Recenze ClickUp – aktualizováno do roku 2020

Klikněte na recenzi

ClickUp je nástroj pro správu projektů, který nás překvapil tím, jak jemně jsme mohli vyladit úkoly a řídit pracovní postup. Má také skvělý systém stanovení cen. Přečtěte si naši úplnou recenzi ClickUp, kde najdete podrobnosti.


nejlepší software pro správu projektů

ClickUp nabízí změnu vašeho života a zvýšení produktivity o 46 procent. To jsou odvážné a zajímavě přesné tvrzení, které doufáme, že v této recenzi ClickUp vyzkoušíme.

Může se pochlubit klientskou základnou více než 25 000 týmů, včetně takových těžkých váh jako Google, Nike a Samsung. Zákazníci, jako je tento, navrhují, že má toho co nabídnout.

ClickUp nás příjemně překvapil. Je plně funkční a většina z nich funguje dobře. Je levný a snadno použitelný, přesto nabízí dostatek hloubky. Řadí se tam s naším oblíbeným softwarem pro správu projektů. To znamená, že jsme našli několik věcí, které by mohly fungovat lépe. Pokračujte ve čtení a zjistěte, proč se nám služba líbila.

Alternativy pro ClickUp

Silné stránky & Slabé stránky

Funkce

Stejně jako u většiny softwaru pro správu projektů strávíte velkou část času vytvářením a úpravami úkolů ClickUp.

Každá úloha má svou vlastní vyhrazenou stránku pro přidávání komentářů a souborů. Můžete přiřadit komentáře jednotlivci, dát mu oznámení a další úkol, který odškrtnete. To je dobré pro šéfy, kteří se chtějí ujistit, že se jejich členové týmu dívají na to, co musí udělat.

clickup-task

Úkoly mají mini seznamy úkolů, které fungují jako dílčí úkoly. Mohou být zaškrtnuty jeden po druhém, jako vy. Závislosti z pohledu úkolu můžete přidat otevřením rozbalovací nabídky, kliknutím na možnost závislostí a výběrem úkolů, na kterých je vybraný závislý nebo které jsou na něm závislé..

Úkolům lze přiřadit priority, což vám dává způsob, jak zkontrolovat, co je třeba udělat naléhavě. Mohou být také sloučeny, takže pokud jste spokojeni, můžete konsolidovat a zjednodušit svůj projekt. Priority jsou znázorněny barevnými vlajkami, které jsou snadno srozumitelné.

Můžete také zadat časový odhad pro každou úlohu. Můžete porovnat své odhady s tím, co se stalo později, takže si můžete vylepšit své plánovací schopnosti od projektu k projektu. Funkce, jako jsou ty, které pomáhají vašemu týmu v dlouhodobém horizontu zlepšit jeho výkon.

Klepněte na položku Řízení úloh

Zobrazení úkolu vám nabízí mnoho možností. Úkoly jsou jádrem softwaru pro správu projektů, takže je dobré vidět, jak ClickUp nabízí nad nimi tolik kontroly.

Pokud potřebujete něco jednoduššího, podívejte se na naši recenzi Asany. Asana je jednoduchá, snadno použitelná a dobrá volba, pokud si ceníte uživatelsky přívětivosti nad funkcemi.

ClickUp má tři základní pohledy a lze je vybrat pomocí tlačítek v horní části obrazovky.

clickup-list

Zobrazení seznamu je nejjednodušší a zobrazuje úkoly v řádcích. Existují sloupce ukazující různé podrobnosti, které můžete změnit, pokud chcete.

clickup-sloupce

Jeho časové zobrazení je kalendář, který vám umožňuje přetahovat úkoly kolem a přeplánovat vše.

cvakací deska

Zobrazení desky poskytuje rozhraní podobné kanban, ale ve výchozím nastavení má pouze dva sloupce. Jeden je pro otevřenou práci a jeden pro uzavřenou práci. Můžete však vytvořit libovolný počet sloupců, což znamená, že můžete použít ClickUp jako účinnou desku kanban.

