Recenze Taskworld – Aktualizováno do roku 2020

Recenze Taskworldu

Taskworld je docela skvělý nástroj pro správu projektů, který používá několik velkých firemních jmen. Vidíme proč: jeho používání je plynulé a má spoustu funkcí plus slušné ceny. Přečtěte si naši úplnou recenzi Taskworld a zjistěte, zda je to pro vás.


nejlepší software pro správu projektů

Taskworld je platforma pro správu projektů, která vám nabízí možnost zažít zenovou týmovou práci. To je docela nabídka. Přestože jsme při používání nedosáhli nirvany, zjistili jsme, že je to příjemné a efektivní.

Hlavním světovým miliardářem Freda Mouawada, Taskworldu, který byl uveden na trh v roce 2012, se stal relativně novým hráčem na trhu. Uvidíme, jak se v této recenzi Taskworld porovná s nejlepším softwarem pro správu projektů.

Důvěřují mu některé z největších světových firem, včetně Sony, Samsung a Volkswagen, takže pokud se zaregistrujete, budete v dobré společnosti.

Byli jsme ohromeni tím, že to bylo snadno použitelné a přitom stále nabízí spoustu funkcí. Vyplatí se podívat na kohokoli, kdo chce organizovat projekty online.

Silné stránky & Slabé stránky

Alternativy pro Taskworld

Funkce

Taskworld je organizován „projektem“. Projekty jsou rozděleny na „seznamy úkolů“ a „úkoly“. Kromě toho je to na vás. Můžete jej použít jako desku kanban nebo seznam úkolů, které mají být zaškrtnuty při jejich práci.

Úlohy můžete snadno vytvářet v aplikaci nebo zasláním e-mailu na adresu uvedenou pro každý pracovní prostor. Pokud to uděláte, přečtěte si nejprve našeho průvodce zabezpečením e-mailem.

Úkoly mohou být přiřazeny různým lidem, dány termínem, označeny, označeny a sledovány. Pro každou z nich můžete nastavit vlastní připomenutí, sledovat strávený čas a dát jim body (které jsme nikde jinde neviděli). Pokud chcete sledovat čas svých uživatelů a chcete sledovat finance, podívejte se na naši recenzi Mavenlink.

taskworld-task

Úkoly lze snadno filtrovat v Taskworldu. Můžete zobrazit ty, které jste vytvořili, následovali nebo jste k nim přiřazeni. Můžete také filtrovat podle časového období.

taskworld-Filters

Můžete také komentovat každý z nich, stejně jako připojit soubory. Mají kontrolní seznamy, které fungují jako dílčí úkoly.

Úložiště Taskworld

Soubory také získají vlastní oblast v případě, že chcete nahrát cokoli, co chcete sdílet v celém projektu. Pokud jde o úložný prostor, získáte 100 GB na profesionálním plánu Taskworld a neomezené cloudové úložiště na úrovni Enterprise. Ti, kteří potřebují ještě více místa v profesionálním plánu, by si měli přečíst článek o nejlepším online úložišti pro týmy.

Taskworld bohužel nemá správu závislostí. Pokud je to pro vás podstatné, podívejte se na naši recenzi společnosti Wrike a dozvíte se o platformě, která ji má.

Hlavní pohled Taskworldu je pohled na úkoly, ale je zde také kalendář a časová osa. Zobrazení seznamu lze uspořádat do sloupců, takže funguje jako deska pro kanban. Zobrazení kalendáře ukazuje, co jste přišli, a umožňuje synchronizovat váš projekt s externími aplikacemi, jako je Google Calendar, Outlook.com a kalendář MacOS X.

Časová osa ukazuje, kdy se vaše úkoly odehrávají ve vzájemném vztahu. Jsou zvýrazněny podle stavu, takže například můžete zjistit, zda mají zpoždění nebo dokončení.

taskworld-timeline

Analytická stránka Taskworld vám umožňuje zjistit, kolik úkolů je naplánováno, dokončeno a zpožděno, a třídí je do kategorií. Můžete vidět, co je vám přiřazeno, a také to, co sledujete, takže je dobrý způsob, jak zjistit, zda je vše na cestě.

taskworld-analytics

Pokud vám má přehled o obchodní stránce vašeho projektu užitečný, podívejte se na naši recenzi LeanKit, kde najdete alternativu.

