Recenze Mavenlink – aktualizováno do roku 2020

Recenze Mavenlink

Mavenlink, velmi obchodní projekt softwaru pro správu projektů, pravděpodobně najde velmi cennou skupinu publika mezi davem nesmyslů díky efektivní distribuci úkolů a vestavěným funkcím účetnictví. Mírně náladovějším uživatelům se to bude líbit, jak si můžete přečíst v naší úplné recenzi Mavenlink.


nejlepší software pro správu projektů

Mavenlink je jako většina nejlepšího softwaru pro správu projektů, protože nabízí obvyklé nástroje, které vám pomohou naplánovat váš projekt a spolupracovat s ostatními. Je to na rozdíl od konkurence v tom, že zahrnuje také funkce, díky nimž jsou výdaje, rozpočtování a fakturace klíčovou součástí procesu. Přidání určité složitosti při zachování použitelnosti však není snadný úkol. Chcete-li zjistit, zda přináší, přečtěte si naši recenzi Mavenlink.

Mavenlink ukazuje, že dává práci před hraním se svým zaneprázdněným logem a zaměřenými výrazy ve svých marketingových materiálech. Tato služba vám pomůže uspět a poskytuje zdarma obchodní průvodce a tipy, jak vydělat peníze na svých webových stránkách. Pokud jste vážně o vydělávání peněz, mohlo by to být dobré.

Mnoho z nejlepších nástrojů pro řízení projektů má pocit, že jsou vyrobeny talentovanými designéry a vývojáři, ale Mavenlink se cítí, jako by byl navržen obchodně důvtipnými lidmi. Obsahuje řadu funkcí zaměřených na to, aby se věci staly hotovými. Není to nejjednodušší použití, ale pro ty, kteří hledají seriózní, plnohodnotný nástroj, je Mavenlink skvělou volbou.

Jak uvidíme, jeho finanční schopnosti jsou zdaleka nejsilnějším oblekem, i když nemají plnou moc nejlepšího účetního softwaru. Má několik problémů s uživatelským rozhraním a jeho podpora není nejlepší, ale sada funkcí je dostatečně dobrá, aby vyrovnala své slabiny.

Alternativy pro Mavenlink

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Mavenlink je úroveň nad mnoha nástroji, pokud jde o obchodní funkce, a zahrnuje věci, jako jsou automatické finance, které mu dávají výhodu nad svými soupeři a dělají z něj nejlepší volbu, pokud máte zájem o automatizaci sledování nákladů na projekt, i když možná používáte služba, jako je OneUp, která jde opačným směrem, možná pro některé bude lepší nápad. Další informace o této službě naleznete v naší recenzi OneUp.

Mavenlink vám může pomoci automaticky generovat PayPal faktury a získat okamžité platby ve většině, i když ne ve všech měnách. Indické rupie jsou mimo.

Stejně jako jiné nástroje pro správu projektů, i Mavenlink umožňuje nastavit projekty a vytvářet úkoly, které pak můžete komentovat a sledovat. Kam jde dále, je jeho sledování času a generování faktur. Můžete zaznamenat čas strávený na projektech a nastavit hodinové sazby za úkoly, což vám umožní sledovat vaše náklady.

Úkoly lze rozšířit pomocí zaškrtávacích seznamů položek, které chcete odškrtnout, takže můžete rozdělit to, co musíte udělat, na kousky a označit věci, jak budete postupovat.

mavenlink-úkoly

Když někomu přiřadíte úkol, obdrží e-mail s upozorněním, takže každý, komu byl úkol přidělen, bude při plánování vašeho projektu automaticky upozorněn. To vám ušetří čas.

Nabízí široký výběr pohledů, což vám umožní soustředit se na různé aspekty vašeho projektu.

