Recenze Freedcamp – Aktualizováno 2020

Recenze Freedcampu

Freedcamp, velmi uživatelsky přívětivý, teplý nástroj, nabízí nízké ceny a dobrou funkčnost. Má také slušné úložiště a dobrou podporu, což z něj činí nejlepšího uchazeče o místo číslo jedna mezi softwarem pro řízení projektů. Podívejte se na naši podrobnou recenzi Freedcamp.


nejlepší software pro správu projektů

Freedcamp slibuje bezplatnou a bezproblémovou spolupráci týmů a nabízí svým uživatelům mnoho nástrojů, které jim pomohou spolupracovat na projektech. Pochází z Kalifornie a je svěží a moderní platformou. Přečtěte si, co jsme si o tom mysleli v této recenzi Freedcampu.

Je uživatelsky přívětivý a zaměřený na respektování svých klientů. Pokud se vám nelíbí těžký prodej a oceníte, že váš e-mail neobsahuje nabídky produktů a spam, je to skvělá volba. Jeho webové stránky se cítí vřelé a příjemné – spíš jako v kavárně, než je vysokotlaká obchodní atmosféra, kterou se některé nástroje snaží znovu vytvořit.

Pokud dáváte přednost něčemu více zaměřenému na podnikání, podívejte se na naši recenzi LeanKit pro platformu, která používá alternativní přístup.

I když se na Freedcamp poprvé podíváme, je populární a má ve svých knihách těžké váhy, včetně Google, Apple, PayPal a Airbnb, takže pokud se zaregistrujete, budete v dobré společnosti.

Byli jsme ohromeni tím, že jsme zjistili, že je levné a snadno použitelné, navzdory občasné chybě rozhraní. Stojí za to se odhlásit, zejména pokud sledujete haléře. Pedagogové a neziskové organizace získají speciální nabídky, takže mají ještě větší důvod to vyzkoušet. Pokud si nejste jisti, podívejte se na náš výběr nejlepšího softwaru pro správu projektů.

Alternativy pro Freedcamp

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Získáte neomezené úložiště s Freedcampem, což je vynikající, ale limit velikosti souboru pro bezplatné uživatele je pouze 10 MB. To bude docela omezující. Video je mimo, například soubory softwarového projektu a dokonce i velké obrázky mohou být příliš velké. Limit se zvyšuje s úrovní předplatného až do maximální výše 250 MB v plánu Enterprise.

Je to mnohem lepší, ale stále budete potřebovat více, pokud pracujete s většími typy souborů. Pokud potřebujete získat externí úložiště souborů, přečtěte si náš nejlepší online úložiště pro týmy, kde najdete přehled možností.

Freedcamp má pro rozšíření své funkce tržiště s aplikacemi. Nejoblíbenější bezplatné aplikace si nárokují více než 2 miliony instalací a některé placené aplikace dosáhly zhruba 20 000. Jeho konfigurační stránky, přístupné prostřednictvím tlačítka „Spravovat systém“ na ovládacím panelu, vám umožňují zapínat a vypínat moduly a snadno je přidávat do vašich projektů..

Vyladění toho, co je k dispozici, vám umožní udržovat věci co nejjednodušší a přitom zahrnovat potřebné funkce.

Základní pohledy jsou vybírány pomocí ikon na lehké horizontální liště.

Komponenty jsou přidány do tmavého postranního panelu v levé části obrazovky. Levý panel nástrojů nebyl v mnoha oblastech viditelný a připravoval nás o snadná propojení se součástmi, které jsme přidali, ale pomocí systému záložek se můžete obejít.

Pro vývojáře existuje API, pokud chtějí expandovat na Freedcampu. Můžete také spolupracovat se společností Zapier a dát Freedcampu přístup k datům na velkém počtu platforem. Přečtěte si několik příkladů v našich recenzích na Disku Google, Evernote a Asana.

V zobrazení widgetů se zobrazují widgety, které jste zahrnuli, ale položky, které zobrazuje, se ne vždy odkazují na samotné obrazovky, což je matoucí. Přidali jsme sledování problémů. Sledoval problémy odděleně od problémů, které jsme přidali v zobrazení úkolu, což nám chvíli trvalo, než jsme na to přišli.

Freedcamp Wikis

Freedcamp má wiki, které můžete použít k vybudování znalostní databáze kolem vašeho projektu, což je užitečná funkce. Uživatelé mohou také vytvářet diskusní vlákna pro své týmy, ve kterých mohou komunikovat. Můžete vytvářet zprávy ukazující, jaké úkoly byly provedeny, ale není zde příliš mnoho možností přizpůsobení.

freedcamp-faktura

K dispozici je také funkce fakturace, která vám umožňuje vytvářet rychlé faktury a odhady a ukládat podrobnosti o klientech. Pokud máte zájem o více možností automatizace faktur, podívejte se na naše účetní softwarové služby, kde najdete nápady.