Taskworld má chatovací prostor, který vám umožní mluvit se svými spoluhráči, ať už jsou kdekoli. Můžete odesílat přímé zprávy a existuje několik kanálů. Můžete nahrát přílohy a je zde velký výběr ikon emodži, takže se můžete vyjádřit.

Zpětná vazba Taskworldu

Je také možné poskytnout zpětnou vazbu lidem a přidat vaší společnosti hodnoty, které mohou vidět všichni. Zpětná vazba je ve výchozím nastavení soukromá, ale lze ji sdílet po vzájemné dohodě. Celkově je to příjemné místo ke komunikaci. Je to lepší než nabídka konkurentů Taskworldu a podobá se tomu, že mají prostor pro diskuzi pouze pro členy.

Možnosti přizpůsobení Taskworldu jsou dobré. Můžete si jej přizpůsobit podle svého vkusu. Můžete změnit pozadí svého pracovního prostoru na jednu z několika vysoce kvalitních fotografií nebo si vybrat jeden z jeho měkkých přechodů. Pokud se vám některý z nich nelíbí, můžete nahrát svůj vlastní obrázek.

Lidé a chatovací kanály mohou mít také své vlastní obrázky, takže pro ty z vás, kteří mají rádi pocit vlastnictví, Taskworld vám je dává. Pokud se chystáte přizpůsobit, přečtěte si naši recenzi Podio. Podio vám umožňuje vytvářet vlastní šablony, což je užitečné, pokud máte podobné projekty, které vyžadují hodně práce.

Projekty Taskworld lze zkopírovat a exportovat do CSV, pokud chcete použít svá data jinde. K dispozici je také komplexní protokol aktivity, který ukazuje, jaké akce byly provedeny a kdy.

Integrace jsou na zemi tenké, ale můžete exportovat data z Trello, pokud z něj exportujete soubor .json. Má své vlastní API, takže pokud máte vývojové chopy, můžete platformu sami rozšířit. Jeho dokumentace vypadá podrobně, navzdory občasné chybě pravopisu.

Pokud na tom ale neplánujete pracovat, funkce, které vytrhnete z krabice, nejsou daleko. S tím však není nic špatného.

Mobilní aplikace jsou k dispozici v App Store a Google Play Store, takže je můžete používat i na cestách.

Taskworld získává dobré skóre za vlastnosti díky svému silnému výběru názorů a dobrým možnostem přizpůsobení a komunikace. Integrace jsou její hlavní slabinou.

Pokud používáte platformu, která se snadno používá, ale má spoustu integrací, podívejte se na naši recenzi Asany.

Přehled funkcí Taskworldu

Logo Taskworldtaskworld.com

Začíná od 1099 $ za měsícVšechny plány

Funkce správy

Úkoly

Podúlohy

Správa závislostí

Vlastní pozadí

Další možnosti přizpůsobení
Obrázky pro chatovací kanály

Limit velikosti týmu
Neomezený

Úložný prostor
Neomezené GB

Všeobecné

Způsob platby
Kreditní karta, Paypal

Přijímá kryptoměnu

Podpora mobilních operačních systémů
iOS, Android

Zkušební verze zdarma
15 dní

Bezpečnostní

Dvoufázová autentizace

Šifrování
TLS 1.2 (tranzit)

Certifikace SOC

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mail / kontaktní formulář

Telefonická podpora
Poskytnuté prodejní číslo

Uživatelská přívětivost

Taskworld je snadno použitelná platforma, která pracuje téměř podle očekávání. Jeho rozhraní je rychlé a čitelné a většinu věcí lze zjistit při prvním použití.

