Recenze ibVPN – aktualizováno do roku 2020

ibVPN Recenze

ibVPN je služba, která, jak se zdá, ví přesně, co lidé hledají v VPN, ale pak se jim při poskytování kterékoli z nich nedaří. Přestože bychom to chtěli doporučit, nemůžeme to dělat s dobrým svědomím, jak si můžete přečíst v naší úplné recenzi ibVPN.


nejlepší recenze VPN

Invisible Browsing VPN nebo ibVPN je virtuální privátní síťová služba, která existuje zhruba 15 let. Během této doby se zdá, že se naučil lidem ukázat, co chtějí, ale ne jak to provést.

Jak se dozvíte v průběhu této recenze ibVPN, má služba vzorec zvyšování naděje, než je rychle vytrhnete. Zkušební verze zdarma, po které následuje zbytečně složitý seznam plánů, dlouhý seznam funkcí, které jsou zmateny matoucím rozhraním nebo dokonce vzhled působivé bezpečnosti, je jen pár příkladů, jak to dělá..

ibVPN ví, co je třeba, aby byl jedním z nejlepších poskytovatelů VPN a co lidé chtějí. Bohužel to nedokáže splnit.

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy k ibVPN

Funkce

Existují funkce, které jsou důležité, funkce, které jsou spíše jako stvoření a funkce, které nikdo ani nevěděl, že chtějí. ibVPN pokrývá všechny tři.

Hlavní funkce jsou pokryty. Lze jej nainstalovat na Windows, MacOS, Android a iOS. Může být také nastaven tak, aby fungoval na routerech, takže všechna vaše zařízení mohou být automaticky chráněna. Má spoustu bezpečnostních funkcí, o kterých si později povíme více, včetně schopnosti běžet při spuštění a zabijáku..

ibVPN-OS

Dále jsou zde funkce „hezké mít“, které nejsou rozhodující pro dobrou VPN. Nabízí inteligentní proxy DNS, který vám pomůže obejít geoblokovaný obsah. K dispozici je integrovaný blokovač reklam a je k dispozici téměř jakýkoli protokol VPN, který můžete požadovat, včetně těch, které jsou docela neobvyklé.

Pokud jste zvědaví na protokoly VPN, podívejte se na rozpis našich protokolů VPN.

Nakonec existují věci, o kterých byste nevěděli, že jste chtěli, dokud nevíte, že existují. K dispozici je průvodce nastavením, který vám umožní vybrat věci, jako je streamování ve Velké Británii, streamování v USA nebo obcházení velkého čínského firewallu. Poté automaticky nakonfiguruje protokol a server, který je pro danou úlohu nejvhodnější.

ibVPN-Wizard

Jak ale zjistíte, jak se dostaneme dále k této recenzi, některé z těchto funkcí nejsou úplně tím, čím se.

Navíc ibVPN chybí vyhledávaná funkce: split tunneling. Rozdělené tunelování se zdá být vzácné, takže pokud jej hledáte zejména, doporučujeme vám zkontrolovat naši recenzi ExpressVPN. Je to jeden z nejlepších psů na trhu a spolu s děleným tunelem nabízí zážitek bohatý na funkce.

Přehled funkcí ibVPN

Logo ibVPNwww.ibvpn.com

Začíná od 308 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta, platební stěna, perfektní peníze

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
25

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze
24 hodin

Doba vrácení peněz
15 dní

Celosvětová částka serveru
180

Stolní počítače
Windows, MacOS

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče
Chrome, Firefox, Opera

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflix USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
256-AES

Dostupné protokoly VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP, Sock5

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat
úřední hodiny

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Pokud jde o tvorbu cen, ibVPN má pravděpodobně nejsložitější seznam možností, se kterými jsme se setkali. Plány se liší nejen cenou, ale také počtem povolených připojených zařízení, které protokoly jsou k dispozici a jaké programy jsou k dispozici.

Standardní plán VPN umožňuje používat neomezenou šířku pásma, ale nezahrnuje protokol SOCKS5 nebo Tor over VPN. Umožňuje pouze jedno připojení, ale má dobrou cenu. Protože použití pouze jednoho připojení je běžným případem použití VPN, je překvapivé, že více poskytovatelů VPN nenabízí takovýto plán..

