Shellfire VPN Review – Aktualizováno do roku 2020

Shellfire VPN Review

Shellfire VPN je služba, která se zdá sama o sobě velmi dobře myslet, ale jakmile otevřete kapuci, kapota se neobyčejně nezdaří. Mezi ošklivým rozhraním, pomalými rychlostmi a bezpečným zabezpečením doporučujeme, aby zákazníci hledali jinde. Přečtěte si naši recenzi společnosti Shellfire ohledně špinavých podrobností.


nejlepší recenze VPN

Používání Shellfire VPN je od začátku do konce nepříjemné. Abychom spustili klienta, museli jsme odinstalovat náš antivirový program a zásady ochrany osobních údajů služby jsou psány nerozluční právní cestou.

Existuje naprostý nedostatek funkcí, nabídka nastavení v něm nemá téměř nic a rozhraní klientského počítače je zastaralé a zaneprázdněné. Rychlosti jsou nekonzistentní a chybí servery, i když jsou dobře distribuovány po celém světě.

Pokud nás chcete slyšet nářek nad tím, co trvalo, než se tato virtuální privátní síť rozběhla pro tuto recenzi sítě Shellfire VPN, přečtěte si pro náš náklad dobrý smích. Až budete hotovi, přejděte k našemu nejlepšímu seznamu VPN a vyhledejte použitelnou VPN.

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro Shellfire VPN

Funkce

Začneme touto sekcí tím, že se podíváme na funkce, které nabízí Shellfire VPN, pak si povíme, kde to chybí.

Shellfire VPN vám dává možnost nejen spustit VPN při spuštění, ale také se připojit přímo k upřednostňovanému serveru. To je pro funkce.

Nyní pojďme řešit nedostatky Shellfire VPN. Je šokující, že neexistuje žádný zabiják. Podrobněji to probereme v sekci „zabezpečení“, ale killswitch je obvykle považován za kritickou vlastnost. Bez jednoho bude existovat okno, ve kterém nejste vůbec chráněni, pokud váš počítač nebo VPN ztratí připojení.

Nastavení Shellfire

Neexistuje ani dělené tunelování, což je užitečná funkce pro ty, kteří chtějí ovládat, které programy používají chráněné připojení VPN a které ne. Neexistuje také žádný blokátor malwaru, ale doporučujeme vám vyzkoušet si náš nejlepší antivirový software, než použít VPN integrovaný.

Přestože existuje aplikace pro všechny hlavní platformy, včetně Windows, MacOS, iOS a Android, v této oblasti chybí i Shellfire VPN. Nelze jej spustit na běžném routeru, ale místo toho si musíte zakoupit speciální Shellfire Box. Nejsou k dispozici žádná rozšíření prohlížeče.

Shellfire-OS

Shellfire VPN také chybí, pokud jde o možnosti šifrování, protože jsou vázány na server, který si vyberete, a ne na jakékoli nastavení, které máte k dispozici. Váš výběr protokolu je také omezený, včetně pouze OpenVPN UDP nebo TCP.

Pokud hledáte VPN bohatou na funkce, není to Shellfire VPN. Doporučujeme zamířit k naší recenzi Astrill, protože Astrill nabízí robustní podporu rozděleného tunelování a killswitch, mimo jiné funkce „hezké mít“..

Přehled funkcí Shellfire VPN

Logo společnosti Shellfire VPNwww.shellfire.net

Začíná od $ 396 za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta, bankovní převod, Sofort, Pay-per-phone

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
1

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz
14 dní

Celosvětová částka serveru
63 serverů, 37 zemí

Stolní počítače
Windows, MacOS

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflixu v USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
128-AES, 256-AES, 192-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN, TCP,

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat
N / A

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Shellfire VPN nabízí prémiový plán se třemi možnostmi: měsíčně, ročně a jednou za dva roky. Cena za měsíční plán je přiměřená a mohla by být dokonce dobrá. To znamená, že kromě toho, že VPN chybí funkce, a jinými způsoby, které prozkoumáme později, prémiový plán nenabízí mnoho funkcí.