Většina widgetů vypadá dobře, ale někdy se cítí nedostatečně tepelně upravená. Někteří z nich se zdáli být samostatní a používali svá vlastní data bez zjevného způsobu, jak je integrovat do širšího projektu. Jsme si však jistí, že je pro ně mnoho užitečných, a doporučujeme experimentovat s cílem najít ty, které mohou být užitečné.

freedcamp-chart

Kromě běhu v prohlížeči má Freedcamp aplikace pro Android a iOS, takže můžete své projekty plánovat ve vlaku i v kanceláři. Na svém webu je ukrytá verze pro systém Windows a ještě lepší skrytá verze systému MacOS, kterou jsme našli pouze propojenou v databázi znalostí.

Stránka s verzí Windows obsahuje upozornění, že pro instalaci budete muset kliknout na obrazovku „nerozpoznaná aplikace“, což se ale trochu týká. Oceňujeme, že získání certifikace pro desktopové aplikace je chaotický proces, ale stále očekáváme, že to bude moci podnikat s miliony zákazníků..

Máme rádi neomezené úložiště Freedcampu. Má také mnoho widgetů a rozšíření, ale cítili jsme, že některé z nich lze vylepšit. Zaškrtává mnoho polí, ale má také několik drsných hran. Freedcamp je však vysoce konfigurovatelný, ale má k dispozici hodně, takže zde získává slušné skóre.

Přehled funkcí Freedcampu

Logo Freedcampfreedcamp.com

Začíná od $ 149 za měsícVšechny plány

Funkce správy

Úkoly

Podúlohy

Správa závislostí

Vlastní pozadí

Další možnosti přizpůsobení

Limit velikosti týmu
Neomezený

Úložný prostor
Neomezené GB

Všeobecné

Způsob platby
Kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Podpora mobilních operačních systémů
iOS, Android

Zkušební verze zdarma
14 dní (kromě Enterprise)

Bezpečnostní

Dvoufázová autentizace
Pouze podnik

Šifrování
AES-256

Certifikace SOC
Nepřímo, prostřednictvím AWS

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mail / kontaktní formulář

Telefonická podpora

Uživatelská přívětivost

Od webového místa k jeho aplikacím má vše ve Freedcampu přístup zaměřený na uživatele. Aplikace jde z cesty, jak dělat věci správně.

Vítejte na freedcampu

Registrace je snadná a jakmile tak učiníte, budete vyzváni k vytvoření prvního projektu. Freedcamp používá jednoduchý přístup založený na dvou panelech, přičemž levý panel obsahuje pole pro aktualizaci a pravý panel ukazuje, jak by měl být váš projekt uspořádán. Příklad textu bude nahrazen tím, co píšete.

Líbilo se nám to a domnívalo se, že to byl úhledný přístup k problému, který najdeme v mnoha nástrojích, kde nás úvod tlačí, abychom věci nastavili, než víme, co dělat.

Krátce po registraci dostanete e-mail s odkazy na několik úvodních videí. Jsou vynikajícím způsobem, jak nástroj poznat. Potěšilo nás, když viděli, jak vám věci fungují, aniž byste na začátku sledovali výplň, a doporučujeme, abyste si je mohli rychle prohlédnout,.

Odtud přejdete na řídicí panel, kde uvidíte své přiřazené úkoly, aktualizace, projekty a týdenní přehled. Na obrazovce jsou také různé ovládací prvky a nabídky. Je to silný design, který je atraktivní a přitažlivý, takže vám nabízí spoustu možností, aniž byste vypadali ohromně.

palubní deska freedcamp

Úkoly lze snadno vytvářet a přiřadit jim vlastnosti, například prioritu a datum zahájení a splatnosti, a lze je přiřadit členovi týmu. Ve výchozím nastavení jsou zobrazeny v seznamu a lze je filtrovat a uspořádat.

Podúlohy Freedcampu

Lze vytvořit dílčí úkoly a závislosti, které vám ukážou, co je třeba udělat nejdřív a co čeká na dokončení dalších věcí.

Kromě dobře navrženého nového formuláře úlohy jsou napravo i značky, které lze přiřadit k existujícím úkolům. Nemůžete je však přetáhnout do nového formuláře úlohy, který je na začátku matoucí.

freedcamp-úkoly

Ke každému úkolu můžete přidávat komentáře a připojovat k nim soubory. To lze provést přímo nebo prostřednictvím služeb, jako jsou Disk Google, Microsoft OneDrive nebo Dropbox. Možná byste se měli podívat na naši recenzi Dropboxu, pokud jste jeden z mála, kdo to nezkusil.

freedcamp-calendar

Kromě zobrazení úkolu můžete pomocí zobrazení kalendáře zjistit, co se v příštích několika týdnech objeví. Freedcamp vám umožňuje pohybovat úkoly přetažením a přetažením.

