Recenze BullGuard VPN – pevná VPN pro Netflix – aktualizováno do roku 2020

Recenze BullGuard VPN

BullGuard je známá společnost zabývající se kybernetickou bezpečností s dobrým softwarem ke svému jménu, takže nebylo příliš překvapivé, když jsme slyšeli, že pracuje na VPN. Překvapivé je, jak dobré to je, nabízí dobrou rychlost, snadnost použití a přístup k Netflixu. Podrobnosti naleznete v celé naší recenzi společnosti BullGuard VPN.


nejlepší recenze VPN

BullGuard je kybernetická společnost založená v roce 2001 v Londýně. Nabízí především antivirová a internetová bezpečnostní řešení, ale 4. dubna 2019 spustila virtuální privátní síť jako novou službu zákazníkům.

Na trhu, který se stává přeplněným a konkurenceschopným jako trh VPN, je odvahou pokusit se získat oporu jako nováček. Aby se společnost BullGuard dostala na náš nejlepší seznam VPN, musela přinést hodně ke stolu a že ano.

V této recenzi společnosti BullGuard VPN se podíváme na zefektivněný a přitom na funkce bohatý klient VPN, který společnost BullGuard sestavila, a také na působivé rychlosti, které nabízí. To znamená, že se také podíváme na nedostatky VPN a kde je třeba zlepšit, aby se stala jedním z nejlepších.

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro BullGuard VPN

Funkce

Mnoho sítí VPN zachází příliš daleko ve jménu zefektivnění klienta a nakonec produkuje něco, co nemá funkce. Dobrý příklad toho lze nalézt v naší recenzi sítě Shellfire VPN.

Server BullGuard VPN však přináší pěknou rovnováhu mezi elegantním a jednoduchým klientem a plnohodnotným zážitkem. Lze jej nakonfigurovat tak, aby se spouštělo při spuštění, a je zde možnost, aby se minimalizovala v systémové liště nebo otevřela okno klienta.

BullGuard-Client

Pokud se rozhodnete nechat jej spustit při spuštění, můžete provést automatické připojení k umístění serveru podle vašeho výběru. K dispozici je také přepínač zabíjení, který je nezbytný pro zabezpečení a v případě ztráty tunelu VPN automaticky odpojí vaše připojení k internetu.

V horní části přepínače kill je nainstalován zabiják aplikací, který lze nakonfigurovat tak, aby automaticky vypnul vybrané programy, například torrent klienta, pokud dojde ke ztrátě tunelu VPN. Můžete také nastavit VPN tak, aby byl počítač neviditelný pro ostatní ve stejné místní síti, což může zvýšit bezpečnost při používání veřejné WiFi.

Nastavení BullGuard

Existují klienti pro Windows, MacOS, iOS a Android, ale nelze je nastavit na routerech, což znamená, že každé zařízení bude muset být nastaveno individuálně, aby bylo chráněno. Pokud chcete chránit všechna zařízení svého domova pouhým nastavením VPN na routeru, podívejte se na naši recenzi TorGuard.

Bullguard VPN chybí, pokud jde o možnosti protokolu, ale uvedené možnosti jsou solidní. Podrobněji se na ně podíváme v sekci „Zabezpečení“. Dalším místem, kde společnost BullGuard VPN ponechává něco, co je žádoucí, je nedostatek dělených tunelování.

Rozdělené tunelování umožňuje zvolit, které programy používají chráněné připojení VPN a které používají rychlejší nechráněné připojení. To vám umožní například procházet Facebook soukromě s připojením vaší VPN při hraní hry, aniž by VPN přidávala zpoždění. Pokud vás to zajímá, přečtěte si o prvotřídním štípání tunelu ExpressVPN v naší recenzi ExpressVPN.