Plán VPN Ultimate umožňuje přístup ke všem funkcím ibVPN a umožňuje připojení až pěti zařízení současně.

Plán sítě Torrent VPN umožňuje současně pouze jedno připojení a je omezen na určité servery. Existuje zde implikace, že standardní plán VPN neumožňuje torrentování, ale jak je toto vynucení vynuceno, není jasné.

Abychom to zabalili, máme plán ibDNS a plán Family VPN. Ve většině případů nedoporučujeme platit za inteligentní proxy proxy, protože změnu DNS lze provést snadno a zdarma. Pokud se o tom chcete dozvědět více, podívejte se na našeho průvodce změnou průvodce adresami DNS. Rodina VPN je stejná jako Ultimate VPN, ale zahrnuje sedm současných připojení.

Přestože je měsíční cena ve standardním plánu VPN konkurenceschopná, Ultimate VPN a Family VPN jsou strmé pro to, co nabízejí. Pokud hledáte dobrý měsíční obchod s více připojeními, přečtěte si naši recenzi o přístupu k soukromému internetu.

Pokud hledáte poskytovatele, který vám umožní zaregistrovat se na delší období, abyste získali další úspory, doporučujeme vám, abyste se vydali na naši recenzi NordVPN, protože NordVPN nabízí hluboké slevy pro lidi, kteří se zaregistrují na dva nebo tři roky najednou..

Snadnost použití

Nastavení bezplatné zkušební verze na webu ibVPN je jednoduché. Web usnadňuje nalezení nastavení účtu a celkový design je příjemný na pohled. To znamená, že získání placeného účtu je těžší z důvodu mnoha nabízených plánů.

Instalace je asi tak jednoduchá, jak byste očekávali, že se bude jednat o moderní program. Zásady ochrany osobních údajů a podmínky použití jsou stanoveny během instalace, což je příjemné. Poprvé jsme však otevřeli klienta ibVPN, byl však šokující zážitek.

Přístrojová deska ibVPN

Uvítali jste nepřehlednou obrazovku, která je potřísněna tlačítky, přepínači a nastavením. Horší je, že možnosti nastavení a tlačítka jsou zřídka zvýrazněny takovým způsobem, který jasně ukazuje, že pokud na ně kliknou, otevřou více nabídek..

Vlevo je sloupec karet. V prvním, na hlavním panelu, můžete připojit VPN, vybrat server, změnit protokol, zobrazit protokol, zapnout nebo vypnout killswitch, zapnout nebo vypnout Smart DNS proxy, a také dělat drobné věci, jako je přístup na váš účet nebo na sociální média ibVPN. Jak vidíte, hlavním problémem tohoto rozhraní je to, jak je nepřehledný.

ibVPN se pokusil učinit rozhraní co nejbohatším na informace a vytvořil monstróznost. Není třeba, aby řídicí panel měl tolik informací.

To znamená, že jakmile se počáteční dezorientace vyčerpá, jsou k dispozici pěkné funkce. Servery se snadno procházejí a ibVPN dokonce nabízí informace o tom, jak velké je zatížení každého z nich. Pokud hledáte více uživatelsky přívětivější VPN, přejděte k naší recenzi CyberGhost.

ibVPN-Servery

Rychlost

Naše testování rychlosti pro ibVPN začalo dobře. Na serveru New York City, který byl relativně blízko nás ve vzdálenosti asi 400 mil, jsme zaznamenali pouhý 1 milisekundový nárůst v pingu a udrželi jsme si značné množství rychlostí stahování a nahrávání..

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněné (Virginie)1573,246,03
New York City1658.74.5
Holandsko9557.14.51
Londýn20657,562.57
Tokio17626,513,46
Soul2311,470,73

Poté jsme vyzkoušeli server, který klient nazývá „herní“ server, který byl hostován v Nizozemsku. Měl výrazně vyšší čas ping, jak by se dalo očekávat od serveru daleko dále, ale ping byl stále nízký vzhledem k vzdálenosti téměř 4 000 mil.

Přestože je tento server jediným serverem označeným pro hraní v seznamu serverů ibVPN, nemusí být pro danou úlohu ideální. V závislosti na tom, s kým se snažíte hrát a kde se nacházíte, nemusí být Nizozemsko tím nejlepším místem. Podívejte se na náš nejlepší článek o hře VPN pro další možnosti.

