Recenze online štítu mySteganos – aktualizováno do roku 2020

mySteganos Online Shield Review

Před deseti lety, možná před deseti lety, pevná síť VPN, mySteganos Online Shield prostě neskončila s trhem. Zatímco jeho základní funkce je v pořádku, trochu pomalá, nabízí jen velmi málo dalších funkcí, díky nimž jsou moderní konkurenti tak atraktivní. Přečtěte si podrobnosti našich zjištění v naší úplné recenzi mySteganos Online Shield.


nejlepší recenze VPN

mySteganos Online Shield je nejnovější inkarnace dlouhodobé VPN od Steganos. Věk však VPN neosoudil. Stejně jako u správce hesel, o kterém se můžete dočíst v naší recenzi Steganos Password Manager, VPN postrádá moderní funkce, které by konkurovaly nejlepším psům.

V této recenzi mySteganos Online Shield projdeme vše, co se nám líbilo a nelíbilo se po trávení času službou. Před vydáním verdiktu budeme diskutovat o funkcích, cenách, snadnosti použití, podporovaných zařízeních, umístění serveru, rychlosti, zabezpečení a zákaznických službách..

mySteganos Online Shield není špatná VPN, ale leží daleko pod nejlepšími poskytovateli VPN. Cena a použitelnost jsou její prodejní místa. I když je rychlost přijatelná, funkce a výkon chybí.

Online-Shield-Slider1

Online-Shield-Slider2

Online-Shield-Slider3

Online-Shield-Slider4

Předchozí

další

Alternativy pro mySteganos online štít

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

mySteganos Online Shield obsahuje mnoho funkcí. Ve skutečnosti je tolik, že skutečný tunelingový zážitek trpí. Jak budeme diskutovat v části o snadném použití níže, funkcím služby je v rozhraní dána stejná váha, díky čemuž se VPN cítí jako nerozvinutá funkce než maso a brambory.

To znamená, že stále máte spoustu doplňků. Funkce se zaměřují na procházení webu a na to, jak si můžete udržet anonymitu online. Zahrnuje blokování reklam a sledování, automatický čistič souborů cookie a nástroj pro anonymizaci prohlížeče.

Když zkontrolujete nástroje v rozhraní, mySteganos Online Shield je začne instalovat. Líbí se nám nástroje ochrany osobních údajů, které vám poskytuje, ale tyto funkce nejsou v rozšíření prohlížeče nic, co byste neměli najít zdarma. Nevadilo by jim, kdyby nebylo jasné, že se na ně poskytovatel zaměřil, místo aby zlepšoval tunelovací zážitek.

mySteganos Online Shield postrádá split tunneling, killswitch a multi-hop připojení. Přestože multi-hop připojení a split tunneling nejsou nezbytné, zabiják je. Je to, jako by Steganos navrhl svou VPN, aniž by se podíval na funkce, které jsou důležité pro jiné poskytovatele. Pokud jsou však pro vás důležité rozdělené tunelové propojení a víceskokové připojení, podívejte se na naši recenzi StrongVPN a Surfshark.

mySteganos Výkon online streamování štítů

Šli jsme do této recenze a očekávali, že mySteganos Online Shield bude bojovat se streamováním. Na stránce produktu nejsou žádné honosné nápisy „funguje s Netflixem“ nebo něco podobného, ​​takže jsme byli příjemně překvapeni, když to fungovalo.

Bez ohledu na to, s jakou zemí jsme se spojili – testovali jsme 10 – mySteganos Online Shield pracoval. Rozbila se na Netflix, Hulu, iPlayer a Amazon Prime Video, aniž by došlo k porušení potu. I když je rychlost nižší, měli jsme málo zkušeností se streamováním VPN, které byly tak jednoduché, a pokud by to nebylo pro jiné problémy mySteganos, rádi bychom jej doporučili jako jeden z nejlepších VPN pro Netflix..

Přehled funkcí štítů online mySteganos

mySteganos Online Logo štítuwww.steganos.com

Začíná od 416 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
5

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz

Celosvětová částka serveru

Stolní počítače
Windows, MacOS

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflix USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN, IKEv2

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Stejně jako u většiny poskytovatelů VPN, s výjimkou Goose VPN (přečtěte si naši Goose VPN recenzi), mySteganos Online Shield má k dispozici pouze jeden produkt. Rozdíl v ceně závisí na délce vašeho předplatného.

