Kontrola vyrovnávací paměti VPN – aktualizováno do roku 2020

Kontrola vyrovnávací paměti VPN

Vyrovnávací síť VPN je průměrná služba, která by byla slušná, pokud by stanovila zásady ochrany osobních údajů. Kromě toho je její vlastnictví obsaženo i v temných mracích, což nás nedoporučuje používat tuto službu. Podrobnosti naleznete v naší úplné recenzi ve vyrovnávací paměti VPN.


nejlepší recenze VPN

Náš poslední výlet s Buffered VPN byl před časem, ale od té doby se toho hodně změnilo. Údajná změna vlastnictví přinesla spoustu nových otázek, z nichž nejhorší je, zda můžete věřit každé kontrole VPN, kterou čtete. Přečtěte si náš článek o vazbách mezi BestVPN.com a Buffered VPN, kde najdete další informace.

V naší recenzi vyrovnávací sítě VPN poskytneme spravedlivý záběr na službu, kterou jsme v minulosti ohodnotili jako „v pořádku“. Před vydáním verdiktu projednáme funkce, ceny, snadnost použití, rychlost, zabezpečení, soukromí, výkon streamování, umístění serveru a zákaznický servis..

I přes obavy z ochrany osobních údajů, které v této recenzi uvedeme, je pro nás těžké udělat doporučení. Síť serveru je malá, rychlosti jsou nekonzistentní a neexistují žádné pozoruhodné funkce, s nimiž by se dalo pohrát. Některým se to může líbit, ale ve světě, kde se VPN objevují za každým rohem, se vyrovnávací síť VPN nevyznačuje.

Vyrovnávací modul VPN-Slider1

Vyrovnávací síť VPN-Slider2

Vyrovnávací síť VPN-Slider3

Vyrovnávací síť VPN-Slider4

Posuvník s vyrovnávací pamětí VPN 5

Předchozí

další

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro vyrovnávací síť VPN

Funkce

Vyrovnávací síť VPN má sotva funkce mimo to, co považujeme za nezbytné pro VPN. Většina nástrojů v rozhraní jsou novinky, které lze snadno najít online, a přestože si vážíme pohodlného přístupu, dáváme přednost některým užitečnějším funkcím.

Naštěstí stále existuje zabiják. Ve výchozím nastavení není zapnuto, ale stále plní stejnou funkci. Pokud VPN selže, killswitch spustí a přeruší vaše připojení k internetu. Je to zvláště důležitá funkce pro torrentery a ty, kteří se snaží obejít cenzuru, proto ji má každý poskytovatel našich nejlepších služeb VPN pro Čínu..

Mimo to není co zmínit. Jedinými dalšími funkcemi jsou test brány firewall a test rychlosti, a ten je ve srovnání s ostatními funkcemi testu rychlosti zklamáním – přečtěte si naši recenzi Astrill a podívejte se, jak by měl být implementován. Funkce testu rychlosti ve vyrovnávací paměti VPN je přesná, ale lze ji spustit najednou pouze na jednom místě.

test buffervpn-review-speed

Jednou z funkcí, kterou však velmi chybí, je rozdělení tunelů. Ačkoli to není nejčastější funkce mezi VPN, ExpressVPN, AirVPN a dokonce PureVPN ji mají (přečtěte si naši recenzi AirVPN).

Rozdělené tunelové propojení vám umožňuje odesílat určitý provoz přes tunel VPN, zatímco ostatní zůstávají ve vašem běžném připojení. Je to užitečné například pro provozování zálohy při plné rychlosti a zároveň pro ochranu vašeho torrentingu, což je důvod, proč je tato funkce mezi našimi nejlepšími VPN pro torrenting.

Přehled vyrovnávací paměti VPN

Logo s vyrovnávací pamětí VPNbuffered.com

Začíná od 412 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
5

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz
30 dní

Celosvětová částka serveru
39 míst ve 37 zemích

Stolní počítače
Windows, MacOS, Linux

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflixu v USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mailová podpora
24/7

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Vyrovnávací síť VPN nemá nízké sazby – přečtěte si naši recenzi PIA a podívejte se, jak to vypadá – ale ani její systém stanovení cen není špatný. Největší hodnota přichází s nejdelším předplatným, jako tomu je u většiny VPN, ale přidání dvouleté možnosti zvyšuje cenu lákavější.

Měsíční plán je hrozný, stejně jako téměř všechny ostatní možnosti za měsíc, i mezi nejlepšími poskytovateli VPN. Je to stejná cena jako CyberGhost (přečtěte si naši recenzi CyberGhost), ale se dvěma menšími připojeními. Na rozdíl od CyberGhost však můžete nainstalovat vyrovnávací síť VPN na tolik zařízení, kolik chcete.