Shellfire VPN upozorňuje na stránce nápovědy, na které můžete klienta nainstalovat na tolik zařízení, kolik chcete. Kdykoli však může být připojeno pouze jedno zařízení a jediným způsobem, jak se tomuto omezení vyhnout, je koupit router Shellfire Box.

Pokud jde o platební možnosti, dostanete standardní výběr kreditní karty a PayPal, spolu s několika neobvyklými. Můžete platit pomocí Sofort, což je německá webová stránka, přímým bankovním převodem nebo telefonicky. Na místech roztroušených po celém webu společnost Shellfire VPN říká, že přijímá bitcoiny, ale zdá se, že je zastaralá, protože při pokladně pro ni není žádná možnost..

Navzdory cenové dostupnosti měsíčního plánu se za méně než dolar měsíčně můžete registrovat na Windscribe. Pokud si přečtete naši recenzi Windscribe, zjistíte, že to nejenže podporuje až 10 spojení, ale také sportovní výhody v prostředí Shellfire VPN téměř ve všech ostatních kategoriích, přičemž stále platí měsíční ceny..

Pro zájemce o přihlášení k VPN na delší dobu začíná cena Shellfire VPN ztrácet výhodu. Windscribe nabízí levnější plány pro roční a dvouleté předplatitele než Shellfire VPN.

Konečně, Shellfire VPN také nabízí bezplatný plán, který vám umožní přístup ke třem serverům. Jejich rychlosti jsou omezeny na 1 megabit za sekundu a používají šifrování AES-128. Ačkoli to není špatný základ pro bezplatný plán, nestojí za to vyzkoušet. Máme zájem o nejlepší bezplatné služby VPN pro zájemce o vyzkoušení VPN, aniž bychom museli trávit desetník.

Snadnost použití

Když jsme se naposledy podívali na Shellfire VPN, dali jsme mu skóre 70 procent pro snadné použití. Tento rozsudek se odrazil na skutečnosti, že rozhraní nebylo rušivé a nemělo příliš mnoho. Tentokrát to byl jiný příběh.

Jakmile jsme stáhli klienta z webu Shellfire VPN, náš antivirus se dostal do vysokého upozornění. Když jsme se pokusili spustit program a nainstalovat klienta, bylo nám řečeno, že instalačním programem byl Win32: MdeClass, což je typ trojského koně. Navzdory zoufalým prosbám našeho antiviru jsme pokračovali.

Shellfire-Avast

Po odinstalaci antivirového programu nám systém Windows řekl, že nemáme oprávnění ke spuštění instalačního programu na vlastním počítači. Je to proto, že se klient pokoušel měnit konfigurační soubory, které vyžadují přístup superuživatele. Poté, co jsme přeskočili další obruče a vypnuli program Windows Defender, jsme spustili instalační program. Nedoporučujeme to, ale jako odborníci jsme obětovali.

Shellfire-Windows

Jakmile byl klient nainstalován, byli jsme uvítáni s ošklivým rozhraním, které vypadalo, že by to bylo více doma v systému Windows 95. Řádky textu zaplňují horní část obrazovky zbytečnými informacemi. Část rozhraní byla dokonce v němčině, navzdory tomu, že jazyk byl nastaven na „Englisch“, ale to se časem nějak nějak vyřešilo.

Proces katastrofální instalace znamená, že nemůžeme navrhnout, aby se kdokoli pokusil nainstalovat tohoto klienta do svého počítače, a po dokončení této kontroly poskytneme stroji hluboký úklid. Pro ty, kteří hledají uživatelsky přívětivou VPN, podívejte se na naši recenzi CyberGhost.

Rychlost

Když se podíváte na seznam serverů v klientovi Shellfire VPN, všimnete si, že každému z nich je přiděleno zabezpečení ze dvou na pět hvězdiček a z hlediska rychlosti jedno až pět hvězdiček. Z důvodu konzistence jsme testovali pouze servery označené jako pět hvězdiček z hlediska bezpečnosti a rychlosti. To znamená, že by měly být šifrovány pomocí 256bitového AES.

