protokolů. Nedělá však skvělou práci, když je mezi nimi rozlišuje. OpenVPN a IKEv2 jsou označovány jako „vysoký výkon & ochrana dat “a potíže pod nabídkou nepomohou odlišit je (podívejte se na rozpis protokolu VPN, pokud se chcete dozvědět více).

Můžete také použít vlastní protokoly UDP nebo TCP KeepSolid nebo použít nový protokol WireGuard, který je stále v beta verzi. Nedoporučujeme však používat WireGuard. Jeho hlavní prodejní místo je, že má menší kódovou základnu než OpenVPN a malé, spravovatelné kódové základny nemají tendenci vydržet dlouho v open source projektech s tisíci přispěvateli.

Test VPN-neomezený únik

Použili jsme ipleak.net k testování úniků IP, DNS a WebRTC a nenašli jsme žádná zranitelná místa. VPN Unlimited získává vysoké známky dobrého šifrování a protokolů, ale ztrácí body za nedostatek jasných informací v aplikaci o tom, co tyto protokoly znamenají. Není přijatelné, že volba „optimální“ neříká, jaký protokol vybral VPN.

U VPN s bezpečností jsme si jistější, podívejte se na naši recenzi NordVPN nebo naši recenzi CyberGhost.

Soukromí

Zásady ochrany osobních údajů pro VPN Unlimited jsou stejné jako zásady její mateřské společnosti KeepSolid. Je uveden na webu KeepSolid na stránce, která je určitě rozsáhlá, ale pro každodenního čtenáře docela neproniknutelná. Neexistuje nic jako například užitečné souhrny oddílů, které získáte v zásadách ochrany osobních údajů společnosti Surfshark (další podrobnosti naleznete v naší recenzi na surfshark).

Zásady ochrany soukromí VPN-Unlimited-privacy

KeepSolid ukládá osobní údaje, které dobrovolně poskytnete, jako je vaše jméno a e-mailová adresa. Automaticky sleduje vaši IP adresu, zemi a časové pásmo, množství webového provozu v dané relaci a vaše akce na vlastním webu KeepSolid. Shromažďuje vaše osobní údaje od marketingových společností za účelem propagace jejich produktů.

V zájmu zachování úvěru společnosti KeepSolid je jasně stanovena její politika bez protokolování. Slibuje nesledovat ani ukládat vaše zvyky při prohlížení, když používáte VPN Unlimited. Rovněž slibuje odstranění osobních údajů, které se během vašich relací uloží, jako je vaše IP a typ prohlížeče. KeepSolid od této aktualizace neoznámil žádné významné úniky.

Přesto zde nejsme příliš sebevědomí z několika důvodů. Info KeepSolid připouští sdílení se třetími stranami – v globální síti, o nic méně – se týká dost. Horší však je, že sídlí ve Spojených státech, jejichž laxní zákony o ochraně osobních údajů a členství ve zpravodajské síti Five Eyes znamenají, že jakákoli data, která ukládají, není z předvolání bezpečná.

Další informace o tom, proč je to problém, najdete v našem vysvětlujícím dohodám o inteligenci Pět očí, Devět očí a Čtrnáct.

Streamování výkonu

V brandingu VPN Unlimited se daty přenášejí silně do té míry, že jde o streamingovou službu jako aplikaci pro ochranu soukromí. Protože má servery zaměřené na streamování, použili jsme je k testování výkonu streamování. Každý z nich má být ideální pro sledování jiné služby. Je zde také jeden, který je označen jako „streamování“, což dělá věci trochu matoucí.

Servery s neomezeným přenosem VPN

Naše testy rychlosti ukázaly, že streamovací servery mají obecně velké rychlosti, které jsou pro video dostatečně rychlé. Server Netflix nás při prvním pokusu dostal do Netflixu. Server Hulu fungoval také skvěle, stejně jako BBC iPlayer a Amazon Prime.