Roční plán je slušný, ale existují levnější možnosti. Například TorGuard nabízí stejný počet připojení za zhruba 10 USD méně, jak můžete vidět v naší recenzi TorGuard. Stejně jako měsíční tarif jde o cenu, kterou bychom očekávali od VPN.

Rozhodnout se pro dva roky však přináší vážnou hodnotu. Za pouhých 20 dolarů navíc získáte dvojnásobek služby a měsíční sazbu snížíte na přibližně 4 $. Není to tak levné jako, řekněme, PureVPN, ale také nepřichází se všemi obavami, které služba přináší. Přečtěte si naši recenzi PureVPN a zjistěte, co máme na mysli.

Ačkoli tato dvouletá varianta nabízí spoustu hodnoty, není to bez závad. Vyrovnávací VPN má hodně společného se společností NordVPN, pokud jde o tvorbu cen, protože obě vás motivují ke koupi víceletého plánu. Na rozdíl od společnosti NordVPN však služba Buffered VPN nemá levnou tříletou možnost vyvážení sestavy (další informace najdete v naší recenzi společnosti NordVPN).

Plány jsou vratné po dobu 30 dnů, což je dobré, ale nedochází k žádnému živému chatu, takže je třeba zavěsit vrácení peněz na e-mailovou korespondenci.

Platební možnosti jsou standardní. Vyrovnávací síť VPN přijímá všechny hlavní kreditní karty, PayPal a bitcoiny. Ačkoli bitcoin je obvykle nejlepší volbou pro anonymitu, může být jedinou možností s Buffered VPN. Podrobnosti najdete v části „Ochrana osobních údajů“.

Všechny plány přicházejí s až pěti současnými připojeními, což je standardní u poskytovatelů VPN. Existuje nějaký otravný marketing o tom, jak jiní poskytovatelé „zamykají vyšší počet připojení za prémiový plán“, což obvykle není pravda. Celkově jsme zde spokojeni, ne-li ohromeni.

Uživatelská přívětivost

Registrace do vyrovnávací paměti VPN je jednoduchá záležitost. Jakmile vyberete plán, budete muset zadat e-mailovou adresu, uživatelské jméno a heslo a vybrat způsob platby. Vyrovnávací síť VPN vás požádá o ověření e-mailu a při stažení instalačního programu vás přesměruje na ovládací panel.

bufferedvpn-review-control-panel

Aplikace je stejné okno velikosti smartphonu, které uživatelé VPN poznali a milovali. Po přihlášení budete přesměrováni na obrazovku výběru serveru. Kliknutím na místo se spojíte.

bufferedvpn-review-interface

Bohužel neexistuje automatické připojení. Jedním z důvodů, proč hodnotíme ExpressVPN tak vysoko, je například to, jak snadné je navázat toto počáteční připojení – přečtěte si naši recenzi ExpressVPN a zjistěte další důvody. Není pochyb o tom, pokud nemůžete dešifrovat masivní tlačítko „on“ uprostřed rozhraní. Vyrovnávací síť VPN není tak střihaná a suchá.

Počet míst je malý, do kterého se dostaneme v pozdější sekci, takže procházení seznamem není nejhorší. Místo můžete také vyhledat pomocí vyhledávací lišty nahoře nebo oblíbené místo pomocí ikony srdce. Navigace na serveru je asi tak standardní, jak se dostane.

Po připojení se ve vyrovnávací paměti VPN zobrazí obrazovka s informacemi o připojení, včetně rychlosti stahování a stahování v reálném čase, celkového množství přenesených dat a vaší nové adresy IP. Na kartě Nástroje je také možnost otestovat rychlost.

buffervpn-review-úspěšné připojení

Nastavení najdete kliknutím na nabídku hamburgeru v pravém horním rohu. Vyrovnávací síť VPN má mnoho možností, z nichž mnohé nepotřebují vyhrazený slot. Na kartě „o“ můžete například spojit informace o aplikaci a účtu. Navíc je rozvržení nepříjemné.

buffervpn-review-settings-menu

Nabídka nastavení je naplněna informacemi, které většina lidí nepotřebuje. Namísto toho, aby informace o aplikaci, informace o účtu a vždy otravnou kartu „odkazovat přítele“ směřovaly dolů, je umístí na začátek. Jako by stačilo načíst záložku „Doporučte příteli“, ve spodní části rozhraní je také stálá reklama, která vás žádá o totéž.

