Perfektní ochrana osobních údajů – aktualizováno do roku 2020

Perfektní ochrana osobních údajů

I když je to poněkud drahý a nedělá moc, aby se vás držel za ruku, Perfect Privacy obsahuje řadu funkcí navržených k ochraně vaší anonymity a nabízí více možností konfigurace než většina VPN dnes, pokud ne tolik připojení k zemi.


nejlepší recenze VPN

Pokud má poskytovatel VPN v názvu slovo „soukromí“, předpokládá se, že soukromí bere vážně. Perfektní soukromí není nejlevnějším nebo nejpůvabnějším poskytovatelem VPN na trhu, ale soukromí je jeho největším prodejním místem – a ukazuje to.

Tato dokonalá kontrola soukromí bude fungovat prostřednictvím svých kladů a záporů. Budeme otestovat jeho rychlost, zabezpečení a výkon streamování a zvážit nabízené funkce. Před vydáním konečného rozhodnutí se také podíváme na cenu, umístění serveru, zákaznický servis, soukromí a snadnost použití.

Perfektní soukromí je dobrá VPN, všechny věci se berou v úvahu. Obchodní značka vám dává chuť, kde leží její zaměření, ale díky ceně může být těžký prodej ve srovnání s nejlepšími poskytovateli VPN na trhu.

PerfectPrivacy-ClientandSettings

PerfectPrivacy-ClientIndex

PerfectPrivacy-ClientSettings

PerfectPrivacy-SiteIndex

PerfectPrivacy-SitePrices

Předchozí

další

Alternativy pro dokonalé soukromí

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Mnoho nabízených funkcí je navrženo tak, aby podporovaly soukromí, což je místo, kde Perfect Privacy skutečně svítí.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIndex

Perfect Privacy má desktopového klienta Windows a konfigurační soubory pro jiné platformy, jako jsou MacOS, Linux, Android a iOS. Dodává se také s konfiguračními soubory pro směrovače, které podporují OpenVPN. Nejsou žádní samostatní mobilní klienti.

Klient systému Windows nebude za svůj design získávat ocenění, ale jeho použití je jednoduché. Zobrazuje seznam serverů s jejich současným využitím šířky pásma. Můžete také pingovat servery a otestovat latenci uvnitř klienta, což je příjemné.

Klient poskytuje možnosti ochrany proti úniku DNS, která je při připojení automaticky povolena. Můžete to udělat ještě o krok dále s možnostmi trvalého blokování vyhledávání DNS, které neprochází VPN.

Perfektní soukromí Multi-Hop

Získáte také možnost používat „kaskádové“ nebo vícesměrné připojení, které směruje váš provoz VPN přes několik serverů pro další zabezpečení. Tuto funkci nabízejí i další poskytovatelé, například Surfshark (přečtěte si naši recenzi Surfshark), takže je dobré ji vidět u této služby zaměřené na ochranu soukromí.

Perfect Privacy nabízí tunelování SSH (neboli „stealth VPN“, jak to poskytovatel nazývá), což pomáhá uživatelům obejít internetovou cenzuru v Číně a dalších zemích, takže je to další funkce pro další soukromí.

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsDNS

Klient obsahuje killswitch (nazývaný „firewall“), který pomáhá blokovat provoz, pokud VPN není aktivní. Je to nejasné, ale podle informací o nápovědě vedle každého nastavení standardní nastavení „aktivovat, když je aktivní tunel“ blokuje provoz mimo VPN, když je připojení aktivní, nebo pokud dojde k výpadku.

Ochranu můžete zvýšit aktivací možností „zatímco je program aktivní“ nebo „aktivní trvale“.

Perfektní soukromí nenabízí dělené tunelování, které byste našli u špičkového poskytovatele VPN, jako je ExpressVPN (přečtěte si naši recenzi ExpressVPN).

Nemůžete povolit všechny funkce ochrany osobních údajů v klientovi. Některé vyžadují aktivaci prostřednictvím webu. Jedna taková funkce se nazývá „NeuroRouting“, která se rozšiřuje o existující multi-hop funkci služby.

PerfectPrivacy-Site-Config

Podle poskytovatele se „směrování založené na AI“ používá k analýze vašeho provozu, aby jej udržel v síti co nejdéle před směrováním na nejbližší server VPN k cíli.