Mavenlink Activity

V zobrazení aktivity se zobrazují poslední provedené změny, například přidávání úkolů. Jeho sledování úloh vám ukáže, co je třeba udělat a kdo to musí udělat, a nabízí spoustu možností třídění, takže se můžete soustředit na to, co potřebujete.

aktivita mavenlink

Jeho fantastický pohled vám dává vizuální představu o tom, jak úkoly společně běží. Umožňuje vám je přetáhnout dopředu nebo dozadu a přidat dílčí úkoly.

mavenlink-gantt

Zobrazení času a výdajů vám umožní sledovat čas strávený na konkrétních úkolech a přiřadit náklady každému kusu času, který přidáte, takže za něj můžete vyúčtovat později a spravovat svůj rozpočet.

Oznámení Mavenlink

Mysleli jsme si, že Mavenlink má rovnováhu s upozorňovacími e-maily. Poslalo nám pouze zprávy, které jsme chtěli, namísto bombardování nám oznámeními o věci, které nás nezajímaly. Objevila se zpráva, že jsme uložili naše nastavení přizpůsobení, které jsme nepotřebovali, ale existují možnosti, které umožňují ovládáte, co přijímáte.

Zahrnuto je řízení závislostí, ale toto hodnocení bylo poprvé, kdy jsme se museli podívat, jak přidat základní závislosti. Jedná se o pokročilý systém, který vám umožňuje přidávat různé druhy vztahů a plánovat věci podrobně.

mavenlink-custom

Mavenlink má mnoho možností přizpůsobení. Můžete nastavit své logo, barevné schéma a favicon. Můžete také změnit adresu URL, adresu URL podpory a dát svému týmu vlastní přihlašovací zprávu. V hlavní oblasti chybí vlastní pozadí, ale poskytuje vám spoustu způsobů, jak se cítit jako své vlastní.

Je to však zuřivější než jiné nástroje a běžně se vyskytují problémy. Setkali jsme se s několika drobnými chybami, ale byly jen zřídka showstoppery a jakmile jsme zjistili věci, byli jsme obecně schopni pokročit. Problémy se necítí katastrofálně, ale soutěž nabízí rafinovanější zážitek.

Jakmile se dostanete přes snafus a vymyslet věci, existuje silný systém, který vám umožní dělat hodně a spravovat mnoho aspektů vašeho projektu. Začít však bude vyžadovat úsilí.

Jeho složitost však nebude pro všechny. Pro něco jednoduššího, který vám umožní spravovat úkoly a komunikovat bez tolika problémů, se podívejte na naši recenzi na Basecampu.

I přes několik drobných nedostatků má Mavenlink vynikající sadu funkcí s několika standout body, které stojí za vysoké skóre v této kategorii.

Přehled funkcí Mavelink

Logo Mavenlinkwww.mavenlink.com

Začíná od 1900 $ za měsícVšechny plány

Funkce správy

Úkoly

Podúlohy

Správa závislostí

Vlastní pozadí

Další možnosti přizpůsobení

Limit velikosti týmu
Neomezený

Úložný prostor
1 000 GB

Všeobecné

Způsob platby
Kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Podpora mobilních operačních systémů
iOS, Android

Zkušební verze zdarma
10 dní

Bezpečnostní

Dvoufázová autentizace

Šifrování
AES-256

Certifikace SOC
SOC1 typ II, SOC2 typ II

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mail / kontaktní formulář

Telefonická podpora

Uživatelská přívětivost

Poté, co nás přiměl zazubit zuby v procesu registrace, nás Mavenlink přivítal do své aplikace krátkou prohlídkou.

mavenlink-welcome

Jeho prohlídka představila základy v prosté angličtině a přivedla nás na hlavní panel, Mavenlinkovu hlavní stránku.

To znamená, že po druhé vyskakovací bublině informativního textu se naše turné náhle zastavilo a nechalo nás přemýšlet, co jsme udělali špatně. Bylo to, jako by vás do budovy přivítal někdo s úhledným oblekem, který se usmívá a upozorňuje na pár věcí, pak zmizí, už nikdy neuvidí a nechává vás samého v hale.

Rozhraní Mavenlink

Pokud se chystáte prozkoumat, zjistíte, že Mavenlink má profesionální rozhraní bez ozdôb, které vypadá jako něco navržené pro lidi, kteří chtějí dělat věci bez toho, aby jim software bránil..