Užitečné informace najdete dole. Možnosti nastavení jsou řídké a umožňují pouze měnit věci, jako je nastavení při spuštění a zda by se aplikace měla při zavření minimalizovat do zásobníku. Jedinou funkcí je killswitch, který je podivně ve výchozím nastavení zakázán.

bufferedvpn-review-settings

Test brány firewall najdete také v nabídce hamburgeru, která není vysvětlena, ale měla by být, a odkaz na místní adresář protokolu. V aplikaci je také možné kontaktovat Buffered VPN, což je příjemné.

Problémy se snadným používáním Buffered VPN jsou, ale aplikace se cítí hladce. Nejsme fanoušci toho, co nás trápí s doporučením lidí, aby používali službu nebo omezený počet možností, ale rozhraní je plynulé a citlivé.

Rychlost

Rychlost vyrovnávací paměti VPN je zkrátka nekonzistentní. Vzhledem ke svému špinavému výkonu se nepřipojí k řadám nejrychlejších sítí VPN, ale v závislosti na umístění, které vyberete, budete s výsledky spokojeni. Níže najdete tabulku výsledků testů. Testovali jsme pět umístění v síti Buffered VPN pomocí speedtest.net.

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněný10160,4211,22
USA Midwest434,918.6
Kanada36140,439,98
Německo13018,097,33
Holandsko136105,985.24
Japonsko213106,622,71

Při pohledu na výsledky existuje vysoká míra nekonzistence. Tři z těchto míst jsou umělci rockových hvězd, zatímco další dvě jsou hrozná. Kanada, Nizozemsko a Japonsko poskytovaly většinu naší nechráněné rychlosti stahování, ale Německo a Středozápad USA mohly sotva vrátit 10 procent.

To znamená, že síť vyrovnávací paměti VPN není plošně optimalizována. Některé servery jsou mimořádně rychlé, ale jiné by neměly být brány v úvahu. Budete muset kopat a najít místo, které funguje.

Pozitivní je, že latence zůstala na všech serverech nízká. Ačkoli ne zcela na úrovni nejlepší VPN pro hraní her, můžete pro tento účel použít Buffered VPN.

Bezpečnostní

Zabezpečení vyrovnávací sítě VPN je standardní. Při připojení pomocí protokolu OpenVPN používá 256bitové šifrování AES. I když je to v našich myslích zlatý standard pro zabezpečení, existují důvody, proč byste chtěli použít jiné protokoly VPN. Zabezpečení VPN není tak prosté a suché jako volba toho, co všichni ostatní používají, a vyrovnávací VPN vám nedává flexibilitu pro změnu zabezpečení.

Přesto je pro většinu lidí 256bitový AES s OpenVPN perfektní kombinací. S TorGuardem nemůžete změnit úroveň šifrování ani konkrétní šifru, ale 256 bitů AES by mělo stačit. V našem popisu šifrování se můžete dozvědět proč.

Přes nedostatek možností dělá Buffered VPN vše, co se týče bezpečnosti. Zahrnuje základní killswitch, kombinuje 256bitový AES s OpenVPN a nezměnil požadavky DNS, naši původní IP adresu nebo informace WebRTC.

Soukromí

Během registrace vyžaduje služba Buffered VPN zadání uživatelského jména, e-mailu a hesla. Ačkoli to není tak soukromé jako, řekněme, Mullvad (přečtěte si naši recenzi Mullvad), to je standard, pokud jde o VPN. Po registraci jsme na ovládacím panelu spatřili kartu s názvem „stáhněte si moje data“. Zvědavě jsme klikli a byli jsme zneklidněni tím, co jsme viděli.

Přestože Buffered VPN nikdy nezadal jméno nebo adresu, tyto informace shromáždil a zaznamenal. Přehled obsahoval celé jméno, adresu a záznamy o využití vašeho recenzenta, přestože jsme tyto informace výslovně neposkytli. Můžeme jen předpokládat, že byl shromážděn přes PayPal, což je hlavní porušení soukromí.

bufferedvpn-review-logs

Zásady ochrany osobních údajů také nejsou užitečné. Uvádí, že služba Buffered VPN získá vaše fakturační jméno a adresu od zpracovatele plateb, ale je pohřbena v obtížně čitelném dokumentu. Nezabývá se tím, jaké informace, pokud existují, se shromažďují během používání VPN.

Ať už se jedná o cokoli, jedna věc je jasná: pokud máte obavy o své soukromí, neměli byste používat vyrovnávací síť VPN.

Dokument, který obsahuje vaši adresu, jméno, uživatelské jméno a fakturační údaje, zahrnuje také využití VPN. Ačkoli neukazuje vaši IP adresu, zobrazuje zemi, ze které se připojujete, server, ke kterému se připojujete, a časy, kdy bylo připojení otevřeno a ukončeno.