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněné (Virginie)1472,225,78
Spojené státy4867,795.47
Německo13167,564,06
Island12722,694.58
Chile1471,390,1
Singapur24230.440,00

Naše první dvě místa byla Německo a USA, které si vedly dobře a žily až do pěti hvězdiček, které získaly.

Když jsme se přestěhovali na Island, viděli jsme náš první velký hit v rychlosti a ztratili více než dvě třetiny naší šířky pásma stahování, přestože server měl mít stejné šifrování a rychlost pěti hvězdiček jako ostatní.

Shellfire-Servers

Chile bylo ještě horší, s pouhou rychlostí stahování 1,39 Mb / s a ​​trapnou rychlostí 0,1 Mb / s.

Když jsme se poprvé připojili k Singapuru, viděli jsme na rychlosti nahrávání výsledek 0,00 Mb / s. Navíc po havárii test havaroval. To bylo opakovatelné. Test jsme provedli třikrát, abychom to potvrdili.

Shellfire-Speed

Přestože jsme neměli detekovatelnou rychlost nahrávání, mohli jsme při připojení k Singapuru procházet web bez větších potíží.

Shellfire VPN trvalo asi 10 sekund, než se navázal spojení, bez ohledu na to, který server jsme vybrali, ale jakmile se připojíte, procházení nebylo hrozné.

Servery jsou však nekonzistentní a výkon stahování nemůže být dále než čísla, která najdete v našem nejrychlejším seznamu VPN. Pokud však hledáte nejlepší způsob, jak zkrátit časy pingu, doporučujeme vám místo toho prozkoumat náš nejlepší článek o hře VPN pro hraní her.

Bezpečnostní

Jak již bylo zmíněno při pohledu na vlastnosti Shellfire VPN, jednou z nejvíce do očí bijících opomenutí je zabiják, který by přerušil veškerý provoz, když VPN ztratí připojení. To zabraňuje úniku dat při výpadku sítě VPN, což se často může stát, aniž byste si toho všimli. Absence této funkce značně poškozuje zabezpečení sítě Shellfire VPN.

Pokud jde o protokoly, OpenVPN je vaše jediná možnost, ale můžete přepínat mezi UDP a TCP, což může být užitečné pro řešení nestability připojení. Pokud se chcete dozvědět více o protokolech VPN, přečtěte si rozpis našich protokolů VPN.

Šifrování nelze v klientovi změnit, ale je určeno serverem, který vyberete. Jak je uvedeno v části „rychlost“, jsou serverům poskytovány dvě hvězdičky pro zabezpečení, což znamená, že při připojení se používá AES-128, tři hvězdičky označují, že se používá AES-192, nebo pět hvězdiček, které ukazují, že se používá 256bitový AES.

Byla však dosažena zlepšení. Když jsme se naposledy podívali na Shellfire VPN, došlo k významnému úniku DNS, ale když jsme to tentokrát vyzkoušeli, nenašli jsme žádné. Úniky DNS jsou závažné a mohou mít za následek to, že vaše informace padnou do škodlivých rukou, a to i při tunelování pomocí VPN, takže se jedná o významné zlepšení.

Přestože jsou protokoly a šifrování vynucené na vás dobré, je hezké mít konzistentní šifrování a vybrat si protokol. Killswitch je také nezbytný pro bezpečnost. Pro ty, kteří hledají bezpečnou VPN, která vám poskytuje bohaté možnosti protokolu, doporučujeme přečíst si naši recenzi ExpressVPN. Nabízí několik protokolů a používá nejsilnější šifrování, 256bitový AES.

Soukromí

Na domovské stránce webu Shellfire VPN se můžete posunout dolů a zjistit, že není zaznamenána data připojení. Jakmile však přejdete na prohlášení o ochraně osobních údajů, zdá se, že je to naprostá lež.

Prohlášení o ochraně osobních údajů, pokud bude vytištěno, by bylo neuvěřitelných 19 stránek a používalo by hustý právní jazyk. Neustále se odkazuje na německý právní řád, který je přísný v tom, jak společnosti zpracovávají osobní údaje, ale odkazy jsou většinou legálními důvody pro Shellfire VPN k zaznamenávání vašich dat.