Obrazovky se snadno procházejí a obsahují spoustu informací. Nejedná se o nástroj, pomocí kterého používáte několik jednoduchých funkcí jako stavebních bloků k vytvoření toho, co chcete, ale je více předepisující.

Jakmile jsme vytvořili náš první projekt, objevil se nějaký text nápovědy, který byl pro kurz stejný. Kupodivu však byly dvě vyskakovací okna v různých stylech, jedna uprostřed obrazovky a druhá vpravo dole.

V pravém dolním okně byly tipy, co dělat dále. Ve spodní části byly tři ikony, ale nebylo jasné, co dělají. Text nám doporučil pozvat lidi ke spolupráci, ale nemohli jsme zjistit, zda ikona palce nahoru znamenala, že to uděláme, nebo naznačují, že se nám ten tip líbil.

Bylo to matoucí a neexistoval žádný vysvětlující vznášející se text, který by objasňoval nejednoznačnost. Ani kliknutí na to nepomohlo. To jen zvýraznilo ikonu, aniž by dal další zpětnou vazbu.

Šablony Mavenlink

Neexistují žádné šablony, které vám pomohou začít. Musíte je nastavit sami. Další nástroje se šablonami nabízejí celou řadu hotových nastavení.

Po nastavení našeho prvního projektu jsme se pokusili přidat úkol, ale po vyplnění názvu, data zahájení a data ukončení jsme jej nemohli uložit.

Nemohli jsme to nikomu ani přiřadit. Nemohli jsme se přidat ani do sloupce „zdroje“, což nám umožnilo vybírat pouze od těch, kteří k němu byli přidáni. Náš výchozí uživatel tam nebyl.

Neexistoval žádný text, který by vysvětlil, proč jsme nemohli zachránit. Do projektu jsme přidali dalšího uživatele, ale když jsme se pokusili úkol přidat znovu, dokázali jsme to bez přiřazení kohokoliv.

Tento druh problému není katastrofou, ale neporovnává se dobře s jinými nástroji. Podívejte se na naši recenzi na stránce monday.com, kde najdete příklad uživatelského rozhraní, které je tak dobré, že téměř všechno, co děláte, je samo-vysvětlující.

Ačkoli je Mavenlink na první pohled obtížné, není těžké ho použít, jakmile na to přijdete. Mohl by však použít přepracování svých vyskakovacích oken a výukových programů. Konkurence je v tom lepší.

Tón používaný v celém je obchodní a profesionální. Ti, kteří jsou obeznámeni s obchodními podmínkami, zjistí, že Mavenlink mluví jejich jazykem. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s zasedací místností společnosti, by to mohlo být odkládání, takže pokud hledáte něco příjemnějšího, podívejte se na naši recenzi Asany.

V této kategorii musíme dát Mavenlinkovi nízké skóre, protože jsme narazili na tolik věcí, které úplně nefungovaly správně. To ale znamená, že se jednalo většinou o drobné bugony, nikoli o velké problémy, a neměli byste vás příliš odkládat, pokud plánujete investovat čas do učení platformy..

Náklady

Mavenlink používá neobvyklý přístup k tvorbě cen v tom, že vám neřekne, jaké jsou jeho nejoblíbenější náklady na plán, pokud se s nimi nebudete skontaktovat. Viděli jsme, jak to jiné společnosti dělají se svými špičkovými nabídkami, ale nikdy pro standard.

Úroveň Teams nabízí pouze nástroje pro spolupráci a správu úloh. Úroveň Professional přidává sledování času. Pro plánování zdrojů a finance budete potřebovat plán Premier a pokud potřebujete obchodní informace a pokročilé služby, plán Enterprise je pro vás.

Úroveň Teams nabízí 10 GB úložného prostoru a další dvě úrovně nabízejí 50 GB a 100 GB. Plán Enterprise vám umožňuje hrát s 1TB. Chcete-li vidět, jak se tyto porovnávají s vyhrazenými platformami pro ukládání, podívejte se na článek o našem nejlepším online úložišti pro týmy.