Druhý evropský server, který jsme vyzkoušeli, byl v Londýně, měl mnohem vyšší ping než „herní“ server, což dává smysl, ale udržovalo vysokou rychlost připojení. Věci se však obrátily k horšímu, když jsme se vydali na asijské servery. Tokio i Soul byly pomalé.

Časy pingů byly přiměřené, ale trvalé rychlosti stahování a odesílání byly v Soulu kdekoli od špatných po propastné. Abychom byli spravedliví, tyto servery byly téměř 6 800 mil od našeho testovacího místa, ale odmítnutí připojení 70 megabitů za sekundu na 1 Mbps je nepřijatelné..

Díky nízkému času pingu bylo procházení snesitelné, ale načítání webů se spoustou obrázků nebo reklam na ně trvalo docela dlouho. Pokud hledáte VPN, které nabízejí vysokou rychlost stahování pro větší stahování, podívejte se na našeho nejrychlejšího průvodce VPN.

Bezpečnostní

Na povrchu se zdá, že ibVPN nabízí vynikající zabezpečení. Killswitch se snadno používá a zajišťuje, že v případě ztráty připojení nedochází k úniku dat. Můžete také nastavit, aby VPN fungovala při spuštění, takže váš počítač nebude nikdy odesílat ani přijímat informace, aniž by vás chránila VPN.

K dispozici jsou tuny protokolů, včetně OpenVPN a SSTP, a ačkoli se šifrování liší podle protokolu, většina používá výkonný 256bitový AES. O tomto šifrování je známo, že je prakticky nemožné rozbít, jak diskutujeme v popisu šifrování.

ibVPN-Protocols

To znamená, že jsme našli alespoň jedno porušení bezpečnosti ibVPN. Selhal náš test úniku DNS. Vyzkoušeli jsme celou řadu nastavení, z nichž některá se výslovně zmínila o prevenci úniků DNS, ale stále jsme unikali pokaždé.

Pokud jste zvědaví, co to znamená, přečtěte si náš článek o úniku DNS, který vám poskytne podrobný pohled. V podstatě některá vaše data prohlížení unikají do rukou vašeho poskytovatele internetových služeb nebo vlády, dokonce i když je VPN zapnutá. To překonává účel použití DNS a vylučuje používání ibVPN v místech s velkou vládní kontrolou nad internetem, jako je Čína.

Pokud jste čtenář žijící v Číně a pokoušíte se prorazit Great Firewall, doporučujeme vám podívat se na naše nejlepší VPN služby pro článek v Číně. Pokud hledáte pouze službu, která nabízí silnou bezpečnost bez do očí bijících zranitelností, jako jsou úniky DNS, přečtěte si naši VyprVPN recenzi.

Soukromí

Celkově má ​​ibVPN dobré zásady ochrany osobních údajů. Má zásady bez protokolování, což je základ zásad ochrany osobních údajů jakéhokoli dobrého poskytovatele VPN. Neshromažďuje ani nezaznamenává provozní data ani informace týkající se používání VPN.

Rovněž nemůže souviset s konkrétními činnostmi se specifickými uživateli. To znamená, že pokud je ibVPN dáno právní upozornění, není schopno předat údaje orgánům, protože nemůže předat informace, které nemá.

To znamená, že existují věci, které by mohl udělat lépe. Ke zpracování a zpracování platebních údajů používá třetí stranu. Na jeho webových stránkách jsou navíc soubory cookie, které shromažďují informace, i když je to běžná praxe. Tyto informace se používají interně a externě k udržování webové stránky.

Nakonec shromažďuje identifikační informace při vytváření účtu. Ačkoli mnoho poskytovatelů VPN shromažďuje pouze e-mailovou adresu, název ibVPN také přijímá. To znamená, že si můžete vytvořit jméno, protože jméno na účtu nemá žádný vliv na to, jak je služba poskytována.

Streamování výkonu

Pravděpodobně z důvodu problému s únikem DNS zmíněného dříve, ibVPN se nepodařilo získat přístup k žádné hlavní geoblokové streamovací službě. BBC iPlayer, Netflix a Amazon Prime Video mohli říct, že se používá VPN, a bránili nám sledovat vše.

Vyzkoušeli jsme různá nastavení a také službu Smart DNS proxy k ničemu. Diskutovali jsme o tom se zákaznickým servisem, na který se za chvíli podíváme podrobněji, ale nepodařilo se nám fungovat žádný web.