Pro další snadno použitelný nástroj založený na kanbanech se podívejte na naši příručku pro začátečníky Trello.

Zobrazení ClickUp v okně rozděluje obrazovku na pole představující členy vašeho týmu. Každé pole obsahuje úkoly přiřazené této osobě. K dispozici je také nepřiřazené pole, takže můžete vidět, jaké úkoly je třeba ještě přiřadit.

To je dobrý výhled, pokud se chcete zaměřit na lidi a zjistit, co dělají jednotlivci.

K dispozici je také fantastický výhled, což je skvělý způsob, jak zjistit, jak úkoly spolu zapadají a které jsou závislé na ostatních.

Pokud je váš oblíbený způsob uspořádání věcí ganttový pohled, můžete zvážit použití nástroje, který je kolem něj soustředěn. Podrobnosti naleznete v recenzi týmu TeamGantt.

ClickUp Reports

ClickUp nabízí snadno použitelnou obrazovku s přehledy s více typy přehledů přístupných prostřednictvím rychlých odkazů. Zahrnují seznamy toho, na čem lidé pracovali, sledovali čas a několik dalších. K dispozici jsou také možnosti přizpůsobení, takže můžete získat data pro různá období a řídit, jak se budou statistiky zobrazovat.

Sledování času lze provést pomocí pluginu Chrome nebo některou z několika externích služeb, včetně Everhour, Harvest a dalších.

click-poznámkový blok

V pravé dolní části obrazovky se nachází ikona poznámkového bloku. Pokud na něj kliknete, zobrazí se Poznámkový blok, který vám umožní psát poznámky a připomenutí.

Každá poznámka může být rozšířena a komentována pomocí mini textového editoru. Poznámky lze vytisknout nebo převést na úkoly v hlavním projektu, což z nich činí užitečný způsob, jak experimentovat s nápady, než je sdílíte se svým týmem. Zároveň však tato funkce neodpovídá našim nejlepším aplikacím pro psaní poznámek.

Pokud chcete použít data z jiných platforem, můžete je importovat z Asana, Trello nebo Jira. Můžete také importovat nebo exportovat pomocí souborů CSV. Exportní funkce ClickUp pro nás však nefungovala. Zkusili jsme to dvakrát a nikdy to neskončilo, navzdory čekání na druhý pokus přes 30 minut. Možná budete mít štěstí.

Jeho integrace vám umožní pracovat s několika dalšími nástroji, včetně GitHub a Slack. Můžete také použít Zapier, který vám umožní připojit se k více než 1 000 dalším aplikacím.

clickup-import

Přizpůsobení dostupných možností se provádí pomocí „ClickApps“. Je jich 10 a přidávají funkce, jako je sledování času nebo automatické přeplánování závislosti. Můžete je zapnout nebo vypnout prostřednictvím obrazovky možností, ale budete dotázáni, jaké funkce potřebujete při spuštění, což vám automaticky provede některá rozhodnutí.

ClickUp podporuje mnoho platforem. Kromě mobilních aplikací pro Android a iOS obsahuje i desktopové aplikace pro Windows a MacOS, rozšíření pro Chrome a aplikaci pro Amazon Fire TV.

ClickUp má vynikající sadu funkcí, která poskytuje mnoho způsobů, jak řídit a spravovat vaše úkoly. Také se dobře integruje s jinými platformami. Měli jsme problémy s funkcí exportu, ale to, na co jsme se dívali, obecně fungovalo dobře, takže zde získává silné skóre.