Server Disney + se zhoršil. Přesně to nebylo blokováno, ale navzdory silnému testu rychlosti se web zpomalil tak daleko, že načítání hlavní stránky videa trvalo několik minut (po šesti jsme skončili). Jsme však připraveni to nazvat odlehlou.

VPN Unlimited prozatím vypadá jako solidní volba pro streamování. Doporučujeme však opatrnost, protože tyto servery jsou umístěny v USA a při překračování mezinárodních hranic se mohou rychlosti snížit. Pokud byste chtěli nějaké alternativy, může vám pomoci naše hledání nejlepší VPN pro Netflix a Hulu.

Umístění serveru

Výše jsme se zmínili o tom, že VPN Unlimited vytváří mapu umístění serveru jako součást hlavního okna uživatelského rozhraní. Pojďme se na to blíže podívat.

Umístění serveru VPN bez omezení

Konkrétní čísla nepřicházejí, ale KeepSolid tvrdí, že VPN Unlimited má více než 400 serverů v 56 zemích. Toto číslo země naráží na více než 70, pokud zahrnete servery P2P a streamování.

Rádi hledáme rozmanitost nad množstvím. KeepSolid VPN Unlimited má servery na několika typicky nedostatečně zastoupených místech: jeden ve Střední Americe, dva v Jižní Americe, spousta po celé jižní Asii a několik překvapení, jako je Libye. Kupodivu, mapa ukazuje alespoň jeden server, který není na seznamu, někde v západní Africe poblíž Ghany.

V tomto okamžiku v závodě na zbrojení VPN je 400 serverů skvělý začátek a nic víc. Pro srovnání, NordVPN a ExpressVPN nyní zlomily 1 000 serverů. Rádi však vidíme důkladné pokrytí východní Evropy a jihovýchodní Asie.

Služby zákazníkům

VPN Unlimited usnadňuje přístup k zákaznické podpoře prostřednictvím desktopové aplikace. Na samo-vysvětlující kartě „podpora“ můžete v prohlížeči procházet na nejčastější dotazy nebo přímo zadat lístek.

VPN-Unlimited-support-ticket

Vstupenka obsahuje důležité informace předem vyplněné, což je velmi výhodné. Podpora navíc slibuje, že se k vám vracíme za hodinu, ale obvykle je to více než 20 minut, takže se zákaznický servis řadí mezi nejprodávanější body VPN Unlimited. Odpovědi na technické i fakturační dotazy byly dobře promyšlené a zjevně nebyly kopírovány.

VPN-Neomezená znalostní databáze

Znalostní základna je jasně napsaná a rozsáhlá, zejména část týkající se odstraňování problémů, která skvěle drží ruce uživatelů za pomocí známých chyb. Ačkoli neexistuje uživatelské fórum, pro tuto kategorii nemáme problém s vysokým skóre VPN Unlimited.

Verdikt

V této recenzi VPN neomezené by nyní mělo být jasné, že jsme zde nenašli mnoho doporučení, které bychom vám mohli doporučit. VPN Unlimited není v žádném případě jednou z nejhorších VPN; služba musí být aktivně nepřátelská, aby se dostala na tento seznam, spíše než jen z nedbalosti. Poskytuje slušnou pomoc při streamování, ale stále se dostává svým vlastním způsobem.

Zdá se, že některé z jeho největších prodejních míst – jako je plán životnosti a obrovská rozmanitost platebních možností – se schovávají úmyslně, zatímco jiné inzerované funkce zcela chybí (při pohledu na vás, zabíjení přepínačů a dělení tunelů). Ještě další – zejména servery zaměřené na streamování – lze snadno najít, ale neprovádějí.

Zatímco se další sítě VPN učí a rostou, KeepSolid VPN Unlimited se zhroutí sama o sobě. Kromě hlavní, zveřejněné korekce kurzu, je lepší zůstat pryč.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map