Přehled funkcí BullGuard VPN

Logo společnosti BullGuard VPNwww.bullguard.com

Začíná od 297 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta, PayNearMe, bankovní převod, šek nebo peněžní příkaz

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
Neomezený

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz
30 dní

Celosvětová částka serveru

Stolní počítače
Windows, MacOS

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflix USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN, UDP

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat
24/7

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Společnost BullGuard VPN nabízí tři časové rámce pro platby: každoročně, každé dva roky a jednou za tři roky. Všechny plány zahrnují neomezená zařízení a šířku pásma. Ceny jsou konkurenceschopné, ale nejsou to nejlepší, co jsme viděli. Pokud se vydáte na naši recenzi Windscribe, můžete vidět příklad cenově dostupné VPN ceny.

Roční tvorba cen je nejslabší možností a mnoho poskytovatelů VPN nabízí lepší sazby ve stejném časovém rámci. Dvouletá varianta je solidní a tříletý plán je silnou variantou pro stanovení cen. V cenovém modelu společnosti BullGuard VPN chybí měsíční tarif.

BullGuard-Pricing

Prakticky všichni poskytovatelé VPN nabízejí měsíční tarif, ale společnost BullGuard VPN vám neposkytuje kratší možnost než jeden rok. Kromě toho neexistuje žádná zkušební verze, která by testovala věci dříve, než potopíte toto značné množství peněz do sítě VPN. Naštěstí však existuje 30denní lhůta na vrácení peněz, pokud nejste fanouškem.

Snadnost použití

Používání technologie BullGuard VPN je příjemné. Pro ty, kteří hledají více zkušeností s ohněm a zapomenutím, se klient otevře na minimální a racionalizované domovské obrazovce, která ukazuje seznam zemí vlevo a stav připojení napravo.

Můžete se automaticky připojit k nejrychlejšímu místu pomocí tlačítka „rychlého připojení“ nebo vybrat místo. Můžete také kliknout na srdce vedle každé země a přidat je mezi oblíbené, takže se zobrazí v horní části seznamu. Mobilní aplikace jsou podobné a mají stejný celkový vzhled a přehledné uspořádání.

Pokud chcete nakonfigurovat síť VPN tak, aby z ní bylo více možné, lze k nastavení získat přístup z karty v horní části. Nabídka nastavení má dvě kategorie: obecné a účet. Sekce účtu je neplodná, ale zobrazuje se po vypršení předplatného, ​​což je hezké.

Na kartě Obecné se nacházejí všechna nastavení. Každá varianta je jasně označena a má pod sebou krátkou chybu, která vám dává dobrou představu o tom, co dělá. Jedinou stížností, kterou můžeme podat proti klientovi, je to, že je velmi bílý, což může být drsné na očích u určitých monitorů a při určitém osvětlení.

Noční režim by byl skvělým doplňkem.

Web je však jiný příběh. Společnost BullGuard nabízí celou řadu služeb kybernetické bezpečnosti, nejen VPN, takže je obtížné navigovat na její webové stránce. Můžete snadno skončit na špatné straně webu a nakonec získat informace o antiviru, o kterých si můžete přečíst v naší revizi antivirového řešení BullGuard, spíše než na VPN.

Například některé odkazy ve spodní části stránky VPN vás mohou přenést do obecnějších oblastí webu, což vás vede k získání informací o nesprávném produktu. To není nejhorší věc a web je celkově pěkný, ale jemné detaily jsou to, co převádí službu z pevného na vynikající.

Rychlost

V našem testování fungovala technologie BullGuard VPN dobře v rychlosti. Ačkoli se nezobrazují přesná města každého serveru, což ztěžuje získání přesné představy o tom, jak jsme daleko od serveru, je americký server bezpochyby nejblíže tomu, kde jsme provedli testování..

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněné (Virginie)1472,025,78
Spojené státy2169,125.49
Spojené království8659,474.25
Švýcarsko10867,974,85
Singapur24367,313,30
Kanada2869,155,45

Jak by se dalo očekávat kvůli jeho blízkosti, na americkém serveru jsme viděli nejlepší rychlosti a krátkou dobu pingu a většina z našich rychlostí stahování a odesílání zůstala nedotčena. Časy pingů byly dostatečně nízké, aby se potenciálně mohla dostat do naší nejlepší VPN pro herní zaokrouhlování.