Vybere nejrychlejší a nejbezpečnější cestu pro váš provoz, přičemž vaše IP adresa se neustále mění, jak se vytváří nová nová trasa. Každá webová stránka, kterou používáte, nebo program, který používáte, bude mít novou trasu a IP adresu.

To je působivé a tvrdili bychom, že je to z hlediska zabezpečení funkce zabijáka Perfect Privacy. Protože je to povoleno v nastavení vašeho účtu na webu, je aktivováno v celém zařízení na vašich zařízeních.

K dispozici je také „TrackStop“, filtrační řešení s jednotlivými černými seznamy malwaru, reklam a webů sociálních médií. Protože tato funkce zahrnuje celý účet, filtry se použijí na všech vašich zařízeních.

Přehled funkcí ochrany osobních údajů

Perfektní logo ochrany osobních údajůwww.perfect-privacy.com

Začíná od 1020 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta, Mobiamo, hotovost, platební stěna

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
Neomezený

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma
1 000 GB

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz
7 dní

Celosvětová částka serveru
55 serverů ve 23 zemích

Stolní počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflixu v USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
128-AES, 256-AES, CAMELLIA-128, CAMELLIA-256

Dostupné protokoly VPN
IPSec, OpenVPN, PPTP

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Nejsou tu největší nevýhodou Perfect Privacy – cena. Ostatní poskytovatelé zaměřené na soukromí, jako je Mullvad (viz naše recenze Mullvad), nabízejí zabezpečení za mnohem levnější cenu.

V placených plánech je k dispozici pouze jedna sada funkcí. Jediným rozdílem je doba, kterou dostanete. Měsíční sazba Perfect Privacy vám vrátí 14,79 $, nebo můžete zaplatit až dva roky za 244,72 $ a snížit tak náklady na zhruba 10,19 $ měsíčně.

Neexistuje bezplatná zkušební verze, takže se budete muset vyzkoušet na měsíc, abyste mohli službu vyzkoušet.

Dokonce i na delších plánech není Perfect Privacy ve srovnání s některými svými konkurenty levná. Náklady budete muset posoudit sami, ale můžete raději všestranného poskytovatele, který místo toho bere soukromí vážně, například NordVPN (přečtěte si naši recenzi na NordVPN).

Perfektní soukromí můžete platit prostřednictvím více než 60 platebních metod, včetně kreditních a debetních karet, PayPal a kryptoměn, například bitcoinů. Můžete dokonce platit v hotovosti, pokud jste ochotni jej odeslat na adresu v Lotyšsku, ale nedoporučujeme to.

Perfektní soukromí nabízí u některých platebních metod sedmidenní vrácení peněz – vylučuje kryptoměny a dárkové karty – je tedy třeba zvážit, zda chcete provést zkušební verzi služby.

Snadnost použití

Perfektní soukromí nezbavuje snadné používání soukromí tak, jak to dělají jiné tvrdé služby zaměřené na soukromí, jako je kryptostorm (přečtěte si naši recenzi kryptostorm). Z velké části je rovnováha mezi přizpůsobením a udržováním jednoduchosti asi správná.

PerfectPrivacy-Site-CheckoutA

Registrace do Perfect Privacy je snadná. Na stránce pokladny jsou tři sekce, kde se nejprve zobrazí cena jednotlivých cenových balíčků, nikoli jejich měsíční průměry.

Musíte zadat pouze uživatelské jméno a e-mailovou adresu a před pokračováním v platbě si vyberete poskytovatele plateb, který chcete použít..

Není jasné, jaké informace poskytovatelé plateb zaznamenávají, ale v souladu s mantrou soukromí si Perfect Privacy nevyžaduje při registraci osobní údaje..

Jakmile se zaregistrujete, pošleme vám e-mail s informacemi o vašem účtu, odkazy na oblast účtu a průvodce. Heslo je předem vygenerováno, ale pokud máte obavy o soukromí, měli byste si vygenerovat silnější heslo a po přihlášení se změnit..

PerfectPrivacy-Site-Dashboard

Navigační panel člena je jednoduchý. Poskytuje informace o délce vaší služby a ukazuje, které funkce jsou na vašem účtu povoleny.

V počátečním e-mailu není žádný zjevný odkaz ke stažení, takže jakmile se přihlásíte, přejděte do oblasti stahování v pravém horním menu webu. U zařízení se systémem Windows je k dispozici snadno použitelný instalační program.