Přehled funkcí ClickUp

Klikněte na Logoclickup.com

Začíná od 500 $ za měsícVšechny plány

Funkce správy

Úkoly

Podúlohy

Správa závislostí

Vlastní pozadí

Další možnosti přizpůsobení
Vlastní avatary pro týmy. Vyberte si osobní systém barev

Limit velikosti týmu
Neomezený

Úložný prostor
Neomezené GB

Všeobecné

Způsob platby
Kreditní karta

Přijímá kryptoměnu

Podpora mobilních operačních systémů
iOS, Android

Zkušební verze zdarma

Bezpečnostní

Dvoufázová autentizace

Šifrování
AES-256

Certifikace SOC
Není uvedeno

Podpěra, podpora

Živý chat

E-mail / kontaktní formulář

Telefonická podpora

Uživatelská přívětivost

ClickUp udělá dojem ze slova go, s úhledným, moderně vypadajícím webem, který efektivně využívá animace a provede vás procesem registrace. Informace lze snadno a obecně najít bez problémů.

Po potvrzení e-mailu budete vyzváni, abyste vybrali svůj avatar a barevné schéma a také integrace, které chcete použít.

Můžete přizpůsobit svůj profil a tým různými barvami nebo použít obrázek. Pokud chcete použít své logo, ClickUp vám to umožní.

To vám umožní vybrat a vybrat některé z jeho funkcí při nastavování, takže pokud chcete přiřadit úkoly více členům týmu, můžete. Lze vypnout priority úkolů, sledování času a několik dalších funkcí.

To je skvělé, pokud chcete věci udržet jednoduché. Stačí jen vybrat funkce, které potřebujete, a vyhnout se nepořádku těch, které nechcete.

Pokud chcete, můžete klepnout na počáteční nastavení. Mohlo by to být off-putování pro ty, kteří si nejsou jisti, jak to chtějí použít a raději nejprve experimentovat s prázdnou břidlicí.

Po dokončení registračního kvízu vás ClickUp pozve k zahájení prvního projektu. Nabízí velké množství šablon, rozdělených do více než 20 kategorií.

clickup-new-project

Podporuje mezinárodní písma, takže pokud používáte čínštinu nebo korejštinu, měli byste být ošetřeni. Nejsme si jisti, zda je tato funkce pro ClickUp jedinečná, ale je to první platforma, která nám řekla, že ji má.

clickup-international

Ukázkový projekt ClickUp funguje stejně jako LeanKit jako prohlídka s průvodcem. Názvy úkolů vás vyzývají, abyste vyzkoušeli různé funkce a komentáře a poskytli vám tipy, jak postupovat. Pokud vás to osloví, podívejte se na naši recenzi LeanKit. LeanKit je další silná platforma se spoustou nabídek obchodních týmů.

Ukázkový projekt ClickUp je skvělý způsob, jak se učit, a doporučujeme, abyste se na něj při prvním použití služby dobře podívali..

Klepněte na rozhraní

Jeho světlé a svěží uživatelské rozhraní může být převráceno do tmavého režimu, pokud si chcete nechat oči odpočinout nebo dávat přednost jiné estetice.

Když se rozhlédnete po ukázkovém projektu, zobrazí se vám vyskakovací tipy, které vám poradí, jak používat tlačítka a ovládací prvky.

tipy pro klikání

K dispozici je spousta nápovědy, která vás naučí, jak platforma funguje. ClickUp je vynikající, pokud jde o použitelnost. Představuje mnoho funkcí přehledným způsobem a většinu věcí můžete udělat bez kontroly stránek nápovědy. Kromě zjednodušení základů obsahují její nabídky užitečnější možnosti, takže existuje spousta pokročilých funkcí, které vám pomohou zjistit, zda lovíte.

Pro alternativní nástroj, který také hřebí použitelnost, si přečtěte naši monday.com recenzi.

ClickUp dobře hodnotí použitelnost, protože nabízí spoustu funkcí, aniž by uživatele ohromil. To lze pochopit rychle, ale také odměňuje průzkum. Užívali jsme si jeho používání a myslíme si, že budete také.