Po cestě do Evropy jsme viděli úctyhodné rychlosti z Velké Británie s pevným časem ping. Dostali jsme ještě lepší rychlosti ze Švýcarska, ale čas pingu byl vyšší. Švýcarský server ve skutečnosti poskytoval ohromující rychlosti, zatímco servery v Singapuru a Kanadě to samy nabízely.

Předvídatelně byly časy ping úměrné naší vzdálenosti od každého serveru, což mělo za následek, že Kanada měla nízké pingy a Singapur s nejvyššími.

Pokud jde o pocit používání technologie BullGuard VPN, je to přesně to, co byste očekávali od čísel, která jsme dostali na papíře. Když se guma setká s cestou, věci se drží a BullGuard se cítí pohotově a možná se dokonce brzy dostane na naše nejrychlejší výběr VPN.

Bezpečnostní

Jak jsme poznamenali v části „Funkce“, BullGuard VPN kontroluje všechna důležitá pole, pokud jde o zabezpečení. K dispozici je přepínač zabíjení a můžete se automaticky připojit při spuštění, což znamená, že během krátkých časových oken, kdy není vaše VPN připojena, nedojde k úniku vašich dat..

Navíc můžete nastavit, aby byl počítač neviditelný pro ostatní zařízení v síti, což není běžná funkce, ale skvělá. Existuje zabiják aplikací, který funguje jako přepínač zabíjení, který zajišťuje, že z bankovních aplikací nevystoupí žádné citlivé informace a podobně, v případě, že dojde k odpojení od sítě VPN.

K dispozici je také vlastní možnost DNS, která usnadňuje konfiguraci upřednostňovaného DNS, ale můžete také změnit DNS ručně bez VPN. Na téma DNS jsme nebyli schopni detekovat úniky DNS při používání technologie BullGuard VPN, což vede dlouhou cestu k ověření její bezpečnosti.

Možnosti protokolu jsou omezené a jsou nabízeny pouze OpenVPN UDP a TCP. Obvykle se doporučuje protokol UDP, ale protokol TCP je vhodný pro řešení problémů s připojením buggy a většinu času nabízí stabilnější výkon. Pokud hledáte více možností, přečtěte si naši recenzi CyberGhost.

V této chvíli se pravděpodobně zajímá, proč jsme v této kategorii přidělili BullGuard VPN nízké skóre. Odpověď je, že šifrování je pro tuto záležitost problematické.

Při prohledávání webu jsme našli odkazy na šifrování „vojenské známky“. Jinde na webu jsme zjistili, že třetí strany říkají, že šlo o 256bitový AES, což je vynikající šifrování. Chtěli jsme si to být jisti od BullGuard.

Když jsme kontaktovali podporu, bylo nám řečeno, že je to „důvěrné“. Vzhledem k rychlosti, kterou jsme viděli, máme pochybnosti, že společnost BullGuard VPN používá 256bitový AES a ráda bychom slyšeli jasnou odpověď, když jsme o to požádali. Skutečnost, že jsme si nevynutili otázku aspektů zabezpečení VPN.

Soukromí

Zásady ochrany osobních údajů společnosti BullGuard jsou zdlouhavé a obtížné interpretovat z důvodu hustého právního jazyka a skutečnosti, že mnoho z nich je napsáno, aby se více zaměřovalo na všechny jeho služby, spíše než aby byly specifické pro VPN..

V ideálním případě bychom rádi viděli všechny zásady ochrany osobních údajů psané spíše jako NordVPN, o kterých si můžete přečíst v naší recenzi NordVPN. Zásady ochrany osobních údajů společnosti NordVPN jsou stručné a psané v přímém a snadno srozumitelném jazyce.