Chybí nám bezplatný plán a dlouhodobá možnost, ale ceny jsou tak nízké, že tyto opomenutí lze snadno přehlédnout.

Měsíční plány od poskytovatelů VPN jsou obvykle špatné, ale online štít je silným důvodem. Sazba je o 5 $ levnější než u ExpressVPN (přečtěte si naši recenzi ExpressVPN) a přichází se dvěma dalšími simultánními připojeními.

Ve srovnání se zbytkem trhu je měsíční sazba vynikající. Přesto je to nejhorší hodnota v sestavě. Roční plán vás poběží kolem 4 $ za měsíc, když si kupujete rok předem, a porazil i ty nejnákladnější poskytovatele VPN, jako je CyberGhost (přečtěte si naši recenzi CyberGhost).

Mezi těmito dvěma sendviči je nejhorší možnost v sestavě. Pololetní plán je o pár dolarů levnější než roční plán, když je vše řečeno a hotovo a trvá polovinu tak dlouho. S ohledem na další dvě možnosti škrábáme hlavy a snažíme se zjistit, proč tento plán existuje. Možná je to jen psychologie cen, ale myslíme si, že Steganos z toho může něco udělat.

Neexistuje žádný bezplatný plán, ale pokud chcete, máte možnost používat Windscribe (přečtěte si naši recenzi Windscribe). mySteganos Online Shield má sedmidenní bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete vyzkoušet před nákupem.

Rádi bychom viděli plány, které vydrží déle po dobu od poskytovatelů VPN, protože nabízejí nejvyšší hodnotu. Je snadné získat chamtivost a představit si předplatné mySteganos Online Shield na dvouleté nebo tříleté předplatné za pár dolarů měsíčně. Roční sazba je však tak nízká, že jsme spokojeni s nabízenou sestavou.

Snadnost použití

mySteganos Online Shield se snadno používá, hlavně proto, že se toho moc neděje. Mimo přepínačů na hlavní obrazovce existuje jen několik nastavení, s nimiž se můžete pohrávat. I když to znamená, že se můžete připojit bez potíží, ale také to znamená, že máte jen malou nebo žádnou kontrolu nad tímto spojením.

Registrace je jednoduchá, jakmile změníte jazyk, ve kterém chcete zobrazit web. I když je síť odpojena od sítě VPN, výchozí web Steganos je německý jazyk. To není obrovská dohoda, ale stalo se to při více příležitostech, takže jsme to chtěli poukázat. Domníváme se, že by tato služba byla přidána do našeho výběru nejlepší VPN pro Německo.

Jakmile tam budete, můžete si vybrat zkušební verzi zdarma nebo jít na pokladnu. Steganos zobrazí čtyři podporované platformy, takže si můžete stáhnout správný instalační program. Jednoduše spusťte soubor a během několika minut budete nastaveni.

Online-Shield-Downloader

Uživatelské rozhraní je neplodné. Funkcí mySteganos Online Shield je pět přepínačů. Vedle horního přepínače označeného jako „ochrana připojení“ můžete vybrat zemi, kterou chcete tunelem projít.

Rozhraní online štítů

Výběr serveru je řešen jednoduchou rozbalovací nabídkou, která by za normálních okolností bránila tomuto zážitku. V tomto případě to však není proto, že seznam je již malý. Server můžete také vybrat z ikony na liště.

Výběr online serveru štítů

Nabídka nastavení, ke které se dostanete kliknutím na ikonu ozubeného kola v pravém dolním rohu, je přinejlepším zklamáním. Můžete změnit váš jazyk, nastavit výjimky pro odstranění souborů cookie, exportovat protokoly podpory a konfigurovat nastavení spuštění.

Nastavení online štítů

mySteganos Online Shield nemá nastavení pro vlastní DNS, protokol VPN ani nic jiného. Nedostatek energie v tomto případě nepomáhá snadnému použití. Hlavní uživatelské rozhraní je v pořádku, takže bychom rádi viděli větší kontrolu pod kapotou pro správu připojení.

Přestože snadné použití je obvykle nejdelší částí v našich recenzích VPN, tato se cítí krátká. mySteganos Online Shield nemá nic společného mimo pět přepínačů. Není těžké jej používat, ale vzdává se příliš velkého výkonu.