Stahování a instalace trvá několik minut. Klient se jmenuje „VPN Manager“, nikoli Perfect Privacy, což by mohlo být matoucí, když se jej pokoušíte najít.

Budete se muset přihlásit a přihlásit se do „nastavení“. Měla by se automaticky otevírat, ale pokud tomu tak není, vyhledejte na hlavním panelu Windows ikonu červeného podnosu (zeměkoule s visacím zámkem), poté klikněte pravým tlačítkem a stiskněte „nastavení“. Do oblasti „Uložit pověření“ můžete zadat své uživatelské jméno a heslo a uložit je kliknutím na „Zavřít“.

PerfectPrivacy-Client-ConnectDetails

Klient není připraven vypadat lákavě, ale je snadné se v něm pohybovat.

V nabídce klienta je uveden seznam serverů. Vyberte ten, který se vám líbí a stiskněte symbol, který vypadá jako elektrická zástrčka pro připojení. Informace o připojení naleznete kliknutím na symbol lupy vedle něj.

Můžete pingovat servery, znovu vstoupit do nabídky nastavení, ukončit klienta VPN nebo jej minimalizovat, takže je vše jednoduché.

Vraťte se do nabídky nastavení a můžete si vybrat mezi dvěma typy šifrování: OpenVPN nebo IPSec. Oba mají pod sebou popis, který vám pomůže vybrat, který je pro vás nejlepší, což je užitečné.

Tuto užitečnost lze vidět vedle většiny možností. Když se pohybujete po nabídce nastavení, uvidíte, že u všeho, co není zřejmé, je vedle ní otazník, jehož klepnutím zobrazíte další informace..

PerfectPrivacy-ClientwithSettingsIP

Ne všechny funkce VPN jsou zřejmé, zejména pokud mají názvy specifické pro značku, takže je to příjemné. Vysvětluje každé nastavení, aniž by se to hroutilo, a zasahuje dobrou rovnováhu pro uživatele jakékoli úrovně dovedností.

Sekce „firewall a DNS“ umožňuje upravit nastavení ochrany proti přepínači killswitch a DNS, přičemž ve výchozím nastavení je povolena minimální ochrana.

„Cascading and stealth“ se zabývá tunelováním SSH a ochranou proti více hopům, což vám umožní vybrat, kolik serverů, přes které chcete data přenášet.

Pokud narazíte na potíže, sekce „ostatní“ vám umožní resetovat síť a zobrazit protokol ladění pro další odstraňování problémů.

PerfectPrivacy-Site-Config-SiteBlocks

Vraťte se na web a můžete si přizpůsobit další funkce. Jsou uvedeny v části „config“ v sekci členů. Každá funkce má posuvník pro její zapnutí nebo vypnutí a užitečné popisy.

Od přihlášení až po nastavení dokonalé soukromí vytváří rozumnou rovnováhu mezi komplikovaným žargonu a snadností použití. V případě potřeby mají klient i web informace, které uživatelům pomohou pochopit, co daná funkce dělá.

Klient nezíská cenu za styl, ale funguje to. Instalace je jednoduchá a připojení k serverům je snadné. Základní funkce ochrany osobních údajů jsou předem povoleny a pro uživatele s přísnějšími požadavky jsou v nabídce další funkce.

Rychlost

Perfektní soukromí může být zaměřeno na soukromí, ale také tvrdí, že je rychlé.

Chtěli jsme vidět, jak to fungovalo ve srovnání s nejrychlejšími službami VPN na trhu, a tak jsme provedli testy rychlosti na několika mezinárodních serverech z naší pobočky ve Velké Británii. Výsledky jsou uvedeny níže.

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněné (Spojené království)1237,134,44
Amsterdam1933,283,92
Frankfurt, Německo5825,883,74
Montreal8832.463,79
Los Angeles15425.272,72
Hongkong31817.052.42

Rychlosti na nejbližším mezinárodním serveru v Amsterdamu se pohybovaly kolem 90 procent nechráněných rychlostí s téměř stejnou latencí. Výsledky byly smíšené, když byly testovány jiné servery, se zvědavou změnou rychlosti, která neodpovídala vzdálenosti, ale nebylo to moc.