To znamená, že když se pustíte do zásad ochrany soukromí společnosti BullGuard, věci nejsou tak špatné. Může se pochlubit zásadou bez protokolování, ale to je široké. To znamená, že nesleduje, jaké weby navštěvujete při používání VPN, ale je to nízká lišta.

Protokolová informace o vás na svých webových stránkách pomocí cookies, ale to je skutečně nevyhnutelné. Navíc zaznamenává vaši IP adresu, která se týká a mohla by být použita ke sledování, zda byla zachována provozní data. Kromě toho se zdá, že zásady ochrany osobních údajů jsou čisté.

Streamování výkonu

Společnost BullGuard VPN fungovala dobře, když přišel čas vyzkoušet streamování. Každý web, který jsme vyzkoušeli, včetně Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a Hulu, fungoval bez problémů. Nedostali jsme zprávy o zjišťování VPN a mohli jsme se přihlásit a začít sledovat bez potíží.

Všechny tyto webové stránky se načítaly rychle, přičemž Netflix zabral další sekundu nebo dvě a ostatní se načítaly tak rychle jako obvykle. Nezapomeňte však, že k přístupu na tyto weby jsme používali server se sídlem v USA a my sami jsme v USA, takže pokud jste ze serveru přes oceán, nemusíte mít takové rychlosti..

Videa nahraná ve většině případů ve vysokém rozlišení, ale někdy by se načítala při 720p. Když se to stalo, jednoduše to změnilo na 1080p a ten trik udělal ručně a během našeho používání jsme neměli problémy s koktáním nebo vyrovnáváním..

Umístění serveru

Možnosti serveru jsou nejslabší oblastí pro BullGuard VPN. Servery pokrývají pouze skromných 16 zemí. USA a Velká Británie jsou pokryty, což jsou pravděpodobně místa, která většina lidí vyhledává díky exkluzivním streamovacím službám, ale seznam stále zbývá hodně hledat.

Země jsou většinou v Evropě, s výjimkou Singapuru, Austrálie, USA a Kanady. Je pravda, že BullGuard VPN je nová, ale bylo by hezké vidět další zahrnutá místa, konkrétně Japonsko a některé z Jižní Ameriky.

Služby zákazníkům

Zákaznický servis společnosti BullGuard je solidní. Podpora je nabízena v mnoha jazycích, ve dvou jazycích, angličtině a rumunštině, a získává podporu živého chatu 24/7.

Podpora BullGuard

Živý chat je k dispozici také v určitých hodinách v dánštině, němčině, holandštině, francouzštině, švédštině a čínštině. Operátoři živých chatů, se kterými jsme hovořili, byli přátelští a nápomocní, ne-li nejrychlejší. Získání odpovědi obvykle trvalo pět až 10 minut, což je více, než jsme očekávali u live chatu, ale lepší než většina pracovníků e-mailové podpory..

K dispozici je také uživatelské fórum a znalostní základna, ale obě jsou zmatená a nevýrazná. Pravděpodobně je to proto, že VPN je nová, takže doufejme, že budou časem podrobnější, ale ve svém současném stavu by mohli použít nějakou práci.

Verdikt

Společnost BullGuard VPN na nás udělala dojem způsobem, který jsme neočekávali. Jeho výkon byl vynikající a klient je vizuálně atraktivní a vysoce funkční. To znamená, že existuje ještě několik věcí, které ještě vyžadují práci.

Kromě neochoty diskutovat o šifrování, bude cena a nedostatek měsíčního plánu odvádět mnoho lidí pryč. Seznam anemických serverů také nepomáhá.

Přestože má server BullGuard VPN obrovský potenciál, doporučujeme vám, abychom se vydali na úplný seznam recenzí VPN, abychom našli něco, co má ověřenější záznam (a je ochoten diskutovat o jeho šifrování)..

Máte zkušenosti s BullGuard VPN nebo s dalšími službami BullGuard? Sdělte nám své myšlenky v níže uvedených komentářích a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me