TotalVPN Review 2020 • Je to opravdu nejlepší VPN?

Recenze TotalVPN

Špatné fakturační postupy a množství stížností uživatelů. Vyhněte se této službě.


Přehled TotalVPN

Podívejte se na www.expressvpn.com

Funkce TotalVPN

Nabídka nastavení TotalVPN

TotalVPN Klient

TotalVPn Podporovaná zařízení

Předchozí

další

TotalVPN je novým poskytovatelem služeb VPN v tomto bloku a rychle rostou.

Ve skutečnosti mají v mnoha ohledech více než adekvátní služby – a musí, protože konkurují průmyslovým gigantům.

Ale nenechte se zmást jejich mladým věkem. Nejprve jsem byl skeptický, ale když jsem vyzkoušel jejich službu, byl jsem příjemně překvapen.

Stejně jako jiné služby pomáhají uživatelům maskovat jejich IP adresu a šifrovat přenosy dat, takže vládní agentury a hackeři nemohou vaše data ukrást. Mohou pomoci odblokovat geo-omezený obsah, ale nemusí být vhodný pro mezinárodní uživatele, občany malých zemí a cestující, protože jejich síť je relativně malá ve srovnání s jinými vyspělými službami..

S ohledem na to, jak jsou nové, je překvapivé, jak leštěné jsou jejich služby. Rozhraní je čisté, stejně jako web, a vytvořily spolehlivou službu, která uspokojí potřeby většiny uživatelů.

Abychom lépe porozuměli této nové službě, podívejme se blíže na jejich funkce.

TotalVPN Recenze Domovská stránka

Ceny & Funkce

Všechno o TotalVPN se zdá být elegantně jednoduché. Místo složitého systému stanovení cen a balení si uživatelé musí vybrat pouze jednu ze dvou možností: bezplatnou nebo placenou. Bezplatná verze je opravdu jen způsob, jak vyzkoušet své služby, ačkoli, protože to má některá tvrdá omezení. Mezi omezení patří možnost připojení pouze na 3 místa, omezení šířky pásma a přenosu dat a pouze 1 aktivní připojení zařízení.

To znamená, že existuje mnoho poskytovatelů, kteří ani nenabízejí bezplatnou zkušební verzi. Uživatelé, kteří si chtějí službu koupit, stačí zaplatit 4,99 $ měsíčně. Placený plán umožňuje uživatelům připojit se ke všem místům (v současnosti více než 30 globálních míst), bez omezení šířky pásma nebo dat, 3 současných připojení a proxy služby.

A to je vše. Neexistují žádné dlouhodobé předplatné s extra zvonky a píšťalky – pouze bezplatný nebo měsíční tarif. A i když jde o mladou firmu, mají servery ve všech nejpopulárnějších geografických regionech, včetně:

 • Spojené státy
 • Evropa
 • Jihovýchodní Asie
 • Hongkong  
 • Buenos Aires
 • Afrika

Dobře se také snaží zahrnout všechny funkce, které uživatelé očekávali jako standard od příslušného poskytovatele služeb VPN.

Jsou k dispozici ve všech hlavních operačních systémech včetně Windwos, Mac OS X, iPhone, iPad, Android Tablet, Android a dokonce pracují na aplikaci pro Chromebook. Kromě toho mají nepřetržitou zákaznickou podporu (o nichž se budeme bavit později). A stejně jako ostatní poskytovatelé mají záruku dostupnosti 99,99% dostupnosti – to znamená, že jejich servery budou neustále v provozu, s výjimkou technických potíží sem a tam.

A pokud mají technické potíže, budou izolovány na umístění nebo malou skupinu serverů. Je jednoduše nemožné, aby všechny servery, které spravují, šly dolů. Tato záruka je dost standardní, ale překvapilo by vás, kolik služeb nemá kapacitu dostatečně naplánovanou. Dále používají všechny nejnovější a největší šifrovací algoritmy, aby zajistily, že data uživatelů jsou nedotknutelná, protože jsou přenášena z počítače uživatele na server VPN.

Možnosti připojení zahrnují PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec a IkeV2. Ačkoli to může znít fantasticky, stává se to skutečně normou a každý příslušný poskytovatel tyto možnosti připojení nabídne. Přestože nabízejí PPTP jako možnost připojení, doporučujeme, aby se uživatelé vyhnuli používání tohoto protokolu. Nabízí pouze slabé šifrování a věří tomu nebo ne, může být prasklé.

Funkce TotalVPN

Předchozí

další

Soukromí & Bezpečnostní

Je TotalVPN bezpečný?