Největší kontrolu nad připojením získáte tam, kde je.

Podporovaná zařízení

mySteganos Online Shield podporuje pět zařízení bez možnosti přidání dalších. TorGuard také podporuje pět zařízení, ale můžete přidat až 20 dalších za každé 1 $, jak si můžete přečíst v naší recenzi TorGuard. Pět spojení není špatné, ale nejsme ani ohromeni.

mySteganos Online Shield však zaostává v podpoře platformy. Podporuje Windows, MacOS, Android a iOS a to je vše. Nelze stáhnout soubor .apk a nainstalovat jej na netradiční verze systému Android nebo jej flashovat na routeru. Uživatelé systému Linux zůstávají také v chladu.

Přestože pokrývá většinu zařízení, která mohou používat VPN, stále stojí za konkurencí. Podpora routeru je klíčovou funkcí pro VPN z hlediska bezpečnosti a použitelnosti a její opomenutí ze strany mySteganos Online Shield je hlavní odrazující prostředek.

Umístění serveru

Podle podpory existuje v síti mySteganos Online Shield přibližně 250 serverů. To však není úplně relevantní, protože se nemůžete připojit ke konkrétnímu serveru. Služba je přítomna v 19 zemích a můžete se rozhodnout připojit pouze k určité zemi. Je možné, že bude k dispozici více serverů, ale nedává vám na výběr mezi nimi.

Rozšíření je o tom, co byste očekávali. Nejexotičtějším místem na seznamu je Brazílie, což je ve srovnání s masivní sítí společnosti NordVPN trapné (přečtěte si naši recenzi NordVPN). Kromě Ruska a Japonska je Asie zatemněným místem, stejně jako celá Afrika a Střední východ.

Chceme vidět větší výběr z mySteganos Online Shield. Kondenzovaný přístup založený na zemi je v pořádku, ale měla by existovat možnost vidět rozsáhlejší seznam serverů.

Rychlost

mySteganos Online Shield nemá hrozné rychlosti, ale také nejsou skvělé. Mínus připojení v rámci stejné země, jedlo minimálně 31 megabitů za sekundu z našich rychlostí stahování. Tunelování na velké vzdálenosti není dobré.

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněné (St. Louis)948,629,95
NÁS.2331.309.40
Kanada5417,789.29
Spojené království19312.703,08
Rusko27617.192.12
Japonsko29911,312.27

Jediný působivý výsledek byl, když jsme se spojili v USA. Pokud provádíte tunely ve stejné zemi, neměli byste si všimnout velkého rozdílu. Síť VPN stále snižovala rychlost stahování 17 Mb / s, ale rychlosti zpoždění a odesílání nebyly nijak ovlivněny. MySteganos Online Shield ani s působivými výsledky latence nebude dělat naši nejlepší VPN pro herní seznam.

Když se posuneme kolem tohoto výsledku, je jasné, že mySteganos Online Shield není nejrychlejší VPN v okolí. Nejedná se o uchazeče o nejlepší VPN pro streamování, protože nedosahuje doporučení Netflixu o rychlosti 25 Mb / s pro 4K streamování. Stále však splňuje známku streamování ve vysokém rozlišení, takže je použitelný.

Pro běžné činnosti procházení by měl mySteganos Online Shield fungovat dobře. Streamování 4K také není vyloučeno, ale musíte zůstat blízko domova, abyste tak učinili. Zatímco služba uvádí slušná čísla, tam jsou rychlejší poskytovatelé tam.

Bezpečnostní & Soukromí

Jak je uvedeno v částech funkcí a snadnosti použití, mySteganos Online Shield nemá možnosti zabezpečení. Protokol nemůžete změnit, i když dva jsou k dispozici v závislosti na tom, jaké zařízení používáte. Na stolních počítačích a Androidech používá OpenVPN a na iOS používá IKEv2.

I když bychom rádi viděli OpenVPN, nemůžete změnit port, kterým procházíte tunelem. To může ztěžovat obcházení přísné cenzury, jako je například Velká čínská brána. Místo toho byste pravděpodobně měli použít nejlepší VPN pro Čínu.