Náklady

Cenová struktura ClickUp na svém webu vypadá jednoduše, s bezplatným tarifem a placeným tarifem s názvem Neomezeno. Tato bezplatná nabídka vám poskytne 100 MB úložiště a neomezené množství uživatelů a projektů. To je docela problém, pokud máte velký tým, pokud nepotřebujete mnoho místa.

Pokud chcete využít bezplatný plán, ale potřebujete více úložného prostoru pro svůj tým, podívejte se na článek o nejlepším online úložišti pro týmy, který shrnuje některé z možností.

Po aplikaci je matoucí, že v aplikaci jsou po registraci viditelné další dva placené plány: Business and Enterprise. Nabízejí další bezpečnostní funkce a další.

Požádali jsme o podporu ohledně rozdílu mezi těmi na webu a v aplikaci a uvedlo, že ClickUp právě aktualizuje web. Doufejme, že až se na to podíváte, bude to konzistentní. To znamená, že by mohlo platit za pečlivé zkontrolování všeho.

Možnost Neomezený je stejně dobrý jako jeho název, s neomezeným úložištěm, pokročilým vykazováním, oprávněními a neomezenými funkcemi a integracemi. ClickUp je jedním z nejlevnějších hráčů na trhu, pouhých 5 $ na uživatele měsíčně.

Podívejte se na našeho nejlepšího průvodce softwarem pro řízení projektů, abyste zjistili, jak je jeho konkurence ceněna.

Pokud je pro vás stále 5 $ za měsíc, můžete si vytvořit vlastní nabídku. Klikněte na text „Udělejme dohodu“ a můžete navrhnout cenu pro několik uživatelů, které vyberete. Tým ClickUp se pravděpodobně vrátí k vám s ano nebo ne, takže pokud vás baví vyjednávání, měli byste pro svůj tým získat ještě výhodnější obchod.

Můžete platit pouze kreditní kartou, ale možnost PayPal může být brzy přidána.

ClickUp dobře skóre na cenu, s volnou možností a levné placené plány. Podívejte se však na své webové stránky, kde naleznete nejnovější ceny, protože se mění.

Bezpečnostní & Soukromí

ClickUp je v souladu s EU-U.S. Rámec ochrany soukromí, jakož i obecný předpis o ochraně údajů a HIPAA, takže máte jistotu, pokud jde o bezpečnost vašich dat.

Hostuje na Amazon Web Services, obrovské společnosti s dobře rozvinutými bezpečnostními postupy. Přenos dat používá 256bitové šifrování SSL, takže jej nikdo nebude moci přečíst.

U svých placených plánů je k dispozici dvoufaktorová autentizace a jednotné přihlášení. Pokud jste na těchto plánech, můžete také nastavit jednotné přihlášení přes Google nebo Microsoft.

Další informace o tom, proč je to užitečné, najdete v našem článku o dvoufaktorovém ověřování.

ověřování kliknutím

Ti na svých placených plánech mohou také získat šifrování v klidu, ale pro další informace budou muset kontaktovat podporu. ClickUp nezpracoval typ šifrování, i když byl požádán, ale možná je nejlepší nechat každého hádat.

Pokud se chcete dozvědět, co můžete udělat pro to, aby byl váš web v bezpečí, podívejte se na naši část zabezpečení webu, kde najdete tipy.

ClickUp má rozsáhlou bezpečnostní politiku, která podrobně popisuje, co dělá a co očekává od svých zaměstnanců. O obsahu se nebudeme podrobně zabývat, ale vezmeme to od nás, služba bere vaši bezpečnost vážně.

Pokud je vaše priorita zabezpečení, další platformou, na kterou byste se mohli podívat, je Wrike. Nabízí vynikající zabezpečení a je silný téměř ve všech oblastech. Přečtěte si naši Wrike recenzi a dozvíte se více.

Pokud jde o zabezpečení, ClickUp získá téměř všechno v pořádku, takže zde získává silné skóre. Bylo by hezké vidět více podrobností o jeho šifrování, ale zachování specifik pod pásem je pravděpodobně bezpečnější.

