Kontrola přehrání – aktualizace 2020

Kontrola přehrání

OverPlay dělá pár věcí v pořádku, a mnoho z nich špatně. I když by jej mohl velmi potěšit velmi specifický druh zákazníka, neváhejte ho doporučit veřejnosti obecně. Přečtěte si proč v naší úplné recenzi přehrání.


nejlepší recenze VPN

Mnoho lidí hledá jednoduchou virtuální virtuální síť, která je připravena vyrazit z krabice. V mnoha ohledech se OverPlay blíží poskytování takové uživatelské zkušenosti. To je však kazeno některými oslabujícími nevýhodami.

OverPlay je sužován svými slabostmi a stěží se drží svými silnými stránkami. Upřímně řečeno, práce s ním při psaní tohoto přehrání OverPlay se rychle stala fuškou.

Každá společnost má samozřejmě své silné a slabé stránky. Pokud hledáte jednoduchost a pohotový zákaznický servis, může se stát, že se OverPlay vyplatí prozkoumat. Než se rozhodnete, prozkoumejme, co OverPlay dělá dobře a co ho brání být jedním z nejlepších poskytovatelů VPN.

Alternativy k přehrání

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Pokud jde o funkce, OverPlay jsou holé kosti. Zdá se, že se zaměřuje na několik věcí, které považuje za klíčové, zatímco ostatní nechává na vedlejší koleji.

Web OverPlay klade velký důraz na jeho službu SmartDNS. Může automaticky nastavit server DNS vašeho zařízení na server, u kterého je zaručeno, že má informace potřebné k připojení k širšímu spektru webových stránek a je prodáván jako samostatná služba..

Je to snadné dělat ručně a mnoho lidí v zemích s omezujícími servery DNS (* kašel * Čína * kašel *) již tento problém vyřešilo.

Pokud jde o VPN, nabízí omezené možnosti šifrování a protokolu. Ty, které nabízí, jsou špičkové, na které se podrobněji podíváme později, ale mnoho lidí má rádi možnosti.

Overplay-OS

Existuje killswitch, což je dobré pro další zabezpečení, ale neexistuje způsob, jak jej nakonfigurovat tak, aby se spouštěl při spuštění. Neexistuje podpora rozděleného tunelování a nefunguje u všech streamovacích služeb. Podívejte se na naše nejlepší VPN pro streamování pro lepší možnosti.

Zdá se, že OverPlay se zapojil do několika funkcí a ignoroval vše ostatní kvůli tomu, aby byl přístupný těm, kteří se nezajímají o zvonky a píšťalky. Pokud vás tento přístup osloví, zvažte přezkoumání naší recenze NordVPN. Snadno se používá, ale stále nabízí větší flexibilitu, mimo jiné výhody, než přehrání.

Přehled funkcí přehrání

Logo přehráníwww.overplay.net

Začíná od 416 $ za měsícVšechny plány

Všeobecné

Platební metody
PayPal, kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Současná propojení
3

Podporuje rozdělení tunelů

Neomezená šířka pásma

K dispozici je bezplatná zkušební verze

Doba vrácení peněz

Celosvětová částka serveru
650+

Stolní počítače
Windows, MacOS

Mobilní operační systémy
Android, iOS

Rozšíření prohlížeče

Lze nainstalovat na směrovače

Streamování

Může přistupovat k Netflix USA

Má přístup k iPlayeru BBC

Má přístup k Hulu

Může přistupovat k Amazon Prime Video

Bezpečnostní

Typy šifrování
128-AES, 256-AES

Dostupné protokoly VPN
OpenVPN

Povoleno při spuštění zařízení

Umožňuje torrentování

Zásady bez protokolování

Úspěšný test úniku DNS

Killswitch k dispozici

Včetně blokování malwaru / reklam

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mailová podpora
úřední hodiny

Telefonická podpora

Uživatelské fórum

Znalostní základna

Ceny

Jak již bylo zmíněno, Overplay nabízí službu přepínání DNS jako samostatný produkt za přibližně 5 $ měsíčně, nebo o něco méně, když se zaregistrujete na jeden rok. Nenechali bychom vás vyzvat, abyste se o to starali, protože je snadné to udělat sami.

Co nabízí, ceny OverPlay nejsou konkurenceschopné. Pokud hledáte něco levného za měsíc, je něco jako soukromý přístup k internetu lepší. PIA nabízí svou VPN službu s neomezeným počtem dat a až pěti připojeními, a to za pouhých 6,95 $ měsíčně. Další informace o PIA najdete v naší recenzi PIA.