Registrace je rychlá a bezbolestná. Po potvrzení e-mailu budete požádáni o několik podrobností a poté budete mít možnost pozvat kolegy e-mailem nebo odkazem. Poté budete vyzváni k souhlasu s některými změnami ochrany soukromí souvisejícími s obecnými předpisy o ochraně údajů. Náš článek o GDPR vysvětluje více o tom, co to je.

taskworld-gdpr

Poté jste do aplikace přivítáni animací dobře oblečeného muže v horkovzdušném balónu. To je dobrý indikátor tónu Taskworldu. Používáte to k tomu, abyste dělali věci, ale není důvod, abyste se v tomto procesu sami těšili.

uvítání taskworld

Odtud se dostanete do aplikace, kde je vám představen krátký návod. Provede vás základy a umožní vám vyzkoušet některé funkce Taskworld. Poté, co si to projdete, získáte odměnu roztleskávaček a jisker, takže to stojí za to.

taskworld-sample

Vytvoření projektu je jen otázkou vyplnění podrobností a výběru šablony. Existují čtyři z nich plus jeden prázdný a každý nabízí různé přístupy a stručný úvod vysvětluje, co nabízí.

taskworld-new-project

Existuje jednoduchá kanbanová deska se třemi sloupci: „úkoly“, „dělání“ a „hotové“. Pokud je to vše, co potřebujete, podívejte se do našeho průvodce pro začátečníky Trello, kde se dozvíte o jednoduché aplikaci založené na kanbanech.

K dispozici je také šablona založená na všedních dnech se seznamy pojmenovanými po dnech v týdnu (víkendy jsou volitelné v Taskworld), stejně jako dvě šablony se seznamy úkolů pro jednotlivce a oddělení.

Rozhraní Taskworld

Rozhraní je citlivé a většina akcí vám poskytuje okamžitou zpětnou vazbu. Většinou se cítí stejně jako aplikace pro stolní počítače, a to je zásluha jeho vývojářů.

Jeden problém, který jsme zjistili, je, že je příliš snadné ztratit věci, včetně informací, které jste zadali, kliknutím na něco jiného. Například při nastavování nového projektu ztratíte všechna zadaná data, pokud kliknete mimo okno, ve kterém pracujete..

Dalším malým problémem je, že jeho přehled a projektové oblasti představují podobné seznamy názorů, ale názory se mírně liší. Když jsme si to poprvé všimli, mysleli jsme si, že kalendář zmizel. Nejsou to však vážné problémy.

Taskworld se dobře hodí na použitelnost, protože téměř vše funguje podle očekávání. Je také rychlý, což usnadňuje vyhledávání a pomáhá vám zůstat v kontaktu při jeho používání. Proto získává vysoké známky.

Náklady

Taskworld má jednoduchou cenovou strukturu s pouhými dvěma plány. Profesionální plán je cenově dostupný a zahrnuje téměř všechny funkce správy úloh Taskworld. Úroveň Enterprise zahrnuje všechny druhy doplňků, což vám poskytuje lepší podporu a zabezpečení. Získáte také školení, neomezené úložiště a výběr 16 datových center pro ukládání, mimo jiné.

Pokud byste raději používali platformu s volnou vrstvou, podívejte se na naši recenzi Freedcampu pro jednu takovou možnost.

Pokud se chcete podívat na Taskworld, je k dispozici 15denní bezplatná zkušební verze. Při registraci není potřeba žádná kreditní karta. Pokud chcete platit, můžete tak učinit kreditní kartou nebo PayPal.

Taskworld je na dobré úrovni díky svým přímým plánům a levné standardní variantě. Bezplatná úroveň by byla hezká, ale nemůžete mít všechno a Taskworld nabízí spoustu peněz.

Bezpečnostní & Soukromí

Taskworld používá Amazon Web Services k hostování vašich dat a šifrování dat během přenosu a v klidu. Kromě pravidelného zálohování si můžete vybrat, kde se vaše data nacházejí, což je užitečné, pokud má konkrétní země zákony, které vyhovují vašim požadavkům.

Je v souladu s GDPR a EU-U.S. Rámec ochrany soukromí. Pokud chcete vědět, s kým sdílí data, obsahuje rozsáhlá zásada ochrany osobních údajů seznam, který vám řekne.