Služba & Podpěra, podpora

ClickUp tvrdí, že klientská podpora má nejvyšší hodnocení v oboru, a proto jsme si mysleli, že bychom na něj měli položit několik otázek.

Jeho stránka nápovědy obsahuje telefonní číslo, e-mailovou adresu, formulář podpory a fyzickou adresu. K dispozici je také možnost přímého chatu, takže máte celou řadu možností, jak se s vámi spojit.

Pokud dáváte přednost řešení problémů sami, má prohledávanou znalostní databázi s přibližně 200 články. Zahrnují text, video a animace, které vám pomohou ukázat, jak dělat nejrůznější věci.

Přestože je obsah dobrý, některé stránky jsou zastaralé a uvádějí funkce dostupné v plánech, které nejsou uvedeny na jeho stránce s cenami, což je matoucí..

Kromě standardního vedení obsahuje tipy, jak nastavit platformu pro různé účely – například sledování nebo nábor zásob..

Pokud se chcete učit prostřednictvím videa, oceníte jeho kanál YouTube, který obsahuje asi 100 videí, které vám ukážou, jak používat funkce platformy, a také průvodce konkrétními úkoly a různými kategoriemi uživatelů. Existují videa pro prodejní týmy, vývojové týmy a marketingové týmy.

Na jeho kontaktním formuláři jsme zaznamenali nešťastnou chybu. Kliknutím na tlačítko Enter vyberete pole automatického vyplňování (které jsme udělali pro naši e-mailovou adresu), formulář odešle, což znamená, že jsme týmu podpory zaslali několik prázdných zpráv, než jsme zjistili, jak to funguje. Byli však o tom zdvořilí.

Jakmile jsme na to přišli, náš dotaz na šifrování dostal odpověď přibližně za 15 hodin.

Pokud chcete vyzkoušet službu s rychlejší dobou odezvy, přečtěte si naši recenzi na Basecampu. Reakce na nás trvala jen tři minuty.

podpora kliknutím

Nabídka nápovědy v aplikaci ClickUp obsahuje užitečné možnosti. Na stránce s doporučeními můžete požádat o funkce. Mnoho návrhů má aktivní diskuse kolem nich a jsou označeny jako nedokončené, takže můžete vidět, zda to, co chcete, je na obzoru.

Má také možnost live chatu, i když to není vždy personální. Na naši otázku jsme dostali odpověď vysvětlující rozdíl mezi cenovými stránkami diskutovanými dříve asi za den a půl.

Služby a podpora ClickUp jsou silné. Jeho doba odezvy je dobrá, i když zdaleka nejrychlejší, co jsme kdy viděli. Nepovažovali bychom to za „nejlepší v oboru“, ale stále zde získává dobré skóre.

Závěrečné myšlenky

Užili jsme si používání ClickUp. Je vynikající při řízení úkolů a přiřazování vztahů mezi nimi. Má neomezené úložiště a kvalitní uživatelské rozhraní a spoustu možností zabezpečení. Poskytl vám také pomoc a podporu, s mnoha možnostmi, pokud uvíznete a užitečné učební materiály.

Kromě bezplatné verze patří placené nabídky ClickUp k nejlevnějším tam, což je vynikající volbou pro ty, kteří mají rozpočet.

Našli jsme několik věcí, které nefungovaly dokonale, ale zdá se, že platforma pravidelně přidává nové funkce a zvláštní škytavka je cena, kterou za ni zaplatíte. Bez ohledu na to doporučujeme, pokud chcete levný, efektivní nástroj, který vypadá dobře a umožňuje vám spravovat své úkoly nejrůznějšími způsoby.

Pokud jste to vyzkoušeli, rádi bychom slyšeli, co jste si mysleli. Prosím, dejte nám vědět v komentářích. Děkuji za přečtení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map