Všechny plány nabízené OverPlay přicházejí s až třemi připojeními a bez omezení šířky pásma. Roční plán je mírně diskontován, ale nestačí na to, aby byl konkurenceschopný. Pokud se chcete registrovat na rok najednou, doporučujeme si přečíst naši recenzi ExpressVPN. Stojí to stejný měsíc jako OverPlay, ale nabízí vynikající funkce.

Pokud se chcete přihlásit na ještě delší období, někteří poskytovatelé, například NordVPN, nabízejí delší smlouvy s výhodnějšími cenami. NordVPN se může pochlubit neomezenými daty a až šesti spojeními za pouhých 107,55 USD po dobu tří let.

Poslední věcí, kterou se chceme dotknout, je, že to není VPN pro vás, pokud chcete platit v bitcoinech. OverPlay nepřijímá kryptoměnu, pouze kreditní karty a PayPal.

Snadnost použití

Snadné použití je smíšená taška s funkcí OverPlay. Po instalaci a spuštění klienta jsme zjistili, že by nepřijal naše přihlašovací údaje. O chvíli dříve jsme použili stejné přihlašovací údaje, abychom se dostali na web ke stažení klienta, ale nebrali jsme to.

Nakonec jsme problém vyřešili tím, že jsme kontaktovali podporu a nechali jsme resetovat naše heslo, do kterého se brzy dostaneme podrobněji, ale pro uživatele to nebyl dobrý začátek.

Jakmile jsme byli přihlášeni ke klientovi, vypadalo to dobře, pokud byly holé kosti. Ikona uprostřed rozhraní zobrazuje, zda jste připojeni. Pod ní vám rozbalovací nabídka umožňuje vybrat mezi dvěma úrovněmi šifrování nebo bez šifrování.

Obrazovka přehrání

Centrální ikona také funguje jako vizuální indikátor úrovně šifrování, kterou používáte. Štít představuje 256bitový AES, zámek označuje 128bitový AES a blesk vám umožní vědět, že nejste šifrováni.

Overplay-ScreenLock

Výběrem „změnit umístění“ se zobrazí seznam serverů, jejich umístění a další důležité informace. Vidění času pingu a načtení serveru na první pohled je příjemné a pomáhá, když se pokoušíte vybrat tu nejlepší možnost, která může být ohromující s tolika možnostmi.

Servery s přehráním

K nabídce nastavení se dostanete kliknutím na ozubené kolečko vpravo nahoře. Jakmile tam budete, zjistíte, jak je OverPlay holých kostí. Když porovnáte skromnou funkci nastavenou na NordVPN nebo ExpressVPN, nebude se nashromáždit.

Nabídka přehrání

To bylo vidět dvěma způsoby. Na jedné straně mohou lidé, kteří nejsou obeznámeni s VPN, vidět něco bohatšího na funkce jako těžkopádné. Nabídka plná technického žargonu může být příliš skličující a rychle se stane něčím, co lidé ignorují.

Mnoho lidí však hledá něco, co má všestranné možnosti, i když to nikdy neplánují využít..

Zdánlivá filozofie designu OverPlay „udržet holé minimum a zbytky zbytku“ objasňuje, kterou skupinu chce přilákat..

Rychlost

Abychom mohli zahájit testování výkonu, rozhodli jsme se udělat něco přísného. Prošli jsme výběr serverů a vybrali jsme Brusel. Tento počáteční test jsme provedli s výchozím nastavením 256bitového šifrování AES a protokolu UDP OpenVPN. Brusel je vzdálený necelých 4 000 kilometrů, ale v té době to bylo až 70 procentní zatížení.

S tak intenzivními požadavky OverPlay padl naplocho na obličej. 122-milisekundová doba pingu, kterou zobrazujeme v naší tabulce, nezachycuje procházení. Všechno bylo pomalé, do té míry, že některé rychlostní testy havarovaly a odmítly běžet. Netřeba dodávat, že se OverPlay v dohledné době nepřipojí k naší nejlepší síti VPN pro hraní her.

Věci fungovaly také podivně. Jeden test rychlosti nás spojil se serverem v Texasu, když jsme měli procházet serverem v Belgii. Test měl fenomenální ping a rychlosti, jako by jsme se k němu připojovali nechráněni.