Přestože data uživatelů zabezpečují tak, že je šifrují způsobem, který třetím stranám neumožňuje číst data, existuje jedna z nich, která se extrémně týká části jejich podmínek použití dokumentu. Osobně si myslím, že se jen snaží legálně udržovat ruce v čistotě tím, že si vyhrazují právo na zveřejnění informací, ale přesto je to děsivé.

Jejich politika v oblasti vymáhání práva je následující:

„Total VPN může sdělovat informace o uživateli agenturám činným v trestním řízení bez dalšího souhlasu nebo oznámení uživateli na zákonnou žádost těchto agentur. Plně spolupracujeme s donucovacími orgány. “

Kromě toho zaznamenávají některé specifické typy informací, které jsou mezi poskytovateli služeb VPN typické.

Sledují malé množství osobních údajů (například údaje o účtu a e-mailu), přihlašovací soubory cookie, abyste si mohli uložit svá přihlašovací údaje a následující typy souborů protokolu:

 • Při přihlášení k jejich službě
 • IP adresa použitá k přihlášení k jejich službě
 • Uživatelské jméno

Tyto protokoly jsou celkem běžné, protože pomáhají plánu služeb z hlediska požadavků na kapacitu a rozšíření sítě. Ve svých zásadách ochrany osobních údajů výslovně uvádějí následující:

„IP adresy používáme pro analýzu trendů, správu našich webových stránek a serverů, sledování přístupu a shromažďování rozsáhlých demografických informací pro souhrnné použití.“

Určitě však neuchovávají žádné protokoly o použití uživatelů nebo osobních údajů. Jakmile je váš internetový provoz zapouzdřen uvnitř tunelu VPN, není čeho se obávat – nikdo nemůže vidět vaše informace. Také velmi pečlivě chrání informace uživatelů. Pro bezpečnostní firmu by bylo docela trapné ztratit informace pro hackery nebo zaměstnance.

Přijímají přísná opatření k ochraně informací o účtu, jak je uvedeno v jejich zásadách ochrany osobních údajů:

„Total VPN používá technická bezpečnostní opatření, aby se zabránilo ztrátě, zneužití, změně nebo neoprávněnému prozrazení informací, které máme pod naší kontrolou. Mezi taková bezpečnostní opatření patří mimo jiné: fyzické, elektronické a řídící postupy k zabezpečení a zabezpečení informací, které shromažďujeme online. “

V neposlední řadě by si uživatelé měli být vědomi své politiky přijatelného použití. To je docela běžné a přímočaré, ale stojí za zmínku, že následující nejsou tolerovány:

 • Porušení práv duševního vlastnictví
 • Nezákonné činnosti
 • Neosobní použití
 • Sexuální vykořisťování nezletilých

Stručně řečeno, jejich přijatelné zásady použití a zásady ochrany soukromí jsou dosti typické. Jediné, co se mi nelíbilo, byla výhrada k dodržování donucovacích předpisů – což je sice pochopitelné.

Přesto se zdá, že by raději ztratili informace, místo aby se postavili svým uživatelům. Jak však všichni víme z skandálu o odposlechu PRSA NSA PRISM, pokud jde o vládu a vymáhání práva, ruce technologických společností jsou svázány.

Silné stránky & Slabé stránky

I když nejde o dokonalou službu, jsou určitě schůdnou možností pro lidi, kteří chtějí zabezpečit své připojení k internetu. Tady se mi líbilo a co se mi nelíbilo:

Celkově vzato jsem byl s jejich službami mírně spokojen. Chybí jim však některé pokročilé funkce, které ostatní poskytovatelé zahrnují, jako je například firewall NAT, VPN kill-switch, ochrana proti úniku DNS a další speciální funkce. Právě teď je jejich služba zjednodušená, lehká, čistá a jednoduchá. Očekával bych, že budou posilovat jejich funkce a jejich globální síť, když rostou jako společnost, a možná dokonce změní svůj cenový model, jak zrají – ale to je jen spekulace.

Je pravda, že nejde o nejlevnější službu na trhu, ale nesídlí ve Spojených státech, což je obrovské plus. Považuji je za skvělého poskytovatele pro uživatele po celém světě, ale myslím si, že evropští uživatelé by je měli nejlépe, protože v nich jsou umístěny nejvyšší koncentrace jejich serverů. Pokud jste zvědaví, doporučuji vám alespoň vyzkoušet jejich bezplatnou zkušební verzi.

Ale k čemu to všechno se vaří? Měli byste si koupit jejich službu? Je to rozhodnutí, které nechám na vás, ale myslím, že jsou za přiměřenou cenu za kvalitu poskytovaných služeb. Určitě jsou daleko od strašlivé, frustrující služby. A jsem zvědavý, jak se věci v budoucnu vytrhnou. Pokud je to tak dobré, že jejich služby jsou nyní jako mladé společnosti, představoval bych si, že se jejich služby zlepší až v příštích měsících.