Kalendář obsahuje možnosti zobrazení, například tmavý režim a různé úrovně kontrastu. První den v týdnu můžete změnit na neděli nebo pondělí a také upravit pracovní dobu podle toho, jak pracujete.

Jeho zobrazení kanban rozděluje vaše úkoly do tří sloupců a ukazuje, které jste začali, které jste dokončili a které ještě čekají na dokončení. Je to jednoduchý a efektivní způsob organizace věcí. Sloupce však nemůžete přizpůsobit pomocí některých nástrojů.

Dalším dobrým nástrojem, který je založen na pohledu kanban, je Trello. Používáme ho zde v Cloudwards a doporučujeme, abyste se podívali na našeho průvodce pro začátečníky Trello, pokud se chcete dozvědět více o něm.

Její Ganttův pohled ukazuje, jak úkoly spolu zapadají, a můžete s ním snadno vytvářet závislosti přetažením mezi různými položkami. Je to skvělý způsob, jak uspořádat své projekty a pomoci zajistit, aby se všechno mohlo udělat včas.

freedcamp-gantt

Záložky Freedcampu

Jednou z vlastností kvality života, kterou si ceníme, je seznam záložek Freedcampu. Umožňuje přidat libovolnou stránku nebo zobrazení do rozevíracího seznamu, což je užitečné při navigaci. Chtěli bychom, aby byla implementována do všech nástrojů pro správu projektů, protože vám to usnadní nalezení cesty.

freedcamp-bookmarks

Na jeho webových stránkách jsme zaznamenali několik chyb, jako jsou mezery, pravopisné chyby a nepřesné informace. Například nějaký text říká, že jeho aplikace pro Android je téměř připravená, přestože je k dispozici v Obchodě Play. Nic z toho nejsou hlavní věci, ale ukazují, že Freedcamp má spoustu drsných hran, přestože vypadá leštěně a intuitivně.

Navigace je dobře vypadající a úhledná a rychle reaguje. Někdy postrádá tok a dostat se na jednotlivé obrazovky je často složitější, než by mělo být, protože navigační panely někdy zmizí. Záložky však znamenají změnu a zmírňují problém.

Použití Freedcampu je příjemný zážitek. Existuje mnoho pěkných doteků, ale má spravedlivý podíl i na menších problémech. Celkově je to dobré skóre.

Náklady

Na základě svého jména je Freedcamp zdarma pro neomezené množství uživatelů a umožňuje vám mít tolik souborů a projektů, kolik chcete. Její cenová stránka slibuje „jednoduché a čestné“ ceny a to je to, co získáte.

Freedcamp účtuje pouze aktivním uživatelům. Můžete pozvat tolik lidí, kolik chcete, aby si své projekty prohlédli bez dalších nákladů.

Pro placené plány je k dispozici 14denní bezplatná zkušební verze, s výjimkou úrovně Enterprise. Freedcamp můžete kontaktovat přímo, chcete-li to zkusit.

Neziskové organizace a pedagogové mohou získat ještě hlubší slevy. Pokud mají méně než 30 uživatelů, mohou používat úroveň Minimalist zdarma a na další plány existují významné slevy. Freedcamp obsahuje seznam vyloučení pro neziskové organizace, takže byste se měli podívat na jeho web, kde najdete podrobnosti.

Její smluvní podmínky jsou také něčím epickým, takže pokud jste typ osoby, která ráda čte malý výtisk, budete potřebovat dost času, abyste se s nimi seznámili..

Platba probíhá pouze kreditní kartou.

Za přijatelnou bezplatnou nabídku, nejvyšší ceny většiny svých plánů a slevy pro pedagogy a neziskové organizace dáváme Freedcampu vysoké známky.

Bezpečnostní & Soukromí

Freedcamp neposkytuje mnoho informací o bezpečnosti v prodejní sekci svého webu a je v tomto ohledu neobvyklý. Má zásady ochrany osobních údajů, ale je to spíše dokument o dodržování právních předpisů než vysvětlení toho, co dělá pro ochranu vašich údajů.

Jakmile se však zaregistrujete, v databázi znalostí je užitečný článek, který vám poskytne více podrobností.

Zavazujeme se, že nebudeme prohlížet vaše uživatelská data, pokud to není nutné, což bychom chtěli považovat za samozřejmost, takže je dobré vidět, jak se Freedcamp zavazuje. Pokud se obáváte o to, kdo na vás může snoopovat, přečtěte si náš článek o tom, jak chránit svůj článek o ochraně osobních údajů před odkazy.