Vzhledem k tomu, že BBC iPlayer, Netflix, Hulu a Amazon Prime Video jsou vyloučeny, rozhodli jsme se vyzkoušet streamovací výkon ibVPN s YouTube a Twitch. Jak byste mohli očekávat od testování rychlosti, na který jsme se podívali dříve, kvalita streamingu se velmi lišila podle serveru, ke kterému jsme se připojili.

Po připojení k evropským nebo severoamerickým serverům bylo streamování příjemné. Video se načítalo asi vteřinu a výchozí nastavení bylo 1080p. Došlo k žádnému ukládání do vyrovnávací paměti a video se od začátku do konce přehrávalo plynule.

Když jsme však byli v Tokiu, měli jsme jinou zkušenost. Začátek videa trval až 30 sekund, běžel při 720p a v mnoha případech několikrát koktal, než klesl na 480p nebo dokonce na pěkný a zrnitý 360p.

IbVPN nemůžeme doporučit nikomu, kdo se snaží streamovat cizí obsah. Máme však doporučení. Pokud je obsah BBC iPlayer tím, po čem jste, podívejte se na naše nejlepší VPN pro BBC iPlayer. Případně si můžete prohlédnout náš článek o tom, jak překonat zákaz Netflix VPN, pokud je to požadovaný obsah.

Umístění serveru

ibVPN sports 180 serverů se rozšířilo na 87 místech v 51 zemích. Seznam serverů zahrnuje nabídky v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Asii a Africe. To je dobrý počet míst a serverů, a to znamená, že ibVPN má infrastrukturu nezbytnou k výraznému nárůstu zákaznické základny bez ztráty výkonu..

To znamená, že 180 serverů není zdaleka to nejlepší, co jsme viděli. Ve srovnání s NordVPN, který má tisíce serverů, dokonce vypadá nepatrně. Stejně tak je 87 lokalit dobré, ale ve srovnání s HideMyAss, které se může pochlubit více než dvakrát možnostmi, je bledé. Pokud jste globálním trotterem hledajícím VPN s co největším počtem možností, přečtěte si naši HideMyAss recenzi, kde se dozvíte více.

Služby zákazníkům

IbVPN nabízí mnoho možností zákaznické podpory. Na samoobslužné frontě je na webu rozsáhlá databáze znalostí, která pokrývá nejen instalaci a nastavení na podporovaných zařízeních, ale také podrobně řeší řadu běžných otázek a problémů s VPN..

E-mailové a živé chatové služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. S živým chatem jsme hovořili dvakrát a člověk na druhém konci byl citlivý, vychovaný a snažil se být nápomocný. Diskutovali jsme o tom, že nemůžeme přistupovat k geoblokovaným webům, jako je například BBC iPlayer, ale nedokázali jsme pracovat s jejich pomocí, a to ani s jejich pomocí.

Použili jsme také e-mailovou službu a její slyšení trvalo asi tři hodiny. To není skvělá doba odezvy, ale je to zdaleka nejhorší. Podobné zkušenosti jsme měli se zástupcem zákaznického servisu, který se pokusil pomoci, ale nebyl schopen to udělat.

ibVPN dokonce nabízí vzdálenou pomoc, při které se zástupce vzdáleně připojí k vašemu počítači a pomůže vám vyřešit problémy, které máte. Musí se to provést domluvením, ale je to dobrá volba.

Verdikt

ibVPN důsledně představoval jednu věc a poté vydal něco jiného. Nastavení, která výslovně řekla, že mohou zabránit únikům DNS, ne. Servery, které uváděly, že jsou určeny pro streamování ve Velké Británii, vám nezískaly obsah BBC iPlayer. Pokračovalo to a dál.

Tato dualita vede k tomu, že ibVPN byl zařazen do říše průměrného nejlepšího. Nechává vás přemýšlet, kde hledat další. Naštěstí máme obrovský archiv recenzí VPN, které jsou pro vaše pohodlí seřazeny od nejlepších po nejhorší. Žádáme vás, abyste si prohlédli možnosti, které vám pomohou učinit vzdělaný výběr, než utratíte své těžce vydělané dolary.

Vyzkoušeli jste ibVPN? Co sis o tom myslel? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me