Umístění: Ping (ms) Stáhnout (Mbps) Nahrát (Mbps)
Nechráněné (Virginie, Spojené státy)1372,125,98
Brusel12214.54.2
Londýn9566,804,83
New York City1967,525,52
Brusel (bez šifrování)1418.234,47
Atlanta (AES-128)4666,985.49
Amsterdam9966,944.7

To znamená, že další testování s VPN připojenou k Bruselu vrátilo podobné výsledky jako ty předchozí: pomalé rychlosti a vysoká ping. Tato podivnost pokračovala, když jsme odpojili VPN, změnili umístění připojení na Londýn a znovu se připojili.

Začalo nás to posílat přes servery v Belgii a rychlost se pohybovala od pouhých kilobitů za sekundu do 60 megabitů za sekundu. To bylo navzdory skutečnosti, že software byl nakonfigurován tak, aby nás připojil k serveru v Londýně.

Žádná tabulka nedokáže zprostředkovat bizarní chování VPN při procházení a během testování. Jak vidíte, pokusili jsme se znovu připojit k Bruselu bez šifrování, abychom zjistili, zda to byl problém, a to se zhoršilo.

Všechny problémy, které jsme viděli, byly spojeny se serverem v Belgii. Ostatní vzdálené servery, jako je Londýn a Amsterdam, vypadaly dobře. Servery v okolí také fungovaly tak, jak byste očekávali.

To nám nechává poškrábat hlavy a přemýšlet o spolehlivosti serverů OverPlay. Nebylo jasné, co se stalo s belgickým serverem, ale ukázalo se, že v síti poskytovatele je velká nestabilita, což vylučuje náš nejrychlejší výběr VPN.

Bezpečnostní

Ačkoli postrádá náladu a výběr některých ze svých konkurentů, možnosti OverPlay jsou solidní, pokud jde o zabezpečení VPN. Existují dvě možnosti protokolu: OpenVPN UDP a OpenVPN TCP. Oba jsou považováni za bezpečné.

Jedná se o respektované možnosti, které se mohou pochlubit otevřenými zdrojovými kódy, které vám umožní vybrat si markanty a zkontrolovat podezřelé řádky kódu nebo je přizpůsobit vašim potřebám. Měli by se o to samozřejmě pokusit pouze lidé s odbornými znalostmi, ale je to příjemné.

UDP je obvykle upřednostňován a obvykle nabízí vyšší rychlosti a pohotový výkon. TCP je považován za spolehlivější a trpí menší ztrátou paketů než UDP. Je také skvělá pro práci s firewally, jako je ta v Číně (přečtěte si náš nejlepší článek VPN pro Čínu).

Dostanete také výběr ze dvou portů, z nichž jeden je běžně používaný 443, což posiluje důvod pro použití OverPlay pro vyjednávání otravných firewallů.

Umožňuje také vybrat ze dvou úrovní šifrování – 256bitový AES nebo 128bitový AES – nebo žádné šifrování. 256bitový AES je považován za téměř nerozbitný, což z něj činí skvělou volbu pro zajištění bezpečnosti.

OverPlay se může pochlubit killswitchem a hrstkou pěkných bezpečnostních funkcí, jako je například ochrana proti úniku DNS.

Soukromí

OverPlay má celkově dobrou politiku ochrany osobních údajů a má několik slabých stránek. K nastavení vašeho účtu používá minimální informace, vyžaduje pouze e-mail a způsob platby.

Nejdůležitějším aspektem ochrany soukromí u jakékoli VPN je to, že nezaznamenává informace týkající se využití její VPN nebo SmartDNS služby. Společnost OverPlay rovněž ve svých zásadách ochrany osobních údajů slibuje, že vaše informace nikdy neprodá.

To znamená, že shromažďuje informace na svých webových stránkách. Její zásady ochrany osobních údajů výslovně zmiňují běžné věci, jako je operační systém, typ prohlížeče, požadavky na stránky a čas strávený na webu. Co je však podezřelé, je klauzule, která říká, že shromážděné informace nejsou „omezeny“ na tyto věci.

Pokud se obáváte o soukromí, tato slova by mohla být znepokojující, protože dělají z webu OverPlay potenciální zdroj shromažďování informací. Používá také cookies na webu pro Google a Bing, ale mohou být deaktivovány.

Streamování výkonu

Streamování bylo další smíšenou taškou s OverPlay. S Netflixem to fungovalo dobře. Klikli jsme na film a začalo to mrknutím oka. Obrázek byl vysoce kvalitní a nedošlo k koktání, což je srovnatelné s nejlepší VPN pro Netflix.