Skutečnost, že se vaše IP adresa nezobrazuje, nezáleží na tom, zda je vaše fyzická adresa zaznamenána. Vzhledem k tomu, že zpráva je snadno dostupná na ovládacím panelu a lze ji generovat za běhu během několika sekund, máme také pochybnosti o její bezpečnosti.

Abychom to vyjasnili, Buffered VPN neporušuje žádné zákony, ale obchodní praktika ve srovnání s jinými VPN je sporná. V Gibraltaru, kde se server nachází, se jedná o zákon o ochraně údajů z roku 2004. Říká se, že společnost nemůže shromažďovat informace bez informovaného souhlasu. Souhlasíte s poskytováním svých údajů pomocí služby, jak je uvedeno v zásadách ochrany osobních údajů.

Streamování výkonu

Bufferovaná VPN byla blokována každou hlavní streamovací platformou napříč několika testovacími místy. Pokud máte zájem o streamování, použijte místo toho některý z našich tipů z naší nejlepší VPN pro průvodce streamováním.

Naše nejlepší VPN pro Netflix a nejlepší VPN pro BBC iPlayer průvodce vám budou dobře posloužit také, vzhledem k tomu, že VPN s vyrovnávací pamětí k těmto platformám nemůže přistupovat. Bez ohledu na to, který server jsme testovali, setkali jsme se s obávanou chybou proxy. I přes tvrzení, že si můžete „užít veškerý online obsah, který chcete“ se správnou službou, Buffered VPN je propastná, pokud jde o streamování.

Umístění serveru

Vyrovnávací síť VPN má 39 umístění ve 37 zemích, což je ve srovnání s jinými poskytovateli VPN úzké rozpětí – přečtěte si naši recenzi HideMyAss a podívejte se, jak vypadá velká síť. Hlavní mediální centra světa jsou sice zahrnuta, ale síť se stále cítí omezující. Navíc mimo U.S není v každé zemi více datových center.

bufferedvpn-review-locations

Mimo umístění v Austrálii, Singapuru, Hongkongu, Jižní Koreji a Japonsku je Buffered VPN téměř exkluzivní pro Evropu a USA. Existuje mnoho možností, ale málo. Nejexotičtějším místem, i když je jako takové, je Lotyšsko.

Služby zákazníkům

Vyrovnávací síť VPN poskytuje služby zákazníkům jako jedny z nejlepších v oboru a podle našich zkušeností je dobrá. Zástupci podpory jsou zdvořilí a nápomocní a znalostní základna je rozsáhlá, ale nedostatek živého chatu znamená, že malá vysvětlení vyžadují více času, než by měli.

E-mail je však rychlý. Dosáhli jsme základní otázky o umístění serveru a zástupce se během několika hodin vrátil. Přestože to byla taková jednoduchá otázka, napsal pracovník několik otázek, které se týkaly našeho problému. To je dobrý zákaznický servis.

Znalostní základna je obrovská. Buffered VPN má článek pro téměř každé téma, což je dobré pro řešení problémů, ale špatné pro navigaci. Neexistuje vyhledávací panel a vzhledem k počtu článků, které jsou k dispozici, což obvykle znamená, že budete muset výchozí klasický plán CTRL + F.

bufferedvpn-review-knowledgebase

Během našeho testování jsme si všimli, že v dolní části databáze znalostí je tlačítko pro live chat. Nic se však nestalo, když jsme na něj klikli, což naznačuje, že live chat tam byl dříve nebo v budoucnu přijde.

Mimo průvodce nastavením a řešením problémů má Buffered VPN sekce pro blog o soukromí, internetový glosář, průvodce pro ochranu soukromí a podvodný almanach. Tyto zdroje jsou užitečné, ale podivné. Obsah vypadá jako něco vhodnějšího pro web s recenzemi než služba VPN.

Verdikt

Pokud by to nebylo pro sporný sběr dat, Buffered VPN by byla VPN na střední úrovni, která vyniká vynikajícím zákaznickým servisem. Vzhledem k jeho nejednotnosti v rychlosti, neschopnosti přístupu ke streamovacím platformám a k obchodním praktikám nepřátelským pro soukromí je však pro nás těžké udělat doporučení.

Navíc ve službě Buffered VPN není nic zvláštního. Máme více než 40 recenzí VPN, a to je jen škrábání povrchu dostupných možností. I když ignoruje problémy s Buffered VPN, nedělá nic, aby vyčnívala z davu.

Co si myslíte o Buffered VPN? Dejte nám vědět v komentářích níže a jako vždy děkujeme za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me