Pokud máte obavy týkající se ochrany osobních údajů, přečtěte si naše tipy, jak chránit váš článek o ochraně osobních údajů.

V aplikaci Taskworld jsou také užitečné možnosti. Můžete si vybrat, zda chcete povolit přístup k vašim datům třetím stranám a vyžádat si kopii informací týkajících se pracovního prostoru.

V plánu Enterprise můžete pro jednotné zabezpečení nastavit jednotné přihlášení SAML. To vám poskytne větší ochranu před počítačovou kriminalitou.

Není však nic jiného, ​​takže pokud potřebujete doladit nastavení zabezpečení, musíte hledat jinde. monday.com vám dává spoustu bezpečí. Přečtěte si o tom v naší recenzi na monday.com.

Taskworld také nemá dvoufaktorové ověření. Více se o tom můžete dočíst v našem dvoufaktorovém autentizačním kusu. Podívejte se na naši recenzi Airtable a podívejte se na aplikaci, která ji nabízí, spolu s několika dalšími zajímavými funkcemi.

Taskworld získává slušné skóre v bezpečnosti a soukromí. Získá to základy správně, ale není nijak zvlášť funkční.

Služba & Podpěra, podpora

Taskworld je pěkný a snadno zjistitelný, ale pokud máte potíže, je k dispozici dostatek podpory. Nabídka nápovědy obsahuje užitečné možnosti. Výukový program, o kterém jsme hovořili dříve, je k dispozici, pokud si jej přejete znovu projít (nebo, jako my, jsme ho omylem zavrhli při prvním představení).

Podívejte se na naši recenzi ClickUp a podívejte se na platformu, která odvádí dobrou práci a vítá vás prohlídkou s průvodcem.

Uživatelská příručka Taskworld obsahuje desítky kategorizovaných článků vysvětlujících, jak dělat jednoduché a nepříliš jednoduché věci. Zahrnují text a animaci, takže můžete vidět, jak se věci dělají. K dispozici je také výběr posledních článků.

Pokud máte další potíže, můžete o nich zanechat komentáře. Z toho, co jsme viděli, tým podpory Taskworld vždy reaguje a pomáhá každému, kdo má problémy.

taskworld-workflow-tips

Má možnost tipů pracovního postupu, která vyvolá vyskakovací okno se čtyřmi videi. Jsou prezentovány dobře, ale není jich mnoho a jsou krátké.

Klikněte na „kontaktujte nás“ a před kontaktováním týmu podpory budete vyzváni, abyste prohledali podpůrné materiály Taskworld. Jakmile to uděláte, dostanete jednoduchý formulář k odeslání. Zeptali jsme se na dvoufaktorovou autentizaci a za pouhých 19 minut jsme dostali podrobnou odpověď, což je rychlé.

Pokud jsou pro vás důležité rychlé časy podpory, Taskworld vás zahrnoval, ale pokud jde o ještě rychlejší službu, podívejte se na naši recenzi na Basecampu. Vrátilo se nám to za pouhé tři minuty.

Díky dobrým časům odezvy a dostatku dokumentace má Taskworld dobré výsledky v servisu a podpoře. Je to však snadno použitelná platforma, takže pravděpodobně nebudete potřebovat velkou pomoc.

Závěrečné myšlenky

Taskworld je jednou z nejlepších platforem, na které jsme se nedávno podívali, a poskytuje spoustu funkcí za slušnou cenu. 

Jeho rozhraní je vynikající. Když něco uděláte, bude to fungovat. Je to pohotové, pohotové a snadné na to přijít. Doporučujeme to jako jednu z nejlepších možností řízení projektů.

Její nedostatek integrací nebo neobvyklých funkcí jsou jeho jedinými problémy. To, co vidíte, je to, co získáte, ale má API, pokud jej chcete rozšířit sami. Co je ale kvalitní, a stojí za to se odhlásit.

Pokud jste si vzali Taskworld na roztočení, řekněte nám, co jste si o něm v komentářích mysleli. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map