Nepřihlásíte se, požadujete přístup. Namísto obvyklého potvrzení hesla poté, co jste poskytli své údaje, dostanete zprávu, která říká, že zástupce bude v kontaktu do 24 hodin. To znamená, že dostanete potvrzovací zprávu a další sadu údajů k vyplnění, takže musíte zadat své informace do dvou formulářů.

Nezvolíte-li heslo, které odpovídá jeho pravidlům – které bude dodáno pouze v případě, že se vám nepodaří – a budete muset zadat své údaje potřetí. Nejsme si jistí, zda Mavenlink hraje těžké, ale z pohledu použitelnosti je to nedbalý.

Pro přístup k 10denní zkušební verzi však nevyžaduje údaje o své kreditní kartě, takže je to plus.

Mavenlink je jedním z nejdražších nástrojů tam, takže si může být peněženka vědomá jinde. Jeho úroveň týmů je dobrý způsob, jak to vyzkoušet.

Pro srovnání, Wrike přichází s méně než 10 USD na uživatele podle svého standardního plánu, takže se podívejte na naši recenzi Wrike, pokud chcete utratit méně.

Bezpečnostní & Soukromí

Mavenlink má silný přístup k bezpečnosti a soukromí. Používá TLS 1.2 pro přenos dat a 128 bitů AES pro ukládání. Má své bezpečnostní pověření ověřené nezávisle a splňuje normy pro SOC1 Typ II a SOC2 Typ II.

Je v souladu s EU-U.S. a Swiss-U.S. rámce ochrany soukromí a obecné nařízení o ochraně údajů. Pokud s tím nejste obeznámeni, přečtěte si náš článek GDPR, který vysvětluje, co to je a jak vás ovlivňuje.

Má systém detekce narušení a je s vašimi daty opatrný. Zaměstnanci, kteří mají přístup k vašim údajům, musí složit kontroly na pozadí.

Účastní se také programů zveřejňování chyb, což komunitě umožňuje přispívat k jejímu bezpečnějšímu. Pokud se chcete dozvědět více o nebezpečích, která číhají online, podívejte se na našeho průvodce kyberkriminalitou, kde získáte další informace..

Neexistuje žádná dvoufaktorová autentizace, která je nešťastná, ale její panel nastavení zabezpečení je jedním z nejlepších, které jsme viděli. Nabízí dobrý výběr informací a užitečné způsoby, jak poskytnout svému týmu úroveň ochrany, kterou potřebujete..

mavenlink-security-settings

Můžete si například prohlédnout své aktivní relace, což je užitečné, pokud máte podezření na nebezpečnou aktivitu týkající se vašeho účtu. Podívejte se na náš článek o zabezpečení webových stránek, kde naleznete další informace o hrozbách nalezených online.

Možnosti hesla Mavenlink

Existují také různé možnosti vyladění nastavení hesla, včetně dat vypršení platnosti, období nečinnosti, minimální délky hesla a období uzamčení. Upřednostňujeme maximální dobu uzamčení delší než 60 minut, ale to je vybíravé.

Pokud mají členové vašeho týmu potíže se správou bezpečných hesel, nasměrujte je do našeho nejlepšího článku o správci hesel, který obsahuje několik možností, jak jim pomoci.

Byli jsme spokojeni s bezpečností Mavenlink. Možnosti přizpůsobení jsou dobré. Jedinou nevýhodou je nedostatek dvoufaktorové autentizace, ale v této kategorii jí stále dáváme vysoké známky.

Služba & Podpěra, podpora

Prvním kliknutím na odkaz „centrum nápovědy“ se nám zobrazila zpráva s výzvou k ověření našeho e-mailu před jeho návštěvou. Už jsme prošli procesem registrace, takže to bylo nežádoucí překvapení. E-mailové ověření není to, co chcete dělat, když potřebujete pomoc.

Při pokusu o přístup k odkazu se znovu otevře duplikát stránky, na které jsme byli, aniž by nám dali chybovou zprávu.

Když jsme dorazili do centra nápovědy, viděli jsme možnosti zahájit živý chat nebo odeslat lístek. Pokračování Mavenlinkova zvyku dělat zbytečné chyby uživatelského rozhraní, kliknutím na tlačítko live chatu se otevře formulář se dvěma tlačítky: e-mail nebo chat.