Server ve Frankfurtu v Německu testoval rychlost stahování rychlostí přibližně 25 megabitů za sekundu a měl dobrou latenci. Server v Montrealu měl vyšší rychlosti než mnohem blíže Frankfurt, ale také vyšší latence, což je pochopitelné s ohledem na vzdálenost.

Dvě místa, která byla ještě dále, Los Angeles a Hong Kong, měla také vyšší latence, ale úctyhodné rychlosti. Po 154 milisekundách a 318 ms by spojení s Los Angeles nebo Hongkongem nevytvořilo Perfect Privacy uchazečem o náš seznam nejlepších VPN pro hraní.

Výsledky Perfektního soukromí jsou dobré, ale šíření serverů je neobvyklé a může ovlivnit váš výkon v závislosti na tom, ke kterému městu se připojujete.

Nejlepší testované připojení v oblasti bylo Amsterdam, kde Perfect Privacy má k dispozici pět serverů. Naproti tomu Frankfurt má dvě a ostatní mají pouze jedno. Nemůžete si ručně vybrat, ke kterému serveru ve městě se připojíte, protože to klient provede za vás.

Můžete testovat každou oblast pomocí příkazu ping a zobrazit dostupnou šířku pásma v klientovi. Žádný ze serverů, které jsme testovali, se nezdál být přepracovaný. Latence se zdála být více problémem ve městech s jediným serverem. Zvažte například Amsterdam versus Frankfurt.

Na serverech vzdálených tisíce kilometrů nemůžete očekávat téměř nativní latenci, takže latence z Los Angeles a Hongkongu se zdá být přiměřená. Rychlosti stahování aplikace Perfect Privacy jsou dobré, což z ní činí uchazeče o nejlepší VPN pro torrentování a její rychlosti odesílání se blíží nechráněnému připojení pro každý testovaný server..

Pokud hledáte jiného poskytovatele VPN, který kombinuje soukromí a výkon, může být TorGuard dobrou alternativou (přečtěte si naši recenzi na TorGuard).

Bezpečnostní

Perfect Privacy nabízí standardně hlavní šifrovací protokoly VPN, jako je OpenVPN a IPSec. Nabízí také PPTP, což se nedoporučuje, jak vysvětlujeme v našem PPTP vs. OpenVPN zúčtování. Poskytovatel také na svém webu jasně uvádí, že PPTP není bezpečná možnost, takže ji nemůžete zavinit pro svou čestnost.

Perfect Privacy také nabízí tunelování SSH, spolu s proxy servery SOCKS5 a Squid pro přesměrování provozu v určitých prostředích nebo zemích, které jsou nepřátelské VPN.

Při aktivním připojení jsou ve výchozím nastavení povolena základní nastavení ochrany proti přepínači a úniku DNS, ale lze je nakonfigurovat tak, aby byla trvalá, což znamená, že vaše nezabezpečené připojení bez připojení VPN nemůže projít žádná data..

Službu jsme testovali na úniky DNS a WebRTC, abychom si byli jisti, a proběhla bez problémů.

Před připojením je nastaveno „povolit GUI stahovat provozní data bez VPN“, například data o šířce pásma a servery ping. Je předběžně povoleno a mohlo by identifikovat vaše připojení, pokud jej poskytovatel internetových služeb nebo vládní agentura sledovala. Je to malá věc, ale stojí za to si ji zapamatovat.

Díky funkci „NeuroRouting“ můžete skrýt vaši polohu a provoz na servery, které jsou blízko vašeho cíle. Pokud se například připojíte v Londýně a navštívíte web hostovaný v Moskvě, přesměruje provoz přes moskevský server. Pokud navštívíte web v Číně, přesměruje váš provoz serverem v Číně a za tím skrývá vaši identitu.

Blacklisty „TrackStop“ získáte také jako zvláštní ochranu před malwarem.

Pokud jde o bezpečnost, je dokonalé soukromí chráněno dobře.

Soukromí

Vzhledem k tomu, že se VPN nazývá Perfektní soukromí, je pro nás důležitá sekce pro kontrolu soukromí. Je to hlavní prodejní místo az dobrého důvodu. Existují však určité námitky.