V seznamu zpracovávaných údajů jsou jednou z kategorií údaje o použití a jedním z příkladů uvedených pro tuto kategorii jsou navštívené webové stránky. To je nejhorší scénář pro uživatele VPN a jeho zahrnutí do zásad ochrany osobních údajů by mělo potenciální zákazníky odvést.

Zdá se také, že zásady ochrany osobních údajů byly napsány v němčině a přeloženy do Googlu, což ztěžuje určit, co se s některými údaji děje. Znění se zdá být záměrně matoucí a délka je nepřijatelná.

Pokud se podíváte na zásady ochrany osobních údajů společnosti NordVPN, zjistíte, že je kratší než třetina a jsou psány v přímém jazyce. Rozsah shromažďovaných a zpracovávaných informací je v zásadě omezen na e-mailovou adresu a platební informace. Další informace o výjimečných zásadách ochrany osobních údajů naleznete v naší recenzi NordVPN

Streamování výkonu

Všechny servery Shellfire VPN měly podivným zvratem srovnatelný výkon streamování, a to i přes jejich různé trvalé rychlosti stahování na papíře. To znamená, že pokud VPN byla schopna přistupovat ke streamovacím službám. Během našeho testování nám žádný z hlavních streamovacích webů, včetně Netflix, Amazon Prime Video, Hulu a BBC iPlayer, neumožnil streamovat.

Místo toho jsme provedli testování na YouTube a Twitch, abychom zjistili, jaký výkon by se mohl dosáhnout, kdyby VPN proklouzla kolem jedné z detekcí proxy této společnosti. Každý server, který jsme vyzkoušeli, a to i ty, které byly na papíře melasy pomalé, dokázal spustit YouTube a Twitch za pár sekund při 1080p.

Výkon slušného streamování je omezen, protože se nemůžete dostat přes systémy odmítání VPN hlavních streamovacích služeb. Pokud se snažíte tento zákaz VPN obejít, přečtěte si náš nejlepší článek VPN pro Netflix.

Umístění serveru

Shellfire VPN rozšiřuje své servery dobře, aby mohla obsluhovat širokou škálu zákazníků. Jeho 63 serverů je rozloženo do 37 zemí na šesti kontinentech, což je slušná distribuce. Celkový počet umístění a serverů je však nevýrazný.

Abychom tomuto číslu dali kontext, jak si můžete přečíst v naší recenzi HideMyAss, HideMyAss je poskytovatelem č. 1, pokud jde o umístění serverů, se může pochlubit zhruba 1 000 serverů na 280 místech. I většina poskytovatelů silniční komunikace nabízí alespoň 50 míst.

Služby zákazníkům

Web společnosti Shellfire VPN má funkci živého chatu, ale když na něj kliknete, zjistíte, že nikdo není doma, a budete muset poslat e-mail. Čekali jsme na webu několik dní, aktualizovali jsme pokaždé, když jsme si kartu všimli, a zkontrolovali, kdykoli jsme mohli. Nikdo nikdy nepřišel.

Odpověď z e-mailů trvá přibližně 36 hodin a odpovědi, které dostanete, jsou přátelské, ale přímé a základní. Neexistuje žádná telefonní linka ani fórum a znalostní databáze odpovídá pouze na tucet základních otázek VPN.  

Verdikt

Mnoho sítí VPN se rozhoduje pro obětování funkcí ve prospěch jednoduššího a uživatelsky přívětivějšího prostředí. Shellfire VPN nemá žádný z těchto aspektů a je obtížné jej používat a přitom efektivně nenabízí žádné funkce.

Chcete-li přidat zranění, je zákaznický servis na pomalé straně a znalostní databáze na místě je omezená. Posledním hřebíkem v rakvi je však sporná politika ochrany osobních údajů.

Žádáme vás, abyste se vydali na náš úplný seznam recenzí VPN, abyste se dozvěděli o úžasných VPN na trhu. Ujišťujeme vás, že rozdíl bude ve dne iv noci.

Pokud máte zkušenosti s Shellfire VPN, zanechte komentář níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map