Přesto je hezké vidět moderní a bezpečný protokol z mySteganos Online Shield. Váš provoz je šifrován pomocí 256bitového AES, což je jedna z nejsilnějších dostupných forem šifrování.

To se také vyplatí. Testovali jsme úniky DNS, IP a WebRTC a VPN prošla bez problémů. Není třeba se starat o odhalení vaší identity při jejím používání.

mySteganos online štít soukromí

Zásady ochrany osobních údajů VPN je obtížné sledovat. Steganos poskytuje nefunkční odkaz na stránce produktu, což nás vedlo k přesvědčení, že zásady neexistují. Najdete ji pouze tak, že se podíváte do databáze znalostí a vyberete článek „Ochrana soukromí VPN“.

I když je to stručné, zásady ochrany osobních údajů se vás týkají. Uvádí, že společnost Steganos neshromažďuje žádné osobní údaje o svých uživatelích, včetně IP adres a jmen. Jediná věc, kterou uchovává, je vaše e-mailová adresa a platební údaje.

Pokud platíte kreditní kartou, nemusíte zadávat e-mailovou adresu. V takovém případě vám Steganos přiřadí pseudonymní ID uživatele odvozené z veřejného klíče MAC adresy počítače.

To by na vás nemělo ukazovat.

Při čtení jakýchkoli zásad ochrany osobních údajů váháme, protože ani ti nejlepší poskytovatelé VPN nelžou (příklad si můžete přečíst v recenzi IPVanish). Máme však sklon věřit Steganosovi. Jako německá společnost musí dodržovat německé zákony o ochraně soukromí, které jsou přísnější než většina ostatních.

Německý Bundesdatenschutzgesetz zakazuje shromažďování osobních údajů bez souhlasu. To by zahrnovalo vaši IP adresu. Navíc, pokud budou vaše data shromažďována v budoucnu, BDSG říká, že je lze shromažďovat pouze k uvedenému účelu. Zákon se vztahuje také na soukromé a veřejné agentury, takže byste se na ně měli vztahovat.

Služby zákazníkům

Steganos nabízí průměrnou podporu pro MySteganos Online Shield. Existuje neplodná databáze znalostí, která obsahuje pouze malý seznam témat pro každý operační systém. Témata pro Windows zahrnují „kompatibilitu s XP & Vista “a„ blokované porty “. Stačí říct, že z toho pravděpodobně nebudete mít velkou hodnotu.

Články jsou krátké, podrobně postrádající a nemají jasné pokyny. I s jednoduchým rozhraním by nějaký průvodce spouštěním hodně pomohl. Znalostní základna se cítí nedostatečně rozvinutá a zanedbávaná.

Znalostní databáze online štítů

Mimo to dostanete e-mailovou podporu. Naše zkušenost s podporou tentokrát byla lepší, než když jsme testovali správce hesel Steganosu. Obdrželi jsme odpověď na náš zkušební e-mail za něco přes den, a to odpovědělo na naši otázku v plném rozsahu. Přesto to bylo jako studená podpora.

To je hlavně proto, jak Steganos zpracovává podporu. Když odešlete e-mail, obdržíte potvrzení, které říká: „vzhledem k tomu, že v současnosti je objem lístků vyšší než obvykle, může trvat déle než obvykle, než se váš požadavek vyřeší.“ To je stejné potvrzení, které jsme obdrželi při testování správce hesel před týdny.

Vzhledem k tomu, že jsme při testování správce hesel nikdy neslyšeli, potvrzovací e-mail se překládá na „můžeme se k vám vrátit, a pokud ano, nejsme si jisti, kdy to uděláme.“ Neexistuje definitivní okno s odpověďmi a nemusíte se vůbec slyšet.

Verdikt

Stejně jako správce hesel i mySteganos Online Shield je průměrná nabídka. Má slušné rychlosti, může se vloupat do Netflixu a přichází s dalšími funkcemi ochrany osobních údajů. Mimo to je všechno podřízené.

Snaží se o nastavení a snadné použití. Návrh nevydrží proti moderním VPN a nedostatek kontroly může znamenat pomalé nebo blokované připojení. Navíc, nedostatek zabijáků by mohl odhalit vaši identitu.

I když to není špatná volba, můžete udělat mnohem lépe za trochu více peněz. Další návrhy naleznete v našich recenzích VPN.

Co si myslíte o mySteganos Online Shield? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me