PerfectPrivacy-Site-PrivacyPolicy

Jak byste očekávali od služby, jako je tato, Perfect Privacy nezaznamenává data. V zásadách ochrany osobních údajů se konkrétně uvádí, že nejsou zaznamenána žádná data, která by uživatele identifikovala. Jedinými údaji, které společnost drží, je e-mailová adresa uživatele a datum ukončení jejich předplatného.

Perfect Privacy varuje, že jeho primární poskytovatel plateb, Paymentwall, bude zaznamenávat platební údaje, které by vás mohly identifikovat. Pokud se jedná o problém, společnost Perfect Privacy nabízí anonymnější způsoby platby, jako je bitcoin nebo zasílání hotovosti na lotyšskou adresu.

Mateřská společnost Perfect Privacy, společnost Vectura Datamanagement Limited, je uvedena jako společnost se sídlem ve Švýcarsku na webu Perfect Privacy, ale rychlé vyhledávání Google ukazuje obchodní registraci ve Wyomingu se sídlem v Panamě a poštovní adresu Spojeného království..

To byla potenciálně velká červená vlajka, takže bylo nutné další kopání. Příspěvek zaměstnance na fóru Perfect Privacy v roce 2016 o problému potvrdil, že:

  • Společnost sídlí především v Panamě, která má skvělé zákony na ochranu soukromí.
  • Holding Vectura Datamanagement Limited Company ve Švýcarsku je „pro účetnictví“. Vzhledem k přísným švýcarským zákonům o finančním soukromí to také dává smysl.
  • Americký holding společnosti je „pro manipulaci“. Příspěvek, který jsme propojili s referencemi PayPal, je tedy pravděpodobné, že některé platby jsou zpracovávány prostřednictvím této dceřiné společnosti.

Perfect Privacy nenavrhuje nic z toho na svém webu, což je nešťastné, ale americká obchodní registrace zřejmě potvrzuje, že Panama je hlavní kancelář společnosti a poštovní adresa se zdá být britskou právnickou firmou, která se zabývá právními požadavky. . Celkově vzato je to spletité, ale naštěstí to není žádná vyrovnávací síť VPN.

Pokud komunikujete s jakoukoli společností, která jedná se zákazníky v USA nebo s platebními metodami v USA, budete muset jednat se strýcem Samem. Pokud se toho obáváte, použijte místo plateb PayPal nebo Paymentwall anonymní platební metody Perfect Privacy.

Jediným nevysvětlitelným prvkem je lotyšská adresa pro hotovostní transakce. Je pravděpodobné, že se jedná o virtuální kancelář, soudě podle výpisu adresy, kde může být jakákoli pošta shromažďována nebo přeposílána, takže opět nedoporučujeme odesílat peníze tam.

Perfektní soukromí mělo v minulosti právní potíže. Servery byly v Nizozemsku zabaveny v roce 2016. Servery byly převzaty od hostitele třetí strany, ale poskytovatel VPN ujistil zákazníky o tom, že v daném okamžiku nejsou protokolováni..

Společnost se nepokoušela skrýt problém, který byl slibný, a zdá se, že byl i nadále otevřený a čestný s kanárem s rozkazem, který se aktualizuje každý měsíc. Země obvykle ukládají zákonná omezení společnostem jako Perfect Privacy, aby jim zabránily upozornit zákazníky na zákonné žádosti o data.

Kanár rozkazu to obejde. Kanár Perfect Privacy potvrzuje, že za poslední měsíc nebyly přijaty žádné právní žádosti o údaje. Pokud rozkaz zmizí, zákazníci mohou předpokládat, že se situace změnila, aniž by zákon porušil Perfect Privacy.

Je to pěkná právní mezera a ukazuje, že ačkoli Perfect Privacy není imunní vůči právním hrozbám, bere svou politiku ochrany soukromí vážně.

Streamování výkonu

Okamžitě rozbijte vaše očekávání. Pokud jde o streamování z Netflixu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer nebo Hulu, Perfect Privacy není VPN pro vás. Nelze jej streamovat, takže se nepřipojí k naší nejlepší síti VPN pro seznam streamování.

Chyba PerfectPrivacy-Netflix

Žádný ze serverů není uveden v seznamu pro média a společnost Perfect Privacy netvrdí, že je na svém webu nebo v dokumentaci, takže by to mohl být nespravedlivý bod. To znamená, že je to další černá známka, vzhledem k ceně.