Když jsme klikli na tlačítko e-mailu, náš dvouřádkový dotaz byl nahrán s ukazatelem průběhu, který sledoval malé množství času. Dostali jsme odpověď téměř okamžitě, ale byla to zpráva, která nás požádala o vytvoření nového hesla pro systém nápovědy.

Než jsme dostali odpověď, nemuseli jsme si ji jednu nastavit. Mavenlink odpověděl na naši otázku ohledně dvoufaktorové autentizace tím, že se zeptal, co máme na mysli pod dvoufaktorovou autentizací. Jeho tým podpory může chtít vyzkoušet našeho průvodce dvojfaktorovou autentizací, který jej podrobně vysvětluje.

Poté, co jsme jim vysvětlili, co pro ně bylo dvoufaktorové ověření, dali nám vědět, že to nebylo nabídnuto.

Zeptali jsme se živého chatovacího systému, pokud Mavenlink nabízí jiné platební metody než kreditní karty, a trvalo nám tři minuty, než nám dalo ne.

Její znalostní základna je však dobrá a obsahuje podrobné odpovědi na mnoho problémů, které bezpochyby budete mít. To je štěstí, protože Mavenlink je nástroj pro správu projektů, s nímž jsme potřebovali nejvíce pomoci, abychom mohli začít.

Podporu Mavenlink lze vylepšit. To znamená, že jeho znalostní základna je dobrá, takže dostane slušné skóre.

Závěrečné myšlenky

Mavenlink je skvělý obchodní nástroj, který pro vás může udělat spoustu věcí. Má skvělé funkce a dělá věci, které jiné platformy ne.

Finanční a fakturační možnosti jsou velké plusy a mohly by stát za cenu vstupu pouze tehdy, pokud se jedná o funkce, které plánujete pravidelně používat. Ve svých pracovních postupech jsme však viděli několik chybných kroků, což není skvělé. Při používání finančních funkcí chcete, aby se věci chovaly tak, jak očekáváte.

I když se jedná o vysoce kvalitní nástroj, opakovaně nás nechávalo přemýšlet, co dělat, když jsme poprvé začali, více než jakýkoli jiný program pro řízení projektů, na který jsme se podívali. a Mavenlink je stále dobré používat.

V nejhorších okamžicích to vyvolává dojem, že designéři měli příležitostné argumenty a nikdy nevyřešili jejich rozdíly. Někdy se platforma cítí, jako by ji postavila spousta talentovaných lidí, kteří se nikdy nesetkali.

Kdo však ví, že jeho vtípky se mohou časem rozpadnout. Pokud Microsoft udělal stejné věci, nenáviděli bychom to, ale nemůžeme si pomoci, aby se Mavenlink líbil navzdory jeho chybám. Pod jeho uživatelským zážitkem se domníváme, že bije srdce zlata.

S polským by mohl Mavenlink přejít z dobrého na vynikající. Bylo to už nějakou dobu, takže kdo ví, co má budoucnost. Myslíme si, že stojí za to podívat se a vytrvat v problémech s ozubením, s nimiž se pravděpodobně setkáte.

Cítíme, že produkt, který spravuje vaše finance, by vzbudil větší důvěru, pokud by to mělo malé věci v pořádku.

V této recenzi jsme hodně hovořili o problémech s chybami a uživatelským rozhraním a je jich spousta, ale základní zkušenosti jsou stále silné. Základní vlastnosti Mavenlink jsou dostatečně dobré, aby se vám vyplatil čas. Žádný z jeho problémů není tak závažný.

Pokud jste si někdy mysleli, že vás tříděcí klobouk dostal do Zmijozelu, je pro vás software Mavenlink. Je to obchodní a skvělé pro plánování a náklady na všechny aspekty vašich projektů. Hufflepuffs, kteří hledají další pomoc, by však možná chtěli nakupovat.

Pokud jste použili Mavenlink, dejte nám prosím vědět, zda souhlasíte s naším hodnocením v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me