Je v souladu s EU-U.S. a Swiss-U.S. rámce ochrany soukromí. Zmíní se také obecné nařízení o ochraně údajů, ale na rozdíl od nás v našem článku GDPR, který vám pomůže obejít hlavu, se nezabývá podrobně..

Říká se, že podporuje „nejnovější zabezpečené sady šablon a protokoly“, ale neurčuje, jaké šifrování používá pro přenos dat nebo v klidu. Možná, že nás šetří detaily, je život těžší i pro padouchy. Přečtěte si náš článek o počítačové kriminalitě, kde naleznete další informace o tomto tématu.

Kromě pravidelného zálohování je externě auditován a má automatický systém detekce narušení, který umožňuje odhalit případné hackery.

Pokud je pro vás prioritou bezpečnost a soukromí, podívejte se na naši recenzi Smartsheet. Smartsheet je silný v obou oblastech a snadno se používá.

Dvojfaktorové ověřování je nabízeno pouze v jeho podnikovém plánu. Raději bychom to viděli pro všechny, ale je to lepší, než kdybychom je vůbec neměli. Přečtěte si náš článek o dvoufaktorovém ověřování, kde se dozvíte více o tom, proč si ho vážíme.

V aplikaci jsme příliš nenašli možnosti zabezpečení, ale existuje doplněk, který umožňuje spravovat skupinová hesla.

Freedcamp nabízí to, co byste očekávali, pokud jde o bezpečnost a soukromí, s vysokými standardy a také dvoufaktorovou autentizaci pro ty, kdo mají nejdražší plán. Raději bychom viděli více možností, ale nejsme spokojeni s tím, co je tam, takže Freedcamp dostává dobré skóre.

Služba & Podpěra, podpora

Freedcamp slibuje různé rychlosti odezvy v závislosti na vašem plánu. Bezplatní uživatelé získají standardní podporu, zatímco uživatelé na podnikové úrovni mohou očekávat bleskovou rychlou reakci.

Klikněte na tlačítko „Získat podporu“ v pravé dolní části obrazovky a objeví se kontaktní formulář. Je to rychlé, funkční a efektivní a nenutí vás, abyste se před odesláním zprávy brodili podpůrnými materiály. Líbí se nám její nesmyslný přístup.

Zeptali jsme se na otázku, jak přidat vlastní sloupce do svého zobrazení kanban a dostali odpověď za něco málo přes půl hodiny, což je vynikající. Odpověď byla podrobná a navrhla několik řešení problému, který jsme měli, spolu s poskytnutím diagramu, takže nejlepší známky pro tým podpory Freedcamp.

Vyberte „návody“ & support “v hlavní nabídce a budete přesměrováni na dobře navrženou stránku znalostí. Obsahuje odkazy na několik videí YouTube. Na Freedcampově kanálu je asi 20.

Články znalostní databáze jsou jasné a se spoustou označených ilustrací vám ukážou, jak dělat věci. Existuje však několik mezer a stránka by mohla použít vyhledávací pole. Nemohli jsme najít článek o tom, jak přidat sloupce do jeho zobrazení Kanban, nebo vůbec nic o zobrazení kanban.

Chytře, je zde tlačítko „obnovit všechny rady“. To je další dobrý nápad. Mnoho nástrojů zahrnuje spoustu užitečných rad a vyskakovacích oken pro nové uživatele, ale zobrazí je pouze jednou, takže je lze snadno vynechat, pokud jste zaneprázdněni prací nebo zapomenutím. Mít tlačítko, které je přivede zpět, má velký smysl.

Provedení bohužel není tak dobré, protože jsme nedostali rady ani vyskakovací okna, a to ani po kliknutí na tlačítko. Je to ale skvělý nápad a rádi bychom viděli, jak to dělají jiné platformy.

S podporou Freedcampu jsme byli ohromeni. Jeho tým se k nám rychle vrátil, když jsme se na něco zeptali a má dobrý výběr podpůrných materiálů, ale jeho znalostní základna by mohla dělat s více články. Dostane dobré skóre.

Závěrečné myšlenky

Při používání Freedcampu jsme byli ohromeni tím, co jsme viděli. Kromě osvojení základů je plná dobrých nápadů. Je snadno použitelný a levný.

Bylo to poprvé, co jsme se na to podívali, ale mohlo by to být zahrnuto i při kompilaci našeho dalšího kola nejlepšího softwaru pro řízení projektů. Má několik drobných chyb roztroušených po jeho rozhraní a webové stránce, ale věci fungují celkově dobře.

Pokud jste vyzkoušeli Freedcamp, podělte se s ním o své zkušenosti v komentářích níže. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map