Výkon

Celkově jsem byl s testem rychlosti docela spokojen. Než začneme kopat do výsledků, chci definovat několik parametrů. Nejprve pochopte, že jsem provedl test rychlosti na internetovém připojení ADSL s rychlostí stahování 5 Mb / s a ​​teoreticky 1 Mb / s..

Kromě toho jsem se připojil k Hongkongskému serveru a provedl jsem standardní test rychlosti a ping na servery DNS společnosti Google, abychom sledovali latenci. Výsledky jsou následující:

 • Stahování: 4,64 Mb / s
 • Nahrání: 0,93
 • Test rychlosti serveru Ping: 62ms
 • Google DNS Ping: přibližně 88ms

Zatím je vše dobré. Určitě nejde o nejrychlejší VPN, kterou jsem testoval, ale jsou také daleko od toho nejhoršího. Pro další testování připojení jsem se pokusil streamovat nějaký obsah na YouTube a fungovalo to dobře.

Neměl jsem ani čas strávený čekáním na uložení videa do vyrovnávací paměti. Co ale tyto statistiky rychlosti znamenají pro různé typy provozu a celkový výkon? Pro začátečníky jsem ztratil malou část své celkové šířky pásma pro nahrávání a stahování.

To však lze očekávat. Skutečností je, že jakákoli služba VPN zavede režii vašeho internetového připojení. Toto malé množství režijních nákladů však není nepřiměřené.

Ve skutečnosti jsem byl příjemně překvapen, že časy pingů byly tak nízké. Toto rychlé připojení snadno vyhoví drtivé většině potřeb uživatelů. Online úložiště, streamování zvuku a videa a běžné procházení webu nejsou problémem. Navíc by i toto spojení VoIP bylo na tomto spojení vysoce kvalitní, což je zajímavé, protože zvuk je vysoce citlivý na latenci.

Průměrné volání VoIP vyžaduje méně než 300 ms latence a toto spojení tento požadavek snadno splňuje. Nejsem si však jistý, zda je to nejlepší volba pro uživatele, kteří mají extrémně náročné potřeby. Jeden typ aplikace, který přichází na mysl, je hraní v reálném čase, což je velmi citlivé na latenci. Nakonec vše záleží na tom, kde je herní server umístěn a kde končí vaše připojení VPN.

Pro hráče bych řekl, že určitě existují rychlejší spojení s jinými poskytovateli, kteří jsou lépe způsobilí pro hraní.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je velkým problémem pro uživatele, kteří nejsou techničtí. Přestože TotalVPN fungoval dobře, když jsem je testoval, domnívejte se, že každá spouštěcí nebo rostoucí služba zažije nějaké rostoucí bolesti. Zákaznická podpora je proto pravděpodobně u TotalVPN důležitějším faktorem než u jiných poskytovatelů. Překvapivě mají skutečně skvělou zákaznickou podporu.

Stejně jako většina ostatních poskytovatelů mají na svých webových stránkách funkci live chatu, což je v podstatě způsob, jak ping pomocným pracovníkům okamžitou zprávou. Ve skutečnosti dávám přednost těmto možnostem před hroznými frontami telefonické podpory, kde musíte před přenosem na agenta strávit hodiny posloucháním hudby výtahu. Kromě toho mohou uživatelé iniciovat požadavek na službu prostřednictvím e-mailu.

Nejen, že jsou v pohotovosti zástupci zákaznické podpory, ale mají také praktickou znalostní základnu na svých webových stránkách. Pro ty z vás, kteří se necítí dobře při nastavování softwaru VPN, má znalostní databáze průvodce nastavením pro Windows, Mac OS X, iPhone, iPad a Android. Část obecné nápovědy je trochu tenká, ale pokrývá všechny základy.

V neposlední řadě obsahuje stránka centra nápovědy dokonce průvodce pro odstraňování problémů. Opět si myslím, že dělají dobrou práci při zakládání svých základen, prostě nemohu říci, že je to komplexní. Ale to je opět to, pro co jsou agenti podpory zákazníků.

A pokud jde o webové stránky – je to velmi čisté, atraktivní a snadno ovladatelné. Byla tu však jedna věc, která se mi nelíbila. Uživatelé se musí nejprve přihlásit a vytvořit si účet, než se dostanou na stránku zákaznické podpory. Tohle je trochu hádka, a zdá se, že je tu jen jeden další obruč, přes který se dostanete, abyste získali podporu.

TotalVPN Recenze Audioversion

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me