Testovali jsme Perfect Privacy z Velké Británie, ale jakmile jsme se připojili k jinému serveru se sídlem ve Velké Británii, web BBC iPlayer věděl, že existuje připojení k VPN. Pokud chcete opravit opravu Top Gear, budete si muset vybrat alternativu z našeho seznamu nejlepších VPN pro BBC iPlayer..

Netflix vrátil podobné chyby, takže Perfect Privacy nebude uchazečem o nejlepší VPN pro Netflix..

Je pravděpodobné, že servery Perfect Privacy již byly těmito mediálními službami zablokovány, takže hledejte jinde.

Umístění serveru

Na webu Perfect Privacy jsme počítali 55 serverů ve 23 zemích, ale potvrdilo se nám, že ve skutečnosti má 59 serverů. Ve srovnání s jinými poskytovateli, kteří svým zákazníkům nabízejí tisíce serverů, jako je například soukromý přístup k internetu (přečtěte si naši recenzi PIA), se to nezdá být moc.

PerfectPrivacy-Site-Locations

Servery jsou také většinou v Evropě, pouze šest v Severní Americe, čtyři v Asii a jeden v Africe. Ve Střední Americe a Jižní Americe nejsou žádné servery.

Šíření serverů je špatné a s tak malým počtem amerických serverů to nebude nejlepší VPN pro USA. Když si uvědomíte, že neexistují žádné limity pro šířku pásma, pokud jste v oblasti s menším počtem serverů, znovu soutěží o šířku pásma.

Perfektní soukromí může být dobrou volbou, pokud jste v Evropě. Možnosti jsou však omezené, pokud žijete někde jinde, takže byste měli zvážit další možnosti.

Služby zákazníkům

Zákaznický servis není skvělým prodejním místem pro Perfect Privacy. Pokud se chcete spojit, není k dispozici živý chat ani telefonická podpora.

Perfect Privacy nabízí uživatelům e-mailovou adresu podpory a kontaktní formulář, aby uživatelé mohli klást dotazy. K dispozici je také fórum podpory s oblastmi německého a anglického jazyka. E-mail zákaznického servisu jsme testovali pomocí několika technických a cenových otázek:

  1. Má Perfect Privacy killswitch?
  2. Podporuje rozdělení tunelů?
  3. Jaké jsou celkové náklady na 12měsíční balíček?
  4. Kolik serverů je k dispozici pro připojení?

Společnost odpověděla do 14 hodin s rozpisem a jasně odpověděla na každou otázku, ale odpovědi na více technických otázek – jako je například otázka rozdělení tunelů – byly tupé a neužitečné..

PerfectPrivacy-Email-Response

K dispozici je také stránka FAQ s podrobným seznamem technických a cenových otázek pro uživatele a v horní části informace o zásadách no-logů společnosti Perfect Privacy. K dispozici je také průvodce, který vysvětluje, jak nainstalovat a nakonfigurovat VPN.

Každá část obsahuje obrázky a podrobné pokyny. Příručky jsou konzistentní a informativní a uvedené pokyny jsou snadno dodržitelné.

Verdikt

Perfektní soukromí je dobrá, ale ne výjimečná VPN pro ty, kteří chtějí něco, co se zaměřuje na soukromí. Existuje mnoho funkcí, které se zaměřují na ochranu uživatelů před únikem jejich identity online a na ochranu před malwarem.

Náš test rychlosti ukázal, že je spravedlivé říkat rychlou službu, ale testovali jsme z Evropy, kde se nachází většina serverů. Uživatelé v Severní Americe nebo Asii mohou mít jiné zkušenosti. Její funkce ochrany osobních údajů jsou podporovány přísnými zásadami bez protokolování, základnou ve Švýcarsku a kanárskou stránkou warrantů, která je aktualizována měsíčně.

Existují však nevýhody. Ceny jsou špatné a přestože funkce jsou dobré, Perfect Privacy nekonkuruje některým ze svých špičkových soupeřů. Klient je jednoduchý a snadno použitelný, ale stejně jako web se cítí zastaralý. Nabízený zákaznický servis není brilantní.

Pokud hledáte silnou, rychlou a na soukromí zaměřenou síť VPN, je Perfektní ochrana osobních údajů dobrou volbou.

Máte myšlenky na Perfect Privacy, které chcete sdílet? Přeneste je do sekce komentářů níže a děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me