Amazon Prime Video a Hulu hráli podobně. Při připojení k americkému serveru jsme neměli žádné problémy.

To znamená, že při připojení k cizím serverům došlo k potížím. BBC iPlayer jsme nemohli použít, i když jsme připojeni k serveru v Londýně. Web byl rychlý a pohotový, ale jakmile jsme klikli na něco, co jsme chtěli sledovat, informoval nás, že je k dispozici pouze těm ve Velké Británii. Pokud je pro vás služba streamování prioritou, podívejte se na naši nejlepší VPN pro BBC iPlayer.

Zda byl vynikající výkon platforem pro vysílání v USA způsoben tím, že jsme byli v USA, je těžké vědět. Je možné, že se někdo v jiné zemi mohl připojit k americkému serveru a získat špatný výkon, ale naše testování bylo slibné.

Pokud je zatížení serveru mírné, mělo by být možné dosáhnout dobrého výkonu, protože i vzdálené servery v našem testování rychlosti ukázaly slibné výsledky, když nebyly pod intenzivním zatížením..

Umístění serveru

OverPlay nabízí přes 650 serverů, které jsou rozptýleny v klíčových zemích a oblastech. To by mohlo znít jako hodně, ale není to tak. Například CyberGhost má více než 3 100 serverů a téměř stejný počet serverů jako celkový počet OverPlay v USA (přečtěte si naši recenzi CyberGhost).

Overplay - FullServer

OverPlay má však dobré pokrytí, servery jsou rozmístěny ve více než 50 zemích. Zahrnuje 12 měst a 301 serverů v USA. Navzdory tomu se zdá, že servery jsou vždy zatíženy 50 a více procenty. Jak jsme viděli, servery a infrastruktura OverPlay nemusí být nejlepší, když jsou pod velkým zatížením, což by mohlo vyhláskovat špatné zprávy.

Ve Velké Británii je také 39 serverů napříč třemi městy, stejně jako dobré rozšíření mezi ostatními evropskými zeměmi.

Zdá se, že většina serverů v Africe, Evropě, Jižní Americe a Asii je pod mírným zatížením, což je činí dobrou volbou pro ty, kteří hledají obecnou anonymitu, spíše než přístup ke službám specifickým pro danou zemi. Jediné servery, které jsou pravidelně doručovány, jsou v USA a Velké Británii.

Služby zákazníkům

Když testujeme službu poskytovatele VPN, často vyhodíme softball otázky nebo představíme problém. V tomto případě jsme měli vzácnou příležitost jít na podporu s legitimním problémem. Zaměstnanci působivě odpověděli během několika minut.

Naše přihlašovací údaje fungovaly na webu OverPlay, ale ne u jeho klienta. Pracovníci podpory požádali o další informace, včetně snímku chybové zprávy. Osoba, se kterou jsme byli v kontaktu, dokonce zahrnovala odkaz ukazující, jak snadno pořídit snímek obrazovky, což byl pěkný dotyk, a daleko od našich zkušeností s hodnocením VyprVPN..

Jakmile jsme odpověděli konkrétní chybou, personál rychle resetoval heslo a byli jsme v provozu. Ačkoli postrádá živou podporu, telefonní linku a fórum, e-mailová podpora je prvotřídní. Bylo by lepší mít problém vůbec ne, ale je to jiný příběh.

Bohužel vodítka padají naplocho. Mnoho z jeho webových stránek se scvrkne, aby vám řeklo, abyste si stáhli a nainstalovali aplikaci a nechali ji na tom. Instalační příručka pro klienta nemá k dispozici ani jednu instrukci ani snímek obrazovky. Vše je to, že vás provede instalací.

Verdikt

Pokud hledáte službu VPN, která všechno dělá, není to tak. Na konkurenčním trhu VPN existuje spousta možností, jak můžete vidět v našich recenzích VPN.

OverPlay s citlivým výkonem zákazníka a zdá se, že je přizpůsoben konkrétnímu trhu: lidé, kteří chtějí mít možnost si VPN vyzvednout poprvé a spustit ji bez obav.

Nicméně, OverPlay stále zaostává za konkurencí v téměř každé kategorii. Pokud jste zvědaví, kam jít odtud, doporučujeme podívat se na naši komplexní nabídku VPN a zkontrolovat ExpressVPN. Je to nejlepší poskytovatel tam a my vám doporučujeme utratit své těžce vydělané dolary namísto OverPlay.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map